Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

:KK14: ben ümitliydim ama yaaaa bu kadr geciktiyse vardır bişe dedim benim belirtilerimden var olabilir dedim:KK14:Deddiim de deddiimm yanii..
Ama bakma ağladığıma yılmak yok herşeye rağmen gülücez yılmicaz yolumuza devam edicez..Silik çizgi var demişsin belkide bişeler vardır iğnenin etkisinin kalma ihtimali sıfır bayaa bayaa geçmiştir zaten hadi bakalım inş. bişeler çıkar canım..Çıkmazsada öle dağıtmak yok kendini paralamakta yok herşey olacağına varıyor zaten inş.. rabbim tattırsın canım o duyguyu.. :KK34:
Kazara durumuna gelince sormaa yaaa biz bir tadamadık onu olsun diye yırtıyoruz iffet ayakta tecavüze uğruyor hamile kalıyor yaa :2::KK37::KK1:

bayaa geçmiş ve kan testinin değeri düşük hamilelik 5,0'dan sonrası oluyor canım dr. git istersen dr.una sor bence hayırlısı olsun inşallah

sorma ben iffete gidip randevu alıcam nasıl oluyo anlat hele dıye artık sedda sende sılıkmıydı kız baya sılkıtı ıkıncısı

Son düzenleme:
kızlar benim için dua edin yarın sabah 8 de gidicem aşılama için.dün akşam çatlatma iğnemi oldum yaklaşık 34 saat sonra yapılıcak aşılamam umarım çok erken çatlamamıştır yumurtam korkuyorum kaçırmaktan....

inşallah tutar canım emeklerımız boşa çıkmasın guzel haberlerını alırız inşallah

Kızlar bende kırmızılar geldi. Yapacak hiçbir şeyim kalmadı artık ne klomenler işe yaradı ne hsg :KK19: ne yapacam bilmiyorum

canım hsg yaptıralı nakadar oldu anlıyorum senı kırmızıda adamı yıkıyo olmamasıda yıkıyo hep yıkıyo bende senın durumundayım baya geçtı gunum ama kıstte olabılırmış enazında böle bişe olmadı senın rahat olmamız lazım napalım daha kısmetımızde yok hiç üzülme hazırlıklarımız gene onumuzdekı ay eşıme bıyerlere gıdelım artık çocuk düşünmek istemıyom dedım uyuyamıyom sabaha kadar kurdum

kızlar cok sey yazmsınız cevaplerı aksam ayzıcam sımdı sıze bısı sorup hemen cıkıcamm...
bugun doktora gıttım yumurtalrım 2 taneymıs ve cok buyumuşler 35mm dedı elımd e ultrosan kagıdınıde verdı catlatma ıgnesı vermıycem dedı ıyce buyur bu seferde kıst olr dedı 3 ocakta progesteron testı vercem bu test neyın nesı ve buyumesı kotumu .doktor suan herseyy ı dedı.nasıl ıyı aynı cok buyumus dıye dusunmektende kendımı alamıyroum yardım edınnnnnnnn

kızlar banada dua edin bu akşam bebeğimin kalp atışlarını duymaya gidicez inş. bir sorun yoktur heyecandan ölecek gibiyim..

Ayyy sedoşum ya ne güzel ne heyecanlı bi bekleyişdir senin için..İnş bebişin ikinci kez varlığını hissettirir sana..Ben burdayım der sana inş..Allah o minicik atan kalbi size bağışlasın.. Teyzeleri ondan haber bekliyor bizi de haberdar et cnm muhakkak..Öpüldün tatlım..:KK54:

hadı bakalım hayırlısıyla duyda bize anlat nası bişe ondan sonraaaa cınsıyetıını anlatırsın artık:KK34:
canım sende bir gün anlatacaksın bize ben eminim bir gün olacak allahım yardımcınız olsun inş. ..
kızlar cok sey yazmsınız cevaplerı aksam ayzıcam sımdı sıze bısı sorup hemen cıkıcamm...
bugun doktora gıttım yumurtalrım 2 taneymıs ve cok buyumuşler 35mm dedı elımd e ultrosan kagıdınıde verdı catlatma ıgnesı vermıycem dedı ıyce buyur bu seferde kıst olr dedı 3 ocakta progesteron testı vercem bu test neyın nesı ve buyumesı kotumu .doktor suan herseyy ı dedı.nasıl ıyı aynı cok buyumus dıye dusunmektende kendımı alamıyroum yardım edınnnnnnnn
bilmiyorumki canım benim bilsem hemen yazim :KK43:
Ayyy sedoşum ya ne güzel ne heyecanlı bi bekleyişdir senin için..İnş bebişin ikinci kez varlığını hissettirir sana..Ben burdayım der sana inş..Allah o minicik atan kalbi size bağışlasın.. Teyzeleri ondan haber bekliyor bizi de haberdar et cnm muhakkak..Öpüldün tatlım..:KK54:

Hemde nassıl karnım ağrıyor valla iş yerinde pantolonun düğmelerini falan açtım hep :) İnşallaahh rabbimden dileğim sabırsızlanıyorum saatler geçmiyor resmen..Elbette ederim canım..İçim burkuluyor buraya yazarken inş. bir gün hep beraber bebeklerimizden bahsedicez inşallah dua ediyorum valla hamilelerin duaları kabul olur diyorlar allahım dualarımı kabul etsin hepinize en kısa zamanda nasip etsin inş..Çok saol canım bende öptümm :KK54:

cansucum bende bılmıyom ama yumurtan baya buyumuş zaten sölemış kıste dönmesın dıye iğne vermıycem ee yumurtada buyur en son çatlar inşallah kendılığınden hayırlı haberler verırsın inşallah bize canım

hadı bakalım hayırlısıyla duyda bize anlat nası bişe ondan sonraaaa cınsıyetıını anlatırsın artık:KK34:
canım sende bir gün anlatacaksın bize ben eminim bir gün olacak allahım yardımcınız olsun inş. ..
bilmiyorumki canım benim bilsem hemen yazim :KK43:

Hemde nassıl karnım ağrıyor valla iş yerinde pantolonun düğmelerini falan açtım hep :) İnşallaahh rabbimden dileğim sabırsızlanıyorum saatler geçmiyor resmen..Elbette ederim canım..İçim burkuluyor buraya yazarken inş. bir gün hep beraber bebeklerimizden bahsedicez inşallah dua ediyorum valla hamilelerin duaları kabul olur diyorlar allahım dualarımı kabul etsin hepinize en kısa zamanda nasip etsin inş..Çok saol canım bende öptümm :KK54:

napım canım olmadım öle duruyom kan testı yaptırdım alırım bı ıkı saate heralde sonuçları hayırlısı artık napım

hayırlısı canım üzme kendini herşey olacağına varıyor biliyorsun belki vardır bişeler..Ben yine öğrenmek için sabahı beklicem sanırım :)) Olumsuz ise bile moral bozmak yok hsg çektirir kafanı rahatlatırsın hayırlısı artık allahtan ondan sonrası için canım..

hayırlısı canım üzme kendini herşey olacağına varıyor biliyorsun belki vardır bişeler..Ben yine öğrenmek için sabahı beklicem sanırım :)) Olumsuz ise bile moral bozmak yok hsg çektirir kafanı rahatlatırsın hayırlısı artık allahtan ondan sonrası için canım..

aslında kan testı hıç yapmıycaktım ama bakıyom baya bellı ıkıncı çızgı dayanamadım kıs gene napım artık yoksada hsg artık ondan sonraya umutlanırım

aslında kan testı hıç yapmıycaktım ama bakıyom baya bellı ıkıncı çızgı dayanamadım kıs gene napım artık yoksada hsg artık ondan sonraya umutlanırım

hadi bakalım ikinci çizgi diyorsun umutlanmicam ve umutlandırmicam valla senin kadr yıkılıyorum bakma çaktırmıyorum ama inş. vardır canım yaa hadi bakalım kız ne zaman alcan sonuçları sende hep varyaa benim çıkış saatlerimde yapıon bu işleri ne zaan verdin testi kaç gibi al dediler??

hadi bakalım ikinci çizgi diyorsun umutlanmicam ve umutlandırmicam valla senin kadr yıkılıyorum bakma çaktırmıyorum ama inş. vardır canım yaa hadi bakalım kız ne zaman alcan sonuçları sende hep varyaa benim çıkış saatlerimde yapıon bu işleri ne zaan verdin testi kaç gibi al dediler??

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pozıtıfffffffffffffffffffffffffffffffffff inanamıyorum olucem 21.03 sınırda demış heralde daha yenıymış oluyom sedddaaaaaaaaaaaaaa

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pozıtıfffffffffffffffffffffffffffffffffff inanamıyorum olucem 21.03 sınırda demış heralde daha yenıymış oluyom sedddaaaaaaaaaaaaaa

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa süppppppppppppppeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr aayyyyyyy heyecanlandımm sendennn çoooooooookkkkkkkkkkkk tebrikler canımm benimm bitaneeemmm süperr yaaa ağlicam şimdii titriyorum yaaaaa kalbiim pıır pıırr vallaa cemremm yaa ne diyim kendiminkiymiş gibi heyecan yaptıım yaaa kurban olduğum rabbim sen büyüksüüünn:KK52::KK52::KK52:
Harikkaaasıın yaaa bak liste işe yaradıı heee şaka şaka zamanı gelmişşş bebeğimizinn :))))))))))

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK9::KK9::KK9::KK9::21::21::21::21::KK24::KK24::KK24::KK24::KK5::KK5::KK5::KK5::KK8::KK8::KK8:

ne diyiim hayatım yaaa şuan sen ne hissediyorsan valla aynı hissediyorum kızz çıldırdım heyecandan anam yaaa nasıl tepki vericem bilemedimm :))):KK49::KK49::nazar::nazar::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::nazar: allah korusun seni bebeğini canımm eşinee söledinmii hemen söle adamcağızaa kızzz oda sevinsiinn :KK9::KK9:
Ayyy fena ateş bastıı heyecandan yaaa..Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. canımm..

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa süppppppppppppppeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr aayyyyyyy heyecanlandımm sendennn çoooooooookkkkkkkkkkkk tebrikler canımm benimm bitaneeemmm süperr yaaa ağlicam şimdii titriyorum yaaaaa kalbiim pıır pıırr vallaa cemremm yaa ne diyim kendiminkiymiş gibi heyecan yaptıım yaaa kurban olduğum rabbim sen büyüksüüünn:KK52::KK52::KK52:
Harikkaaasıın yaaa bak liste işe yaradıı heee şaka şaka zamanı gelmişşş bebeğimizinn :))))))))))

canlarım çooook saolun vallahı ağlıyorum elım ayam titriyo rabbım hayırlı bı şekılde sizlerede en yakın zamanda nasıb etsın kurban olduğum dün çok ağladım ıkıncı çizgiyi görene dek çok çaresızdım yalvardım bı ümit diye sankı yolun sonu gıbı yıkıldım çok şükür oldu ruyamda çıktı eşimde yılanlar gördu oda erkek çocuğuyumuş nebılım bugun ıkıkez ağlayarak uyandı ruyadayken gerçektede ağlamışım ama guldurdu rabbım hep duam sızler için olucak inşallah canım arkadaşlarım ıyıkı varsı nız yalnız sız bılıyosunuz ama kafama takıldı sonuç bıraz düşük acaba yenı olduğu içinmidir?

canlarım çooook saolun vallahı ağlıyorum elım ayam titriyo rabbım hayırlı bı şekılde sizlerede en yakın zamanda nasıb etsın kurban olduğum dün çok ağladım ıkıncı çizgiyi görene dek çok çaresızdım yalvardım bı ümit diye sankı yolun sonu gıbı yıkıldım çok şükür oldu ruyamda çıktı eşimde yılanlar gördu oda erkek çocuğuyumuş nebılım bugun ıkıkez ağlayarak uyandı ruyadayken gerçektede ağlamışım ama guldurdu rabbım hep duam sızler için olucak inşallah canım arkadaşlarım ıyıkı varsı nız yalnız sız bılıyosunuz ama kafama takıldı sonuç bıraz düşük acaba yenı olduğu içinmidir?

olabilir canım demekki daha 1 belki 2 haftalık sanırım geç döllenme oldu demekki canım yaaa o heyecanı bende yaşadım inan el ayak kalmıyor ooohh yaa sonunda bir güzel haber daha aldık sıra diğerlerinde canımm eee hadi bakalım cinsiyetler belli olunca bişeler yaparız bizimkiler arasında :KK70::KK70:

X