Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

benımde öle oldu canım ıkıncı gıttığımde 20 olmuştu buyur inşallah senınkıde

cemrecım nıye bu kadar kafaya takıyon mınnoşş eger hamıleysen cokk guzelll.eger dgılsen kısttense ılac verıyo gıdıyo korkma...
sonucta yumurta takıbındesı bısı olsa doktor hemen ona gore ılac verırr..
eger bebişş yoksa zuulme kuzum yaa bıde fılmını cektır en azından bak daha onu yapmadın eblkı fılmden sonra hamıle kalıcaksın..

hadı bıraz moralını toplaaaa...

ınsallah hamılesındırrr

benımde öle oldu canım ıkıncı gıttığımde 20 olmuştu buyur inşallah senınkıde

olur dimi inşallah ya (( okadar moralim bozulduki anlatamam.bide ardı ardına hamilelik haberleri alıyorum etrafımdan daha da çok sinirlerim bozuluyor. sen 2.kontrole ne zaman gitmiştin kaç gün sonra yani.kaç cm olmuştu ve hamilelik oldumu? ayy kafayı yiyecem çıldırmak üzereyim.

mrb mırror yenısın sanırmm burda...
ılk gordum senıde mrbbb hosgeldın topıgımızee

bend ecokk aldım bu hamılelık ahberleırnı ama bu ara kesıldı cok mutluyum sankı mıllet dogurdukca ben hep bole kalıcakmısım gıbı hıssedıyroumm..ama burdakı ahmılelık haberlerı cok hosuma gıdıyoo...:))

merhaba cansu hoşbuldukkkk :) aslında çok yeni sayılmam üyeliğim eski ama hep takip amaçlı giriyordum msj atmıyordum. ama şuan buradaki arkadaşların yardımına ihtiyacım var ((

bende çok seviniyorum hamilelik haberlerine ama içim çok burkuluyo benim neden olmuyo yoksa hiç olmayacak mı klomenle bile yumurtam gelişmemiş.gerçi bugün daha 13.günüm ama gelişirmi sizce (((

aynen yemin ederim bi arkadas hamile 7 aylık hep arkamdan diolarmış diğer arkadaslar aynı evlendiler kız doğurcak onda daha hiç iş yok die bişe demiorum kınayanın allah başına versin,rüyama girdi bugün o hamile kız önümden gidio sırf bende hamilelik taklidi yapmak için midemi bulandırıorum kosarak eve giriorum amaaann ne zavallıyım yaa anca öle rüyama girer orda bile sahte hamilelik.tek sevindiğim hamilelikler burdakiler.ben biri evlencek die bile stres oluyorum yaa hemen hamile kalır die rabbim nolur banada nasip et ve burda isteyen herkese bugün pek fenayım valla kıslar

vericeksin canım 5 kilo dediğin nedir hemen gider erir biter yürüyüşlerde iyi geldiyse ooohh sabh sabah miss gibi hava süperr valla bizde tıkılıp kalıyoruz bu bilgisayarların içine (
Günaydın cnm..Valla evet sana katılıyorum cnm ama yelkenlimiz pes ettiği için değil de kpssye çalışamadığı için ara verdi diye biliyorum cnm..
öyle canım öylede gitmesede olursu ama etkiliyorsa eğer kpss'sni eğer ne dielim kolay gelsin yelkenliim allah zihin açıklığı versin inş.
Selam canım nasılsın bebiş nasıll evet herkes gidiyorrr. Eskilerden hiçkimse kalmadıı yelkenli neden gidiyor allahtan umut kesilmez arkadaşlar unutmayın.
Bebiş iyidir sanırım kasıklarıma ağrı girdiğinde hissediyorum orda olduğunu :) Mide bulantılarım başladı sabahtan öğlene doğru gidiyor işte ama kötü bişey yaa ( Gülü seven dikenine katlanıcak artık canım olsun o gelsinde sağlıkla çekicem artık bunları..
Canım senin durumunda yumoşu ilk etapta gelişmen bende vardım ama 2.kullanmamda kuru incirde yemiştim faydalı olmuştu hiç korkmaz günde 1-2 tane kuru incir yee canım etkisini görüyorsun gerçekten ben gördüm hatta şuan hamileyim çok şükür Darısı başına inş.

şükür rabbime iyiyiz ablası inş. daha çok hissedince daha iyi olucaz beraber ister istemez bir korku oluyor insanda bişey olmamıştır inş. die..Ama iyiyiz çok şükür..Senden nbr canım sen ne yapıyorsun??
ilk önce stresi atıcaksın üzerinden sakin olucaksın
canım eğer bu kadar gecikmesi normal değilse yap testi rahatla inş. bebek vardır..Öyle iyi anlıyorumki şuan yaşadıklarını bende aynı senin gibiydim bir yandan ümitlenmek istemiyorsun bir yandan zaten olmadı diyorsun..Benim eşimde dediki belki çatladı dr. anlamadı yaa saçmalama hayatım bende gördüm çatlamamıştı demiştim biliyormusun allah bilir dedi bana vee adetimin gecikmesinin altında fındık kurdu varmış meğersem :)) İnşallah seninde öledir canım yaa inş. hüsrana uğramayızz Hemen eğer olumlu olumsuz bize haber ver canım tamammıı?
canım ben hamile olduğumu öğrendiğim günden önce markete gitmiştik eşimle..Bir alışveriş ama bir alışveriş poşet poşet..Eşimde rahatsız beli ağrıyormu o sokakta poşetleri bekliyor ben elimde 3er 5er ağır ağır poşetler in çık in çık koş yakala tut zart zurt vee ertesi gn hamile olduğumu öğrendimm..Kurban olduğum allah verdiği zaman koruyor eğer onu yaşatacak tattıraqcaksa sana koruyor canım düşünme bunlar kafan rahat çık yola inş. olsunda rabbim sizleride korusun canım vee eşininde dediği gibi erken yapmışsın testi..Allahtan ümit kesilmez

mirror kullanıcısından alıntı
merhaba arkadaşlar.8 aydır evliyim ve 3 aydır korunmadan ilişkiye giriyoruz ama ben hamile kalamıyorum yaşım 31 olduğu için bir an önce anne olmak istiyorum.bu ay klomen tedavisine başladım.bugün adetimin 13.günü ama yumurtalarım 15 mm in altında kalmış.16.gün bir daha gel belki gelişir dedi. ama ben çok korkuyorum gelişmeyecek diye.benim gibi klomen kullanıp yumurtası gelişmeyen varmı.psikolojim çok bozuldu.allahım benim ve isteyen hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın.amin

cnm benimde bu ay 11. gün gittim daha tam olgunlasmamış dedi 14.gün tekrar gittim 3 tane 22mm oluşmuştu çalışmalarıda yaptım ama bu ay hemde çok özen gösterdim,30u bat erken belki ama test yaptım tek cizgiyi gözüme soktum rahatladım.büyür yani seninkide merak etme inşallah tutar...bende göle maya caldım ya tutarsa diyip geziorum işte:)

canım yaa nasıl arkadaşlar onlar öle yaaa kusura bakma bakma canım ama arkadaş falan değil onlar ayıp yaptıkları insanın gururu ayrı kırılır incilir,içi ayrı burkulur destek olacaklarına arkadan kuyu kazıyolar hiiiiiiiiiiçç takma onları canım..Rüyaamıı ooooo ben ne rüyalar çeviriyordum valla bir bilsen bildiğim sinema tadında senaryolar vardı bende olsun hiç takma kafaya canım herşey olacağına varır kimseye beddua etme bırak allaha havale et başa gelmeyen bilmez anlayamaz bizi inş. birgün sende güzel haberler vericeksin etrafına bizlere

canım ben hamile olduğumu öğrendiğim günden önce markete gitmiştik eşimle..Bir alışveriş ama bir alışveriş poşet poşet..Eşimde rahatsız beli ağrıyormu o sokakta poşetleri bekliyor ben elimde 3er 5er ağır ağır poşetler in çık in çık koş yakala tut zart zurt vee ertesi gn hamile olduğumu öğrendimm..Kurban olduğum allah verdiği zaman koruyor eğer onu yaşatacak tattıraqcaksa sana koruyor canım düşünme bunlar kafan rahat çık yola inş. olsunda rabbim sizleride korusun canım vee eşininde dediği gibi erken yapmışsın testi..Allahtan ümit kesilmez [/QUOTE]

cnm öle tabii rabbim ol derse olur ama inan sürekli içimde bi korku erken ama bi umut belki silik falan görürüm die umut etmiştim bilmiorum ama bugün karamsardan da karamsarım(içim sıkılıo resmen

duydun o lafları söledim böle diomuşun die diyen arkadasa inkar edio dedim yemin etcek bişe yok ben kızmadım üzülmedim istesem yaparım ama düşünmüorum dedim ama içim yüreğim yandı kırdılar beni konuşmuom dahada zaten cehennem olsunlar:) canımsın yaa inşallah veririm o haberi size rabbim seni ve bebişinide korusun inşallah.

ERCELLLLLLLLLFFFFF..

CANIM ...
cok sevindim ya...hadi bakalım...Rabbim bi güzel bebişle sonuçlandırsın inşallah...bende karar verdim canım...ocakta istanbula gidip geleceğim..ablamın doğumuna...ordan dönüşte bende aşılama yaptıracağım inşallah...umarım cok kış kıyamet olmaz..yakın ilde yaptıracağım cünki burda imkanım yok..senden güzel haberler alayımda bende başlayayım inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…