Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar 3,4 gun önce ruyamda çamaşırımda sarımsı bır leke gördum ve sevınçten barıyom tutunma lekesı busefer oldu tutundu dıye ama daha çok erken sevınmek için yarın test alıcam salı sabahı aç karnına yapıcam eşim öyle istiyo hep erken yapıp moralımız bozuluyo dıye ve ruyamda ya ıkız yada üçüz diyolar hayırlısı inşallah vardır dua edın hepimiz buay guzel haberler alalım inşallah........................

canım yaaa inşallah hamilesindir seni çok iyi anlıyorum gerçekten bende çok şey yaşadım ve artık çok sıkıldım umarım bi an önce meleklerimize kavuşuruz yarın test yap lütfen güzel haberlerini bekliyoruz...........:18:

inşallah canım bakalım kısmet inşallah vardır şimdi aklımdan hiç çıkmıyo halbukı bu ay tedevıyı hiiiç kale almamıştım geeçen ay çok umutlandım olmadıya bu ay ölesıne kullandımkı bıdahakı ay tüpllerime bakılsın hayırlısı bakalım inşallah verdıryaaaa

Rabbim hepizin yuzunu guldursun guzel anne adaylari ins olacak bizler yaradana teslim olalim neylerse guzel eyler muhakkak

canımm çook sevindim yaa süpermiş okadar da dirençliler dedik patlattılar bombayı vallahi hee süpriiiizzzz dediler çok sevindim inş.aşılama kısmındada herhangi bir sorun yaşamazsın ve hayırlı haberlerle buraya gelirsin canım
oluyor canım klomen kullanıyorsan kasık ağrılarında oluyor..Kist klomeni kullanıp dr. gidiyorsun..Yumurtaların büyüdüyse eğer çatlama iğnesi veriyor (bazen vermeyebiliyor)ama vurulduğun halde yumurtan çatlamazsa kiste çevirebiliyor canım..Ama benim için geçen ay ne ilaç verdi ne iğne kendi gelişti ama çatlamadı dedi çok üzülmüştüm kafaya taktım heep yaa kist oluşursa çok şükür olmadı bişe eğer yumoşun çatladıysa kist mist olmaz canım

oooyy oooyy canım benim seni konunun bir tarafından iyi anlıyorumki..Zamanında benimde eşim çok değil 2-3 ay önce..Derdim olmazsa artık aşılama falan olucak herhalde die bahsederdim..Ben yapmam öle şey derdi spermler karışırmış kimin eli kimin cebindeymiş zart zurt büyük konuşmiyim allaha hayaattttaaa olmaz derdi..Ve benimde ona dediğim tek laff..Kızardım deme öyle rabbim o durumlara düşürmesin o günlere gelmeden nasişp etsin diyeceğine ne diyorsun ,eğer çocuğum olmazsa normal yoldan büyük konuştuğun için..Yapma bunu hayırlısı neyse o olsun de..Gerekirse oda olur derdim yoooookk derdii..Nuh derler peygamber demezler canım..Çok iyi anlıyorum senii..Bu yolda bazen eşler bile birbirini anlamıyor..Eşim derdi bana ben sana hissettirmiyorum sen her ay adet olduğunda neler yaşıyorum neler düşünüyorum psikolojim bozuluyor diyordu onun içinde üzülüyordum.Biz kadınlar duygularımızı dile getirebiliyoruz ama erkekler maleseef bazı konularda katı görünselerde içlerinde yaşıyorlar eşinide anla canım oda üzülüyordur zamanla belki bu fikrinden vazgeçer belkii hiiç gerek kalmaz inş. canım üzülme oluyor arada böyle şeyler düzelir karı kocasınız siz derler yaa
Hadi hayırlısı olsun canımm inş. herşey güzel olur senin için..Gönül isterki rahim filmine gerek kalmasın sevinçli haberlerle gel inş. hayırlısı olsun inşş.
canım sende gecikme oldumu nooolur cevap yazın herdefasında değişiyo adetim nolcak.............
canımmsıınn iyice dağılmışsın sen bekle sabır canım eğer bu kadar gecikmesi normal değil diyorsan yap testini rahatla güzelim benimm
Nereyeeeeeeeeeeeee yaaaaaaaaa sensiiiiiiiiizzzzz noluuuuuurrr burassıııı Hani ne diyordun sen bana bırakmaaaa bizi bırakkmaa bizi şimdii ben sana bu şarkıyı sölüorumm yan çizdin yanii yelkenlimm olmadıı böleee(
kızlaaaaaaaaaaaaaaaar ben hala olmadım acaba varmı bişe offff offffffffff inşallah olmuştur bu ay boşuna sevinmek istemiyomyaaaa ama hiç bukadar geçmemişti

canım yaa nasıl çaresizliğin belli..Psikolojik baş dönmelerin uyku aynı şekilde ama göğüslerin ve karnının şişliği normal sanırım..Ümitlenme canım ama biz alıştık bu durumlara..Bende seni ümitlendirmiyim ama göğüslerin şiş ve hassas ise kasıklarında adet ağrısı değilde değişik bir ağrı var ise bişeler olabilir içinde inşş..:) Ümitlenme canım inş. vardır uçaarrıızz burda havalara yap testini sende rahatla bizde canım..Bende senin gibi hamile kaldığım ay çok korkmuştum acaba çatlamadı kistmi oldu diye düşünmekten sıyırıcaktım nie gecikti adetim ama olucam dedim biliyorsunuz sonra araştırmalara yaptım kist geciktirme yaparmı die falan ama bebek çıktı inş. seninde öledir..Rüyanda hayırlı inş. malum olmuştur sana canım haberlerini bekliyoruz

Herkesleree günayydıınnn..

mbp'miz vardı..Gitti...
rihana vardı..Arada gelsede eskisi gibi değil..
melteemmmmm vardı..(Oda gitti ama internetti yok sanırım hala .. )
rojdaaa vardı..Oda gitti..
Şadu vardı..Oda geldi geçtii..
hasretimsin vardı.. Oda gitti..

Aklıma gelmeyenler olabilir..Şimdide yelkenliiiimiz gidiyor..Nie gidiliyor burası kafa dağıtma dertlerimizi paylaşma mekanı değilmii..Birbirimize umut olma mekanı değilmi..Sizleri çok iyi anlıyoruz kızlar aynı durumdayız ama pes edip gitmeyelim burda birbirimize destek olalım..

BEN ANNE OLMASAYDIM EĞER
BEN ANNE OLMASAYDIM EĞER;
Topuksuz ayakkabılarla da şık olunabileceğini bilmeyecektim.
Hamileliğim esnasında 80'li kilolara kadar çıkıp kendi çapımda ilk defa bir alanda rekorumu kıramayacaktım.

ANNE OLMASAYDIM EĞER;
... O küçücük ellerle renkli kartonlardan yapılmış bir kâğıt parçasının bu kadar değerli olabileceğini öğrenemeyecektim.
Kan yapsın diye danadili haşlayıp üzerine yumurta kırıp ağzının tadına da uysun diye çikolatalı pudingle karıştırmak gibi yaratıcılığın sınırlarını zorlayan tarifler keşfedemeyecektim hiç.
Su almak için elimde kumanda ile buzdolabını açtığımda kumandayı buzdolabına koyacak kadar ya da evden çıkarken telsiz telefonu çantama atacak kadar kendimden geçmeyecektim.
Birinin canı yandığında ötekinin bu acıyı hissedebilmesinin sadece ikiz kardeşlerde olduğunu sanacaktım.

ANNE OLMASAYDIM EĞER;
Sabahın köründe gözü kapalı mutfağa kadar gidip, süt ısıtıp yine gözü kapalı dönme yeteneğini kazanamayacaktım.
Üzümün çekirdeklerini tek tek çıkarmak için insanüstü bir uğraşa asla girmeyecektim.
Bir insanın gaz çıkarması beni bu kadar mutlu edemeyecekti.

ANNE OLMASAYDIM EĞER;
Büyüdüğünde arkadaşlarınla birlikte partilerde Süper Anne olarak eğlenmeyi hayal edemeyecektim.
Babanla belki daha az kavga edecek ama sevginin evlat denilen başka bir boyutuna giremeyecektik.
Sevginin böylesine karşılıksız olanını hiç tadamayacaktım.
Telaşsız sevişmenin hayalini kuramayacaktım.

ANNE OLMASAYDIM EĞER;
Annemi bu kadar çok sevdiğimi anlamayacaktım.
Annesinden zorla ayırdılar diye "Uçan Fil Dumbo!" çizgi filminde böğürerek ağlamayacaktım.
Geceleri kesintisiz uyuyacak, hafta sonunda sabahları istediğim saatte kalkacaktım ama uyandığımda yanağıma konmuş minik ellerin sıcaklığı ısıtmayacaktı yüreğimi.

ANNE OLMASAYDIM EĞER;
Çantamda sürekli bisküvi, ıslak mendil, bir adet oyuncak, düşer bir yerin kanar diye ayıcıklı yara bandı taşımayacaktım.
Acıyı geçiren öpücüğün gücüne inanmayacaktım.
38,5 derece ateş beni de yakıp kavurmayacaktı.

ANNE OLMASAYDIM EĞER;
Yağmur sonrası çamurlu sularda zıplamanın keyfine varamayacak, sen bir lokma daha fazla yiyesin diye kalabalığın ortasında kafamda peçete dansı yapmayacaktım.
SEN OLMASAYDIN EĞER; yaşamın karmaşıklığını unutup tekrar basit yaşamayı öğrenemeyecektim.

SEN OLMASAYDIN EĞER; ben asla "anne" olmayacaktım. Bir çocuk doğduğu anda, bir anne doğarmış... Bu lafın doğruluğuna inanmayacaktım...!!!! tüm anne olmak isteyenlere

KIZLAR BANA DOKTORUM olbiol,serophene,dostinex. BU İLAÇLARI VERDİ BUGÜN KONTROL VAR SİZCE İKİZ BEBEKLERİM OLUR MU HAMİLE KALMIŞMIYIMDIR...

çok kötü olmuşsun sende, ben bıraktım valla, rejim ve sporla kilo veririm gerekirse ama bir daha da o ilacı almam valla:) bazen koyuvermek lazım bize de kader güler elbet ben uzun bi süre ara vermeye karar verdim,ısrar ettikçe, o kadar emek harcadıkça ve emeğinin karşılığını alamadıkça altüst oluyor insan... bakıyorum da bu iş çok depresif bi hale dönüştü benim için, zamanımızı harcıyoruz ama elimiz boş... o yüzden bi süre kendi rahatım için bedenimi dinleyeceğim onu yıpratmayacağım, bedenimizi tanıyıp ona göre yaşamak lazım, bir sürü ilaç alıyoruz ama sonrasını düşünmüyoruz, hem gebe kalamıyorsak bütün o ilaçlara rağmen, başka sorunlar yaratmanın hiçte iyi bişey olmadığı kanısındayım herşey sağlıklı olmaktan geçiyor ve sağlıklı olmak için kendimizi ve bedenimizi dinlemeliyiz, onu yormamalıyız bence, belki böyle yaparsak herşey kendiliğinden düzelecek, ben böyle o kadar hikaye dinledim ki, hani stres yapmayın diyorlar ya, yıllarca uğraşıp gebe kalamayan ama bi süre tedaviye ara verip rahat edeyim diyen daha sonra gebe kalan bi sürü kadın var, anlatmaya çalıştığım rahat bırakalım kendimizi çok istemek ters etki yapıyor demek ki, belki başka şeylere yoğunlaşabiliriz bence, yeni bir yıla giriyoruz, herkese sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum ve dileklerimizin gerçekleşmesini...anne olmak isteyen bütün kadınların duaları kabul olur inşallah...

Günaydın cnm..Valla evet sana katılıyorum cnm ama yelkenlimiz pes ettiği için değil de kpssye çalışamadığı için ara verdi diye biliyorum cnm..

günaydınnn günaydınnnnn::))))sabah yürüyüşümü yaptım şimdi geldim eve daha bugün başladım yürüyüş yapmaya iyi geldi insan stresini atıyomuş meğer inş. devamı gelirrr::))))biraz kilo vermem lazım 5 kilo gibilerindennneyseeeeee beklemeye devamm bakalım

cemretibet tatlım napıyosun yaptınmı seni merak ediyorum

Selam canım nasılsın bebiş nasıll evet herkes gidiyorrr. Eskilerden hiçkimse kalmadıı yelkenli neden gidiyor allahtan umut kesilmez arkadaşlar unutmayın.

merhaba arkadaşlar.8 aydır evliyim ve 3 aydır korunmadan ilişkiye giriyoruz ama ben hamile kalamıyorum yaşım 31 olduğu için bir an önce anne olmak istiyorum.bu ay klomen tedavisine başladım.bugün adetimin 13.günü ama yumurtalarım 15 mm in altında kalmış.16.gün bir daha gel belki gelişir dedi. ama ben çok korkuyorum gelişmeyecek diye.benim gibi klomen kullanıp yumurtası gelişmeyen varmı.psikolojim çok bozuldu.allahım benim ve isteyen hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın.amin...

slm kızlar ben daha yeniyim ama uzun süredir bu sayfayı takip ediyorum bazen çok güldürüyo bazense üzüyo benim 8 yaşında kızım var 2. çocuk için ugraşıyoruz ama olmuyo doktorum bana geçen ay klomen verdi yumurtalarım16mm büyümüştü buay kullanmadım ama yumurtalarım 20 mm büyümüşler iğneyle çatlatmamız lazım dedi çarşamba günü iğne oldum şuan merak içindeyim arada kasıklarımda batmalar oluyo ve hiç uyanmak istemiyorum gerçi iğnenin etkisi biliyorum ama böyle şikayetleri olan arkadaşlar varmı yoksa sadece bende mi olduen erken ne zaman hamiş olduğumu öğrenebilirim..

evt seddacım haklısın.ama yelkenlı gelıcekk bızı burda yalnız bırakmaz..kafası burdadır onun sımıd...
send ebırakma bızı hamıle olanda gısıyo olmayanda...
seddacım bebıss ıyı dımı gorusemedık zuun zamandırrr kendıne dıkkat et opuyourmm

cemretibet tatlım napıyosun yaptınmı seni merak ediyorum

napım canım merakla beklıyom aslında buay olaması sankı mumkun değil ben gördum yumurtamı sapa sağlam çatlamamıştı hatta artık olmaz busaatten sonra dedım nebılım kıstmıdır bebekmıdır adet belırtılerımde hiç yok iğne bende çok göğüs ağrısı yapıyodu 14.tamamen yok oluyodu şuanda hala ağrıyolar iğneden sonrakı 18.gün adetımınde 26 sı oldu ayyy çok kötüyüm boşunada sevınmek istemıyom hala olmadımyaaaa akşam eşim test alıcak bakalım hayırlısı olmassa buay fılım çekılcektı bakalım napıcam offffffffffffffffffffffff

sorma şeker insan hiç aklında yokken böle olunca çok arada kalıyo benım normalde adetım asla 20 geçmezdı ama ılaç kullandığım ay 23 e çıktım oyuzden bılemıyom belkıde 26 normaldır olurum yanı bugun yarın test hiç yapmak istemıyom bılıyomusun çok yapıp husran oldun aynı sonucu görcem dıye çokk korkuyom acaba kıstmıdır araştırdım kımınde gecıkme yapıyomuş yanııı nebılım yaaa sen naptın canım kalp atışlarını nezaman duycaksın bebişinın dua at nolur

slm kızlar çarşamba memlekete gitcem otobüsle gitcem hamileysem bişe olurmu die düşünmekten kendimi alamıodum.kasıkta batmalar falan maşallah bu ay yine vücudum benle top gibi oynayıp duruo uyku hali göğüste hassaslık falan filann biliosunuz iştee.bat 30u ama işte sabredemedim gittim test aldım yaptım.sonuç negatif amaan çok moralim bozuldu eşimde dio belki belli olmaz erken yaptın dio ama yoruldum inanın çok yoruldum amaann film mi çektirsem diorum bu ay bırakım kendi haline diorum bilmiorum nolur yardım edin kafam çoookk karışık...Rabbim duy sesimizi nolursun

bencede erken canım ama bılıyosun rabbım onun ruhunu yarattıysa hiç bişe olmaz aklına takılmasın ona emanet et çık yola hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…