Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ayyy cnm benim yaa rabbim bizede gülecek inşallah öle iyi anlıorum ki seni ayy ağzından bal damlıo inşallah öledir hamileyimdir seninkide büyür inşallah.valla içimde küçük bi umut yeşerdi valla inşaaaaallllaaaahhhhhh:26::KK16:

inşallah duru inşallah canım benim.bu ay büyürse eğer çalışmalara devam.sen biraz daha bekle ve illaki geçsin gününü yoksa gerçekten çıkmıyo.allahım kucaklarımızı boş bırakmasın inşallahhhhhhhhhhhhhhh

duydun o lafları söledim böle diomuşun die diyen arkadasa inkar edio dedim yemin etcek bişe yok ben kızmadım üzülmedim istesem yaparım ama düşünmüorum dedim ama içim yüreğim yandı kırdılar beni konuşmuom dahada zaten cehennem olsunlar:) canımsın yaa inşallah veririm o haberi size rabbim seni ve bebişinide korusun inşallah.:KK54::KK54::KK54:
boşver ne halleri varsa görsün arkadaş değil zaten onlar salla gitsin uyuzları bak bende sinir oldum şimddiii gubardıımm hindi gibii yeni yıl öncesi :KK70: İşin şakası takma bile üzülmeye değmez canım ..Amiiinn canım inş. sende göreceksin bu günleri umudunu kaybetmek yok :KK34:
Canım senin durumunda yumoşu ilk etapta gelişmen bende vardım ama 2.kullanmamda kuru incirde yemiştim faydalı olmuştu hiç korkmaz günde 1-2 tane kuru incir yee canım etkisini görüyorsun gerçekten ben gördüm hatta şuan hamileyim çok şükür:KK66: Darısı başına inş.

hayırlı uğurlu olsun çok sevindim maşşallah canım...inşallah bende hamile kalırım en kısa zamanda. bazen hiç o duyguyu tadamayacakmışım gibi geliyo :KK43: sen 2.klomen kullanımındamı hamile kaldın.günde kaç tane içtin canım

Banada öyle gelirdi canım hiç beklemediğim anda oldu bu..Ben evet ilk klomen işe yaramadı büyütmedi..2.klomenle birlikte kuru incirde yedim 17,5 mm yumurtam oldu çatlama iğnesi vuruldum ama o ay olmadı..Dr.. ilaç içmeden gel dedi gittim 22,8mm yumurtam olmuş sadece incir yemiştim ilaç yok sonra o yumurta çatlamadı dedi dr. hayır gelmez dedi öle rahattık geçen ay yani nede olsa olmicak die ama oldu allahtan ümit kesilmiyor gerçekten..İnşallah sende ümidini kesme canımm rabbim vereceği zamanı iyi bilir.

boşver ne halleri varsa görsün arkadaş değil zaten onlar salla gitsin uyuzları bak bende sinir oldum şimddiii gubardıımm hindi gibii yeni yıl öncesi :KK70: İşin şakası takma bile üzülmeye değmez canım ..Amiiinn canım inş. sende göreceksin bu günleri umudunu kaybetmek yok :KK34:

inşallah cnm mirrorda öle dedi umutlandım biraz takmıom zaten ne halleri varsa görsün bencede ama gubarma yavrum sen sakin ol mercimeğinde gubarır sonra onu sinirlendirmeyelim oyyy kurban olayım onu veren allaha.suan ezan okunuo rabbim ezanlar yüzü suyu hürmetine verir banada inşallah. bu arada mirror cnm günde 7-8 tane incir ye şu son günlerde kesinlikle faydasını görceksin hatta kaynat iç aç karnına zorla kendini.

inşallah cnm mirrorda öle dedi umutlandım biraz takmıom zaten ne halleri varsa görsün bencede ama gubarma yavrum sen sakin ol mercimeğinde gubarır sonra onu sinirlendirmeyelim oyyy kurban olayım onu veren allaha.suan ezan okunuo rabbim ezanlar yüzü suyu hürmetine verir banada inşallah. bu arada mirror cnm günde 7-8 tane incir ye şu son günlerde kesinlikle faydasını görceksin hatta kaynat iç aç karnına zorla kendini.

boşver canım benim ya hiiççç üzülme.benim çevredekilerde yaşıma takmış hadi 31 oldun bu saatten sonra ne zaman yapacaksın olmuyomu yoksa,ayy canım üzüldüm inşallah olur,bak benim 2 tane var... diyolar...napıyım varsa var diyesim geliyo.desem bu seferde kıskanıyo diyecekler.ben bugünden itibaren incir yemeye başlayayım bari.çalıştığım için kaynatıp içmem zor olur. her gece bebek düşündüğüm için uyuyamıyorum sabahta sürünerek kalkıp zor işe gidiyorum :) en iyisi yemeye çalışayım

canım bende senın gıbıyım klomen#catlatma ıgnesı kullandım gecen ay 17mm oldu ama malesef tutmadı..bu ayda klomen denedık olmadı buyumedı yumurtalar..napalım nasıp bende bıraktım tedavıyı 2 3ay denıcem olmazsa asılama ıstıyorum..uzme kendını,benım esımın arkadasının karısı nısanlıyken 2tane cocuk aldırmıs,sımdı yıne hamıle dogum yaptı bıle ısyan etmemek elde degıl ,ben cok sıtem ettm ama olsun napalım nasıp..

dimi insan ne kadar üzülüyo.bir tarafta 2 bebeğine kıymış biri hemen bebek sahib oluyo ama biz bukadar uğraşmaya rağmen olamıyoruz.klomenle herkesin yumurtası büyüyo bizimki ndene büyümüyoki yaa.doktora sordunmu? ben sordum olabilir diyo ya. sadece olabilir onada çatacaktımda zor çıktım odadan.

sende üzülme canım doğum saati,nikah saati,ölüm saati şaşmazmış.allahım bizimde kucaklarımızı boş bırakmayak hayırlısıyla

boşver canım benim ya hiiççç üzülme.benim çevredekilerde yaşıma takmış hadi 31 oldun bu saatten sonra ne zaman yapacaksın olmuyomu yoksa,ayy canım üzüldüm inşallah olur,bak benim 2 tane var... diyolar...napıyım varsa var diyesim geliyo.desem bu seferde kıskanıyo diyecekler.ben bugünden itibaren incir yemeye başlayayım bari.çalıştığım için kaynatıp içmem zor olur. her gece bebek düşündüğüm için uyuyamıyorum sabahta sürünerek kalkıp zor işe gidiyorum :) en iyisi yemeye çalışayım

ye cnm ye bende çalışıorum çekmeceme koyuyorum iğne vurunmadan önce bol bol yiyorum herkes incirci dio arkadaşlarda alıştı diorum çok seviyorum ama bin yıl yemesem aklıma gelmez sevmem ama zorla yiyorum her ay:)

özledim sizleriiii,

tüp bebeğe geçtik :) aslında kararsızım sizden fikir almak istiyorum. 3 ay klomen kullandım herseferinde çoğul yumurta oluştu ancak döllenme olmadı. bi de eşim sürekli yurtdışına gidip geldii için adamı zar zor buluyorum bu ilişki takvimini de çok etkin kullanamadık. doktora gittik tüp bebek ya da aşılama önerdi. tüp bebek 5500, aşılama 2000 tl ve aşılama şansı yüzde 15-20 arasındayken tüp bebekte yüzde 65 e kadar çıkabiliyomuş. karar veremedik. aşılamayı ilk etapta yaptırsak mı yoksa direkt tüp bebek mi? şimdiden cevaplarızı için saolun kızlar.

Selam canım nasılsın bebiş nasıll evet herkes gidiyorrr. Eskilerden hiçkimse kalmadıı :KK43: yelkenli neden gidiyor allahtan umut kesilmez arkadaşlar unutmayın.

demos cum nasılsın seni görmek ne güzel kimse kalmadı sevde de girmiyor ne zamandır merak ettim ne yaptı acaba umarım herşey yolundadır.sende de yolunda sanırım :)
bende de şuan 18 mm bir yumurta var bu akşam 23 de ovitrelle vurulucam çarşamba günü de aşılama yapılacak.ama henüz kararsızım daha önce yumurtamın geliştiği ay doğal ilişki ile hamile kaldım.şimdi doktor bize bıraktı ya doğal deneyin yada aşılama yapalım dedi.acaba daha iyi tutunur mu aşılama yapsak bilmiyorum benim rahim anomalim olduğu için rahim duvarı da çok kalınlaşmıyor belki daha iyi tutunur kararsızız ama içimde kalacağına yaptırıcam heralde.bu sefer doğal olsa hamile kalamasam keşke aşılama yapsaydık dicem.yada doğal gebe kalsam bile ya düşerse acaba aşılama yapsak düşmezmiydi dicektim. gerçi rabbim oturtmuş düzenini düşcekse tüp de yapsan düşer.neyse hayırlısı olsun bakalım:)

Banada öyle gelirdi canım hiç beklemediğim anda oldu bu..Ben evet ilk klomen işe yaramadı büyütmedi..2.klomenle birlikte kuru incirde yedim 17,5 mm yumurtam oldu çatlama iğnesi vuruldum ama o ay olmadı..Dr.. ilaç içmeden gel dedi gittim 22,8mm yumurtam olmuş sadece incir yemiştim ilaç yok sonra o yumurta çatlamadı dedi dr. hayır gelmez dedi öle rahattık geçen ay yani nede olsa olmicak die ama oldu allahtan ümit kesilmiyor gerçekten..İnşallah sende ümidini kesme canımm rabbim vereceği zamanı iyi bilir.

senin adına inan okadar çok sevindim. allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.bende incir yemeye başlayacağım.umarım faydası olur.sizin adetlerde gecikme varmı yada varmıydı.ben genelde 35-40 günde bir oluyorum acaba onunla ilgisi varmı yumurtanın gelişmemesinin.yani yumurtlama günüm daha geç olabilir mi? aayyyy sürekli bi umut arıyorum offfffffff offffffff

özledim sizleriiii,

tüp bebeğe geçtik :) aslında kararsızım sizden fikir almak istiyorum. 3 ay klomen kullandım herseferinde çoğul yumurta oluştu ancak döllenme olmadı. bi de eşim sürekli yurtdışına gidip geldii için adamı zar zor buluyorum bu ilişki takvimini de çok etkin kullanamadık. doktora gittik tüp bebek ya da aşılama önerdi. tüp bebek 5500, aşılama 2000 tl ve aşılama şansı yüzde 15-20 arasındayken tüp bebekte yüzde 65 e kadar çıkabiliyomuş. karar veremedik. aşılamayı ilk etapta yaptırsak mı yoksa direkt tüp bebek mi? şimdiden cevaplarızı için saolun kızlar.
canım daha erken değilmiydi..3 ay daha deneseydiniz belki normal yollarla olurdu ama siz bilirsiniz tabii..Hayırlısı olsun canım..Durumunuz müsait ise eğer maddi anlamda tüp bebek yapın derim ama orta kıvamdaysanız aşılama deneyin olacağı varsa 2000tlyi versende olur 5500tlyi versende..İnşallah hayırlısı olsunn canım haberdar et bizi.. :KK34:
senin adına inan okadar çok sevindim. allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.bende incir yemeye başlayacağım.umarım faydası olur.sizin adetlerde gecikme varmı yada varmıydı.ben genelde 35-40 günde bir oluyorum acaba onunla ilgisi varmı yumurtanın gelişmemesinin.yani yumurtlama günüm daha geç olabilir mi? aayyyy sürekli bi umut arıyorum offfffffff offffffff
saol canım..Ben normalde 28günde bir adet görürdüm..Sonra 27ye falan düştüm ama şaşmaz 1-2 gün atar ama oda ya stresten yada mevsimsel hep bilirdim ama hastalığımı düzenliydim..İlk gecikmede allahın vesilesile bebek yoktu dr. gitmiştim 1 hafta geçti die ölece tedaviye başlamış olduk..Sonrasında 4.ayımda hamile kaldığımı kaldığımı öğrendim çok şükür..Adetinle alakalımıdır bilmiyorum canım ama bizim patronun karısı hiç adet görmüyormuş şoook oldum ve 2 tane çocuğu var..Daha birisi 8 aylık şuan düşün hiç adet görmüyorum dedi herşeyime bakıldı hepsi normal ama adet görmem ben dedi allahın işi işte..

:)) İnşallaahh okunan ezanların yüzü suyu hürmetine bebeeeem inşallah seninde yüzün güler canımm..Bööğğkk ııyykk incir suyu ne alerjii yapmıştı bana yaa yemin ederim pirelendim sanmıştım evde yerlerd epire arıyordum sonradan çaktım bana alerji yaptığını :)) Eğer incir suyunu içemezse kuru incir yesinn.ııııyykk yaa midem çoook kötüü canlarımm allahım yardım etsin inş. :KK14:

mesaj düzenleme paneli butonu çalışmıyordu sana bu satırları yazarken :))

Bebeğimn kalp atışlarını sormuşsun..Allahın izniyle yarın akşam gidicez canım dr. inş. bir sorun olmaz rabbime dua ediyorum bir duysam biraz daha rahatlicam stres yaptım resmenn..Yaaff bu meltemmmm noldu kadıncağızz bir gitti piiirr gitti yaa ne güzel takılıyordu burlarda hala internetimi yok acaba canım..
Sende test yapar yapmaz haber ver :KK66:

olur dimi inşallah ya :KK43:(( okadar moralim bozulduki anlatamam.bide ardı ardına hamilelik haberleri alıyorum etrafımdan daha da çok sinirlerim bozuluyor. sen 2.kontrole ne zaman gitmiştin kaç gün sonra yani.kaç cm olmuştu ve hamilelik oldumu? ayy kafayı yiyecem çıldırmak üzereyim. :KK50:

3 gün sonra gittim canım bılmıyom şuanda gunum geçiyo inşallah vardır ılkı olmadı bakalım bundA nolur

vericeksin canım 5 kilo dediğin nedir hemen gider erir biter yürüyüşlerde iyi geldiyse ooohh sabh sabah miss gibi hava süperr valla bizde tıkılıp kalıyoruz bu bilgisayarların içine :KK43:(

öyle canım öylede gitmesede olursu ama etkiliyorsa eğer kpss'sni eğer ne dielim kolay gelsin yelkenliim allah zihin açıklığı versin inş.

Bebiş iyidir sanırım kasıklarıma ağrı girdiğinde hissediyorum orda olduğunu :) Mide bulantılarım başladı sabahtan öğlene doğru gidiyor işte ama kötü bişey yaa :KK43:( Gülü seven dikenine katlanıcak artık canım olsun o gelsinde sağlıkla çekicem artık bunları..

Canım senin durumunda yumoşu ilk etapta gelişmen bende vardım ama 2.kullanmamda kuru incirde yemiştim faydalı olmuştu hiç korkmaz günde 1-2 tane kuru incir yee canım etkisini görüyorsun gerçekten ben gördüm hatta şuan hamileyim çok şükür:KK66: Darısı başına inş.

şükür rabbime iyiyiz ablası inş. daha çok hissedince daha iyi olucaz beraber ister istemez bir korku oluyor insanda bişey olmamıştır inş. die..Ama iyiyiz çok şükür..Senden nbr canım sen ne yapıyorsun??

ilk önce stresi atıcaksın üzerinden sakin olucaksın :KK34:

canım eğer bu kadar gecikmesi normal değilse yap testi rahatla inş. bebek vardır..Öyle iyi anlıyorumki şuan yaşadıklarını bende aynı senin gibiydim bir yandan ümitlenmek istemiyorsun bir yandan zaten olmadı diyorsun..Benim eşimde dediki belki çatladı dr. anlamadı yaa saçmalama hayatım bende gördüm çatlamamıştı demiştim biliyormusun allah bilir dedi bana vee adetimin gecikmesinin altında fındık kurdu varmış meğersem :)) İnşallah seninde öledir canım yaa inş. hüsrana uğramayızz :KK34: Hemen eğer olumlu olumsuz bize haber ver canım tamammıı?

canım ben hamile olduğumu öğrendiğim günden önce markete gitmiştik eşimle..Bir alışveriş ama bir alışveriş poşet poşet..Eşimde rahatsız beli ağrıyormu o sokakta poşetleri bekliyor ben elimde 3er 5er ağır ağır poşetler in çık in çık koş yakala tut zart zurt vee ertesi gn hamile olduğumu öğrendimm..Kurban olduğum allah verdiği zaman koruyor eğer onu yaşatacak tattıraqcaksa sana koruyor canım düşünme bunlar kafan rahat çık yola inş. olsunda rabbim sizleride korusun canım vee eşininde dediği gibi erken yapmışsın testi..Allahtan ümit kesilmez :KK34:

vermemki ılk size haber verıcem ınşallah vardırya aslında kendımı rahım fılmıne hazırlamıştımya hiç beklentım yoktu eşim arıyodu oldunmu ay omadı m bugun yarın olurum sorma dıyodum kesın olucamya ama bukadarda geçince insan beklıyo ıyı bı haber az kaldı eşim gelsın yapıcam vcyede gıtmıyom bırıksın dıye çatlıycak karnım:)

seddacım sende oluyomu bende arasıra sağlı solllu değişiyo kramp gibi oluyo ama okısmıma çok vuruyo oyuzden kıstten korkuyom alta kadar vuruyo sancısı

vermemki ılk size haber verıcem ınşallah vardırya aslında kendımı rahım fılmıne hazırlamıştımya hiç beklentım yoktu eşim arıyodu oldunmu ay omadı m bugun yarın olurum sorma dıyodum kesın olucamya ama bukadarda geçince insan beklıyo ıyı bı haber az kaldı eşim gelsın yapıcam vcyede gıtmıyom bırıksın dıye çatlıycak karnım:)

cemre kız hamılemısın yoksa ben uzun zamandır gırmıodum hadı ıns hamılesındır bende buguna asılamamın 10. gunu ama kurtlandım test yaptm ama gene goremedım ıkıncı cızgıyı hadı ıns sen gorurrsun

:)) allah senii yaa kız bende öle yapardım hep ama bu yaptığım test öğlendeydi hatta 3. idrarımda cam gibi çıkmıştı çift çizgi hadi bakalım seni ümitlendirmek istemedik ama inş. vardır bişeler canım..Ne zaman gelicek eşin ben gitmedeeeeenn gelsiiiinn :KK43:(

cemre kız hamılemısın yoksa ben uzun zamandır gırmıodum hadı ıns hamılesındır bende buguna asılamamın 10. gunu ama kurtlandım test yaptm ama gene goremedım ıkıncı cızgıyı hadı ıns sen gorurrsun

canım aşılama ile ilgili çok şey bilmiyorum ama erken değilmi test için??İnşallah olur canım ne diyim,allah yardımcın olsun..

cemrecım nıye bu kadar kafaya takıyon mınnoşş eger hamıleysen cokk guzelll.eger dgılsen kısttense ılac verıyo gıdıyo korkma...
sonucta yumurta takıbındesı bısı olsa doktor hemen ona gore ılac verırr..
eger bebişş yoksa zuulme kuzum yaa bıde fılmını cektır en azından bak daha onu yapmadın eblkı fılmden sonra hamıle kalıcaksın..

hadı bıraz moralını toplaaaa...

ınsallah hamılesındırrr

doğru zaten hiçbeklemıyodum kız buay ılkı olmadı kesın tuplerde sıkıntı var dıye buay olımda çektırım dıyodum şimdide böle geçince kötu oldu gene belkıde boşuna kapıldım ister istemez olmazsa kısmet artık napalım

Benım de perşembe gunu doktor günüüüüm.Inşallah kocaman olmuştur da ıkıde bır gıtmek gerekmez. Incır yıcem ama 2den fazla yıyemıyorum kı:KK43: sevmıyorum cok. cok hafıf bır sızı var, onceden daha cok agrı olurdu. Bu sefer boyle degıl. Acaba buyumedıgınden mı? :44:

özledim sizleriiii,

angelcım benımde canıma tak dedı bende onumuzdekı aya tup bebekmı yaptırsam dıorum eger esınle ılıskı takvımıne duzenlı uyamıyorsanız bence yaptır derım ben bu ay asılama yaptırdım onuncu gunumdeyım test yaptım duramayıp ama negatıf bu ay ıgne kullanmıstım ben cok yumurta gelıstı ama hıcbırı dogru duzgun buyumedı buyuseydı toplanacaktı yumurtalar tup bebek olcaktı eger senınkıler cok sayıda ve ıyı gelısıorsa tup bebek mantıklı

X