Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

GÜNAYDIN CANLAARRRR
belim felaket agrıyor yıne her sabahh bıktım yaaaa nedır buuu :/

hayırlısı dıyoruz artık cansucum napalım arada kafamız takılıyor dertlenıyoruz sonra yıne yokmus gıbı davranıyoruz. oluruz tabi

valla bende olcturmedım galıba ama dr um bana her dfasında cok fazla yumurtan var dyordu sağda solda ama gelısmıyorlar kucukler yanı

hoşgeldın canım aramıza en yakın zamanda 2. bebeğine kavuşman dılegıyle bız daha bırıncı ıcın ugrasıyoruz. bende pkoluyum evet bebek bızım ıcın daha zorr hem hormonlardan hemde ultrasondan anlasılıyor pko. adetınden bır gun once yapıldı ıse test sonucun gercek olmalı.

ağzını hayra aç dellenme :) reset yap bende yenıce yaptım kuzuu

kızlar günaydın,

nbr seddam nasılsınız ikiniz :)

gunaydınnnnn nasılsın canımmm

Günaydınnnnnnnnnnnn herkese, bugun benım dogum gunum yaşlanıyorum cocuk sahıbı olmak ıstıyorum
bu ay hamıle kalsam, dogumu cok guzel zamana gelıyor,izin zamanı mukemmel olucak, keşkeeee

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

şimdi erkekler amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kızlar günaydın,

nbr seddam nasılsınız ikiniz :)
saol canım iyiyiz çok şükür sen nasılsın

İNANIRMISINIZ GEÇMİŞİN İÇİNDE KAYBOLDUUMM VE YUKARIDA GÖRDÜĞÜNÜZ HER YAZILANA CVP YAZMIŞTIMKİİ PC KİTLENDİ HEPSİ BİTTİ GİTTİİ ŞOO0K OLDUUM ONCA YAZDIKALRIMM GİTTİİİİ VEE TEKRAR YAZAMADIM KUSURA BAKMAYIINN

benımde belım felaket agrıyor ama konduramıyorum kendıme gebelık belırtılerını canım kesın uyurken belım acılmıstır kesın:)

amh acılımı ne acaba canım ben baktırmadım ama kesın dusuk kı kac aydır olmadıgında vardır bı ıs bu ay ıgne kullandım benım rezervler costu bu seferde:)

nedır bu pclerden cektığımız dımı seda yaaa :))) hahah olsun canım kızmadık merak etme :) guzel dıleklerını yazmıssındır dıye dusunuyorum

benımde belım felaket agrıyor ama konduramıyorum kendıme gebelık belırtılerını canım kesın uyurken belım acılmıstır kesın:)

bakıyorumda herkes kocasını gonderıp gecmıs hemen netın basına benım gıbı sabah sabah

selocum:) unıdeyken bursalı bı arkadsım vardı selahattındı adı seloo derdık o geldı aklıma :) yazdım ıste :))

kondurmayalım sende kondurma uzulmeyelım varsada daha cok cıglık atarız hahahaha evet netın basına usustukkk

iğrenç bir gün, 1 aydır işyerinde nefret ettiğim biri raporluydu ve bugün döndü. o yokken işyeri ne güzeldi ya şimdi midem bulanıyo

bak sen dıyınce benımde mıdem bulanmaya basladı :122: iş yerınde sevmedığı olmayan var mı kı :) ben sımdı calısmıyorum ama benımde hep vardı :))

kızlar günaydın nasılsınız??

ben hala adet olmadım malesef 15 gün geçti ,rahim filminden sonra olabiliyormuş ama bukadarda olurmu bilmiyorum?adet olsamda aşılamaya geçsek diye bekliyorum eşiminde sperm sayısı sınırın altında çıktı malesef ama doktor bugün ileri hız ve morfoloji çok ii onlar telafi eder demiş bide vitamin vermiş...onları kullanacak şimdi..bende bi adet olsam başlıcam aşılama tedavisine inşallah:)

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

yarın büyük gün:) regl günüm
hiiiiiiçç bi belirti yok,sürpriz yapcak bana kırmızılar heralde.

o kadar çok uykum var ki.gözlerimi zor açık tutuyorummm.

günaydın cnm.bende aşılamaya geçicem artık.ocakta yaptırmayı düşünüyorum bende.bakalım hayırlısı artık.
benim rahim filminden sonra gecikmem olmamıştı yine günümde olmuştum.o yüzden bi bilgim yok.

günaydın kızlar bugün 9. günüm kontrolden geldim şimdi solda 1 tane yumurtam var 11*12 boyutlarında dedi yani 12 bile değil.yeni başlamış büyümeye dedi küçük yine dedim bugünde bu boyutta olması normal dedi iğneye devam 75 lik menogon ben iğnenin dozunu arttırır diye düşündüm ama aynı doz devam dedi kalça bandı yazdı tabiki rahim duvarı için perşembe günü tekrar çağırdı bu 3 günlük sürede anca rahim içi tabakası gelişir dedi yumurtada da normal boyutlarda büyüme gözlenirse cumartesi aşılama yapılıcakmış ama yine gecikirse büyümesi pazartesiye kalır dedi yani en geç 16. günümde aşılama yapılacak gibi duruyor hoş benim hiç umudum yok ama. geçen ay iğnelere geç başlamıştık.zaten başlamadan önce femara ile 11 mm olmuştu yani ne değişti ki bu sefer iğne de vurulmama rağmen aynı büyüklükte napalım inşallah sağlıklıdır diye düşünücez hep aynı olucak diye birşey de yok ya inşallah durmaz büyümesi bu 3 gün içinde.yine de 10 mm in üzerine çıkan 1 yumurtam olduğu için seviniyorum.
rahim duvarım ince tabiki bantla desteklenmesi gerekiyor dedi zaten bir tarafı gelişmediği için düşük yapma ihtimalim var geçen ay 7.7 idi daha iyi olabilir değil mi diye sordum.gelişimini tamamlamamış bir rahime göre iyi bir kalınlaşma olduğunu söyledi zaten 7 nin üzeri normal kabul ediliyor dedi.işte böyle.
giderek kısırlaşıyomuyum diye düşünmeye başladım.Allah sonumuzu güzel eylesin inşallah..öpüyorum sizleri.

canım sende femara kullanmıştın değil mi?senin adetinin kaçıncı gününde kaç mm olmuştu yumoşların yazarmısın merak ettim.bu femara bende pek işe yaramıyor gibime geliyor da..

hadi ya aynı anda gelir belki bebeklerimiz cnm ya:)) ilaçlar nekadar tutuyor cnm biliyomusun? benim malesef kurumuım karşılamıyor özel alıcam mecbur doktorum bana 350 tl falan dedi ama burda bazı arkadaşlar daha pahalı almışlar.sizde sorun varmı bu arada benim eşimin sperm sayısı ml de 15.400.000 çıktı aşılama için uygun dedi doktorum ama ben düşük çıkınca üzüldüm ya tutmazsa diye

kızlar ya aranızda yumurtası benimkisi kadar direnç göstreniniz var mı? bugün 9. günüm ve 12 mm. hayır eğer varsa yumurta büyütmede benim kadar beceriksiz olan kapıştırabiliriz yumoşları
şuanda psikopata bağladım kralı gelse takmıyorum ne hali varsa görsün inanılmaz sinirlerim bozuk o yüzden gülüyorum.hergün 1 mm büyüse 14. günümde 16 yı geçer o bile yeterli değil.rabbim sonunu güzel eylesin inşallah.bütün dualarım bunun için mudarıma erebilmek için...

canım aşılama fiyatı yumoşun büyümesi için gerekli olan ilaca göre değişir eğer 1 kutu klomen ile büyüyor ise çok şanslısın.çatlatma iğnesine de 20 tl ödersin pregnly bulursan o da bulamazsan ovitrelle ye 75 tl ödersin hastaneye de aşılama ücreti ödersin uyguna gelir.doktorun hastanede mi yapıyor muaynehanesinde mi ne kadar alıyor aşılama için bilemiyorum.
ama benimkisi gibi gevur inadı olan bir yumurtalığa sahipsen sana yazıyorum :
femara sabah 1 akşam 1 5 gün 60 tl
menogon 2 kutu günde 1 doz 75 lik (2 kutu toplamda 10 adet iğne) 220 tl)
muhtemelen 1 kutu menogon daha isteyecek oda 110 tl
herşey yolunda giderse inatçı yumurtam büyürse hastaneye de 378 tl aşılama ücreti.
yani kişiden kişiye değişiyor gülüm..

ayyy inş.
canım ben aşılamayı sormuştum doktoruma 550 tl demişti.ama ilaçlar içinde mi değil mi onu sormayı akıl edemedim.aşılamada klomen vermiyomu ki acaba iğnemi veriyo senin bi bilgin varmı?
benim yumoşlar biraz tembelmiş,eşiminde sperm sayısı düşük çıkmıştı ama doktorumuz normal yollada olur bu değerle demişti.

esın ıcın havuc e vıtamını destegı sağpla aksamları kıtır kıtır 2 tane havvuc yedır malum kecıboynuzuda yedır yada pekmezını ıcır bız esımle kecıb. yemeyı sevıyoruz cayla guzel oluyor :) acele etme canım olacak mutlaka adetın strestende olur sal kkkendını bııı

vayyyyyy rojdam yaaa uyku halı ne iş hamıle lık belırtısı malum hahahahahaha hadı ınsallah benımde yarın beklıyoruz beraber 2 kısı daha var bızle bekleyen ben 21 ındede olabılırım gecen aya gore 21 aslında ama 20 olsun duz olsun :)) benımde mıdem kotu bıraz sabah ağzıma soktuğum seylerden olsa gerek kahfaltıdan baska herseye benzıyordu

canım sende femara kullanmıştın değil mi?senin adetinin kaçıncı gününde kaç mm olmuştu yumoşların yazarmısın merak ettim.bu femara bende pek işe yaramıyor gibime geliyor da..

selam canım ben femarayı tam bıle kullanmadım ilk 3 gun yarım sonrakı ıkı gun tum toplamda 3.5 ılac ıcıyorum kı klomenle hıcbısıy olmamıstııı. bende ıse yarıyor ama hemen degııl sonuna dogru atak yapacaktır ınsallah bekle canım zaten band falanda vermıs mutlaka gelısırr merak etme canım bende adetın 12. gunu henuz 12-13 arasındaydı yumurta 3 gun peşpeşe dr a gıttım yavas buyuyor dedı 3. gun gıttığımde 19-20 mm ıdı yanı elıps olarak toplamda 19 mm cıvarındaydı yarına kadar dahada gelısır dedı ığne verdı dr aynı gun vuruldum sonrakı gunde catlamıstır heralde. durum budur. 9. gunde bu yumurtan bence cookk ıyı bekle sabret guzel dusun mutlaka buyuyecekkkkkkk tamam mmıı asılamnda tutacak ınsallah canım.

tatlım bende şimdi nihale soruyordum klomenle olmuyomu aşılama diye.benim yumoşlar cevap veriyo çünki klomene.
inş.yumoşların büyürde aşılamanı yaptırırsın sıkıntısız.bebişinde gelirrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…