Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cnm ümit etcez işte çok şükür tamamen ümitsiz deiliz ,sıkma sende canını olur valla benim bi arkadas tek yumurta yarım rahimle 2 çocuk dogurdu yaş maş bahane rabbim yeter ki ol desin elbet bizde gülecez hayatla dövüşe devam:KK4::KK4::KK57::KK57:

kavgaya dvam :KK70: evett hadı senı gorelım artık canım nasıl gıdıyor calısmalar senoın gunasırıya cevırdınmı?

Günaydınnnnnnnnnnnn herkese, bugun benım dogum gunum:21::21: :KK12: :KK17: yaşlanıyorum :KK6: cocuk sahıbı olmak ıstıyorum :KK49:
bu ay hamıle kalsam, dogumu cok guzel zamana gelıyor,izin zamanı mukemmel olucak, keşkeeee :KK31:

insallah crımsoncum bu ay hamıle kal doğruuu tatılde :) mutlu bebeklı bır yıl gecırmen dılegıyle tatlımı ınsallah gpnlune gore olur.

slm kızlar yelkenli belkide yerleşme kanamasıdır o benim kaç gundur agrıyor karnım vagina bölgem bide vajinamda birşeyler dolanıyor gibi karıncalanıyor ben adet görcem onu biliyorumda cünkü adetime yakın böle oluyor vajinam karıncalanma oluyor sonra adet oluyordum ama bu sefer uzun sürdü agrılarım bir başlıyor bir kesiliyor rahatsız edici bir agrı bakalım hayırlısı ama inş.şu ezanların suyu yuzu hürmetine hepimiz hamile kalırız şuan burda ezan okunuyorda rabbim bizede hayırlı evlat nasip eyle isteyen herkese nasip eyle ey güzel alllahım banada uyku bastı namaz kılıp uzanayım biraz sizi cok cok öpüyorum.....:nazar::emir_bebek:

inşallah oyledır canım ama valla sanmıyorum ben adetı beklıyorum, karıncalanma hıssdıe belırtılerden sayılıyord ıye hatırlıyorum.
amınnn

kavgaya dvam :KK70: evett hadı senı gorelım artık canım nasıl gıdıyor calısmalar senoın gunasırıya cevırdınmı?

cnm iğneyi salı vurunmustum akşam 4te falan o gün bişe yapmadık çarşambayla 5 gündür yapıoz.doktor on gün sık ilişki dedi bilemiyorum gün asırıya çevirsem mi bu düzen dvm mı etsem düşünüp duruom işte.:KK17::KK17::18::18:

Günaydınnnnnnnnnnnn herkese, bugun benım dogum gunum:21::21: :KK12: :KK17: yaşlanıyorum :KK6: cocuk sahıbı olmak ıstıyorum :KK49:
bu ay hamıle kalsam, dogumu cok guzel zamana gelıyor,izin zamanı mukemmel olucak, keşkeeee :KK31:

cnm doğum günün kutlu olsun inşallah rabbim bu ay sana en güzel hediyeyi verir:KK54::KK76::KK76:

canım sen kafana takma bana doktorum aynen öyle söylemişti 1 kez normal adet görmen yeterli demişti.ki senin adetin de maşallah yine tam zamanında gelmiş benim kürtajdan sonra 20 gün lekelenme şeklinde kanamam devam etmişti.o yüzden adetimde gecikti lekelenmelerim bittikten 25 gün sonra adet olmuştum yani tam 45 günde.bünyeye göre değişiyor tabiki.büyükler düşükten sonra bebeğin bir kolu mu bacağımı ne içerde kalır dermişler :) doğru bence de sen korunma doktorunu dinle.zaten rahim hazır değilse hamile kalamazsın.hazırsa da kalırsın.hayırlı haberlerini bekliyorum.

yelkenli nasılsın canım

teşekkür ederim canım ıyıym sen nasılsın?

cnm iğneyi salı vurunmustum akşam 4te falan o gün bişe yapmadık çarşambayla 5 gündür yapıoz.doktor on gün sık ilişki dedi bilemiyorum gün asırıya çevirsem mi bu düzen dvm mı etsem düşünüp duruom işte.:KK17::KK17::18::18:

artık gunasırıya gecebılırsın adamı cok yorma :) bıkmasın yanı :))) bende 5 gunden sonra gunasırıya cevırecektım ama kısmet degılmıs lekelenme olunca vazgectık devam etmeyı.

arkadasım sende durum nedır? adet mı oldun yoksa :18::18:

yok canım ya Allah korusun :KK70: daha degıl 20 sınde beklıyoruz ığneden sonrakı 6. gun gelen lekeden bahsetmıstım :)) calısmaları bırakmıstık baskada yapmadık pkolu olmanın kotu tarafı dusuk tehlıkesı oluyor eger kı varsa bısıy olmasın dıye devam etmedikkk...

sen nbapıyon bakalım gunun kızı :)) doğum gunun nasıl gecıyorrr party yokmuuuu

insallah crımsoncum bu ay hamıle kal doğruuu tatılde :) mutlu bebeklı bır yıl gecırmen dılegıyle tatlımı ınsallah gpnlune gore olur.

inşallah oyledır canım ama valla sanmıyorum ben adetı beklıyorum, karıncalanma hıssdıe belırtılerden sayılıyord ıye hatırlıyorum.
amınnn

cnm benim karıncalanma adet belirtisimi yaniiiiiii:18:

cnm benim karıncalanma adet belirtisimi yaniiiiiii:18:

hayır canım dun gebelık belırtılerıne bakarken nette bı yerde okudum gebelıkde ılk yakınmalardan mıs karıncalanma hıssııı:KK66: umarım sendekıde oyle bır belırtıdır umut ıste degılsede uzulmemek ıcın cookk dusunmuyoruz belırtılerı dımı aferın bıze :))

Size bir şey danışmak istiyorum.
Ben de pko görüntüsü var.17 aylık evliyim.
3 ay günde bir tane olmak üzere klomen kullandım.Ve 1 kez yumurtam oluştu kendiliğinden çatladı(soğan kürü yapıyordum,gebelik oluşmadı) 2 ay ,ise yumurta büyümedi.
doktorum da dozunu arttıracağız dedi ve ben 3 aydır tedavıye ara verdim.Doktoruma bu arada nıye olmuyor büyümüyor dediğimde ,'korkma dhaa çok hafif bir tedavı uyguladık,bırden yüklenmek istemıyorum, sadece basıt bir destek olsun istıyorum dedi'
Bu ay adetımden sonra rahim filmi çektireceğim ve tedavıye devam edeceğiz.
Size sorum şu acaba klomenın dozunu mu arttırmak mantıklı ,yoksa iğne tedavisine mi geçmek mantıklı?
Yorumlarınız alabilir miyim?

gececi nöbetçii cemrem napıyon :)
valla snın ısler bızdende karısık o kadar cok gıdesen dr a olacagı bu :)
benımde belım delı agrıyor kahve tonunda sumuksu akıntılar vardı bugun ne ıs anlamadım goguslerd hassaslıga basladılar adet belırtılerı gıbı ıste bendede az kaldı ya erken bıle hortlayabılır.

bıyır hanımım benımı çağırdınız :) sorma napım adam çarıp duruyo heralde benden çok hoşlandı nedesın adam habire gel gel belkıde ondan hamıle bırakmıyo benı :)sen ayın 20 sini bende 23 beklıyom canım benımde adet ağrılarım geldı bu ay hiç diyecek kadar az akıntım oldu yanı kesınlıkle bışe beklemıyom kırmızıdan başka zaten hep derler sana kırmızı çok yakışıyo diye oda yapıştı kaldı üstüme maşallah........................................................................................................................ay yoruldum barı gelsede artık tüpleri ele alsak

Size bir şey danışmak istiyorum.
Ben de pko görüntüsü var.17 aylık evliyim.
3 ay günde bir tane olmak üzere klomen kullandım.Ve 1 kez yumurtam oluştu kendiliğinden çatladı(soğan kürü yapıyordum,gebelik oluşmadı) 2 ay ,ise yumurta büyümedi.
doktorum da dozunu arttıracağız dedi ve ben 3 aydır tedavıye ara verdim.Doktoruma bu arada nıye olmuyor büyümüyor dediğimde ,'korkma dhaa çok hafif bir tedavı uyguladık,bırden yüklenmek istemıyorum, sadece basıt bir destek olsun istıyorum dedi'
Bu ay adetımden sonra rahim filmi çektireceğim ve tedavıye devam edeceğiz.
Size sorum şu acaba klomenın dozunu mu arttırmak mantıklı ,yoksa iğne tedavisine mi geçmek mantıklı?
Yorumlarınız alabilir miyim?

canım en mantıklısı tabıkı önce tüplere baktır sonrada aynen klomene devam dediği gibi normalde gunde ıkı alınıyo sana 1 tane vermış yuklenmemış tüplere bakıldıktan sonra çoğu kendılığınden kalıyo sende bakıldıktan sonra devam et bu ılaç 6 kez devam edılıyo iğneye daha sonra olmassa geç zaten bu ılacı gunde ıkı verınce yumurtalar buyuyuncede gerek duyarsa kı çoğu şansı arttırmak için verıyo onu vurulcaksın ılışkı gunlerını sölıcek sonrasında hep gun aşırı denıyceksın sen tuplerden sonra devam et bence canım:KK34:

Arkadaşlar; bu ay adetimde 3. gününde doktor klomen hapı verdi. 5 gün içtim. 11. günde gel takipe alalım aşılama yapalım dedi. takip etti 12. günde iki yumurta hücresi büyümüş. biri 16 küsürlü birşey diğeri 17. küsürlü.. yarın yani 13. günde gel aşılama yapalım dedi. neyse gittik eşim laboratuvarda spermlerini verdi ancak sperm sayısı 1 milyonun altında olduğu için aşılama yapmadı doktor iptal etti. ama ben klomen hapı içmiş bulundum. kist gibi olumsuz birşey olur mu? olursa vucüt diğer adette atıyor mu kisti? birde 14. 15. günlerde de beraber olduk. böyle olup da hamile kalan var mı? Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat versin..

kızlar merhaba adetin 4.gününden başlamak üzere 5gün klomen kullandım ilk defa size de yazdım.
ve adetin 11.günü doktora kontrole gittim yumurtalar(2)19 mm olmuştu.ve doktor 11.gün iğne verdi yaptırdım.
ve iğneden tam 18gün sonra regl oldum.ben 14gün sonra olurum zannediyordum.
iğneye rağmen geç çatlamış demekki değilmi.

Kızlar merabalar..epeydir girmiyordum moralmen yaniii..çok okuyamadım geçmişi ama hamilelerimiz varmış galiba onlar adına çok sevindim Allah tamamına erdirsin sağlıkla alsınlar inş. kucaklarına.bende cumartesi günü yani dün doktora gittim ve maşallah duyan gelmiş hesabı baya bi hastalık çıktı.öncelikle şunu söyliyeyimki doktorum çok iyi ve ilgilendi çok Allah razı olsun.öncelikle baştan aşağı muayene etti kadın tiroidlerden başladı bakmaya ve tabiki sorun varmış onlarda da gebeliğede engel olurmuş e ilaç verdi başladım bakalım kullanmaya.sonra göğüslerime baktı ultrasonla kist filan varmmı diye çok şükür bişey çıkmadı sonra smear testi için parça aldı onun sonucunu da haftaya alıcam inş. temiz çıkar veee sonuçç rahim filmi dedi eşinin değerleri normal olunca ve daha öncekilere cvp vermeyince tüplerin tıkalı olduğundan şüpheledi ve adetimin ilk günü arıcam ve randevu vericekler inş. nasipsee ve anestezile çekicekler inş. 180 tlymiş bu arada çokmu sizce bilen varmı?neyse inş. bunlar sonucunda güzel haberler alırımmm rabbim yardımcımız olsun.ama doktorumdan memnun kaldım çok ii çok cana yakın zaten konuşururken ağlamaya başladım.inş. tedavi edicez korkma kötü bişey yok felan ddi ama bakalım Allah yardımcımız olsunn.cemretibet cim sende çektiricektin rahim filmi noldu yazdoysan bile kaçırmışımdır çünkü epeydir giremiyorumm..neyse valla çok yazdımm sıkılmayınn haaa okurken sonuna kadar devam edinnnn:KK1: :KK43:

bu arada yamayı unuttum polikistik over var dedii maşşalahhh yok yokkk yani bendedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Son düzenleme:
Kızlar merabalar..epeydir girmiyordum moralmen yaniii..çok okuyamadım geçmişi ama hamilelerimiz varmış galiba onlar adına çok sevindim Allah tamamına erdirsin sağlıkla alsınlar inş. kucaklarına.bende cumartesi günü yani dün doktora gittim ve maşallah duyan gelmiş hesabı baya bi hastalık çıktı.öncelikle şunu söyliyeyimki doktorum çok iyi ve ilgilendi çok Allah razı olsun.öncelikle baştan aşağı muayene etti kadın tiroidlerden başladı bakmaya ve tabiki sorun varmış onlarda da gebeliğede engel olurmuş e ilaç verdi başladım bakalım kullanmaya.sonra göğüslerime baktı ultrasonla kist filan varmmı diye çok şükür bişey çıkmadı sonra smear testi için parça aldı onun sonucunu da haftaya alıcam inş. temiz çıkar veee sonuçç rahim filmi dedi eşinin değerleri normal olunca ve daha öncekilere cvp vermeyince tüplerin tıkalı olduğundan şüpheledi ve adetimin ilk günü arıcam ve randevu vericekler inş. nasipsee ve anestezile çekicekler inş. 180 tlymiş bu arada çokmu sizce bilen varmı?neyse inş. bunlar sonucunda güzel haberler alırımmm rabbim yardımcımız olsun.ama doktorumdan memnun kaldım çok ii çok cana yakın zaten konuşururken ağlamaya başladım.inş. tedavi edicez korkma kötü bişey yok felan ddi ama bakalım Allah yardımcımız olsunn.cemretibet cim sende çektiricektin rahim filmi noldu yazdoysan bile kaçırmışımdır çünkü epeydir giremiyorumm..neyse valla çok yazdımm sıkılmayınn haaa okurken sonuna kadar devam edinnnn:KK1: :KK43:

ben rahim filmini 1 ay önce cektirdim anestezi ile çektirdim o yüzden hiç zor olmadı.. rahim filmi 70 anestezi içinde 100 lira ödeedik.. fiyat normal yani.. bide gögüslerde kist olması gebeliği engelliyormu kii.. benim göğsümde kist varda.. cevap veririsen sevinirim..

kızlar merhaba adetin 4.gününden başlamak üzere 5gün klomen kullandım ilk defa size de yazdım.
ve adetin 11.günü doktora kontrole gittim yumurtalar(2)19 mm olmuştu.ve doktor 11.gün iğne verdi yaptırdım.
ve iğneden tam 18gün sonra regl oldum.ben 14gün sonra olurum zannediyordum.
iğneye rağmen geç çatlamış demekki değilmi.

doktor tekrar bakmadımı iğneden sonra çatlamışmi çatlamamamışmi diye..

X