Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

arkadaşlar bende dün doktordaydım aman artık güvenimde kalmadı önce gittiğimde ağrın oldumu demıştı iğneden sonra beraberlıkten sonra falan yok geçenkinde komaya girmiştim ama bunda hiç olmadı heralde çatlamadı yok dedı güldü herzaman ağrı olmaz falan çatladımı dedım evet dedı e dünde gittiğimde baktı güzel ıkıtane gayet güzel yumurtan gelişmiş dedi kiste dönememesı için 15 gün progestana devam dedı ben şunu merak edıyom çatlasaydı zaten kiste dönmezdı ve bende gördüm ıkıtane kocaman yumurtam vardı hiç ağrımda olmadı yeni başladı oda regilimle alakalı aynı ağrılar bel ağrısı falan benım anladığım gördüğüm kadarıyla artık usta olduk bi monütör alıcam kendım bakıcam benım yumurta çatlamadı ve oyuzdende buyumeye devam ettı ilacın etkısınden çatlamayınca buyudu geçen böle dııldı yanı napıcam bılmıyom heray başka bişe bu ayda olmassa tüplere bakıcaktı heralde kuzu kuzu yaptırcam sıkıldımmmmmmmmmmmmmmmmmm sizide sıktım bi başa dönüp okıyım bakım neler saçmaladım gene...................................................................

şükür canlarım daha ıyıyımm dışarı cıktık dolastık arkadaasımda katıldı ama evde çıkmadan hafıf krız gecırdım yıne esım dokunsam aglayac gıbısın dedı elını dızıme koydu ben kopuk ucurtma :) neyse anlıyor oda ama konus benımle dıyor ben konusmam dertlenmem kımseye huyum degıldır oda bılıyoda baska kımımız var sen ben dıyor bılıyorum ıcındekılerını dıyor sıkma canını takma kafana elımızden gelenı yapcaz olacak bıgun dıyor gerekırse kredı cekerız tup bebek gerekıyorsa onuda yaparız dıyor sen stresden bı uzaklas dıyor canım benım o ondan baska kımsem yok sayılır annem yok babam yok 4 taner kardesım var ama bırı bıle aynı yerde degıl benımle oonlarlada paylasamam zaten bunları kocişimmm sağolsun paylaşmasam da anlıyor neyse daha ıyıyım aksm uzerı acaip kasık sancıları gırdı aslında karnımın alcaklarında ne iş anlamadım.

canım sende haklısın oralarda zor oluyordur, Allah onunda kolaylıgını versın sana ınsallah. Egerkı dr a gıt gel randevuda falan sorun oluyorsa ınternette satılan ovulasyon donemı ıcın test setlerı var gayet uygun oonlarla hamıle kalanda çok onları deneyebılırsın, haydıo rastgeleee...

ıdare et o kadrınıda canım bısıy olmaz kasık sancısından bugun banada acaip sancılar oldu usutme gaz wc ıdrar yolları gebelık artık ne ıdıyse anlamadım ama fena batma oluyordu.

amın mekanı cennet olosun canım annemın olum var olumcağız var ıste annem kanserden 2 sene cektı cok heder oldu ama yoklugu cok buyuk acı canım benım özledım onu hemde cookkk.
yarına hepten kendıme gelırım ınsallah hadı bakalım bugunluk benı ıdare eedın sonra tamamım :KK66:

canım bılıyorum senınkıde kotu Allahım sabır versın 2 ımızede zaman gectıkce acı azalacağına cogalıyor bende.
bende 1.5 sene arayla kaybettım ıkısını ıkıısıde acıydı ama annem canım annem dıyorum annenın yerını tutmadı bıse ıste babamı o kadar aramıyorum ama annemın yerını bır kucucukkk bır toz tanesı kadar bıle dolduracak bırseyım yok. ıkımızıde rabbım sabır versın uzulme demek kolay ama dıyecek baskada bıseyımız yok:KK43:

evet canım hatırlıyorum hepimiz yaşıyoruz yada yaşıcaz bu acıları, Rabbim sabrını versın inşallah bizlere. Mutlu olacak seylerımız daha çok olsa belkı bi küçük nebze ancak hafıfler yada hafıflemez .

inşallah temız cıkarda bırde onunla ugrasmayız. sen asılamayı ne kadara yaptırdın.

bende oluruna bırakmak ıstıyorum hatta dr a hıc gıtmım 6 ay bırakayım kendı halıne dıyorum ama benım yumurtam gelısmıyor ılla dr sart oluyor o zamanda stresı sart oluyor sonrada surec zorlasıyor. Neyse daha ıyıyım sımdı sukurlerolsun.

asılamayı 500tl ye yaptırdım canım tup bebek merkezınde ama bu ay ıgnelerde vardı onlarda bayagı pahalı 600 700 mılyonda onlara verdık fazla geldı costu benım yumurtalar dr cokfazla yumurta var dedı ama hepsı kucuk kucuk sadece bırı 17 mm bole asılama yaptık bakalım nolcekse allahın ısı bellımı olur dıorum sendemı asılama dusunuosun tatlım

asılamayı 500tl ye yaptırdım canım tup bebek merkezınde ama bu ay ıgnelerde vardı onlarda bayagı pahalı 600 700 mılyonda onlara verdık fazla geldı costu benım yumurtalar dr cokfazla yumurta var dedı ama hepsı kucuk kucuk sadece bırı 17 mm bole asılama yaptık bakalım nolcekse allahın ısı bellımı olur dıorum sendemı asılama dusunuosun tatlım
ben bu ay klomene başladım eğer olmazsa bende aşılamayı düşünüyorum...tüp bebek merkezlerinde mi yapılıyor bir de sen ne zamandır bebek istiyorsun...inş aşılaman tutar allah emeğini boşa çıkarmasın

kızlar ayın 20sinde kırmızılar gelmesi gerekio ama bugün öğlen kahwerengi akıntı geldi bi kaç damla.
şimdide bel we kasık ağrısı başladı. çatlatma iğnesi düzenimi bozdu kırmızılar gelio galiba:KK43:(

kızlar ayın 20sinde kırmızılar gelmesi gerekio ama bugün öğlen kahwerengi akıntı geldi bi kaç damla.
şimdide bel we kasık ağrısı başladı. çatlatma iğnesi düzenimi bozdu kırmızılar gelio galiba:KK43:(

kesildimi devam mı ediyor .....nasip kısmet inş önümüzdeki aya kalırsın ..........insanın çok canı sıkılıyor ya........

slm canlarım nasılsınız bakım bugün daha yeni alabildim pcyi elime.işlerim vardı dışardaydım.karın ağrılarım hala devam ediyor,sağ taraf kasığım ne yumurtaymış 4 gündür çatlaya çatlaya bitmedi:KK1::KK1::KK1::KK1:öle işte bendede durumlar çalışmalara devam bakalım:KK17::KK17::KK17:öpüyorummmmm hepinizi:KK54::KK54::KK54::KK54:(bugün psikolojik olarak iyiyim herhalde ama içimde hep korku ya hamile deilsem:KK43::KK43::KK43:)

yelkenlikiz kullanıcısından alıntı
kızlar bugun çok umutsuzum ben tüp bebek merkezlerını arastırmaya basladım fıyatlar masraflarla beraber 4000 tl cıvarında gorunuyor çok pahalıııııı ya delırcem adt olmamada az kaldı hsg ıcınde dr a gıdıcem dr dr dr nefrt edıyorum dr ısınden artık gıtmesem dıyorum oda olmuyor nolcak sonumuz

canım umutsuzluga dusme elbet olucak hemen tup dıye dusunme!!!!
devam et yola ayagın tasa takılıp dustugunde tekarar daha hırslı kalk kalkkı daha guclu olasınn....
senın elınden kurtulmazz bak gor burda senınde haberını alıcazz...

hem bak su 26 gıbı gencecık yasımda yumurta rezrevım dusukkk...

bu tıp durumlarda erkekn menepoz bıle olabılıyomus ben bıle takmıyom sana ne oluyooo...

SUNU ı bılıyroum olursa olur olmazsada ne yaparsan yap olmuyooo..

dokorsa doktor ılacsa ılac daha ne yapıyımm

yeter yanıı bızde ınsanızz bu kadar darlanmaaaa....

yıne eskıye don ama oyle ıcıne atarak dglll

gercekten eskı yelkenlımız oll....

seddayı dusundukce ıcımdekı umut artıyoooo artıyoo artıyoooo

ve kotu dusundumd eo aklıma gelıyo sende ole yapp

slm canlarım nasılsınız bakım bugün daha yeni alabildim pcyi elime.işlerim vardı dışardaydım.karın ağrılarım hala devam ediyor,sağ taraf kasığım ne yumurtaymış 4 gündür çatlaya çatlaya bitmedi:KK1::KK1::KK1::KK1:öle işte bendede durumlar çalışmalara devam bakalım:KK17::KK17::KK17:öpüyorummmmm hepinizi:KK54::KK54::KK54::KK54:(bugün psikolojik olarak iyiyim herhalde ama içimde hep korku ya hamile deilsem:KK43::KK43::KK43:)

durusel arkadasımmm hamıle olmayabılrıısınde bole stres yapma....

tabı ınsallahhh hamılesındırr ınsallahh ama boel bırden kırmızı gorunceede sok oluyoz bende dahıll ...

ınsallahhh bu ay guzel haberın gelırrr

süt kaynatıyorum kızlar araya cevabıda sıkıstırayım dedım :KK70:

merhaba kızlar, ben bu yaz hep burdaydım. bebek çalışmaları vardı. ama ilaçsız doğal yollarla ve ilk ayımda hamile kalmıştım hamdolsun. ama bebeğim 11. haftada doktora gittiğimde daha 8+3 haftalık iken kalbi durmuş :KK43: ve 2 hafta içimde öylece kalmış. kanama ile gitmiştim. çk zor günlerdi. hamdolsun şimdi iyiyim. kürtajımı 31 ekimde oldum. 10 gün sonra doktora gittim. ve hala gidiyrm.kürtaj olalı 1 ay olmuşken bana klomen verdi. yumurtalıklarının sağlıklı olup olmadığına bakıcam dedi. kullandım ve bugünde çağırdı beni. 2 tane yumurta gösterdi kocaman çk güzel dedi. bu akşam vurulmam için çatlatma iğnesi verdi. önümüzdeki 5 günde çalışma. şimdi benim size soracağım. tecrübeli arkadaşlara yani; henüz 1,5 ay önce kürtaj olan biri için hemen hamilelik uygun mu? doktoruma sordum bunu. çk erken değil mi dedim bebek için. değil dedi. eğer beklersek rahimde yapışma olur ve çk daha zorlaşır hamilelik dedi. :KK43:( ya ne yapayım ben çk kararsızım.öpüyorum hepinizi..Rabbim sağlıklı bebişler nasip etsin hepimize dizi dizi hemde :)))

uzuldum canım gcmiş olsun ınsallah en yakın zamanda sağlıkla bebeğini kucağına alırsın, yenıden boyle bır durum yaşamazsın ınsallah. dr un oyle dedıyse bır bıldıgı olmalı evet zaten artık eskı dr lara benzemıyor dr lar daha farklı dusuncelerle gelıyorlar bızlere :)

yelkenli bende aynı durumdayım cırt gibi oldum normalde hep kabızımdır 4 gundur bende wc.cıkıyorum karnım agrıyor 10 dk.agrıyor sonra duruyor tekrar başlıyor gögüslerim bugun şişti vajinada karıncalanma var ama ben adet olcam sanırım bide ateş kısa kollularla geziyorum 20 aralık beklemek zor ama ben o gune gelmeden adet olcam galiba :KK43:

valla gebelık belırtısı desek kımısı kabız oluyor kımızsı cırt kımısı farketmıyor bıle :KK70: bız en ıyısı yedıklerımız dokundu dıyelım bebek memek ne gezsın bızde:KK70: kendı adıma yani:))) benımde goğüslerde hassaslık basladı gecen ayda olmustu çatlatma iğnesinin yan etkısıymıs ondanda umıdı kestık gecen aydaa aadetten once sısmıslerdı sancıyla :S 20 aralık beklemesındeyız komple sonra 30 aralık beklemelerı var hayırlısı bakalım.

bu arada beım koyu renklı kahverengı tonunda sumuksu akıntım vardı bugun ne ıs anlamadım valla ılacların etkılesımı herhalde femara ovıtrelle glukofen parol kas gevsetici iğne antıbıyotık hangısının yan etkısı kım bılır artık sorgulamasam daha ıyı galıba :KK70: hahahahaha ben ne kotu durumdaymısım oyle yazınca anladım :KK70:

arkadaşlar bende dün doktordaydım aman artık güvenimde kalmadı önce gittiğimde ağrın oldumu demıştı iğneden sonra beraberlıkten sonra falan yok geçenkinde komaya girmiştim ama bunda hiç olmadı heralde çatlamadı yok dedı güldü herzaman ağrı olmaz falan çatladımı dedım evet dedı e dünde gittiğimde baktı güzel ıkıtane gayet güzel yumurtan gelişmiş dedi kiste dönememesı için 15 gün progestana devam dedı ben şunu merak edıyom çatlasaydı zaten kiste dönmezdı ve bende gördüm ıkıtane kocaman yumurtam vardı hiç ağrımda olmadı yeni başladı oda regilimle alakalı aynı ağrılar bel ağrısı falan benım anladığım gördüğüm kadarıyla artık usta olduk bi monütör alıcam kendım bakıcam benım yumurta çatlamadı ve oyuzdende buyumeye devam ettı ilacın etkısınden çatlamayınca buyudu geçen böle dııldı yanı napıcam bılmıyom heray başka bişe bu ayda olmassa tüplere bakıcaktı heralde kuzu kuzu yaptırcam sıkıldımmmmmmmmmmmmmmmmmm sizide sıktım bi başa dönüp okıyım bakım neler saçmaladım gene...................................................................

cemremmm sen dr a mı gıttın anam sen dr dan mı cıkmıyon bana mı oyle geldı dollendıgını bıle anlıyonuz o kadar sık dr a gıdıyon sımdıde dollendı yumurta falan nasıl kıst ne ısss ben allak bullak oldum karman cormanım ezogelın gıbı karısığım su anda noluyor yaaa alla allaaa progestan vermesı çok muhım değilde ben olayları yanlıs mı anlıyorum acaba vay anasına sayın seyırcılrer. saçmalamak ne demek sapanlamışın :p şaka canım :))) valla sen takma kafana belkı gec catlayacak yumurtan oyle dusun gec dollencek falan. umıt kapısı ıste...

evet ya bu çok yumurta ama az glısmıs olayına delı oluyorum bendede çok oluyorda gelısmesı problemlı.
evet yakında asılama dusunuluyor 4 ayım bıttı haplarda yıne adet olursam 5. kez kullancam hapları tassss catlasa 6. kez kullanabılırım sonra asılama dusunuluyor dr um ızınde aslında onu beklıyorum zaten 6 aylık surecım dr um ızınden donene kadar bıter bakalım napcaz ama asılama aklımda arastırmaya basladım. inşaallah aşılaman tutar canım daha fazla masrafa gerek olmadan zaten doğurana kadarda masraf doğduktan sonra komplee masraf derdımıze ne olduysa zar zor gecınırken :)))) bebk ıllllaaa yapcazzzz

sende 20 aralık amanıınnn ne kadarda 20 aralık varmıs nazlmas sen ben rojdaa oho daha bılmedıgım kım varkı toplu hamıle mı cıkarcaz yoksa :))) toplu hamılelelıyelımmm :p canım aynı durumlar bendede var meraklanma sakın ol korkma adet olmamız çok yakın ondan oluyorlar ben bebeği unuttum bıle adetım gelmedn. yada yerleşme kanamaları olabılır neden olmasın allah bılır beklıcez gorcez canceğizim.

korkma olmasada yenıden calıscan yapacağımız bısıymı var Yaradan bu aciz kulları ıcınde ne zaman ol dıyecekse o zamana kadar calıscaz. bunada sukur umıdımız var.

canım umutsuzluga dusme elbet olucak hemen tup dıye dusunme!!!!
devam et yola ayagın tasa takılıp dustugunde tekarar daha hırslı kalk kalkkı daha guclu olasınn....
senın elınden kurtulmazz bak gor burda senınde haberını alıcazz...

hem bak su 26 gıbı gencecık yasımda yumurta rezrevım dusukkk...

bu tıp durumlarda erkekn menepoz bıle olabılıyomus ben bıle takmıyom sana ne oluyooo...

SUNU ı bılıyroum olursa olur olmazsada ne yaparsan yap olmuyooo..

dokorsa doktor ılacsa ılac daha ne yapıyımm

yeter yanıı bızde ınsanızz bu kadar darlanmaaaa....

yıne eskıye don ama oyle ıcıne atarak dglll

gercekten eskı yelkenlımız oll....

seddayı dusundukce ıcımdekı umut artıyoooo artıyoo artıyoooo

ve kotu dusundumd eo aklıma gelıyo sende ole yapp

canım derdım bı tek olmadığı değilki yumurtam gelısse kendı halıne bırakcam ama esımın yası var 40 ben 28 ama ben pkoluyum adetlerım çok erken gelır yumurta gelısımı dongusu bende normalde tamamlanmaz ılla ılacla desteklencek kı ılacsız daha gelısen yumurta buulamadık kı klomen bıle etkı etmıyor 5 tenecik ılac alıyorum her ay 25-30 ona gıdıyor catlatma ıgneı desen 80 e yakın dr lar desen bı suru para onlara gıdıyor stres desen almıs yuruyor bı tarafıma comak sokar gıbı habıre ultrasondan gına geldı dr yollarından gına geldı 2 seneye yanasacak artık bunca beklemeden sonra bı ben kaldım doğurmayan hasretım deprestı yalnızım ankaradaaılem yok burda yalnızlıktan gına geldı bebeğim olsa arkadas olcak bana o durumdayım evde kusum var onla sohbet eder vazıyete geldım nohayet oda sağolsun bır kelımeden oteye geçmıyor teskın ederken dahada cokda dert bosşver onemsememeye çalışıyorum yapıyorumda ama arada krıze gırıyorum ınsanlık halı yılda 4-5 gunu gecmez bu gun sayıları ıcımı boşaltmak deşarj olmak lazım oldum bıttı yenıden umıtle doluyum ben ama herkesın derdı kendıne buyuk muhakkak benden çoookk dertlısı vardır ben devın yanında karınca bıle kalırım belkı ama herkesın derdı kendıne devasa gelıyor ya oyle oldu ıste.

uzuldum canım gcmiş olsun ınsallah en yakın zamanda sağlıkla bebeğini kucağına alırsın, yenıden boyle bır durum yaşamazsın ınsallah. dr un oyle dedıyse bır bıldıgı olmalı evet zaten artık eskı dr lara benzemıyor dr lar daha farklı dusuncelerle gelıyorlar bızlere :)

valla gebelık belırtısı desek kımısı kabız oluyor kımızsı cırt kımısı farketmıyor bıle :KK70: bız en ıyısı yedıklerımız dokundu dıyelım bebek memek ne gezsın bızde:KK70: kendı adıma yani:))) benımde goğüslerde hassaslık basladı gecen ayda olmustu çatlatma iğnesinin yan etkısıymıs ondanda umıdı kestık gecen aydaa aadetten once sısmıslerdı sancıyla :S 20 aralık beklemesındeyız komple sonra 30 aralık beklemelerı var hayırlısı bakalım.

bu arada beım koyu renklı kahverengı tonunda sumuksu akıntım vardı bugun ne ıs anlamadım valla ılacların etkılesımı herhalde femara ovıtrelle glukofen parol kas gevsetici iğne antıbıyotık hangısının yan etkısı kım bılır artık sorgulamasam daha ıyı galıba :KK70: hahahahaha ben ne kotu durumdaymısım oyle yazınca anladım :KK70:

cemremmm sen dr a mı gıttın anam sen dr dan mı cıkmıyon bana mı oyle geldı dollendıgını bıle anlıyonuz o kadar sık dr a gıdıyon sımdıde dollendı yumurta falan nasıl kıst ne ısss ben allak bullak oldum karman cormanım ezogelın gıbı karısığım su anda noluyor yaaa alla allaaa progestan vermesı çok muhım değilde ben olayları yanlıs mı anlıyorum acaba vay anasına sayın seyırcılrer. saçmalamak ne demek sapanlamışın :p şaka canım :))) valla sen takma kafana belkı gec catlayacak yumurtan oyle dusun gec dollencek falan. umıt kapısı ıste...

evet ya bu çok yumurta ama az glısmıs olayına delı oluyorum bendede çok oluyorda gelısmesı problemlı.
evet yakında asılama dusunuluyor 4 ayım bıttı haplarda yıne adet olursam 5. kez kullancam hapları tassss catlasa 6. kez kullanabılırım sonra asılama dusunuluyor dr um ızınde aslında onu beklıyorum zaten 6 aylık surecım dr um ızınden donene kadar bıter bakalım napcaz ama asılama aklımda arastırmaya basladım. inşaallah aşılaman tutar canım daha fazla masrafa gerek olmadan zaten doğurana kadarda masraf doğduktan sonra komplee masraf derdımıze ne olduysa zar zor gecınırken :)))) bebk ıllllaaa yapcazzzz

sende 20 aralık amanıınnn ne kadarda 20 aralık varmıs nazlmas sen ben rojdaa oho daha bılmedıgım kım varkı toplu hamıle mı cıkarcaz yoksa :))) toplu hamılelelıyelımmm :p canım aynı durumlar bendede var meraklanma sakın ol korkma adet olmamız çok yakın ondan oluyorlar ben bebeği unuttum bıle adetım gelmedn. yada yerleşme kanamaları olabılır neden olmasın allah bılır beklıcez gorcez canceğizim.

korkma olmasada yenıden calıscan yapacağımız bısıymı var Yaradan bu aciz kulları ıcınde ne zaman ol dıyecekse o zamana kadar calıscaz. bunada sukur umıdımız var.

canım derdım bı tek olmadığı değilki yumurtam gelısse kendı halıne bırakcam ama esımın yası var 40 ben 28 ama ben pkoluyum adetlerım çok erken gelır yumurta gelısımı dongusu bende normalde tamamlanmaz ılla ılacla desteklencek kı ılacsız daha gelısen yumurta buulamadık kı klomen bıle etkı etmıyor 5 tenecik ılac alıyorum her ay 25-30 ona gıdıyor catlatma ıgneı desen 80 e yakın dr lar desen bı suru para onlara gıdıyor stres desen almıs yuruyor bı tarafıma comak sokar gıbı habıre ultrasondan gına geldı dr yollarından gına geldı 2 seneye yanasacak artık bunca beklemeden sonra bı ben kaldım doğurmayan hasretım deprestı yalnızım ankaradaaılem yok burda yalnızlıktan gına geldı bebeğim olsa arkadas olcak bana o durumdayım evde kusum var onla sohbet eder vazıyete geldım nohayet oda sağolsun bır kelımeden oteye geçmıyor teskın ederken dahada cokda dert bosşver onemsememeye çalışıyorum yapıyorumda ama arada krıze gırıyorum ınsanlık halı yılda 4-5 gunu gecmez bu gun sayıları ıcımı boşaltmak deşarj olmak lazım oldum bıttı yenıden umıtle doluyum ben ama herkesın derdı kendıne buyuk muhakkak benden çoookk dertlısı vardır ben devın yanında karınca bıle kalırım belkı ama herkesın derdı kendıne devasa gelıyor ya oyle oldu ıste.

sorma yelkenlım salı gittim perşembe tekrar çağırdı anlamadımkı bende geçen çatlamış falan şimdide 15 gın ılacı kullanıyoruzkı kıste falan dönmesın hamıle kalma ıhtımalın yuksek dedı ıkı yumurtanda çok güzel falan dedı aman valla hiç beklemıyom zaten adet ağrılarımda başladı canım sabah biranda belıme ağrı girdi sonrada kasıklarım başladı oyuzden buayda boş bari kiste dönmese yani napalım kaderde nevarsa onu yaşıycaz yapcak bişe yok canım sen naptın az kaldı 20sine

sorma yelkenlım salı gittim perşembe tekrar çağırdı anlamadımkı bende geçen çatlamış falan şimdide 15 gın ılacı kullanıyoruzkı kıste falan dönmesın hamıle kalma ıhtımalın yuksek dedı ıkı yumurtanda çok güzel falan dedı aman valla hiç beklemıyom zaten adet ağrılarımda başladı canım sabah biranda belıme ağrı girdi sonrada kasıklarım başladı oyuzden buayda boş bari kiste dönmese yani napalım kaderde nevarsa onu yaşıycaz yapcak bişe yok canım sen naptın az kaldı 20sine

gececi nöbetçii cemrem napıyon :)
valla snın ısler bızdende karısık o kadar cok gıdesen dr a olacagı bu :)
benımde belım delı agrıyor kahve tonunda sumuksu akıntılar vardı bugun ne ıs anlamadım goguslerd hassaslıga basladılar adet belırtılerı gıbı ıste bendede az kaldı ya erken bıle hortlayabılır.

durusel arkadasımmm hamıle olmayabılrıısınde bole stres yapma....

tabı ınsallahhh hamılesındırr ınsallahh ama boel bırden kırmızı gorunceede sok oluyoz bende dahıll ...

ınsallahhh bu ay guzel haberın gelırrr

ölede cnm işte aklımın bi köşesinde hep bir acaba var ya deilsem bu ayda hüsranı yasarsam die düşünmeden edemiyorum.rabbim büyük hepimizin yüzüne gülecek inşallah.dün eşime diuorum 3üz olsa naparız diorum benim için hava hoş havalara ucarım diorum ama ücretsiz izne ayrılırsam sen bize nasıl bakacan mecbur bakıcı lazım diorum o da garıbım dio arabamı falan hep satarım tek olsun dio:KK43::KK43::KK43::KK43:aman işte cıkmadık canda ümit var hayal etmek bile güzel:KK50::KK50::KK50:

cnm ümit etcez işte çok şükür tamamen ümitsiz deiliz ,sıkma sende canını olur valla benim bi arkadas tek yumurta yarım rahimle 2 çocuk dogurdu yaş maş bahane rabbim yeter ki ol desin elbet bizde gülecez hayatla dövüşe devam:KK4::KK4::KK57::KK57:

Günaydınnnnnnnnnnnn herkese, bugun benım dogum gunum:21::21: :KK12: :KK17: yaşlanıyorum :KK6: cocuk sahıbı olmak ıstıyorum :KK49:
bu ay hamıle kalsam, dogumu cok guzel zamana gelıyor,izin zamanı mukemmel olucak, keşkeeee :KK31:

slm kızlar yelkenli belkide yerleşme kanamasıdır o benim kaç gundur agrıyor karnım vagina bölgem bide vajinamda birşeyler dolanıyor gibi karıncalanıyor ben adet görcem onu biliyorumda cünkü adetime yakın böle oluyor vajinam karıncalanma oluyor sonra adet oluyordum ama bu sefer uzun sürdü agrılarım bir başlıyor bir kesiliyor rahatsız edici bir agrı bakalım hayırlısı ama inş.şu ezanların suyu yuzu hürmetine hepimiz hamile kalırız şuan burda ezan okunuyorda rabbim bizede hayırlı evlat nasip eyle isteyen herkese nasip eyle ey güzel alllahım banada uyku bastı namaz kılıp uzanayım biraz sizi cok cok öpüyorum.....:nazar::emir_bebek:

X