Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

sizler benden daha şanslısınız aslında bulunduğum yerde dr bile yok...bakalım nasıl olacak başka bir yerde otursaydım daha iyi olurdu diye düşünüyorum...1 tane kadın doğumcu var inş çatlama iğnesi gerektiğinde burda olur

şükür canlarım daha ıyıyımm dışarı cıktık dolastık arkadaasımda katıldı ama evde çıkmadan hafıf krız gecırdım yıne esım dokunsam aglayac gıbısın dedı elını dızıme koydu ben kopuk ucurtma :) neyse anlıyor oda ama konus benımle dıyor ben konusmam dertlenmem kımseye huyum degıldır oda bılıyoda baska kımımız var sen ben dıyor bılıyorum ıcındekılerını dıyor sıkma canını takma kafana elımızden gelenı yapcaz olacak bıgun dıyor gerekırse kredı cekerız tup bebek gerekıyorsa onuda yaparız dıyor sen stresden bı uzaklas dıyor canım benım o ondan baska kımsem yok sayılır annem yok babam yok 4 taner kardesım var ama bırı bıle aynı yerde degıl benımle oonlarlada paylasamam zaten bunları kocişimmm sağolsun paylaşmasam da anlıyor neyse daha ıyıyım aksm uzerı acaip kasık sancıları gırdı aslında karnımın alcaklarında ne iş anlamadım.

canım sende haklısın oralarda zor oluyordur, Allah onunda kolaylıgını versın sana ınsallah. Egerkı dr a gıt gel randevuda falan sorun oluyorsa ınternette satılan ovulasyon donemı ıcın test setlerı var gayet uygun oonlarla hamıle kalanda çok onları deneyebılırsın, haydıo rastgeleee...

ıdare et o kadrınıda canım bısıy olmaz kasık sancısından bugun banada acaip sancılar oldu usutme gaz wc ıdrar yolları gebelık artık ne ıdıyse anlamadım ama fena batma oluyordu.

amın mekanı cennet olosun canım annemın olum var olumcağız var ıste annem kanserden 2 sene cektı cok heder oldu ama yoklugu cok buyuk acı canım benım özledım onu hemde cookkk.
yarına hepten kendıme gelırım ınsallah hadı bakalım bugunluk benı ıdare eedın sonra tamamım

canım bılıyorum senınkıde kotu Allahım sabır versın 2 ımızede zaman gectıkce acı azalacağına cogalıyor bende.
bende 1.5 sene arayla kaybettım ıkısını ıkıısıde acıydı ama annem canım annem dıyorum annenın yerını tutmadı bıse ıste babamı o kadar aramıyorum ama annemın yerını bır kucucukkk bır toz tanesı kadar bıle dolduracak bırseyım yok. ıkımızıde rabbım sabır versın uzulme demek kolay ama dıyecek baskada bıseyımız yok

evet canım hatırlıyorum hepimiz yaşıyoruz yada yaşıcaz bu acıları, Rabbim sabrını versın inşallah bizlere. Mutlu olacak seylerımız daha çok olsa belkı bi küçük nebze ancak hafıfler yada hafıflemez .

bugun asılama yaptırdım canım bı kız tup bebek yaptırıodu mrktan sordum ne kadara maloldu dıe 6500 dedı sen hsgnı bı cekıl bakalım hayırlısıyla ıns temız cıkar

inşallah temız cıkarda bırde onunla ugrasmayız. sen asılamayı ne kadara yaptırdın.

bende oluruna bırakmak ıstıyorum hatta dr a hıc gıtmım 6 ay bırakayım kendı halıne dıyorum ama benım yumurtam gelısmıyor ılla dr sart oluyor o zamanda stresı sart oluyor sonrada surec zorlasıyor. Neyse daha ıyıyım sımdı sukurlerolsun.

Gunaydınnnnnn herkese,bugun en erkencı benım akşam 9'da yatarsam böyle olur tabı bugun mısafırlerım var cok calışmam lazım cooook.
yelkenlı ne guzel eşin senınle konusuyor,dert etme dıye destek oluyor bak.şanslısın benımkı hıcbırsey demez, oluncaya kadar ugrascaz der sadece,adam akıllı destek oldugunu gormedım daha.konuşmaz
buraya birşeyler yazarken benı gorur arada, kadınlara yine ne soruyon der

canlarım reglim başladı((( iğneden sonra 17. günümde tam batımda geldi kırmızılar hayırlısı olsun ne diyebilirimki çok üzüldüm( çok umutlanmıştım ama sağlık olsun...

herkese mutlu bir hafta sonu diliyorum

Üzülme canım, saglık olsun vardır bır zamanı.

Üzülme der Hz.Mevlana ve devam eder;
"Bir yandan korku bir yandan ümidin varsa iki kanatlı olursun,
Tek kanatla uçulmaz zaten.
Sopayla kilime vuranın gayesi kilimi dövmek değil,
Kilimin tozunu almaktır.
ALLAH sana sıkıntı vermekle tozunu, kirini alır.
Niye kederlenirsin?
Taş taşlıktan geçmedikçe parmaklara yüzük olamaz.
Yüzük olmak dileyen taş, ezilmeyi yontulmayı göze almalıdır..
.

Son düzenleme:

sağol canım inş. hayırlısı olsun...

Ya aklım hep sendeydi. Olsun üzülme, önümüzdeki aylara odaklan canım ya. Ne diyoruz şimdi olacak, olacaaaaaaaak

canım insan neye alışmıyorki..Rabbim dağına göre kar veriyor..Ayy sorma o gaz karın ağrısı batmalar bendede olmuştu hadi bakalım inş. bişeler vardır canım yaa
canım üzülme bak ne yazmışsın "ASLA VAZGEÇME" evet vazgeçmek yok umutların kırılmasına alıştık biz biliyorsun ama ışık görünecek biliyorsun sabır sadece sabır..

canceğizlerim daha iyiyim hatta hepten ıyıyım merhaba ben geldım yelkenlı sadece kk lı arkadaslarım yelkenlı der bana :)

gunaydın anım 9 da ne yatısıymıs o oyle bende 1 de yattım ama 10 da hortladım hafta sonu herıf uyuyor sende kıvrıl yanına uyu dımı yoookk kalktım ıste kk ya takılayımdedım . evet canım sağolsun destek oluyor ama ben konusmayı sevmıyorum boyle kasvetlı seylerı benı uzgun gormeye alıskın değil insanlar uzgun goruncede çok uzerıme dusuyorlar bende daralıyorum, brn guclu gorunmeyı sven koc karakterlı bı kadınım canım ondan:)
esinde ben gıbı konusamayanlardandır belkı ben dınlerım canım ıstedıgın zaman dok ıcını kk ya bırseyler yzarken benımkısıde gorunce ne yazıyon der ayyyy karısma az kadınsal seyler yazıyoz sanane dıyorum :) tamam ne kızıyon dıyor

zamanında adet olmussun bu cok guzel yenıden baslamak ıcın ıyı bır basangıc boyle dusunmekde fayda var bende 20 sınde bklıyorum sana katılcam bekle benı umut ekmeğimiz canım umutlancaz ama yıkılmıcaz mutlaka uzulcez ama ağlamıcazzzzz tamamm mııı. yenıden basla tedavıne en guzel duygularla hemde

ellerine sağlık crimsoncum ne guzeel yazmıssın guzel atamız ne guzelde soylemıs.

ben en buyuk dağlardan bırıyım o zaman sedacım çok kar aldı çok boran aldı çokkk fırtına aldı sel aldı bu dağ ama ıyıyız yıne sukurler olsunnnnn. inşallah bişeyler vardır ama ben artık adete yormaya basladım bıle gelırsede surprız yapar. antibiyotık kullanıyorum şeker ılacı falan etkılesım yaptı heralde ıdrar yollarında ıltıhap yetmezmıs gıbı cırtda olduk wc ye kosuyorum kopturarak hepsi birbirine karıştı bel ağrımda arttı bugun sabahları agrıyla uyanmak klasıklestı sankı

rabbim bize sabır versin inş. canım evet "asla vazgeçme" :) yeni ay yeni umut inş.

inş. sen hamilesindir canım.... bebeğimi kaybettikten sonra ben geçen ay klomen kullandım bu ayda klomen+ iğne. süreç hızlansın dedim ama olmadı bilmiyorum şimdi ne yapıcamı sıkıldım açıkçası biraz akışına bırakmak istiyorum....

merhaba kızlar, ben bu yaz hep burdaydım. bebek çalışmaları vardı. ama ilaçsız doğal yollarla ve ilk ayımda hamile kalmıştım hamdolsun. ama bebeğim 11. haftada doktora gittiğimde daha 8+3 haftalık iken kalbi durmuş ve 2 hafta içimde öylece kalmış. kanama ile gitmiştim. çk zor günlerdi. hamdolsun şimdi iyiyim. kürtajımı 31 ekimde oldum. 10 gün sonra doktora gittim. ve hala gidiyrm.kürtaj olalı 1 ay olmuşken bana klomen verdi. yumurtalıklarının sağlıklı olup olmadığına bakıcam dedi. kullandım ve bugünde çağırdı beni. 2 tane yumurta gösterdi kocaman çk güzel dedi. bu akşam vurulmam için çatlatma iğnesi verdi. önümüzdeki 5 günde çalışma. şimdi benim size soracağım. tecrübeli arkadaşlara yani; henüz 1,5 ay önce kürtaj olan biri için hemen hamilelik uygun mu? doktoruma sordum bunu. çk erken değil mi dedim bebek için. değil dedi. eğer beklersek rahimde yapışma olur ve çk daha zorlaşır hamilelik dedi. ( ya ne yapayım ben çk kararsızım.öpüyorum hepinizi..Rabbim sağlıklı bebişler nasip etsin hepimize dizi dizi hemde :)))

yelkenli bende aynı durumdayım cırt gibi oldum normalde hep kabızımdır 4 gundur bende wc.cıkıyorum karnım agrıyor 10 dk.agrıyor sonra duruyor tekrar başlıyor gögüslerim bugun şişti vajinada karıncalanma var ama ben adet olcam sanırım bide ateş kısa kollularla geziyorum 20 aralık beklemek zor ama ben o gune gelmeden adet olcam galiba

benim doktorumda hemen önerdi.yok öyle 3 ay beklemek eskidendi dedi..bende doktorumun kararına uymak istedim ama nasip olmadı.çünkü kanamam 60 gün sürdü..bu arada geçmiş olsun cnım.ama dikkatimi bişey çekti hem ilk ayında kalmışsın hemde kürtajı yeni olmuşsun neden klomen ve çatlatma iğnesi verdi?yani mesela benim kürtajdan sonra 8. denememde verdi..hatta 4 ay daha bekleyelim dedi ben istemedim.ilk hamileliği 11.ayda yakalmaıştım..

dirmit üzülme canım..ilk klomen ve çatlatma iğnesini kullandığımda geçen ay bende çok umutlanmıştm..inşallah önümüzdeki aya..yeni yıla yeni umutlarla girelim değil mi:)

doğrudur canım herkesin anatomik yapısı farklı kiminin rahmi ters olurmuş mesela yüzükoyun yatınca spermler ulaşabilirmiş ben de öyle birşey duymuştum.sen de ennn yukarı kadar dik ayaklarını kalça allah vergisi napıcaksın olmak istedikten sonra olur o kafana takma emi:)

canım çok geçmiş olsun seni hatırladım.ben de mayıs ayında 8 haftalık bebeğimi kalp atışları durduğu için kürtajla aldırmak zorunda kalmıştım.7 haftalıkken durmuş kalbi ben de öyle habersiz taşımışım onu bana kanama yapmadı normal doktor kontrolüme gittiğimde öğrenmiştim acı haberi çok zordu inanmak istememiştim.bana da doktorum 1 kere normal adet görmen yeterli demişti biz de öyle yaptık. zaten normal adet görmen 45 günü buluyor vücut yeterince dinlemiş oluyor.sonraki ay doğal denedik biz olmadı ondan sonra klomene başlamıştık benim yumoşlarım artık klomene tepki vermeyince bıraktım o doktorumu da bıraktım yeni biryere başladım.hala da uğraşıyoruz bak daha hamile kalamadım.zaten rahim hazırsa hamile kalırsın bence doktorunu dinle çatlatma iğneni ol inşallah yeniden kavuşursun bebeğine..klomenle son şansın olabilir biz süre sonra bünye alışıyor tepki vermiyor çünkü..

kızlar merhaba eşim bugün test yaptırdı sayı düşmüş biraz anlayan varsa yorumlayabilirmi??

yaklaşık 2 yıldır korunmuyoruz ama hala hamile kalamadım benim tahlillerim temiz geçen ay rahim filmi çektirdim oda temiz çıktı şükür.eşim bugün yaptırdı testi sizce nasıl?

LABORATUVAR TEST SONUÇLARI
Rapor Tarihi 17.12.2011
SPERMIYOGRAM 0 0
A) Tam Hareketli 0 0
30 dk. % 70 0 : 0
1. Saat % 60 0 : 0
2. Saat % 50 0 : 0
4. Saat % 35 0 : 0
B) Yavas Hareketli 0 0
30 dk. % 25 0 : 0
1. Saat % 25 0 : 0
2. Saat % 30 0 : 0
4. Saat % 30 0 : 0
D) Hareketsiz 0 0
30 dk. % 5 0 : 0
1. Saat % 15 0 : 0
2. Saat % 20 0 : 0
4. Saat % 40 0 : 0
MORFOLOJI 0 0
Anormal morfoloji % 25 0 : 0
Bas anomalisi % 15 0 : 0
Boyun anomalisi % 5 0 : 0
Kuyruk anomalisi % 5 0 : 0
Normal morfoloji % 25 > % 14 0 : 0
pH 7,5 0 : 0
Renk KIRLI SARI KIRLI SAR0I-B:ULA0NIK
SAYI 0 0
Toplam 23,100,000 0 : 0
1 ml.' de 15,400,000 >15.000.000 :/ml0
Mikroskobi Inceleme 1-2 GERM HÜCRESI GÖRÜLDÜ. 0 : 0
Miktar 1,5 ml. 1.5-6.5 m0l : 0
Sıvılasma Süresi 30 dk. 15-30 dak0 : 0
Vizkozite YAPISKAN Mukuslu-Y0apı:skan0

Son düzenleme:

bana göre cok iyi peki dr nedemiş tahlil için bizim sayı 51 milyon hızlı hareketli %47 yavaş hareketli %25 morfoloji % 6 normo sperm yani normale giriyor bizde yükselt meye calışıyoruz morfolojiniz cok güzel

benimde rahim dönük bende hep sırtüstü yatardım sonra internetten aratırınca yüzü koyun yattım bu ay hep öle gecti ama agrılarım var adet olacam gibi heran bekliyoruz ya bebiş ya adet dr. bana rahmin dönük ama önemsiz demişti gebe kalmaya engel degil dedi.ama ben araştırınca pozisyon olarak uygun pozisyon yuzüstü cıktı belkide bunda vardır bir hayır bundan sonra hep öle yatarım....

Son düzenleme:

canım benim çk sağol..bende seni hatırladım nickinden..sanada çk çk geçmiş olsun tatlım..dediğin gibi çk zor günlerdi. ben 31 ekimde kürtaj oldum.3 aralıkda adet oldum tekrar..sanki kürtaj benim adetimdi..1 ay sonrası oldu..senin "1 kere normal adet görmen yeterli" demen içimi rahatlattı. doktor desede işte içimizde bir şüphe. aslında açık açıkda sordum..tekrar tekrar geçmiş olsun cnm..ne kadar çk varmış meğer bu durumla karşılaşan..ailede akrabalarda hiç yoktur bizde..demek ki bana çarptı..Rabbim hayırlı zamanlarda hayırlı evlatlar versin bize..Rabbim neylerse güzel eyler..onun emri. yapacak birşey yok. üzülmekte yok..sağlıklıyız iyiyiz. bir kere oldu tekrar olur Allah ın izniyle..kendime bunları söylüyorum sürekli...

bana göre cok iyi peki dr nedemiş tahlil için bizim sayı 51 milyon hızlı hareketli %47 yavaş hareketli %25 morfoloji % 6 normo sperm yani normale giriyor bizde yükselt meye calışıyoruz morfolojiniz cok güzel

cnm sağol yorumladığın için :) doktor acil olarak çıkmak zorunda kaldığından pazartesi gösterebileceğiz malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…