Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

benım ıcıme bı darlık dustu yıne umudum sondu bı anda yanan bı anda sonen kıvılcımlardan olusur olduk cok arastırmakta benı perısan etmeye basladı bırakasım var herseyı yumurtam gelısse dıcemkı olcak nasılsa yumurta glıstırmek ıcın bıle bağlıyım dr lara aklıma geldıkce sınır basıyor bu ne yaaaaaa

nöbetçi bendim.

begün klomene başladım ilk ayım ..inş hamile olurum...pisikolajim bozuldu çok üzülüyorum...etraftan soranlara düşünmüyorum diyorum..dr g,ittim sorun yok dedi ama olmadı 7 ay oldu.tüm bebek istiyenlerin duaları kabul olur çok zor bir durum sabır küpü olduk

tedavin hayırlı olsun canım.inş.ilk ayında gelir bebişin.ilk ay insan çok hevesli ve heyecanlı oluyor.umutların tükenmesin inş.

Psikolojı ıster ıstemez bozuluyor...benımde 6 ay olucak bu ay..gecen ay klomen kullandım ama olmadı...bu ay yıne kullanıyorum ayrıca pazartesı sabah hsg cektırıcem....

merhaba arkadaşlar
bende bu ay klomen kullandım ve bugün regl günüm ama bu ay da hamile değilmişim gibi hissediyorum çünki hiç bi belirti yok hayırlısı olsun demekten başka çare yok
yelkenli kız seni de merakla takip ediyorum canım inşallah meleğin çok bekletmez seni ve buradaki tüm bebek isteyenleri

inşallah yanlış bir histir ve adetınle karsılasmazsın canım. hayırlısı tabı ağlarken bile bunu istmiyormuyuz zaten hayırlısıyla herşey.
bende merak edıyorum ama umıt etmıyorum artık kayboldular bırdenbıre sonduler, hakkımızda hayırlısıysa varsın olsun ınsallah.

ilk ayın ve son ayın olsun ınsallah bır ayda kavusanlardan ol sende.
bugun sabır küpüm taştı hemde fena halde...

kızlar bugun çok umutsuzum ben tüp bebek merkezlerını arastırmaya basladım fıyatlar masraflarla beraber 4000 tl cıvarında gorunuyor çok pahalıııııı ya delırcem adt olmamada az kaldı hsg ıcınde dr a gıdıcem dr dr dr nefrt edıyorum dr ısınden artık gıtmesem dıyorum oda olmuyor nolcak sonumuz

canım ben 3 ay tedavi aşamam oldu 4.ayda dr. gidiyim dedim çok şükür bebiş varmış..Ben ilk klomen kullanmamda yumoş gelişmedi 11mm'di..Dr. 2.ye klomen verdi 17,5mm(kuru incir yemiştim) oldu yumoş ve ovitrelle kullandım..Çatladı yumoş ama tutmadı..Tutmayınca 3.ayda adettin ilk gününden sayıp 12.günü gittim yumoş kendiliğinden gelişmiş 22,8mm(ama kuru incirede devam) kendi çatlar dedi..1 Hafta sonra gittiğimde çatlamamış bundan hayır gelmez dedi şok oldum..Üzülmüştüm boş geçiricez die ama çok şükür Dr. allah razı olsun bilerekmi bilmeyerekmi dicem ama hastane başhekimi ve yılların dr. canım nie böle bişe sölesin..Demekki sonradan çatladı benim yumoş die düşünüyorum..Öle yani canım hatta bu ay ilaçsız gtel demişti o yüzden incir yedim bol bol ama boşa yemişiz bebiş varmış zaten çok şükür

aaaaaaaa oldumuu şimddiiiiiiiiiii..Nerden çıktı bu umutsuzluk en pozitifimiz olarak sen yaparsan böyle diğer arkadaşlarımız ne yapsın yapma bölee..Bak bende bu ay diyordum kesin kırmızı kart görücem şöleydi böleydi hatta resmen 6 günbekledim hatta bir hafta beklicektim patronun karısı zorlamasa yap yap die okadar umutsuzdum..Ne oldu rabbim ummadığın anda gönderiyor canımm sende böle yaparsan olmazz ama en deli dolusu sensin nie karamsar oldun hemen rabbim inş. bir an önce kucağını doldursun senin üzülmek yok tüp bebeğe gerek kalmayacak inş. canım..
seddam çalışıyomusun sen? bilgisayar başında çok durma bebişine zararlı :) Allah korusun onu ...

çalışıyorum canımm ama yapıcak bişey yok allahtan bilgisayar mesafesini uzak tutuyorum rabbim korusun bizi..

cnm adet günün ne zaman senin lütfen böle yapmaaaa.bende daraldım arkadaslar gelcek akşam çoluk çocuk dolu kaynanamlarda bizde ya kesin dicek ayyy sizinde olsa kızım die bu çok basit laf belki ama inan içim sıkılıo sanki çamasır makinesi yüreğim...sabahtan beri onu düşünüom onların çocukları pek tatlı maşallah çok seviom simdi yanında sevmem bile sizinde olsa der biliorum.RABBİM DUY SESİMİZİ NOLURSUN BİZİMDE BOYNUMUZU BÜKÜK KOYMA YARABBİM SEN ÇOK BÜYÜKSÜN SU MÜBAREK GÜNDE DUALARIMIZI KABUL ETT BİZİDE SEVİNDİR ALLAHIMKENDİMİ BAZEN O KADAR ZAVALLI ACİZ HİSSEDİYORUM Kİİ ANLATAMAM ACIYORUM KENDİME ŞUANDA ÖLE RESMEN KAPLUMBAĞA GİBİ KABUGUMA ÇEKİLİP SAKLANASIM GELİOOO

sedacım benım yapımda var yılın 360 gunu muhteşen keyflı kalan 5 gun dunya basıma yıklımıs olur çok nadır ama oldu ıste bugunde annemınde olum yıldonumu yaklastı onunda etkısı var belkı benı teskın edecek bırsey bulamadım sahıp olamadıklarıma uzulmeye basladım napalım kısmet dıyoruz ya kalbe soz gecmıyor ıste eşim gelsınde kendımı dısarı atıcam hava almalıyım bıraz ev bastı benı.
senın hamılelıgın nasıl gıdıyor canım ıyısınız dımı.

20 sı adet gunum canım beklıyoruz hala ama yapmak ıstemesekde yukarda azdığım nedenlerle kopuyorum ıste hayata tutunmak bızım ıcın bıle bu kadar zorkan bebeklerımız dollenecekte bıze tutunacaklar çok çoook daha zor sen calısmaları aksatma ama benım moralım senı ırgalamaz tamam mı kaplumbağa benzetmene bayıldım aynen o durumdayım kamplumbağa gıbıyım kabugunda yalnız karanlık gıbı.

seddam çalışıyomusun sen? bilgisayar başında çok durma bebişine zararlı :) Allah korusun onu ...

:(( bende bilgisyar başındayım ama sedanın dediği gibi yapacak bişe yok

Canımm ne olur böyle düşünme seni o kadar iyi anlıyorumki çünkü birara bende takmıştım fiyatları öğrendikçe kafayı yicek gibi oluyordum bizimde maddi durumumuz çok iyi değil ama bak allah büyük 6 aylık hamileyim şimdi sen içini ferah tut çok takma biraz oluruna bırak biliyorum çok zor ama kendini üzüyorsun böyle umudunu yitirme canımm..

bugun asılama yaptırdım canım bı kız tup bebek yaptırıodu mrktan sordum ne kadara maloldu dıe 6500 dedı sen hsgnı bı cekıl bakalım hayırlısıyla ıns temız cıkar

cnm adet günün ne zaman senin lütfen böle yapmaaaa.bende daraldım arkadaslar gelcek akşam çoluk çocuk dolu kaynanamlarda bizde ya kesin dicek ayyy sizinde olsa kızım die bu çok basit laf belki ama inan içim sıkılıo sanki çamasır makinesi yüreğim...sabahtan beri onu düşünüom onların çocukları pek tatlı maşallah çok seviom simdi yanında sevmem bile sizinde olsa der biliorum.RABBİM DUY SESİMİZİ NOLURSUN BİZİMDE BOYNUMUZU BÜKÜK KOYMA YARABBİM SEN ÇOK BÜYÜKSÜN SU MÜBAREK GÜNDE DUALARIMIZI KABUL ETT BİZİDE SEVİNDİR ALLAHIMKENDİMİ BAZEN O KADAR ZAVALLI ACİZ HİSSEDİYORUM Kİİ ANLATAMAM ACIYORUM KENDİME ŞUANDA ÖLE RESMEN KAPLUMBAĞA GİBİ KABUGUMA ÇEKİLİP SAKLANASIM GELİOOO

:((( Canım başın sağolsun bunun için hiiçç söylicek sözüm yok çünkü 8 aralık babamın ölüm yıldönümüydü yazmıştım ve o gün ağlamaktan mahfolmuştum bu ölüm acısını ayrılık acısını hiç bir söz hiç bir durum hiç hiç birşey hafifletmiyor (

cnm ya ben napım 2 ay olmadı daha babacıgımı kaybedeli hemde öle aniden gittiki çok zor anlıyorum seni 50 dk önce konuştum sapsağlam 50 dk sonra ölmüş o yollar bitmedi bana 3 saatlik yol 30 saat oldu 56 yasındaydı daha, bugün bende aradım ölüm parası gelmiş annem belli etmemeye çalışıo ama sesi tuhaf yandı yüreğim benimde, suan işyerindeym hala kendimi zor tutuyorum.iğneyi vurundum ekimde 2. gün babam gitti kasımda hiç bişe yok zaten yumurta bile oluşmamıştı oluşsada benden hayır gelmezdi amaaannn işte bu ayy kendimi toplamaya calışıorum işte amaaa çooookkkk zor sevdiğin birini kaybetmek çokkk acıııı 56 gün oldu ağlamadığım gün yok inan.

iyi çok şükür canım hamilelikte kasık ağrıları oluyormuş sanırım onlardan başka sorunum yok çok şükür..
Çok üzüldüm canım biliyorum söylemiştin biz kez daha anneni kaybettiğini allah sabırlar versin en büyük destek annedir allahım başımızdan eksik etmesin onları..Annenin mekanı cennettir inş.
Biz seni tanıdık tanıyalı hep muhteşem keyifli takılıyorsun alışmadık ki senin karamsar hallerine..Biliyorsun zaten sende dememe bile gerek yok umudunu kaybetme hiç..Bu ay olmasa bile önümüzdeki ay için düşün yılmak yok biliyorsun..
allahım sabırlar versin size canlarım yaa çok zor toparlanıcaksın inş. canım bebeğine kavuşup dahada iyi olacaksın inş. Yelkenlimde inş. iyi olacak zaten o 1 saat takılabilir öle en fazla 2.saate düzelir gelir sanırım duramaz patlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…