Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlarrr napıyosunuzzz cwemrecımde burdaymıss cnm bugun bı arkadasım daha hamıle oldunu ogrendım cemre bız ne zaman dogurcaz bacımmm

ah ah cansucum biz enson dokuz doğurcaz noormal doğurcak hal kalmadı bende valla bazen hiç olmıycakmışgibi hissediyom sen naptın canım nedurumdasın benım salı kontrol var bakıcak yumurtam nehalde kuluçkaya yatıp duruyom işte

cansu bizimmkılerın akrabalar hep biyerde kaçtane hamıle var bılsen artık gitmek istemıyom valla soruyolarya uyuz oluyom eltım amcasının gelını yandakı onunda tüp ıkıncı sora biri yenı doğurdu ay bunlar sadece yakındakıler

seddacımm bu araalr gıremedım,yogun gunlerr yasıyroummm ...

canımm yaa ınsallahhh ısınden ayrılmazsınnn,,guzell olurrr sonucuu....

yelkenlıkızzzz huuuu sen napıyosunn bakalımmm ????

doktoruna alıştın sanırmmm....

canım benım battt 16 sı eger olursam adetın 2. gunu gıdıcemm lınayaa acaba 3. gunumu gıtsemmıkı dıyorum ne dersınızzz...

ayrıca dhea ılacııı bende bılmıyorumm bılen varmı dıye sordum ama kımsede tıkk yok...

yumurta kalıtesını arttıran bı vıtamın gıbı bısı dedı doktor eczanelerde satılmaz dedıı.kızılayda amerıkan pasajından bulursun dedı gercektende onun dısında bulamamdıkkk

bakalım ne olcak bu ay degerlerrr
canım iş ile ilgili eşime danışmam gerekiyor onada soruyorum gönlü çalışmamadan yana kendimizi toplarmaka için ama sesini çıkartmıyor hayırlısı artık..
Onun yanı sıra ben hala hasta olmadım yarın sabah eğer hastalanmazsam tabi test yapıcam kızlar bu kadar gecikmesi hiç normal değil aslında normalde olabilir ama ne bileyim yaaa hiç umudum yok içimde bir umut var ümitleniyorum ama ümidim kırılacak onuda biliyorum en iyisi eğer hastalanmazsam yarın sabah test yapmak kafam rahatlar hiç olmazsa..
slm kızlar bugün dktora gittim 9.günüm yumurtalar oluşmuşta tam büyümemiş salı tekrar gel dedi inşallah işten izin alabilirim:KK43:bi de doktorum dediki aynı senin gibi takip ettiğim klomen kullanan bi hastam vardı 2.ayında 3üz bebek haberini aldık dün dedi.bugün kızda cikolata göndermiş dktra darısı sana dedi inşaalaaaaahhh bu ay tutar.çok dua ediyorum hepimiz için? salı günübi de kayınvaldemgil gelio 1hafta kalcaklar o kadar cabaladım adetliyken gelsinler die aksilik yaa,napalım mecbur yapcaz düşünüp duruorum nasıl olcak die:KK1::KK1::KK1::KK1::KK17::KK17::KK17::KK17:
canım yapacak bişey yok kayınvalide falan dinlemiceksiniz artık sessiz sakin bitirceniz işi :)) İnş. hayırlısı olsun canım :KK34:
arkadaşlar merhaba,geçen yıl eylülde evlendim.hiç korunmadığım halde hamile kalamdım.yaklaşık mart ayından itibaren aralıklarla klomen kullanıyorum.ekimde klomenle birlikte aşılama oldum ama tutmadı.geçen ay dinlen dedi doktor.bu ayda klomen kullandım aşılama yapacaktı ama tam 8 tane yumurta oluşmuş bu ay:KK50: doktor riskli olur dedi aşılama.zaten buayda aşılama tutmazsa tüp bebek demişti.ne siz daha fazla yorulun ne de ben yorulayım dedi...ama çok yoruldum kızlar yaa....hemde çok yoruldum.bugün 18.günüm adetten sonra.ama kasıklarımda çok kötü ağrı var:26: normal mi acaba bu?? yarında dr a gidecem yine.anlatmak istedim işte bende...
canım bendede ağrılar oluyor ani sancılar ilacın etkisinden olur canım anlt içini boşalt bizim tek ilacımız sabretmek beklemek rabbim hepimizin yardımcısı olsun inş.

kızlar belim ağrımaya başladı sanki çözemedim ama sanırım benim kırmızılar gelicek :KK14: Zaten ümidim yoktu ama ne bileyim bu kadr gecikince acaba olabilirmi diyordum olamazmış demekki..Rabbim hayırlısı ne ise onu nasip etsin napalım bu ayda olmicak sanırım belimde hafif ağrılar başladı:KK14::KK14:

canım yapacak bişey yok kayınvalide falan dinlemiceksiniz artık sessiz sakin bitirceniz işi :)) İnş. hayırlısı olsun canım :KK34:

öle tabi kapıları falan kapatcam bugünden,gece halletcez artık yarında işten izin alabildim öğleden sonra gitcem doktora inşallah oluşur yumoşlar tek oluşsunda diğeri bi şekilde hallolur:KK1::KK1::KK1:

kızlar selammmm,

çok heyecan yaptım erken bı gebelik testi yaptırdık kanda saat 1 gibi çıkacak çok meraqktayım benım ıcın dua edın ne olur.
cumartesı akşam bırkac damla lekelnmem oldu kasıkda sancı falan var sıstıt olmusum gıbı sık ıdrara cıkıyorum :KK43: adet ıcın cok erken 20 sınde beklıyorum adetı ve akıntım hala kahverengı gelıyor ayın 5inde catlatma iğnesı olmustum. yerleşme kanaması olabılır dıye okudum dollenmeden sonrakı 3 ıla 7 gun arasında olabılırmıs lekelenme çok benzıyor gebelık belırtılerıne ama umut ıste napalım.

kızlar belim ağrımaya başladı sanki çözemedim ama sanırım benim kırmızılar gelicek :KK14: Zaten ümidim yoktu ama ne bileyim bu kadr gecikince acaba olabilirmi diyordum olamazmış demekki..Rabbim hayırlısı ne ise onu nasip etsin napalım bu ayda olmicak sanırım belimde hafif ağrılar başladı:KK14::KK14:

cnmm inşallah olmazsın dualarım hepimizle...belkide tutmuştur.allahım bu ay hiç birimizi boş cevirmez inşallah...o gün misafirlerim geldi iş arkadaslarım birinin 2 çocugu var küçük,ikisinin yeni oldu küçük,birininde ikizleri var nasıl sevdim çocukları ama hep içimde bi sızı kaldı,bi taraftanda dedim ne çoookkk şanslılar hemen olmuş çocukları allahım onların şansından birazda bize versin:KK14::KK14::KK14:

kızlar selammmm,

çok heyecan yaptım erken bı gebelik testi yaptırdık kanda saat 1 gibi çıkacak çok meraqktayım benım ıcın dua edın ne olur.
cumartesı akşam bırkac damla lekelnmem oldu kasıkda sancı falan var sıstıt olmusum gıbı sık ıdrara cıkıyorum :KK43: adet ıcın cok erken 20 sınde beklıyorum adetı ve akıntım hala kahverengı gelıyor ayın 5inde catlatma iğnesı olmustum. yerleşme kanaması olabılır dıye okudum dollenmeden sonrakı 3 ıla 7 gun arasında olabılırmıs lekelenme çok benzıyor gebelık belırtılerıne ama umut ıste napalım.

cnmmm inşallah iyi haberini alırız ama biraz erken yapmışsın keske biraz daha bekleseydin,benimde ekimde çatlatma iğnesini vurunduktan 9 sonra 14.6 çıkmıştı değerim umutlanmıştım doktor dedi var da diyemem yokta.yani yanıltabilio ama inşallah seninkine "var" derler...:emir_bebek:

kızlar selammmm,

erken yaptırmışsın iğnenin etkisi geçmeliymiş ama işte insan sabredemiyor.bende bugün yaptırmayı düşünüyordum aslında iğneden sonraki 12.günüm ama benim umudum bitti bu ay için
çünkü ateş ölçüyorum ateşim düştü.zaten tatlı krizim ve sivilcemde çıktı.ilk klomen kullanışım başarısız oldu yani.ama diğer ay kullanmayacağım.1ay ara vericem sonraki ay kullanıcam.1kutu klomenin birkaç ay etkisi varmış diyorlar.ne derece doğru bilmiyorum.
inşallah güzel heberler verirsiz bize.

ne kullandı.............................. Muhtemel doğum tarihi

1.babyface:::::::::::::::::::::::::::::::::::klome n
2.tuse2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::klomen
3.giznur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
4.cocosh:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::klo men
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::kl omen
6.eylul166 :::::::::::::::::::::::::::::::gonaphene
7.beyazbulut:::::::::::::::::::::::::::gonaphene
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::gonaphene
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::gonap hene
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::gonaphe ne
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::gona phene
12.yiğido17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ılaçsız
13.sema3455:: :::::::::::::::::ilaçsız::hoşgeldinçağatay bebek
14.rosem:::::::gonaphene ::::::::::hoşgeldin mert bebek
15.beyaz melek:::::::::ilaçsız ::::::::::hoşgeldin öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
18.milkshake :::::::::klomen:::::::::hoşgeldin selin bebek
19.başak 35:::::::::klomen ::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::klomen :::::::::::hoşgeldin kıvançbebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
25.arzu38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ilaçsı z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::ilaçsız
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::gonaph ene
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
36.beyaazz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::aşılam a
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::klomen
42.applearzu::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::ilaçsız
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
51.26eser26::::::::: ::::klomen ::::::::::::::::17 aralık 2009 elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::k lomen
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::ilaçsız
55.zuzucuk82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen ::::::::::::::::::::::11 ocak 2010
56.rana.able. :::::::::::::::::::::::::::::::metformin:::::::::: :::::::::::::19 ocak 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 ocak 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız ::::::::::::::::::::::13 ocak 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:ilaçsız:::::::::::::::::::::: 20 ocak 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::klomen
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::ser ophene
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::menogon
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ilaçs ız::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.totem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::klomen
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::ilaçsız
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen:::::::::::::13 nisan::::::::::.hoşgeldin melis bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::klomen::::::::::::::::::::nisan 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen ( ikizi olacak)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen::::: Hoşgeldin zümra neva bebek
83.bebeğimiz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::klomen ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::ilaçsız (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::klomen
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::ilaçsız (adaçayı içti)
90.sevra:::::::::::::::::::::::::::.:::::::::::: ::.:...:::klomen ...........hoşgeldin asila bebek
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::ilaçsız
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::ilaçsız
93.stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::klomen
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen.........hoşgeldin efe bebek
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::klomen
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::klomen
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::ilaçsız
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::ilaçsız (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::ilaçsız
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::y.çatlatma iğnesi
102.civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
103.kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::klomen (ikizi olacak)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::ilaçsız .................4 agustos ……hoş geldin dora revna bebek
105.özlem147...................................... ...............klomen+ıgne
106.a&s........................................... ................... Bcg
107.sultan1984.................................... ...............ılacsız kür ile .........13 eylül....hoşgeldin kerem bebek
108.ipekyol51..................................... ................serophene+iğne......7 eylül....hoşgeldin ebru bebek
109.özemek........................................ ................klomen
110.ceydammm...................................... .............klomen
111.nurtopu....................................... ..................tüp bebek
112.emine kaya.............................................. .....klomen...........13 ekim
113.firstmoonxxx.................................. ...............merional 75(ikizi olacak)hoşgeldın rüya ve rüzgar bebek
114.testere(balsurat)............................. ..........ilaçsız
115.maviyesil1999................................. ...........
116.rufeydeserra.................................. ........ilaçsız..............28 kasım
117.jujumm........................................ ................klomen
118.aymuel........................................ ................ilaçsız
119.denvir........................................ ..................
120.hedarzu....................................... ................klomen
121.hayran........................................ .................klomen (ikizi olacak)
122.karakaya...................................... ...............
123.nurzul........................................ ..................klomen
124.gyshnky....................................... ................klomen
125.asya_deniz.................................... ................klomen......08/02/2011....hoşgeldin deniz bebek........
126.gultun........................................ ..................klomen
127.daisy84....................................... ...................klomen
128.yasmngu....................................... .................ilaçsız(soğan kürü)
129.kuzu84........................................ ..................aşılama......11/11/2011......hoşgeldin derin bebek.......
130.delfino....................................... ...................ilaçsız
131.esila_tr...................................... .... .............
132.aysima04...................................... ..................ilaçsız
133.bsbirkin...................................... ....................
134.eceiremnur.................................... ..................
135.betus19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......hoşgeldin özay bebek
136.masal07....................................... ....................klomen
137.yakamozzz33................................... .................klomen
138.defhne........................................ ......................klomen
139.melike_ecesuu................................. ..................serophene
140.zazez......................................... .......................klomen
141.gamzelikiz.................................... .....................
142.exorcist_trex................................. ..................serophene
143.smallangel.................................... ....................aşılama
144.masal800...................................... .....................klomen
145.minimini...................................... .......................klomen
146.fatma0000..................................... .....................ilaçsız
147.pretty9217.................................... .....................serophene
148.berranur...................................... ......................serophene
149.swcnprlk...................................... ......................klomen
150.gulaykorkmaz.................................. ...................klomen...................3 eylül
151.aktasozlem.................................... .....................klomen....................iki zi olacak
152.tiin.......................................... ...........................klomen
153.dess.......................................... ..........................klomen (ilk ayında hamile kaldı)..14 eylül
154.duygucandan................................... ....................klomen
155.moontorrent................................... ....................klomen...................ikizi olacak
156.ozlemnisandoğan............................... ..................ilaçsız (2 ay önce klomen kullandı)
157.rabbiss....................................... ..........................serophone ve ovitrelle (ilk ayında hamile kaldı)
158.drgks......................................... ...........................serophene ve pregnyl (ilk ayında hamile kaldı)
159.pnr30......................................... ..............................klomen
161.yorgungonul................................... .........................klomen
162.simiramis..................................... .............................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
163.feyzakt....................................... .............klomen
164.hagam......................................... ............ Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
165.canocan85..................................... ..........(1 ay önce klomen kullandı)
166.serselo....................................... ..............ilaçsız
167.asktutkunu.................................... .........serophene
168.ilkaycocuk.................................... ...........klomen
169.fatma1986..................................... ...........gonal f (ikinci aşılamada hamile kaldı)
170.kalbimin...................................... ...............ilaçsız (bir ay önce klomen kullandı)
171.eass...........klomen+pregnl y (ilk ayında hamile kaldı)......8 ocak 2012
172.penloya.........................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
173.gull.................................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
174.sarisheeker................ Klomen (ikinci ayında hamile kaldı)
175.tuanatay...................................... ................klomen
176.mestannn...................................... ...............klomen
177.donser........................................ ................tüp bebek
17.ecrin....................................... .....................tedavisiz
179.rana20..............................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
180.bihter07...................................... ....tedavisiz
181.gözde_szr..................................... Klomen(ikizi olacak)
182.umutluyum 78................................................ Klomen
183.mesya............................. Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
184.demos84..................................rahim filmi çekildi 2 ay önce
185.aynisefa.................................klome n( ilk ayında hamile kaldı)
186.butka................................ ....klomen (2.ayında hamile kaldı)
187.eyay.......................................
188.seymadem...............................klomen (4 kullanımdan sonra)
189.mrym3009..............................klomen+ç atlatma iğnesi( 3.kullanımdan sonra)
190.ednaaa...................................klome n (2 kullanımdan sonra 2 ay tedavisiz)
191.bonbonecıcegı.......................
192.harman...................................klome n+çatlatma (2 ay kullanımdan sonra 1 ay tedavisiz)
193.agustos2011..........................klomen ( 1 ay kullanımdan sonra 2. Ay tedavisiz)
194.oznur_u.................................klomen ( 2 ay klomen kullandı)
195.kıdy........................................kl omen
196.bulut_bebek............................klomen
197.bankem..................................
198.hellalu....................................klo men (3 ay kullanımdan sonra)
199.piXie86...................................klom en (ilk ayında)
200.kadis......................................klo men+duphaston

**************klomen veya gonaphene kullananlar***************

............................aralık ayı listemiz..............................

ergame02.......................................... ........... ...............5 aralık
sedda89......................................... ...............................6 aralık
edirne............................................ ................. .............9 aralık
ceza83............................................ . .............................9 aralık
kuzey1............................................ ..... .......................16 aralık
a_can............................................. ... ...........................19 aralık
yelkenlikız....................................... ...............................20 aralık
cemretibet............................................... .......................23 aralık
selocan........................................... .. .............................28 aralık
friendly_84....................................... .......... ...................30 aralık
mmmuge......................................... ..............................30 aralık

rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-duâ.” “rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”
***ya rabbi sana yalvarıyoruz.....sevgili peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden hayırlı ve salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz peygamberimiz muhammed aleyhusselam seni vesile ederek rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..ya rabbi bu yüce peygamberi bize şefaatçi eyle

Kııızzzzzzzzzzzlllllllllllllaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr teeesssttt yaptııımmmmmmmm çiiifftt çizzgi çıktıı şooooooookktayyımm anlatamam titriyorum resmen inanmıyorum hala çift çizgiyiii gördümmm şooktayımm

kızlar selammmm,

Ayy yelkenlikız hadi ya inş 1 saat sonra hepimizi sevindirirsin..Dualarımız seninle cnm inş yerleşme lekeleridir yaaa hadi bakalım sabırsızlıkla bekliyoruz...

Son düzenleme:
Kııızzzzzzzzzzzlllllllllllllaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr teeesssttt yaptııımmmmmmmm çiiifftt çizzgi çıktıı şooooooookktayyımm anlatamam titriyorum resmen inanmıyorum hala çift çizgiyiii gördümmm şooktayımm

ayyyy çokkk güzel yaaaaaa maşallahhh kaçıncı klomen denemendi iğneden sonra kaçıncı günündü belirtin varmıydı çok sordum ama merak iştee.
inşallah allah tamamına erdirir.

Neeeeeeeeeeee :KK52::KK52: ay inanmıyorumm süpersin bitanem ya çok çok çok tebrik ederim seni :KK9: bu ay gerçekten bereketini gösteriyor şükürler olsun Rabbime..Kızz ben bile şok oldum seni düşünemiyorum ne güzel ya Allah sağ salim kucağına da almayı nasip eder inş ..MAşallah Allah sizi nazarlardan korusun :nazar::nazar:

ne kullandı.............................. Muhtemel doğum tarihi

1.babyface:::::::::::::::::::::::::::::::::::klome n
2.tuse2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::klomen
3.giznur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
4.cocosh:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::klo men
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::kl omen
6.eylul166 :::::::::::::::::::::::::::::::gonaphene
7.beyazbulut:::::::::::::::::::::::::::gonaphene
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::gonaphene
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::gonap hene
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::gonaphe ne
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::gona phene
12.yiğido17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ılaçsız
13.sema3455:: :::::::::::::::::ilaçsız::hoşgeldinçağatay bebek
14.rosem:::::::gonaphene ::::::::::hoşgeldin mert bebek
15.beyaz melek:::::::::ilaçsız ::::::::::hoşgeldin öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
18.milkshake :::::::::klomen:::::::::hoşgeldin selin bebek
19.başak 35:::::::::klomen ::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::klomen :::::::::::hoşgeldin kıvançbebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
25.arzu38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ilaçsı z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::ilaçsız
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::gonaph ene
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
36.beyaazz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::aşılam a
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::klomen
42.applearzu::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::ilaçsız
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
51.26eser26::::::::: ::::klomen ::::::::::::::::17 aralık 2009 elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::k lomen
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::ilaçsız
55.zuzucuk82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen ::::::::::::::::::::::11 ocak 2010
56.rana.able. :::::::::::::::::::::::::::::::metformin:::::::::: :::::::::::::19 ocak 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 ocak 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız ::::::::::::::::::::::13 ocak 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:ilaçsız:::::::::::::::::::::: 20 ocak 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::klomen
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::ser ophene
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::menogon
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ilaçs ız::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.totem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::klomen
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::ilaçsız
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen:::::::::::::13 nisan::::::::::.hoşgeldin melis bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::klomen::::::::::::::::::::nisan 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen ( ikizi olacak)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen::::: Hoşgeldin zümra neva bebek
83.bebeğimiz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::klomen ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::ilaçsız (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::klomen
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::ilaçsız (adaçayı içti)
90.sevra:::::::::::::::::::::::::::.:::::::::::: ::.:...:::klomen ...........hoşgeldin asila bebek
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::ilaçsız
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::ilaçsız
93.stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::klomen
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen.........hoşgeldin efe bebek
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::klomen
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::klomen
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::ilaçsız
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::ilaçsız (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::ilaçsız
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::y.çatlatma iğnesi
102.civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
103.kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::klomen (ikizi olacak)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::ilaçsız .................4 agustos ……hoş geldin dora revna bebek
105.özlem147...................................... ...............klomen+ıgne
106.a&s........................................... ................... Bcg
107.sultan1984.................................... ...............ılacsız kür ile .........13 eylül....hoşgeldin kerem bebek
108.ipekyol51..................................... ................serophene+iğne......7 eylül....hoşgeldin ebru bebek
109.özemek........................................ ................klomen
110.ceydammm...................................... .............klomen
111.nurtopu....................................... ..................tüp bebek
112.emine kaya.............................................. .....klomen...........13 ekim
113.firstmoonxxx.................................. ...............merional 75(ikizi olacak)hoşgeldın rüya ve rüzgar bebek
114.testere(balsurat)............................. ..........ilaçsız
115.maviyesil1999................................. ...........
116.rufeydeserra.................................. ........ilaçsız..............28 kasım
117.jujumm........................................ ................klomen
118.aymuel........................................ ................ilaçsız
119.denvir........................................ ..................
120.hedarzu....................................... ................klomen
121.hayran........................................ .................klomen (ikizi olacak)
122.karakaya...................................... ...............
123.nurzul........................................ ..................klomen
124.gyshnky....................................... ................klomen
125.asya_deniz.................................... ................klomen......08/02/2011....hoşgeldin deniz bebek........
126.gultun........................................ ..................klomen
127.daisy84....................................... ...................klomen
128.yasmngu....................................... .................ilaçsız(soğan kürü)
129.kuzu84........................................ ..................aşılama......11/11/2011......hoşgeldin derin bebek.......
130.delfino....................................... ...................ilaçsız
131.esila_tr...................................... .... .............
132.aysima04...................................... ..................ilaçsız
133.bsbirkin...................................... ....................
134.eceiremnur.................................... ..................
135.betus19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......hoşgeldin özay bebek
136.masal07....................................... ....................klomen
137.yakamozzz33................................... .................klomen
138.defhne........................................ ......................klomen
139.melike_ecesuu................................. ..................serophene
140.zazez......................................... .......................klomen
141.gamzelikiz.................................... .....................
142.exorcist_trex................................. ..................serophene
143.smallangel.................................... ....................aşılama
144.masal800...................................... .....................klomen
145.minimini...................................... .......................klomen
146.fatma0000..................................... .....................ilaçsız
147.pretty9217.................................... .....................serophene
148.berranur...................................... ......................serophene
149.swcnprlk...................................... ......................klomen
150.gulaykorkmaz.................................. ...................klomen...................3 eylül
151.aktasozlem.................................... .....................klomen....................iki zi olacak
152.tiin.......................................... ...........................klomen
153.dess.......................................... ..........................klomen (ilk ayında hamile kaldı)..14 eylül
154.duygucandan................................... ....................klomen
155.moontorrent................................... ....................klomen...................ikizi olacak
156.ozlemnisandoğan............................... ..................ilaçsız (2 ay önce klomen kullandı)
157.rabbiss....................................... ..........................serophone ve ovitrelle (ilk ayında hamile kaldı)
158.drgks......................................... ...........................serophene ve pregnyl (ilk ayında hamile kaldı)
159.pnr30......................................... ..............................klomen
161.yorgungonul................................... .........................klomen
162.simiramis..................................... .............................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
163.feyzakt....................................... .............klomen
164.hagam......................................... ............ Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
165.canocan85..................................... ..........(1 ay önce klomen kullandı)
166.serselo....................................... ..............ilaçsız
167.asktutkunu.................................... .........serophene
168.ilkaycocuk.................................... ...........klomen
169.fatma1986..................................... ...........gonal f (ikinci aşılamada hamile kaldı)
170.kalbimin...................................... ...............ilaçsız (bir ay önce klomen kullandı)
171.eass...........klomen+pregnl y (ilk ayında hamile kaldı)......8 ocak 2012
172.penloya.........................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
173.gull.................................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
174.sarisheeker................ Klomen (ikinci ayında hamile kaldı)
175.tuanatay...................................... ................klomen
176.mestannn...................................... ...............klomen
177.donser........................................ ................tüp bebek
17.ecrin....................................... .....................tedavisiz
179.rana20..............................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
180.bihter07...................................... ....tedavisiz
181.gözde_szr..................................... Klomen(ikizi olacak)
182.umutluyum 78................................................ Klomen
183.mesya............................. Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
184.demos84..................................rahim filmi çekildi 2 ay önce
185.aynisefa.................................klome n( ilk ayında hamile kaldı)
186.butka................................ ....klomen (2.ayında hamile kaldı)
187.eyay.......................................
188.seymadem...............................klomen (4 kullanımdan sonra)
189.mrym3009..............................klomen+ç atlatma iğnesi( 3.kullanımdan sonra)
190.ednaaa...................................klome n (2 kullanımdan sonra 2 ay tedavisiz)
191.bonbonecıcegı.......................
192.harman...................................klome n+çatlatma (2 ay kullanımdan sonra 1 ay tedavisiz)
193.agustos2011..........................klomen ( 1 ay kullanımdan sonra 2. Ay tedavisiz)
194.oznur_u.................................klomen ( 2 ay klomen kullandı)
195.kıdy........................................kl omen
196.bulut_bebek............................klomen
197.bankem..................................
198.hellalu....................................klo men (3 ay kullanımdan sonra)
199.piXie86...................................klom en (ilk ayında)
200.kadis......................................klo men+duphaston
201.sedda89.................................Tedavisiz (4 ay önce 2 ay klomen+ovitrella 2 ay tedavisiz)

**************klomen veya gonaphene kullananlar***************

............................aralık ayı listemiz..............................

ergame02.......................................... ........... ...............5 aralık
edirne............................................ ................. .............9 aralık
ceza83............................................ . .............................9 aralık
kuzey1............................................ ..... .......................16 aralık
a_can............................................. ... ...........................19 aralık
yelkenlikız....................................... ...............................20 aralık
cemretibet........................................ ....... .......................23 aralık
selocan........................................... .. .............................28 aralık
friendly_84....................................... .......... ...................30 aralık
mmmuge......................................... ..............................30 aralık

rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-duâ.” “rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”
***ya rabbi sana yalvarıyoruz.....sevgili peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden hayırlı ve salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz peygamberimiz muhammed aleyhusselam seni vesile ederek rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..ya rabbi bu yüce peygamberi bize şefaatçi eyle

Son düzenleme:
ayyyy çokkk güzel yaaaaaa maşallahhh kaçıncı klomen denemendi iğneden sonra kaçıncı günündü belirtin varmıydı çok sordum ama merak iştee.
inşallah allah tamamına erdirir.
canım titremekten yazamıyorum resmen şoktayımm hiç ummuyordum dr. yumoşun çatlamamış bundan hayır gelmez dedi şoklardayım çift çizgi resmen uçuyorum :KK14: Ben 2 klomen 1 ovitrelle canım 2 aydır ilça falan yok boşum yani 4 aydır tedavideydim 2 ay ilaçlı iğneli 2 ay boş boş zamanda oldu rabbimme hamd olsun inş.
Neeeeeeeeeeee :KK52::KK52: ay inanmıyorumm süpersin bitanem ya çok çok çok tebrik ederim seni :KK9: bu ay gerçekten bereketini gösteriyor şükürler olsun Rabbime..Kızz ben bile şok oldum seni düşünemiyorum ne güzel ya Allah sağ salim kucağına da almayı nasip eder inş ..MAşallah Allah sizi nazarlardan korusun :nazar::nazar:

canım canımmm canımmmm şaşkınlıktan ne diyeceğimiz bilemiyorum inan allahıma bin şükür rabbim dualarımı kabul etti hiç ümidim yoktu şoktayım hala eşime söyledim inanamadı şooktayız resmen darısı hepinizin başına inşllah :nazar::nazar: allahım sizlerede nasip etsin inş. allahım sizlerede nasip etsin en kısa zamanda inşallah siz varyaa hepiniz ayrı ayrı çok önemlisiniz değerlisinizz benim için bu süreçte herşeyimi paylaştım sizlerle ve inş. allahtan bir mani olmadığı sürece burdayım sizleri çok seviyorum rabbim sizede nasip etsin inş.amiin canım ammiin inş. sağlıkla kucağıma alabilirim inş. sizede bir gün nasip olur inş...

cnmmm inşallah iyi haberini alırız ama biraz erken yapmışsın keske biraz daha bekleseydin,benimde ekimde çatlatma iğnesini vurunduktan 9 sonra 14.6 çıkmıştı değerim umutlanmıştım doktor dedi var da diyemem yokta.yani yanıltabilio ama inşallah seninkine "var" derler...:emir_bebek:

evet erken bılıyorum ama meraktan duramadım bıde sancım falan felakettı dusuk falan olmasın dıye varsa tedbır alalım dıye :KK43:

erken yaptırmışsın iğnenin etkisi geçmeliymiş ama işte insan sabredemiyor.bende bugün yaptırmayı düşünüyordum aslında iğneden sonraki 12.günüm ama benim umudum bitti bu ay için
çünkü ateş ölçüyorum ateşim düştü.zaten tatlı krizim ve sivilcemde çıktı.ilk klomen kullanışım başarısız oldu yani.ama diğer ay kullanmayacağım.1ay ara vericem sonraki ay kullanıcam.1kutu klomenin birkaç ay etkisi varmış diyorlar.ne derece doğru bilmiyorum.
inşallah güzel heberler verirsiz bize.

evet iğne etkisi olabılır ama zaten 4. haftaya yakın bı tarıh çok dusuk çıkarsa negatıf olarak degerlendırırım zaten az yukseklıkte sevınemem yanı :KK66: umut canım belkı işte.
klomenın etkısı 2-3 ay kadar vucutta etkısını devam ettırıyormus dr um demıstı.

sedaaaaaaaaaaaaa delircem valla bak burda içimi hop hop yaptın inşallah tamamına ersın canım bende tam lısteye baktım sedda ne durumda dıye dusundum umutsuzddun amaaaaa canım Rabbım bağışlasın ınsallah bebeğini sizlere.

Ayy yelkenlikız hadi ya inş 1 saat sonra hepimizi sevindirirsin..Dualarımız seninle cnm inş yerleşme lekeleridir yaaa hadi bakalım sabırsızlıkla bekliyoruz...

inşallah canım bı guzel haberde ben vermeyı cok ıstıyorum dedim ben cemre adını lısteye yazdırdı bırkac kısı yukarı cıkacak dedım ahanda cıkıyor :))

bende bende ınanamıyorum kocası gıbıyız hatutunun bee ne sevındık oylee hahahahahaahahahaa ıcımden cığlık atmak gelıyor re3smen. maşallaaaahhhhhhhhhh

X