Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

merhaba arkadaşlar, pazartesi günü, adetime 4-5 gün kala kan testi yaptırdım 0.58 çıktı bhcg. sizce umutlanmalı mıyım?? ilk kez böyle çıktı hep net sıfır çıkardı. :KK43:

bıras erken yaptırmısn sekerım ben yaptırdım bı kere dr teste cagırmıstı 0.86 cıktıertesı gun adet oldum catlatma ıgnesı falan olmusmuydun oda etkılıomus bhcg sevıyesını ama deger dusuk gıbı geldı bana sen adetının gecmesını bekle bence tatlım

bıras erken yaptırmısn sekerım ben yaptırdım bı kere dr teste cagırmıstı 0.86 cıktıertesı gun adet oldum catlatma ıgnesı falan olmusmuydun oda etkılıomus bhcg sevıyesını ama deger dusuk gıbı geldı bana sen adetının gecmesını bekle bence tatlım

peki tşk ederim cvp için. bu arada bu ay hiç olmadığı kadar akıntım var. su gibi geliyor ara ara. neye yorayım??

peki tşk ederim cvp için. bu arada bu ay hiç olmadığı kadar akıntım var. su gibi geliyor ara ara. neye yorayım??
hayra yoralım hayır cıksın ıns ama bılemıorumkı dr ne zaman test yap demıstı sana 4 5 gun daha dısını sık testı yap canım ıns pozıtıf cıkar

evet canım ben gecen ay cekıldım ve drum bu ay gebelık olmasın dedı gecen ay bos gecıtı yanı zoruma gıttı valla ama rıskı goze alamadım bu ay olacagı tutar belkı dedım ama kımı drlar korunmayın bu ay kanallar acıldıgı ıcın gebe kalma ıhtımalı yuksek dıomus ama sen genede dru dınle bı bıldıgı vardır elbet

aklıma takılan bi konu var. hsg çekilen ay tüpler açılıyo evet ve hsg yumurtalar daha olgunlaşıp gelişmeden bu işlem yapılıyo yani yumurta olgunlaşınca aşılama yaptırmaya ne kadar etkili olabilir? bunu gidince doktorumla konuşucam.

hayra yoralım hayır cıksın ıns ama bılemıorumkı dr ne zaman test yap demıstı sana 4 5 gun daha dısını sık testı yap canım ıns pozıtıf cıkar

progestan kullanıyordum 10 gün sürüyor. 10. gün yapabilirsin demişti. dr. gebelik yok dedi ama, bi kaç kişiden duydum değeri ilk negatif olup sonradan pozitif olan. beni umutlandıran tek şey önceki kan testlerimin net sıfır olup bunun 0.58 olması. haaa bi de test sonucumu almaya gittiğimdi bi bayan vardı. benimde 0.33 lü bişeydi bana da gebelik yok dediler meğer gebeymişim dedi. o da umutlandırdı.
anlayacağın psikolojim fena halde bozuk :KK43:( çok umutlanmakta istemiyorum ama. ufacık bi umutta heyecanlandırıyor beni, ayrıca 8-9 aydır bebek istiyoruz. Allahım isteyen herkese versin.

aklıma takılan bi konu var. hsg çekilen ay tüpler açılıyo evet ve hsg yumurtalar daha olgunlaşıp gelişmeden bu işlem yapılıyo yani yumurta olgunlaşınca aşılama yaptırmaya ne kadar etkili olabilir? bunu gidince doktorumla konuşucam.

konus canım bende bı anlam veremedım eltımede tam tersını demıslerdı fılmden sora ıkı gun sora gun asırı ılıskı demıslerdı ona bende 10. gunde cekılmıstım hıc beklemıodum bu ay ara verces dıyecegını sor bakalım bı bızede anlat ne dıcek bakalım

Son düzenleme:
progestan kullanıyordum 10 gün sürüyor. 10. gün yapabilirsin demişti. dr. gebelik yok dedi ama, bi kaç kişiden duydum değeri ilk negatif olup sonradan pozitif olan. beni umutlandıran tek şey önceki kan testlerimin net sıfır olup bunun 0.58 olması. haaa bi de test sonucumu almaya gittiğimdi bi bayan vardı. benimde 0.33 lü bişeydi bana da gebelik yok dediler meğer gebeymişim dedi. o da umutlandırdı.
anlayacağın psikolojim fena halde bozuk :KK43:( çok umutlanmakta istemiyorum ama. ufacık bi umutta heyecanlandırıyor beni, ayrıca 8-9 aydır bebek istiyoruz. Allahım isteyen herkese versin.

psıkolojını bozma canım bende aynen senın gıbı 9 aydır ugrasıoruz ama tık yok daha ultrasonda baktımı drun keseyı gorurdu herhalde ama sen ıcıne sınmedıyse drunla bıdaha gorus bı test daha yapın hayırlısı olsun ıns allah gonlundekını verır

psıkolojını bozma canım bende aynen senın gıbı 9 aydır ugrasıoruz ama tık yok daha ultrasonda baktımı drun keseyı gorurdu herhalde ama sen ıcıne sınmedıyse drunla bıdaha gorus bı test daha yapın hayırlısı olsun ıns allah gonlundekını verır

yok bakmadı ultrasonla. direk gebelik yok. adet olunca gel dedi :KK43:(( inş yanılıyordur. adet olmazsam 2 gün geçince bi daha test yaptırcam.

kızlar çatlatma iğnesi vurulupta adeti geciken var mı?benim adetlerim düzensiz..bugün adetimin 27. günü..birkaç aydır 40. günlerde geliyor..bu ay hamile kalamazsam gene gecikirmi çok merak ediyorum..yarın kan testi yaptırıcam:18::18:

hıc keke koyarmıyım cemrecım 500 tl verdım o ilaca cok kıymetlı:)ruyada kek gusel kabarmıstı ama benım yumurta ıyı deıl sanırım gec kabartıo bıras valla bu ay ve onumuzdekı ay olmazsa subatta bı ay ara vermeyı dusunuorum bu tedavılere ıyce takıntılı bıse oldum cıktım ben sen ne durumdasın canım sımdı hangı asamdasın batın ne zamana

ay canım nolsun ben 1.de yıkandım daha iğnem yapılmadı buay geç büyücek heralde yarın 14.gunum bakalım nakadar buyumuş iğne vercek daha yolun başındayım yanı ara versekte atamıyozkı kafamızdan sen tuplere baktırdınmı ben buay olmassa bakılcak dedı doktr ondan bıraz ümitliyim buay umıdım yok yanı canım böle işte inşallah senın tutar

ama ıkı kez test yaptım,hadı bırınde cıkmadı ıkıncısınde de cıkmaz mı :44: bır de bu ay klomen kullanmadım kı, yumurtlama da olmamıştır bende cunku ılaçsız progesteron degerım 0,79.

Canım öyle düşünme ben klomen kullanırken moralim bozuldu ve bir ay içmedim ama yumurtlama günüm gelince dayanamayıp dr a gittim varmı yok mu diye ve 2 tane yumurtam oluşmuştu dra sordum kullanmadım ama olmuş diye dediki 1 paket klomenin 6 ay etkisi varr...

ay canım nolsun ben 1.de yıkandım daha iğnem yapılmadı buay geç büyücek heralde yarın 14.gunum bakalım nakadar buyumuş iğne vercek daha yolun başındayım yanı ara versekte atamıyozkı kafamızdan sen tuplere baktırdınmı ben buay olmassa bakılcak dedı doktr ondan bıraz ümitliyim buay umıdım yok yanı canım böle işte inşallah senın tutar

gnd cemrecım benım tuplere bakıldı sol taraf kapalı gosukuo ama drum kasılmadan dolayı kapalı gıbı gozukuo olabılır ıkı ay daha deneyelım olmazsa laparoskopıyle bakıp acalım dedı mrk etme canım gelısır yumurtan benımde bı ay oyle gec gelısmıstı ıns buyumustur senın yumosta canım hbrlerı yazarsın bugun

hayırlı olsun canım sağlıklı bişekilde kucağına al inşallah kaçıncı denemende tuttu senın ve kanallara bakıldımı benım geçen ay sadece döllenme oldu tutunamadı buay ümidim yok benım yumaşalar 11.günümde daha bırı 11 bırı 12 mm dı yarın tekrar gidicem bakalım nedıycek önumuzdekı ay olmassa tüplere bakıcam dedı dua et canımbıze hamılelerın duası kabul olurmuş:KK34:

Canım benim tedavim 1,5 yıl sürdü adet düzenleyici ler klomenler ve enson rahim filmi çektirdim 2 ay sonra hamile kaldımm. Tabiki sizlere sürekli dua ediyorum canımmmm allah dualarımızı kabul etsin ve asla bu ayy olmaz diye düşünme çünkü benimki hiiiiiiçççç beklemediğim bir anda olduu... Darısı en kısa zamanda sizlere olsunn inşallah...

kızlar rahim filmi çekilen ay korunun diyolar ultraviole ışını alındığından yumuşlar etkileniyomuş ve özürlü olma ihtimali yüksekmiş. size de böyle bişi söyledilermi?

Valla canım sitede çektiren arkadaşların çoğuna dr ları 1 hafta falan korunun diyor ama benimki tamamen bu sebeple 1 ay korunun dedii..

:KK37: vallahi kaçırdın canım geldim baktım ç.içi görünüyorsun benimde mesai bitiyordu çıktım mecburen..Aaaa lütfen gelios gidioss siz gece takılıosunuz :26: Ben burda olamıyorum o yüzden gelemios gidemios :KK5: Saat konusuna gelince yelkenli kız ne güzel demiş sen satini 5 saat geri al ben ileri 2 saat sonra görüşelim koptum yaaa:KK1:

Allah bebişine sağlık sıhhat uzuuun ömür versin sen ve eşinle :KK61: :nazar: İnşallah bizede nasip olur bir gün burdan hamileyiiiiiiiiiiiiimmm demek duamız bu hep..

Kızlar adet günüm dündü bugün 29.gün olmam lazımdı olmadım..Olmayacağımdan değil bekliyorum olacağım ama ilaç milaç hiç bişe yok gecikti..Yumoşlar çatlamadı bu ay o yüzden tık yok herhalde ya havalardan gecikicek yada geçen ay erken oldum ondan böle oluyor ne bilim yaa..
Eşimde sabah dio belki hamilesin olamaz dedim çünkü biliosun yumurta çatlamadı olan biten bişe yok olurum ama ne zaman bende şaşırdım artık dedim allahın işi bellimi olur diyor hevesleniyor belki dr. anlamamıştır çatlamıştır tutmuştur diyor garibim hevesleniyor:2: Ama olmicak biliyorum adeti bekliyorum işte göğüslerim şiştii acıyor belirtilerim var yani hayırlısı olsamda dr. gitsem yumoşlara baksak..

Amin canım güzel dileklerin için teşekkür ederim. Bence dr una bir danış eşinin dediği gibi allahın işi bellimi olurr allahım bebişlerimizi tez zamanda kucaklarımıza göndersin umutsuzluğa kapılma canımm..

Nasılsınız bugün babamın ölüm yıldönümü o yüzden moralim çok bozuk 3 sene oldu ama hiçç alışamadım ::KK43:(((((((( kızım dedesini tanıyamicak benim tanıyamadığım gibiii..

Nasılsınız bugün babamın ölüm yıldönümü o yüzden moralim çok bozuk 3 sene oldu ama hiçç alışamadım ::KK43:(((((((( kızım dedesini tanıyamicak benim tanıyamadığım gibiii..

Günaydın üzülme miniği düşün. Sen anlat ona dedesini tanır o zaman. En büyük kahramanı dedesi olur belki sen anlattıkça :)

X