Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

nasipte varsa olur cnm benim ben dr.dedigini uyguluyorum igneden sonra 3gun ilişki sonrasında isteye baglı baglı ilişki dedi.bide böle deneyeyim hep birgun arayla giriyorduk ilşikiye ya bugun sag kasıgım cok agrıyor ayakta duramıyorum ignenin etkisimi bu acaba pazartesi akşamı vurulmuştum dun akşam da agrıdı ama az bu şiddetli agrıyor neden yumurta şimdimi catlıyorki....:18:

bırkac gun evvel hsg cekılecegımı buraya yazmıstım..sanırım cımcımexxx nickli arkidiste cekılmıstı ve sonucunu yazmıstı bende paylasmak ıstedımmm :)) hsg cekıldım ve cok sukur kanallarım acık... gercekten cekılecek arkadaslar varsa sakın ola sakın korkmayın.. 10 dk surdu ıslem ve nette okuduklarım kadar abartılı bır durum yasamadım... cekım sonrası 10 dk kadarda adet sanıcısı gıbı agrım oldu ve gectı..

o yuzden dıyorumki sakın korkmayın ve bu sebepten oturu hsg yı ertelemeyın :))

bırkac gun evvel hsg cekılecegımı buraya yazmıstım..sanırım cımcımexxx nickli arkidiste cekılmıstı ve sonucunu yazmıstı bende paylasmak ıstedımmm :)) hsg cekıldım ve cok sukur kanallarım acık... gercekten cekılecek arkadaslar varsa sakın ola sakın korkmayın.. 10 dk surdu ıslem ve nette okuduklarım kadar abartılı bır durum yasamadım... cekım sonrası 10 dk kadarda adet sanıcısı gıbı agrım oldu ve gectı..

o yuzden dıyorumki sakın korkmayın ve bu sebepten oturu hsg yı ertelemeyın :))

hsg çekilen ay aşılama olabiliyto mu? doktor bu ay ilişki konusunda sana ne dedi arkadaşım?

ayy kaçırdımmı gene senı nerelerdesın kıs sen dön buraya beee amannn gelmıyosunuz gıtmıyosunuz valla özledım bende hepberaber aynı anda yazışmayı artık saat falan verelım öyle girelım bari:KK1:
:KK37: vallahi kaçırdın canım geldim baktım ç.içi görünüyorsun benimde mesai bitiyordu çıktım mecburen..Aaaa lütfen gelios gidioss siz gece takılıosunuz :26: Ben burda olamıyorum o yüzden gelemios gidemios :KK5: Saat konusuna gelince yelkenli kız ne güzel demiş sen satini 5 saat geri al ben ileri 2 saat sonra görüşelim koptum yaaa:KK1:
Selam arkadaşlar nasılsınız dün kontrole gittik kızımı görmeliydiniz arkadaşlar allahım sanki doğmuşta birkaçaylık gibi parmağını emiyor esniyor ağzını açıp kapatıyor bu nasıl bir mucizedir yaa halaa etkisindeyim dilerim allahtan en kısa zamanda sizlerede nasip etsin bunları size moral olsun diye yazıyorum umudunuzu assslaa yitirmeyin kendinize iyi bakin hepinizi öpüyorum..

Allah bebişine sağlık sıhhat uzuuun ömür versin sen ve eşinle :KK61: :nazar: İnşallah bizede nasip olur bir gün burdan hamileyiiiiiiiiiiiiimmm demek duamız bu hep..

Kızlar adet günüm dündü bugün 29.gün olmam lazımdı olmadım..Olmayacağımdan değil bekliyorum olacağım ama ilaç milaç hiç bişe yok gecikti..Yumoşlar çatlamadı bu ay o yüzden tık yok herhalde ya havalardan gecikicek yada geçen ay erken oldum ondan böle oluyor ne bilim yaa..
Eşimde sabah dio belki hamilesin olamaz dedim çünkü biliosun yumurta çatlamadı olan biten bişe yok olurum ama ne zaman bende şaşırdım artık dedim allahın işi bellimi olur diyor hevesleniyor belki dr. anlamamıştır çatlamıştır tutmuştur diyor garibim hevesleniyor:2: Ama olmicak biliyorum adeti bekliyorum işte göğüslerim şiştii acıyor belirtilerim var yani hayırlısı olsamda dr. gitsem yumoşlara baksak..

canım inş. Bütün yumoşları büyütürsün kuru incir ye biliyorsundur gerçi ama yinede diyim dedim ben incir yemekten bebiş diil kurt çıkarıcam zaten :KK1:
Inş. Güzel haberlerini bekliyoruz canım :KK34:

ay bıtane buyusun yeter sedacım dorduz meyım olurda sora basedemem:)bende ıncır gormek ıstemıorum artık gecen aylarda cok yedım ama bu ay gormek bıle ıstemıorum tıksındım cok komık bı ruya gordum ruyamda kek yapıodum ve ıcıne gonal f koyuyodum kabarsın dıe hehe bıde konusurum ruya gorurken esıme askım kekımı gordunmu gonal ften 75 unıte koydum nası kabarmıs dıomusum bılınc altıma bak ya cok guldum kendıme valla ruhuma ısledı bu ılaclar:)

bugun duphaston aldım,adet olamıyordum da tam 9 gündür.
Nasıl kullanıyorduk bunu? gunde ıkı tane mı?:44:
ıcınde cok var, 5 gun kullanıp bıraksam oluyor mu?

Evet canım yaa fırlama olacak sankiimm :KK1: :KK1: :KK1: tabiki canım allah izin verirse sizlerde buradan bağıracaksınız hammiileyimmmmmmmmm diye hep birlikte sevineceğiz bende hiç olmicakmış gibi düşünürdüm ama bak sizlere neler yazıyorum inşallah sizlerinde yazması yakındır asslla umutsuzluğa kapılmayınn..

hayırlı olsun canım sağlıklı bişekilde kucağına al inşallah kaçıncı denemende tuttu senın ve kanallara bakıldımı benım geçen ay sadece döllenme oldu tutunamadı buay ümidim yok benım yumaşalar 11.günümde daha bırı 11 bırı 12 mm dı yarın tekrar gidicem bakalım nedıycek önumuzdekı ay olmassa tüplere bakıcam dedı dua et canımbıze hamılelerın duası kabul olurmuş:KK34:

slm cnm ya zaten az sperm var onuda bölemi zayıflattık diyorsun igne oldugum gece yaptık bide dun akşam yaptık bu akşam yarın akşam diye gitcez bakalım kocişte sperm kalmayacak bu gidişle inş.denk gelmiştirbulmuşlardır birbirilerini ben elimden geleni yapıyorum allahtan ümit kesilmez diyerekten şansımız bol olsun gelsin bebişler kucaklarımız dolsun b ende hamileyim diye yazalım şuralaraaaaa inş.......:KK52:

canım bende doktorun yalancısıyım daha sağlıklı dedı gün aşırı olması yanı bıgun var bıgun yok dedı ama ben geçen aya dediğin gibi yaptım yumurtam döllendı ama tutunamadı ben acaba bundanmı diye düşünmüyorum dııl sağlıklı döllenme olmadımı dıye nebılım kısmetse herşekılde olur inşallah olur senınkıde canım

canlar günaydıııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnn

ben çatlatma iğnemi pazartesi öğlen yaptırdım, meraklanma canım gelısıyorsa vardır bır bıldıgı yımırtalarının olabılır boyle.

cemreeee napıyısın :)
ben geçen ay ıncır yedım baltarçınçörekotu (ıykk) yedım falan geçen ay ılk kez buyumustu yumurtam bu ayda aynı ılacı kullandım yemedım bunları baakalım ılacdan mı buyumus dıye aynı sekılde gelıstı vallaaa bende fark etmıyormus demekkı dedım:) ezıyete gerek yokmus :) konusalım karsılıklı anacım :) mailleştiğim arkadaşlar var burda yazışamıyoruz o kadar uzun bırde araya kaynayabılıyor bazan. senın yımırtanda buyur canım az sabır ben okuyup ufledım onlara :KK66:

BU ARADA BENIM KASIKLARIMIN SAĞINDA VE BELİMDE ACAİP BİR AĞRI VAR ILK KEZ BOYLE AGRI OLUYOR CATLAMA BELIRTILERI SANIYORUM YADA DÖLLEENNMEEE HAHAHAHA NERDE Kİ NEEE:)
canım bende öle olmadı valla yemedım buay az buyudu yanı 11 12 nekı ama gıttığımde 11.günümdü daha oyuzden belkı dedım nebılım şimdi yüklendım çiğ sebze meyve incir anam belediye çöplüğüne döndü midem valla kız bende diyom içimden sesler geliyo senmıydın o okuyan benımkıler içerde tepiniyolar bı kıyamet sankı düğün var :)şaka bıyana bugun yumurtalıklarım baya ağrıdı bakım yarın buyumuşmüler yazacam size burdan buyumedıyse kendıne yer bul yedım senı :)))artık çatacak kımse kalmadı sana çatım dımı yanı :KK1: senın iğneden sonrakı kaçıncı günün söle ben sölım sana çatladımı çatlamadımı bak benım döllenme olduğunda çok ağrım oldu kasıklarda yanı sık sık ağrım oluyodu taaa adet olana kadar kesilmedi hafşflediği zamanlar oldu tabı ama farklı oluyo işte herkeste yoksam şak diye sölicem sana nolduğunuda :)

Son düzenleme:
ay bıtane buyusun yeter sedacım dorduz meyım olurda sora basedemem:)bende ıncır gormek ıstemıorum artık gecen aylarda cok yedım ama bu ay gormek bıle ıstemıorum tıksındım cok komık bı ruya gordum ruyamda kek yapıodum ve ıcıne gonal f koyuyodum kabarsın dıe hehe bıde konusurum ruya gorurken esıme askım kekımı gordunmu gonal ften 75 unıte koydum nası kabarmıs dıomusum bılınc altıma bak ya cok guldum kendıme valla ruhuma ısledı bu ılaclar:)

:KK1::KK1: Çok güldüm :)) Allah sonumuzu hayır etsin :KK1:

:KK37: vallahi kaçırdın canım geldim baktım ç.içi görünüyorsun benimde mesai bitiyordu çıktım mecburen..Aaaa lütfen gelios gidioss siz gece takılıosunuz :26: Ben burda olamıyorum o yüzden gelemios gidemios :KK5: Saat konusuna gelince yelkenli kız ne güzel demiş sen satini 5 saat geri al ben ileri 2 saat sonra görüşelim koptum yaaa:KK1:

Allah bebişine sağlık sıhhat uzuuun ömür versin sen ve eşinle :KK61: :nazar: İnşallah bizede nasip olur bir gün burdan hamileyiiiiiiiiiiiiimmm demek duamız bu hep..

Kızlar adet günüm dündü bugün 29.gün olmam lazımdı olmadım..Olmayacağımdan değil bekliyorum olacağım ama ilaç milaç hiç bişe yok gecikti..Yumoşlar çatlamadı bu ay o yüzden tık yok herhalde ya havalardan gecikicek yada geçen ay erken oldum ondan böle oluyor ne bilim yaa..
Eşimde sabah dio belki hamilesin olamaz dedim çünkü biliosun yumurta çatlamadı olan biten bişe yok olurum ama ne zaman bende şaşırdım artık dedim allahın işi bellimi olur diyor hevesleniyor belki dr. anlamamıştır çatlamıştır tutmuştur diyor garibim hevesleniyor:2: Ama olmicak biliyorum adeti bekliyorum işte göğüslerim şiştii acıyor belirtilerim var yani hayırlısı olsamda dr. gitsem yumoşlara baksak..

heee kız düşündümde sahı ben baya saçma saatte giriyomuşum tamam ben gündüzleri girım barı gece mıllet yatınca ben daha yenı kalkıyom ondan heralde size uyarım bende nolmuş yani çıkışta beklıyom sizi :)

:KK1::KK1: Çok güldüm :)) Allah sonumuzu hayır etsin :KK1:

kız sen naptım canım sen baya etkılendın e doğru ama kektede yumurta varya onları kabartmak için yaptın kötü bişe yapmadın sen doğru olanı yaptın bize kötü bişeyi kekin malzemesıyle bizim malzememızın ilacının aynı olması yaptı naptıysa arkadaşım dıkkat et keke onu koyman bişe dıılde iğneyı kendıne yap onu karıştırma kekte döllenme neyın olur sonra civciv beslemek zorunda kalırsın ilahi güldüm baya yaaaa:KK52::KK1::KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
bugun duphaston aldım,adet olamıyordum da tam 9 gündür.
Nasıl kullanıyorduk bunu? gunde ıkı tane mı?:44:
ıcınde cok var, 5 gun kullanıp bıraksam oluyor mu?

canım baya okudum sitelerde çok kışı böle yapıp sonra düşük yaptığını öğrenıyo testte çıkmıyo falan sen önce kanda baktır sonra kullan ya bişe varsa sıkıntı olmasın sonra

kızlar rahim filmi çekilen ay korunun diyolar ultraviole ışını alındığından yumuşlar etkileniyomuş ve özürlü olma ihtimali yüksekmiş. size de böyle bişi söyledilermi?

Son düzenleme:
canım baya okudum sitelerde çok kışı böle yapıp sonra düşük yaptığını öğrenıyo testte çıkmıyo falan sen önce kanda baktır sonra kullan ya bişe varsa sıkıntı olmasın sonra

ama ıkı kez test yaptım,hadı bırınde cıkmadı ıkıncısınde de cıkmaz mı :44: bır de bu ay klomen kullanmadım kı, yumurtlama da olmamıştır bende cunku ılaçsız progesteron degerım 0,79.

kızlar rahim filmi çekilen ay korunun diyolar ultraviole ışını alındığından yumuşlar etkileniyomuş ve özürlü olma ihtimali yüksekmiş. size de böyle bişi söyledilermi?

evet canım ben gecen ay cekıldım ve drum bu ay gebelık olmasın dedı gecen ay bos gecıtı yanı zoruma gıttı valla ama rıskı goze alamadım bu ay olacagı tutar belkı dedım ama kımı drlar korunmayın bu ay kanallar acıldıgı ıcın gebe kalma ıhtımalı yuksek dıomus ama sen genede dru dınle bı bıldıgı vardır elbet

merhaba arkadaşlar, pazartesi günü, adetime 4-5 gün kala kan testi yaptırdım 0.58 çıktı bhcg. sizce umutlanmalı mıyım?? ilk kez böyle çıktı hep net sıfır çıkardı. :KK43:

kız sen naptım canım sen baya etkılendın e doğru ama kektede yumurta varya onları kabartmak için yaptın kötü bişe yapmadın sen doğru olanı yaptın bize kötü bişeyi kekin malzemesıyle bizim malzememızın ilacının aynı olması yaptı naptıysa arkadaşım dıkkat et keke onu koyman bişe dıılde iğneyı kendıne yap onu karıştırma kekte döllenme neyın olur sonra civciv beslemek zorunda kalırsın ilahi güldüm baya yaaaa:KK52::KK1::KK1::KK1::KK1:

hıc keke koyarmıyım cemrecım 500 tl verdım o ilaca cok kıymetlı:)ruyada kek gusel kabarmıstı ama benım yumurta ıyı deıl sanırım gec kabartıo bıras valla bu ay ve onumuzdekı ay olmazsa subatta bı ay ara vermeyı dusunuorum bu tedavılere ıyce takıntılı bıse oldum cıktım ben sen ne durumdasın canım sımdı hangı asamdasın batın ne zamana

selam arkadaslar bende 2 yildir hamile kalmaya calisiiyorum duzensiz adet oldugumdan doktorum bana clomid kullanmami tavsiye etti bu ay 3. kuru yaptik gecen cuma igne oldum simdi 2 haftanin gecmesini bekliyorum Insallah bu defa hamile kalirim.. Allah herkese hayirli saglikli evlad nasip etsin..

X