Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canlar günaydıııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnn

ayy canım saol ya bilgilendirmen için ama bak yinede senin 14.gün büyümüş.ben daha 16 duymadım.ama dediğin gibi vücut farklı tepkiler verebiliyor.sen nezman oldun çatlatma iğneni benim bugün 7 gün.durumlar nasıl?

ben çatlatma iğnemi pazartesi öğlen yaptırdım, meraklanma canım gelısıyorsa vardır bır bıldıgı yımırtalarının olabılır boyle.

canım gayet normal benımde geçen ay buyudu aynı zamanda gittim bu ay 11 bırı 12 diğeri 3 gün sonra tekrar gel dedı neden böle oldu dedım herzaman aynı olmaz bazen daha geç büyür dedı sıkıntıda yok dedı yanı buyurmuş ıkı üçgünde öle dedı doktrum sıkıntı yapma yanı ıyı buyumuş zaten bakalım benım 3 gunde nekadar farkedıcek geçen ay incir yedım buyudu buay azınma almadım zaten bellı oldu şimdi yıyom hakkımızda hayırlısı olsun canım

ayy ağzını yerım dedı yıyenlerın çok olsun canım benım:KK1::KK1::KK1:okey yanlız akşammı sabahmı 12:))) vallaya giren bidaha kaç sularında gelıcenı not düşsün olmuyo böle arkıdışler kımseye yumurtalarımdan şöyle karşılıklı bahsedemedım belkıde buay ondan buyumedıler heeee :KK1::KK1::KK1:

cemreeee napıyısın :)
ben geçen ay ıncır yedım baltarçınçörekotu (ıykk) yedım falan geçen ay ılk kez buyumustu yumurtam bu ayda aynı ılacı kullandım yemedım bunları baakalım ılacdan mı buyumus dıye aynı sekılde gelıstı vallaaa bende fark etmıyormus demekkı dedım:) ezıyete gerek yokmus :) konusalım karsılıklı anacım :) mailleştiğim arkadaşlar var burda yazışamıyoruz o kadar uzun bırde araya kaynayabılıyor bazan. senın yımırtanda buyur canım az sabır ben okuyup ufledım onlara :KK66:

BU ARADA BENIM KASIKLARIMIN SAĞINDA VE BELİMDE ACAİP BİR AĞRI VAR ILK KEZ BOYLE AGRI OLUYOR CATLAMA BELIRTILERI SANIYORUM YADA DÖLLEENNMEEE HAHAHAHA NERDE Kİ NEEE:)

Son düzenleme:
gözün aydın sonucun temiz çıkmış allahım tez zamanda sağlıklısı ve hayırlısı ile nasip etsin inş.

inş. canım kan testinde güzel sonuçlar alırsın meleğin seninledir inş.

geçmiş olsun hayırlı olsun tedavin inş. tez zamnda :KK49: olursun. benimde bi yumurtam 26 mm idi bi arkadaşım dedi onu sayma o olmaz ama dr. öyle bişey demedi bende çatlatma iğnesi oldum bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi????

dr umun bana söylediği herşey çok güzel bu ay iyi haberlerini bekliyorum dedi. tek yumurta wardı bende

dr umun bana söylediği herşey çok güzel bu ay iyi haberlerini bekliyorum dedi. tek yumurta wardı bende

sağlam olsun tek olsun canım çok olmasıda ıyı olacak dıye bırsey yok ıyı gelısmıs 2 yumurta belkı sansı ıkıye katlar ama gelısımlerı daha yavas yada daha az olabılır bende 1 den otesını görmedım daha ama sukur 1 olsun yeter bana :KK66::KK34:

cnm ara vermiştim zaten yeniden başladım bugün adetimin 5. günü.benim hikaye biraz uzun 1 yıl 4aylık evliyim ama 10 falan esimle ayrı yerlerdeydik zaten korunuodum temmuzdan beri 5 aydır falan düşünüoz ama 2 aydır sayma babam vefat etti ara verdim.bu ay başladım tekrar bakalım hayırlısı.tabii gecen sene mayıstan beride <adet düzensizliğim vardı onu düzelttik.biraz karışık oldu cümleler ama:KK1:idare et işteee:KK33::KK33:

incirin kaynamış halinide bir ben severek içtim herhalde guzeldı ya :) adet duzensızlıgını yerıne otturtunca oluyor zaten başka bır sorun yoksa ben yazın 2 ay adet olmadıgımı bılıyorum sonra dogum kontrol hapı kullanmak zorunda kaldım flan.. kafanı ıcını rahat tut sadece umarım gelecek ay ıyı haberlerını alırız bol şanslar

Günaydın,

nasılsınız . Bişey sormak istiyorum benim doktorum yumurta takibi falan yapmıyor sadece klomen i 3 ay kullan 3 ay içinde gebelik olmazsa ondan sonra başka tedavilere geçeriz dedi . Zaten bende pek memnun değilim pek ilgili gibi gelmiyor bana istanbul anadolu yakasında önerebileceğiniz bir doktor var mı ? şimdiden çok teşekkür ederim. Bu mübarek aylarda allah isteyen herkesin kucağını bebekle doldursun

Günaydın,

nasılsınız . Bişey sormak istiyorum benim doktorum yumurta takibi falan yapmıyor sadece klomen i 3 ay kullan 3 ay içinde gebelik olmazsa ondan sonra başka tedavilere geçeriz dedi . Zaten bende pek memnun değilim pek ilgili gibi gelmiyor bana istanbul anadolu yakasında önerebileceğiniz bir doktor var mı ? şimdiden çok teşekkür ederim. Bu mübarek aylarda allah isteyen herkesin kucağını bebekle doldursun

Günaydın, güvenmiyorsan hemen değiştir derim. Doktoruna güvenmek ve geleceğini teslim etmek hiç kolay değil tabi. Ama seninle ilgilenen, sorularına cevap veren, bilgilendiren bir doktor olmalı benim düşüncem bu... Amiiiiiin :)

iyiyim bende canım ya nolsun gün sayıyorum. İşi gücü boşladım sırf bu yüzden :S

daha erken canım şimdiden gün sayarsan bata zor ulaşırsın ben sana söyliyim:)))) say say bitmiyo bu günler

Günaydın,

hoşgeldin, klomen kullanımında dr. kontrolü şart çünkü yumuşlar büyüyormu, kist yapıyormu falan takip edilmesi gerek o nasıl dr anlamdım bence değiştir doktorunu malesef öneride bulanamıcam canım amin inş. hayırlısı sağlıklısı ile rabbim nasip etsin....

canım aynen benımde dun gece oldu ama bugun yapmıycam doktor bıgun ara mutlaka koy çunku gelen zevk suyu oluyomuş üst üste olunca sperm zayıf oluyo tutma ihtimalı çok düşük bu sefer bıgun sonrada kotu olur yanı yarın olması ıyı

slm cnm ya zaten az sperm var onuda bölemi zayıflattık diyorsun igne oldugum gece yaptık bide dun akşam yaptık bu akşam yarın akşam diye gitcez bakalım kocişte sperm kalmayacak bu gidişle inş.denk gelmiştirbulmuşlardır birbirilerini ben elimden geleni yapıyorum allahtan ümit kesilmez diyerekten şansımız bol olsun gelsin bebişler kucaklarımız dolsun b ende hamileyim diye yazalım şuralaraaaaa inş.......:KK52:

Selam arkadaşlar nasılsınız dün kontrole gittik kızımı görmeliydiniz arkadaşlar allahım sanki doğmuşta birkaçaylık gibi parmağını emiyor esniyor ağzını açıp kapatıyor bu nasıl bir mucizedir yaa halaa etkisindeyim dilerim allahtan en kısa zamanda sizlerede nasip etsin bunları size moral olsun diye yazıyorum umudunuzu assslaa yitirmeyin kendinize iyi bakin hepinizi öpüyorum..

slm cnm ya zaten az sperm var onuda bölemi zayıflattık diyorsun igne oldugum gece yaptık bide dun akşam yaptık bu akşam yarın akşam diye gitcez bakalım kocişte sperm kalmayacak bu gidişle inş.denk gelmiştirbulmuşlardır birbirilerini ben elimden geleni yapıyorum allahtan ümit kesilmez diyerekten şansımız bol olsun gelsin bebişler kucaklarımız dolsun b ende hamileyim diye yazalım şuralaraaaaa inş.......:KK52:

Canım öncelikle geçmiş olsun inşallah bebişin hemen gelir ben tedavi olurken dr um genelde günaşırı derdi yani bir dolu bir boş ama inanki kısmette varsa bi kere ilişki olsada oluyor ben hergün ilişkiye girdiğim günleri bilirim stresten başka bişe değil benim bebiş tuttuğunda inanki bana heralde o ayy içerisinde 1 2 kez olmuştur kısmett canım siz bir dolu bir boş yapın bencee...

ya arkadaşlar benim anlamadığım bir konu var nolur yardım edin ya:KK43:herkez 12. engeç 14.gün yumurtası gelişmiş oluyor.benim 16.gün gelişmişti.oda biri 18 biri 20mm neden böyle oldu acaba.doktor mu bilemedi.çünkü 12 gün gittiğimde 11 mm çok küçük büyümez sanırım demişti.sonra 16 gün nolur nolmaz yine gittim aaaaa büyümüş dedi.benimde canım sıkıldı şimdi.sizce normalmi?

Canım bence bu tür şeyleri çok kafana takma oo kişiden kişiye değişiyor benide 14. gün çağırırdı 16. günde progestana başlardım yanii anlicağın yumurta büyümüşse ilişki öneriyordu 1 hafta gün aşırı bu durumda 16. günede denk geliyor ve yumurtanın büyüklüğü çok iyi bence sen sonuca bakk gününe değill..

Canım nasılsın nasıl gidiyor tedavinn ????

demoscum canım bizi bırakmıyosun ya helal olsun sana iyiyim çok şükür canım bu ay ben dinlendim yani geçen ay zorla büyüyen yumurtam çatlatma iğnesine rağmen çatlamamış ve kist olmuş adetle de atılmamış o yüzden diane 35 verdi doktorum bu ay onu kullandım kist için veriyorum dedi aslında vermesem de gider ama riske atmayalım hem de aşılamanın daha sağlıklı olması için kullanırsan iyi olur dedi bende kullandım bitti pazartesi günü şimdi adet olmayı bekliyorum sonrasında eğer kistim gitmişse aşılama düşünüyoruz Allah izin verirse.
bir yakın arkadaşım şuan 7 aylık hamile benim tedavi gördüğüm yerde tedavi oldu o zaten bana da o tavsiye etmişti.onunda bikez çatlamamış yumurtası kist olmuş doğum k. hapı kullanmış ondan sonraki ay da hamile kalmış.bana diyor süreçlerimiz aynı işliyor ben de kötü başlamıştım tedaviye ama doğum k. hapından sonraki ay hamile kaldım sende öyle olacaksın diyor moral veriyor bana :) benim moralim zaten yüksek ama artık eskisi kadar takmıyorum elbette olmasını çok istiyorum ama zamanı gelince olacaktır.
çok öpüyorum seni kendine ve kızına dikkat et Allah a emanet olun...

Selam arkadaşlar nasılsınız dün kontrole gittik kızımı görmeliydiniz arkadaşlar allahım sanki doğmuşta birkaçaylık gibi parmağını emiyor esniyor ağzını açıp kapatıyor bu nasıl bir mucizedir yaa halaa etkisindeyim dilerim allahtan en kısa zamanda sizlerede nasip etsin bunları size moral olsun diye yazıyorum umudunuzu assslaa yitirmeyin kendinize iyi bakin hepinizi öpüyorum..

kızını sevsınler yaaaaa ne guzel şeyler yapmış öyle annesıne kendısını göstermek ıstıyormus heralde bak ben şımdıden neler yapıyorum bıde çıkınca gör benı edasıyla :) amin canım inşallah bizede nasip etsin Rabbim. moral oluyor evet :) super gozumde canlandı yanıııııı :):emir_bebek:

kızını sevsınler yaaaaa ne guzel şeyler yapmış öyle annesıne kendısını göstermek ıstıyormus heralde bak ben şımdıden neler yapıyorum bıde çıkınca gör benı edasıyla :) amin canım inşallah bizede nasip etsin Rabbim. moral oluyor evet :) super gozumde canlandı yanıııııı :):emir_bebek:

Evet canım yaa fırlama olacak sankiimm :KK1: :KK1: :KK1: tabiki canım allah izin verirse sizlerde buradan bağıracaksınız hammiileyimmmmmmmmm diye hep birlikte sevineceğiz bende hiç olmicakmış gibi düşünürdüm ama bak sizlere neler yazıyorum inşallah sizlerinde yazması yakındır asslla umutsuzluğa kapılmayınn..

demoscum canım bizi bırakmıyosun ya helal olsun sana iyiyim çok şükür canım bu ay ben dinlendim yani geçen ay zorla büyüyen yumurtam çatlatma iğnesine rağmen çatlamamış ve kist olmuş adetle de atılmamış o yüzden diane 35 verdi doktorum bu ay onu kullandım kist için veriyorum dedi aslında vermesem de gider ama riske atmayalım hem de aşılamanın daha sağlıklı olması için kullanırsan iyi olur dedi bende kullandım bitti pazartesi günü şimdi adet olmayı bekliyorum sonrasında eğer kistim gitmişse aşılama düşünüyoruz Allah izin verirse.
bir yakın arkadaşım şuan 7 aylık hamile benim tedavi gördüğüm yerde tedavi oldu o zaten bana da o tavsiye etmişti.onunda bikez çatlamamış yumurtası kist olmuş doğum k. hapı kullanmış ondan sonraki ay da hamile kalmış.bana diyor süreçlerimiz aynı işliyor ben de kötü başlamıştım tedaviye ama doğum k. hapından sonraki ay hamile kaldım sende öyle olacaksın diyor moral veriyor bana :) benim moralim zaten yüksek ama artık eskisi kadar takmıyorum elbette olmasını çok istiyorum ama zamanı gelince olacaktır.
çok öpüyorum seni kendine ve kızına dikkat et Allah a emanet olun...

Canımm benimm bak arkadaşın ne güzel şeyler söylemiş elbette kafana çok takmaman daha iyi bence aşılamanı ve güzel haberlerini dört gözle bekliyorum canım hadı hayırlısı kendine iyi bak ve moralini yüksek tutmaya çalış öptümm..

X