Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar bu arada sölemeyı unuttum ben yaklasık 1 hata sabah aksam kuru ıncırı kaynatıp ıcınede 1 2 havuc dograyıp soguduktan snr ıctım.. ogunlerden önce.. bilginiz olsun yumurta catlaması ıcın cok faydalıymıs denedım oldu =)

cnmm ii diosunda ben çok tiksindim yaa incirden helede kayntınca o suyu iyyyyy nasıl kokuo burnuma ama yiyom mecbur bugün yine başladım hergünde 1 tane havuç yiyorumartık eşimde üzülüo anlıorum her ne kadar belli etmemeye çalışsada arkadasların çocuklarına nasıl bakıo öle özlemle içim parcalanıo valla muharrem ayı ya dualar kabul olurmuş hep mucizelerin oldugu günmüş aşure o yüzden kaç gündür hep dua ediyorum bu ay elimi boş çevirme rabbim die umarım hiç birimizi boş cevirmezde bu ay hamilelik patlması olur.bilim adamları siteyi araştırmaya alırmışşşş

hımmm bende işten dolayı çok sık gidemiyorum doktora bu ay mesela 10.GÜN GİTCEM acaba oluşurmu yumurta klomenin 5.günü yanioluşmazsa hafta içi nasıl etcem hiç bilmiyorum ama yumurta oluşmuş derse o testi alırım aynı gebelik testi gibi herhalde.oluncada iğnemi vurdururumtek olsunda artık kimse evlenmesin istiyorum valla stres yapıom evlenip üstüme çocuk yapcaklar die(([/QUOTE]

Canım sen ne kadarlık evlisin. Ne kadar zamandır istiyorsun bebiş. Bende çalıştığım için çok zor oluyor dr takibi. Yumurtan oluşursa 10. günde de görülür kontrolünde. Daha önce takib yaptırdınmı hiç.

o zaman sen ara ver bence =) ne zamandır ıstıosun adetıne ne kadar var?

Kızlar bu mübarek ayda çook dua edelimm bende dün sabah iğnemi vurundum doktorum 3 gün ilişki verdi ilk kez klomen kullanmıştım çook heycanlıyım herkese anlatasım gelıo ama kendımı hep siteye atıyorum bunalınca buradakileri okuyorum off beklemek zor...

o zaman sen ara ver bence =) ne zamandır ıstıosun adetıne ne kadar var?

cnm ara vermiştim zaten yeniden başladım bugün adetimin 5. günü.benim hikaye biraz uzun 1 yıl 4aylık evliyim ama 10 falan esimle ayrı yerlerdeydik zaten korunuodum temmuzdan beri 5 aydır falan düşünüoz ama 2 aydır sayma babam vefat etti ara verdim.bu ay başladım tekrar bakalım hayırlısı.tabii gecen sene mayıstan beride <adet düzensizliğim vardı onu düzelttik.biraz karışık oldu cümleler amaidare et işteee

Hayırlı olsun canım. İnş. bebeğin seni bir an önce bulur. Önce rabbim sonra dr lar. Yumurta takibi yaptırdın sanırım.

Hayırlı olsun canım. İnş. bebeğin seni bir an önce bulur. Önce rabbim sonra dr lar. Yumurta takibi yaptırdın sanırım.

İnşallah cnm saol aynen öle önce Rabbim ''ol'' desin yeter..Ben adetten sonra 5 gün klomen kullandım dünde gittim sol kasığımda oluşmuş yumurta iğneyı yaptı okadar pko var bendede oyuzden yumurtlama tarihlerımi hiç bilmıyordum umarım bu ilk denememizde tutar...

Bende yaptırdım şimdide ya çatlamadıysa diye düşünmeye başladım. Yani yumurta olsa bi dert olmasa bi dert

hmm tamam o zaman duphaston alayım once test yapayım da, tedavıyı gecıktırıyor boyle beklemesı de

hadi yap bari belki şaşırtırsın bizi

koppp kopppp kopuk uçurtma ol :) sana bi alıcı dikerler aman haaa kapmasama alanında dolaşsınlar :) incirci geldi hanıımm tıksındık ıyıce beee incirden falan ben bu ay pek yemedım ama yımırtam buyudu denemeye devam mzvi çizgi hahahah çok güldüm:)) kubat hahahaha konsere mı gelıyomus sana

iyi yumurtam ideali 20 mm civarı az ustude kendı kendıne çatlayabılır yeterınce gelısınce bekleyıp gormekten baska pek çare yok

ınternette satılıyor bunlar paket halınde hatta satılıyor fıyatlarıda baya uygun tercıh edılebılır dr a gıdıcek durum yoksa kendı ısını kendın gorcek kadar fıkır verıyor

kaynamıs halını benımde bunyem almıyor yemeyı tercıh edıyorum bızede fayda eder umarım.

hadı bakalım ınsallah sonuc alırsın çok umutla bekleme çokkkk oralı olma stresden uzak dur olur ınsallah.

hehehehee tek çıldıran ben değilmişim heee kubat bağa geliy konser vercek sonunda çocuk isteyipte olmayanlara gelsın falan diycek ozaman beraber bağırcaz tımammı

oooooooooo uzun zamandan sonra ilk kez online yakaladım sizi kimleri görüyorum cemreeeeee
Napıyorsun canım valla şöle online muhabbeti özledim yaaa sizlerle

ayy kaçırdımmı gene senı nerelerdesın kıs sen dön buraya beee amannn gelmıyosunuz gıtmıyosunuz valla özledım bende hepberaber aynı anda yazışmayı artık saat falan verelım öyle girelım bari

ya arkadaşlar benim anlamadığım bir konu var nolur yardım edin yaherkez 12. engeç 14.gün yumurtası gelişmiş oluyor.benim 16.gün gelişmişti.oda biri 18 biri 20mm neden böyle oldu acaba.doktor mu bilemedi.çünkü 12 gün gittiğimde 11 mm çok küçük büyümez sanırım demişti.sonra 16 gün nolur nolmaz yine gittim aaaaa büyümüş dedi.benimde canım sıkıldı şimdi.sizce normalmi?

hehehehee tek çıldıran ben değilmişim heee kubat bağa geliy konser vercek sonunda çocuk isteyipte olmayanlara gelsın falan diycek ozaman beraber bağırcaz tımammı

kız ben senı yerım :)) ne datlı konuşuyon sen oyleeee bağırcaz tımammm eveeeeeeetttt dıcezzz

ben çookk buralarda takıldım bu aralr derslerı asmaya basladım sadece akşamları gırmeye calıscam herıf evdeyken ders çalışmıyorum çunku oda dellenıyor kapa su netı dıye :)
cemre sen şimdi saatini 2 saat ileri al ben de 2 saat geri alim yarın 12 de burda buluşalım nasıll :))) :26:

yok canım normal sayılır kımının vucudu geç tepkı verıyor geç dollenme gec çatlama gıbı durumlarda var normal yanı benımde 14. gun 19 mm olmustu ama ondan oncekı ıkı gunde olculdu ılk gun 16 ya ykındı ıkıncı gun 17 ye yakındı dr yavas buyuyor dedı sonrakı gun 18 e -20mm ıdı yanı ortalama olarak 19 mm dıyebılırız aynı gun catlatma ıgnesı verdı. olması ımkansız değil anlıcan bırden buyuyebılıyor bazılarında

ayy canım saol ya bilgilendirmen için ama bak yinede senin 14.gün büyümüş.ben daha 16 duymadım.ama dediğin gibi vücut farklı tepkiler verebiliyor.sen nezman oldun çatlatma iğneni benim bugün 7 gün.durumlar nasıl?

canım gayet normal benımde geçen ay buyudu aynı zamanda gittim bu ay 11 bırı 12 diğeri 3 gün sonra tekrar gel dedı neden böle oldu dedım herzaman aynı olmaz bazen daha geç büyür dedı sıkıntıda yok dedı yanı buyurmuş ıkı üçgünde öle dedı doktrum sıkıntı yapma yanı ıyı buyumuş zaten bakalım benım 3 gunde nekadar farkedıcek geçen ay incir yedım buyudu buay azınma almadım zaten bellı oldu şimdi yıyom hakkımızda hayırlısı olsun canım

ayy ağzını yerım dedı yıyenlerın çok olsun canım benımokey yanlız akşammı sabahmı 12:))) vallaya giren bidaha kaç sularında gelıcenı not düşsün olmuyo böle arkıdışler kımseye yumurtalarımdan şöyle karşılıklı bahsedemedım belkıde buay ondan buyumedıler heeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…