Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Aaaaa hayır cnm ne münasebet ben şey için yapmıştım onu :44: Heee tabi aklıma geldi şimdi ben sizi deniyorum bakıyorum bunlar hiç listeyle ilgileniyomu diye tabi ya ondan yaptım..Aferin cnm 10 üzerinden 10 sana.. Hem ben biliyodum ztn adet olcanı peşinen yazim dedim.. Yoksa ben de hata yapıcak göz varmı hiç
Şaka bi yana sabah geldiğimde okdr yorumu biranda okuyunca arada olabiliyo şaşıbeş davaları
Valla eşin yılda 1-2 kez rüya görüyosra vardır bunda da bir hikmet diyelimm inş

Son düzenleme:
slm kızlar saglamım ölmedim yani :) koçişim megersem şaka yapmış bana işten anlattım böle böle dedim ben sana şaka yapmıştım bi daha yapmayayım bali dedi şimdi ben saat 6 bucukta igne oldum ya akşam gece ilişki oldu bugun akşam ilşiki yaşasam olurmu ne zaman catlar benim yumurta igneden sonra bilemedim ne yapcagımı

bide ben normalde 23 aralıkta olmam lazım adetimi ama dr.dediki igneyi vurduktan sonra 15ci.gun adet olursan ara olmazsan test yapacaz gelirsin dedi ve hesaplıyorum 15 ci gunu 20 sine geliyor hangisi adet gunum klomen kullanmadıgım zaman 23 aralık diye bekleyecektim şimdi 20 aralıgımı bekleyeyim valla bu işlerde hep kafam allak bullak oluyor ya kızlar..:26:

Cnm ilaç kullanma durumlarında max.33. günde adet olunuyorr..İlk adet tarihinden itibaren hesapla 33.gün den sonra olmazsan ki bu da muhtemelen iğne yaptırdıktan sonraki 15.güne denk gelir..ondan sonra hamile ihtimalin olabilir yanii..

Üzme kendini dicem ama burada hepimiz aynı şeyleri yaşadığımızdan üzülmemek elde değil. Seni iyi anlıyorum. İnşallah eşinin rüyası gerçek olur olursun...
okadar alıştımki bu duruma 2 yıldır o yüzden çok fazla üzmemeye çalışıyorum kendimi..Ama 2 yıl tedavisizdim gidemedim bir türlü olmadı işte tedaviden sonra daha umutlu ümitli oluyor insan ozamanda olmayınca hüsranda kaçınılmaz oluyor ama bir gün inş. burdan hepimiz birer birer hamileyiim haberini vericez inş..

Senii seniii demek bizi kontrol ediosun heee öle kontrol edersen bak bizde seni kontrol ederizz
Oluyor canım yaa ben bile bir gün girmediğimde yorumları okurken arada dinleniyorum ne kadar çenemiz düşükmüş bizimde
Valla inş. rüyası boşa çıkmaz ama hiç ümidim yok şuan tek dileğim adetten sonra dr. gidicem yaa 12.günü inş. yumoşlar gelişmiştir bir tek onu istiyorum geçenlerde oturdum bir akşamda 5-6 tane incir yedim daha yiyemiyorum Ama adet oliyim yine yemeğe başlicam için dışım kuru incir oldu bebiş değil kurrt çıkartçam yakında valla

Kızlar hepınızın ıyı dıleklerı ıcın tekrardan teşekkur ederım darısı hepınızın basına.. lısteye eklendıgım ıcınde teşekkürler hepinize bol şans ..

test yaptınmı ?

crimsoncum belkide gelmez hala test yapmadınmı sen :) sabırlı ınsan

yaptım arkadaslarım hem de gec kaldıgı 3.gün. Tabı kı bırsey yok.zaten kasım ayını boş gecırdık bayrama denk geldıgı ıcın. ben en ıyısı farlutal kullanayım dı mı? yoksaa bır daha mı test yapayım. su testlere verdıgım parayla bebek olaydı beşiğini almıştım bıle o kada saçtım yanı

selam kızlarrrr
bende durum çalışmalara devam şeklinde.

sat 6 kasım.bat bana göre 4 aralık doktora göre bat en erken 5 aralıktı.4 aralıkta test yaptım gün içinde yarın sabah tekrar yapıcam.kimyasal gebelik diye bişey duydum bu ne acaba.bir ay klomen kullandım.

yalancı gebelik bi nevi, gerçek bir hamilelik değil yani tedavi edilemsi gerekiyor hemen öyle bir durum.

gülmek sana yakışıyor türküsü çığırımmı sana içme kuzu ne işine yarıyacak sankı senden kıymetlı mı bırak allasen yumurtalarına az bıraz tatlısert davran çemkir onlara dellendırmeyın benı ısınızı yapın babacığın gönderdıklerıyle ıtınayla ılgılenın naz yapmayın beklıyorum sızı diye :) eşinle beraber ye yımırtaları belkı faydası olur

zehrin zevki olşmaz tiksinmelisin nolur lütfen kocama bile sigarayı bıraktırmak için bu kadar yalvarmadım beee:) çalışın yoksa paslanırsınız nasıl yapılıyordu bu falan sonra onun içinde dr a gitmek gerekebilir:)))))

duyarsızlaşma başlangıcı var demekki al bi kırmızı kalem eline çiz 2. yi işte böyle olcaktı de sonra ağlıyomuş gibi yap benle ilgilenmiyosun testimi merak etmiyorsun falan ders ver kııııı nolcak sankı

hoşgeldin aramıza pek hoş olmasada lafın gelısı işte tedavın hayırlı olsun umarım ılk ayında sonu alırsın
bende pkoluyum aynı dertten çokkkuz buralarda pkoluların ayroı bir topicide var ordada yazışıyoruz. klomen malum yumurta geliştirmek için sanıyorum diğeride adet düzenlemek için bir ilaç olmalı pkolu olduğun için vermiştir prospektüsünde yazar yahu bende merak ettim neymiş:))) klomöen bende kulllandım ama bende işe yaramadı bazıları yumurtlarken çatlarken anlıyor sancılarından ama bazılarında hıccc belırtı olmadan yumruta gelıstırıp çatlatanlarda var ılla olacak dıye bır durum yok yani stres çokkk buyuk zararlar verıyor mutlaka stresten uzak durmalısınız bazı kan sonuclarının kotu çıkmasına bıle neden oluyor

dr oldu herkesler :))) bencede çok sorun değil ama çokkk buyumesıde ıyı olmaz dıyorlar senden anlıcaz oluyormu olmuyormu ınsallah olur canım dollenır yumurtan.

Bu ay çok bereketli, bol bebekli bi ay olur inşallah. Malum yeni yıl yeni umutlar taşıyor... inşallaaah

aminnnnnnn yeni yıl yeni yıl yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsuuuunnnnn :) şarkısı vardı dimi:)

geçmiş olsun canım inşallah en yakın zamanda sağlığına kavuşur zaten sen başlamışşsın tedavıye yemekler sağlıklı olursa ınsan cabucak sağlığına kavuşuyor en ıyısı zeytınyağı kullanma. kilo vermişsindir kesin alıyorsun işte guzel sonuclar bende yenıden inmeye başladım durağanlaşmıştı bır ara .
oflamayın arkedeşler cinsellik için karısını kocasını aldatanlar var bak ne güzel sık sık birlikte oluyosunuz kimsenin gözü dışarıya kaymaz

MUTLU YILLLAR GEÇİRMEN DİLEĞİYLE UMARIM EN GÜZEL YILIN BU YIL OLUR VE BU YILIN SANA HEDİYESDE BEBEĞİNİZ /BEBEKLERİNİZ OLUR. ....

eşim içerken bende arada tek tük içerdim ama bende bile bırakmanın etkilerini hisettım aslında eşim bıraktı bende bıraktım içmediğim halde :))
benimm izine ayrılan dr um iğneden sonraki gün başlayıp 5 gün ilişki veriyordu üstüste bu yeni gittiğim dr gıcık olanı :) iğneden sonraki gün balayıp gün aşırı dedi sadece o kadar suratıma bıle bakmadığı ıcın soru bıle sormadım çıktım onla mı uğrascam ben ıgne gunu basladım 3 gün üstüste sonra gun asırı yapcam bende dr sayılırım artık :))

hosgeldın aramıza umarım en yakın zamanda bebeğine kavusursun 3 sene uzun bı zaman bekleyebılmıs olmanız takdıre sayan ama keske daha once baslasaydınız neyse zartarın neresınden donersn kardır yumurta takıbıne falan çağırmamış galiba enteresan ama takıp edilmeli aslına bakarsan. daha yenı hamılelrımız var ılk kullandıkları ay hamıle kaldılar ama garantısı yok tabı duphaston adetını duzenlı olman ıcın verılmıs bırde bebek olursa tutunmasına yardım edıyor dıye verıyorlar ama kesın olarak boyle bır etkısı olduğu kanıtlanmamış. ılgılı bı dr bulursan daha ıyı olur takıp gereklı bu gıbı tedavılerde ayrıca uzun zaman 3 sene oncelıkle bır rahım fılmı cektırmeyı dusun dr una danıs tuplerde tıkalılık vs gıbı .

sağlamm olmana sevindik :) bişiy olmaz dedik olmadııııı eşinde bi hoş yani şakaya bakkk yahuu :)
iğneden sonraki 36. saat mutlaka değerlendirilmeli yaklaşık olarak çatlama zamanı bu oluyormuş dr um söylemişti 36 saat sonra başlayan maratonu dr um 5 gün üstüste ilişkiş demişti yaptık ama sonuç alamadık. lkimi dr lar iğneden sonrakı gun baslanır gün aşırı ilişki diyorlar ben bu ay şö-yle denıyorum iğne günü ve sonraki 2 gün daha ilişki daha sonra günaşırı ilişkiye devam buda benım tarzım olsun :))
iğneden sonra 15. günde adet olmazsan gebelik düşünülebilir diyor dr lar.

crimsoncum aslında farlutal yerıne duphaston düşünsen daha ıyı olur gebelıge kotu bı etkısı yok nasılsa farlutalın var mı bılmıyorum ama bı test daha almakda yarar var şimdide çıkmazsa yoktur heralde inşallah vardırda umıt ıste. vallaaa oyle testler ılaclar ıncır bal tarcın o bu derken bı yığın masraffff olsunda oyle olsun napalım

hmm tamam o zaman duphaston alayım once test yapayım da, tedavıyı gecıktırıyor boyle beklemesı de

bırakmak cok zor canım 2 aydır ıcmıorum ama gene olmuo ıste akdenız dıyetı cıg sebze meyve ye dedı yemekler az pısmıs olacakmıs zeytınyag kullanılacakmıs bıde fastfood yeme dedı margarınden uzak dur dedı bazen seytan dıo banada yak bı sıgara cok efkarlanıyorum her ay o negatıfı gorunce ınsanın ıcesı gelıo ama olcak ıns sende azaltmaya calıs canım en azından bılıorum cunku bırakması zor

cımcımexx okudum cok mutlu oldum sukur bısı cıkmamışşş....

artık ALLAHA bırakıyrouzz gerı kalanıı...

suan bı ısım var cıkmam gerekıyooo yıne gorusuruzz

Okudun demek cansu bu şekilde bugunde raporumu aldım kendi doktoruma gittim
Tamamen psikolojik, aklındna bu soruyu kaldır at sakın takılma dedi Psikolojik destek istersen bana gel yardımcı olurum dedi.
Şuan bu hsg yi de yaptırdım ya kendimi kuş gibi hafiflemiş hissediyorum bitti kurtuldum çok şükür.
Şimdi bol bol dua edeceğiz işimiz Allah'a kaldı :) Her ay şüphe içinde yaşıyordum acaba vakit mi kaybediyorum diyordum kendi kendime, ama şimdi kurtuldum bütün soru işaretlerinden. Doktorlarda hiçbir sorunumun olmadığını, sabretmem beklemem gerektigini psikolojik oldugunu ve aklımdan sürekli çocuk çocuk çocuk düşünceleri çıkartıp atmam gerektigini söylüyorlar.
Bakalım çok şükür bir şeyim yok rahatım artık gerisi Rabbime kalmış. İllaki gelecek bu bebek ama sanırım biraz naz yapıyor

mrb kızlar ben bugun yumurtamı gostertmeye gıttım 2 tane yumurtam vardı dort gun once gonalf kullanıdum adetımın 5. gunuydu dr gonalfe 4 gun daha devam dedı bugun 8. gunde gıttım obur yumurtalar hıc buyumemıs 8.5 mm ıkısıde fakat 2 tane daha yumurta olusmus 6.5 mm yumurtayı dortledım yanı amma velakın acaba bırısı olsun gelısecekmı kı

nettin kız sen koptum valla okurken ahanda bırtaktım sigarayı ben yumurtalarıma msj attım zaten canım ama malesef kapsama alanındaymışlar hiçte dönmeye nıyetlerı yokmuş bu ay boş geçeçek heralde ben incir poşeti elimde deli dana gibi dolanıyom evde perşembe bakım naptı benımkıler kontrol var gene offf yelkenlı kız olmassa dedını yapcam kalemle ıkı çizik ama kırmızıyıda nefret ettım belkı mavı çizerim erkekya ondan çizgilerim mavı derim benımkı yer ıhıhıııııı nihale gibi dayak yemem heralde :))kubat 29 şubattttt sıyırdım azcık madur görün

valla öyle canım bugun hiç içmedim eşimede akşam paketı getırme 3 tane al içinden dedım bıtane içim barı ALLAH yardımcımız olsun güzel sonuçlar alırız inşallah hep birlikte

canım aynen benımde dun gece oldu ama bugun yapmıycam doktor bıgun ara mutlaka koy çunku gelen zevk suyu oluyomuş üst üste olunca sperm zayıf oluyo tutma ihtimalı çok düşük bu sefer bıgun sonrada kotu olur yanı yarın olması ıyı

canım inş. Bütün yumoşları büyütürsün kuru incir ye biliyorsundur gerçi ama yinede diyim dedim ben incir yemekten bebiş diil kurt çıkarıcam zaten
Inş. Güzel haberlerini bekliyoruz canım

oooooooooo uzun zamandan sonra ilk kez online yakaladım sizi kimleri görüyorum cemreeeeee
Napıyorsun canım valla şöle online muhabbeti özledim yaaa sizlerle

Kızlar ben bu ay adetin 5. gününden itibaren sabah 1 akşam 1 klomen kullandım ve yumarta takibi yaptırdım. 12. gün iki yumurtam oluşmuş. Solda 24 mm sağda 14 mm. Dr 36 saatte bir çalışma yap. 14. günü özellikle kaçırma dedi. Ben bide 12. gün ile 15. gün arası ovulasyon testi kullandım ve 14. gün çift çizgiyi gördüm fakat yumurtaların büyüklüğü normalmi bilemedim. Dr da bişey demedi. Bu konuda normal yumurta büyüklüğü nedir lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olurmusunuz. Çatlamazda kist yaparmı diye takıldım şimdi.

Son düzenleme:

evet cnm ii yumurtaların inşallah içi bebişle dolar çift hemde:) bişe sorcam bu avulasyon testi ne oluoooo:26::26::26:eczaneden ovulasyon testi diye mi alıon yumurta oluşup oluşmadıgını belli edioda benim hiç bilgim yok aydınlatırmısın:13::13:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…