Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

umarım öyledir dirmit :) aynen öyle oldu. Çok şey geçiyo insanın aklından ama olmuyo işte... Ben çok bağlanmışım ona farketmeden. Hep benimle olma ihtimalini düşündüm, aksi aklımın ucuna gelmedi. Çook uzun zaman bekledim yada bana öyle geldiği içindir belkide bilmiyorum ama en kısa zamanda Allah'ın izniyle olucaaaam tez zamanda hepimiz için AMIIIIN

ay inşallahhh buradaki bebek isteyen herkes bu ay hamile kalırdaa su stresten,doktor doktor gezmelerden,umutsuzluktan,umut etmekten kurtuluruzz ......... (bu arada benim cok uyku durumum var ona yorsammı acabaa)

ay inşallahhh buradaki bebek isteyen herkes bu ay hamile kalırdaa su stresten,doktor doktor gezmelerden,umutsuzluktan,umut etmekten kurtuluruzz ......... (bu arada benim cok uyku durumum var ona yorsammı acabaa)

amiiiiiin hadi inşallah başı sen çekersin :)

artık herşeyi herşeye yorar olduk dimi :) ben de pazartesi adet olucam onu sabırsızlıkla bekliyorum...

amiiiiiin hadi inşallah başı sen çekersin :)
ahhhh ahhh inşallahh canım..zaten bi durgun topic.hamile haberii gelmez oldu ..bu ay patlama yaşanırda orantılarız inş durumu

artık herşeyi herşeye yorar olduk dimi :) ben de pazartesi adet olucam onu sabırsızlıkla bekliyorum...

öylee vallaa canımm..ayy angel bi alemsin kız adetini niye sabırsızlıkla bekliyosun belkide bebişinn ceeeeeee yapar sana

canım öncelikle ikiz gebelik aslında normal olmayan bir şeydir tıpta riskli gebelik olarak adlandırılır herkes bir olmaz ama anne adayı için çok zorlu bir süreçtir birçok sağlık problemi yaşayabilirsin en önemlisi erken doğum yapabilirsin o yüzden bence tedavine böyle bir yön verme onu verirse rabbim verir sen önce 1 tane iste sağlıklı iste canım..klomen i artık kullanmamanı tavsiye ederim dediğim gibi iğnelerle uyarmaya çalışıyor şuanda ama bu aydan ümit yok bence umarım önümüzdeki ay inşallah baştan iğnelerle güzel foliküllerin olur...

cok iyi olur cnm paylaşırsan gerci herkeste aynı olacak diye birsey yok ama ....benim bat a 5 gün var ve bugün regli agrısı gibi bir agrı geldi gitti acep neydi o

benımde sag kasıkta seyırme sankı adetım sokucekmıs gbı bı agrı var belrtı olablır cnm bacaga dogru vuruo hatta ama cokta rahtsz edıcı dııl mıgdende degsklık varmı

Allah yardım etsin cnm hiiiiiçççç korkmaaa....

korkma cımcıme ben cekıldım ole korkulacak bıse deıl bırascık agrı oluo ama ole cok abartılacak dayanılmaz bı agrı deıl ıns hayırlı bı sonuc alırsın tatlım

Allah yardımcın olsun...

HSG hiiiç korkulacak bir şey değilmiş Çektirdim bitti gitti ağustos ayından beri çektirmem lazımdı içimde kanayan yaraydı bitti kurtuldum Çok basitmiş boşuna korkmuşum. Kızlar sakın korkmayın lütfen 30 saniye sürdü Ve Allah'ıma şükürler olsun ki hiç sorun çıkmadı tüm kanallarım açıkmış
Yapabilecegim herşeyi yaptım Hiçbir problemim yok çok şükür şimdi işimi Allah'a bırakıyorum Rabbim hepimize sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
Hepinizi çok seviyorum kızlar

ee hadi bakalım bencede hemen kan testi yaptır sonucuda paylaş bizimle aralık ayına hamiş haberiyle başlar devamını getiririz inş.
selam kızlar dr dan geldım 19-20 mm olmuş yımırtam çatlatma iğnesi verdi saat 11:00 de yaptırdım bundan sonra bıldık tantanalarla devam edicez hadı hayırlısı ınsallah
hayırlısı olsun canım inş. gönlüne göre olsun bu ay güzel haberler alalım sendende :)
klomen+çatlatma iğnesini ilk denememdi ama olmadı..
bugün muayenem var noolcak bakiim
olsun moral bozmak yok bak benim 2.klomende olmadı 2 kes ilaçsız 4 ay oldu olmuyor allah biliyor canım rabbim ne zaman uygun görürse ozaman bebişlerimize kavuşucaz inş.

:))) Keşkede olsa keşkede uyuklasan dimi o günleride görmek nasip olur inş. canım hepimize

Süpersin cnaım yaaa çok sevindim temiz çıkmasına..Demek herkesin bünyesinden kaynaklanıyor canım bende korkuyordum ama senden böle çoşkulu bir yazı görünce vallahi bütün korkum bitti gitti:)) Anladığım kadarıyla bekliyorsun rabbim inş. umutlarının karşılığını verir inş. inş. sende bu ay hamişiiiiiiiim dienlerden olursun sıra bende desene bende adeti bekliyorum bakalım ne olucak dr. dicem bende kendm çekilcem..

Çok sevindim :)

slm kızlar bişey sorucam bende bu ay ilk defa klomen kullandım ama çatlatma iğnesi yapılmadı klomen kullananların adet döngüsü nedir bilen varmı yani adet tarihlerini saptırırmı

Kızlar bu form sitesinden çok okudum, İstanbul Fındıkzade de radyomar diye bir yer var, Anadolu yakasından gidecek olanları da evlerinden alıp yine evlerine bırakıyorlar. Bende tavsiye üzerine gittim. Herkes çok tavsiye etti, acısız sancısız 30 saniyelik iş O kadar korktumdu ki ağustos ayından beri gidecem erteledim durdum korkudan ama boşuna kaçmışım. Sakın korkmayın kızlar çok kısa bir işlem anlamadım bile bittigini Sadece sıvı verilirken klasik adet sancısı çekiyorsun ama öyle abartılı bir sancı degil klasik sancı Zaten her ay adet olunca o ağrıyı çekmiyor muyuz? Hemde saatlerce çekiyoruz ama burda 1 dakikalık ağrı aynı şiddette hemde bildigin adet sancısı yani her ay yaşadığın alışık oldugun sancı

slm kızlar bende az önce geldim eve yumurtalarım 16mm olmuş birazdan ignemi yapcam kendim ilk defa yapacam nasıl yapılıyor deri altıymış bileniniz varmı..

kızlar cokk mutluyumm klomenle ılk ayda hamıle kalanlardanım 4 tane test yaptım 4.undede 2.cizgi var 1 hafta snrada kan testıne gıdıcem ıns su an yurtdısındayım cunku.. hepınızden duamı eksık etmıyorum ıns ısteyen herkes bı an önce bebegıne saglıkla kavusur sızde benden etmeyın bebişime bişi olmasın hep benımle kalsın

Ne mutlu sana sağlık sıhhatle bereketle şansla gelsin miniğin :) Darısı başımıza :)

ya kızlar ignenin havasını aldırmadım eşim ignenin havasını aldırdınmı dedi yoksa ölürsün dedi ben ne yapcam sıcak bastı birden bana acaba yanlışmı yaptım yaaaaaaaaaaaahavasını aldırsam ilaç cıkacaktı başını cıkarmamla igne ucundan ilaç geldi ölürmüyum

yorum yok bende acili aradım bişi olmaz dedi ama bende ateş basması ve ellerim terledi başım uyuşuk kulaklarım ugulduyo annemi cagırdım yanıma bişi olursa diye valla igneden sonra sizde öle oldumu içimi rahatlatın ne olur cvpp....

hayırlı olsun canım çok şükür bi hamile haberi aldık

cnm kimsede yazmamış sana germe kendini rahat ol. Psikolojik basıyor o sıcaklık sana
Bende hiç iğne olmadım ki sana bişi diyeyim ama iğne havasından adam mı ölürmüş beeee aa senin kocanda abartmış Sakin ol sen Dur kuzenim doktor ona sorayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…