Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

hayır vurdurmadım.. sadece 5 gun klomen kullandım..ama su andada adet olucakmısım gıbı agrılar var

selam kızlar dr dan geldım 19-20 mm olmuş yımırtam çatlatma iğnesi verdi saat 11:00 de yaptırdım bundan sonra bıldık tantanalarla devam edicez hadı hayırlısı ınsallah

cansu ben başka bi topicde daha yazıyorum burda orada ank da yaşayan bi arkadaştan duydum kendısı gıdıyordu pkolu sema yıldırım dr uymus çok memnun ilgili sevecen bi kadınmış diğer dr ları ıcınde övgu duydum lına nın bana ters bıraz yonu ama metro yakınındaymıs olmazsa denıcem orayıda. bu ay bıttı artık adet beklıcezz

çatlatma iğnesi yapabilir ama vurunmamışsın. erken gebelik testi için ama silikde olsa çizgi gebeliğe işarettir acilen kan testi yaptırmak gerek yada bugun bi tane daha test yap aynı silik çizgi çıkarsa hamile olabılırsın canım hadıınsanllah gebelık belırtılerıde baslarda adet ıle aynıymıs zaten umarım adet olmazsın.

klomen+çatlatma iğnesini ilk denememdi ama olmadı..
bugün muayenem var noolcak bakiim

üzülme canım yeni ay yeni umut inş. yine tedaviye devam et, benimde klomen+ çatlatma iğnesi ilk ayım inş. diyorum ama hayırlısı olsun tez zamanda rabbim nasip etsin inş. hepimize

üzülme canım yeni ay yeni umut inş. yine tedaviye devam et, benimde klomen+ çatlatma iğnesi ilk ayım inş. diyorum ama hayırlısı olsun tez zamanda rabbim nasip etsin inş. hepimize

benımde ilk ayım klomen + iğnede..sanırım regl olucam ama ..deli gibi sarı akıntım var..

Kızlar 14:30 da HSG randevum var bana dua edin nolur çok korkuyorum:18:

meraba geçmiş olsun.ben doktorumun muayenehanesinde bu filmi çektirdim.Eşimde yanımdaydı,elimi tuttu.Bana moral verdi.Korkacak kadar bi acı değil.İnşallah gitmeden bunu okursun.Sadece gaz çıkaracak gibi oldum.Heralde bunu hiç duymamışsındır.Onun için kendimi sıktım biraz.Bide benim rahimin girişinde et oluşmuş yani dok. daha zorlandı.Öyle bile dayandım.Gerçekten narkozluk bişey değil.Çünkü narkozu atmak daha zor.Eve geldim tabi bi ağrı kesici vurdu dok. ağrı mağrı kalmadı.Ağrı kesicide bi kerre içtim.
dönüşte yazarsan sevinirim.

canımmm gorunce yazmak ıstedımm.. ınssss hıc acı cekmezsın ve sonucların tertemız cıkar... gelınce buraya yazarsın ınsss... cooook merak edıyorum cunku.... bende yarın hsg cekılıcemmmm.....

benımde ilk ayım klomen + iğnede..sanırım regl olucam ama ..deli gibi sarı akıntım var..

bat ne zaman umutsuz olma canım kalbini ferah tut ben diyorum ki inş. hamileyimdir değilsemde bekletmesin beni kırmızlar çabucak gelsin gecikince daha çok üzülüyorum

bat 10 aralık ama 8 gıbı baslar...cok umutluydum bu aydan akıntılar başlayana dek.

kalbini ferah tut iki durumuda hazırlıklı olmakta yarar var canım akıntı illede adetin habercisi diye yorumlama az günün kalmış benim de bat 16 aralık inş. oluruz

arkadslar mrb bişey sorucam,klomen en fazla kaç ay kullanılabilir ?doktorum bana 4 kez verdı yumurtalarım olusuyor ama gebelik yok,eşiminde spermiogram sonucu temiz,bende rahim filmide cektirdim temiz çıktı.doktor bir süre dinlen dedi şuan klomen kullanmıyorum ama merak ettğim acaba ara verdıkten sonra tekrar kullanılır mı? yoksa zaralı mıdır? bilgisi olan varmı?

evet ben de merak ediyorum iki kez de ben kullandım üçüncü kez verdi kullanmadım şimdi düşünüyorum acaba bi mkez daha kullanmalı mıyım???

evet ben de merak ediyorum iki kez de ben kullandım üçüncü kez verdi kullanmadım şimdi düşünüyorum acaba bi mkez daha kullanmalı mıyım???

sanırım sen 3.ayında kullanmadım.. bır kez daha kullanabılırsın ama doktor kontrolunde olman sartıyla...

mesela bende 2 ay klomen kullandım.. gebelık olusmadı... sımdı hsg cekılıcem... daha sonra doktorun demesıne gore tekrar klomen kullanabılırmısım.. yanı kullandırtıyorlar.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…