Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar bende ilacı bitirmiştim cmtsi bugun kontrol vardı gittim geçen ay biyumurtam oluştu ama buyumuştu hemen iğne verdı bu ay ıkıtane yumurtam var ama bırı 11 bırı 12 mm çok küçük doktor buyumesı değişir bıkaçgüne buyur dedi perşembe tekrar gel dedi ozaman istenen kıvama gelır iğneyı ozaman vurucaz dedı moralım bozuldu ıkıtane olması ıyıde neden buyumedı geçen ay hemen buyudu acaba sigara buna çok engelmı baya içiyorum ben ?

ya kızlar ignenin havasını aldırmadım eşim ignenin havasını aldırdınmı dedi yoksa ölürsün dedi ben ne yapcam sıcak bastı birden bana acaba yanlışmı yaptım yaaaaaaaaaaaahavasını aldırsam ilaç cıkacaktı başını cıkarmamla igne ucundan ilaç geldi ölürmüyum

Nazelmas cım
kuzenime sordum aynen kopyaladım ahanda yapıştırıyorum oku

hmmmmm
hawalı yapılmaz hawayı olmaması gereken bş dokuya werio ama damar içine olmadığı için mühim bişi olmaz sanırım yine de yaptığı yeri takip etsin

yorum yok bende acili aradım bişi olmaz dedi ama bende ateş basması ve ellerim terledi başım uyuşuk kulaklarım ugulduyo annemi cagırdım yanıma bişi olursa diye valla igneden sonra sizde öle oldumu içimi rahatlatın ne olur cvpp....

ölümcül bi durum olsa...üzerinde dikkat et diye bi ibare kesin bulunurdu canım...hem sonra bu iğneyi bazıları kendi kendine yapıyor senin gibi..uyarı olurdu kesinlikle doktora yaptırın diye..canım eşin sağlıkçı mı?belirtilerin de psikolojiktir..rahat ol bişey olmaz.

kızlar merhaba.ben de bu ay başlayacağım klomen ve çatlama iğnesine.çatlama iğnesinin fiyatı nedir?ve devlet kaç kere ödüyor?bilgi verebilirseniz sevinirim...

Nazelmas cım
kuzenime sordum aynen kopyaladım ahanda yapıştırıyorum oku

hmmmmm
hawalı yapılmaz hawayı olmaması gereken bş dokuya werio ama damar içine olmadığı için mühim bişi olmaz sanırım yine de yaptığı yeri takip etsin

sagol cnm yaaaaaa şimdi biraz iyiyim başım bir tuhaf sadece oda nerden duyduysa direk sorusu o oldu annemde geldi zaten allah korusun bişi olursada acile yetişirim herhalde ama aklımda bulunsun tşk ederim cnm...

kızlar bende ilacı bitirmiştim cmtsi bugun kontrol vardı gittim geçen ay biyumurtam oluştu ama buyumuştu hemen iğne verdı bu ay ıkıtane yumurtam var ama bırı 11 bırı 12 mm çok küçük doktor buyumesı değişir bıkaçgüne buyur dedi perşembe tekrar gel dedi ozaman istenen kıvama gelır iğneyı ozaman vurucaz dedı moralım bozuldu ıkıtane olması ıyıde neden buyumedı geçen ay hemen buyudu acaba sigara buna çok engelmı baya içiyorum ben ?

cemrecım gunde 2 tane iç , az ıc yanı hanı bırden bırakıncada sterese gırersın dıye korkuyropumm

buyurrr bebemmmm buyurr kendınıı ferah tut ıncırını elınden bırakmaa

cımcımexx okudum cok mutlu oldum sukur bısı cıkmamışşş....

artık ALLAHA bırakıyrouzz gerı kalanıı...

suan bı ısım var cıkmam gerekıyooo yıne gorusuruzz

cemrecım gunde 2 tane iç , az ıc yanı hanı bırden bırakıncada sterese gırersın dıye korkuyropumm

benim de ilk kontrole giiğimde öyle oluyor. sonradan büyüyo yumurcaklar :) moralini bozma canımbol bol incir ye. ben öyle4yumurta yaptım bu ay ama kocaam yurtdışındaydı şimdi adetimi bekliyorum :)

yorum yok bende acili aradım bişi olmaz dedi ama bende ateş basması ve ellerim terledi başım uyuşuk kulaklarım ugulduyo annemi cagırdım yanıma bişi olursa diye valla igneden sonra sizde öle oldumu içimi rahatlatın ne olur cvpp....[/Qk
korkma canım bıse olmaz o kadar havadan hava embolısı rıskı var ama bu enjektor o kadar kucukkı ve ıntradermal uygulama o yuzden pek rıskı yok korkma rahat ol damardan yapılsa rısklı ama sen genede bıda yaptırırsan havasını aldır ılac zıyan olmaz korkma:.)

Son düzenleme:

ben bıraktım kı cemre sen rahat bırakırsın ben tıryakının onde gıdenıydım ama dr kesınlıkle yasakladı sıgara bayagı etkılıomus cunku bırakınca oldumu dıcen olmadı ama sen genede bırfakmaya en azından azaltmaya calısesınde ıcmıcek dedı bıde akdenız dıyetı onerdı o zaman daha saglıklı oluomus yumoslar

kızlar bende aranıza yeni katıldım sayılır
ben haziran ayında ilk klomen denememde hamile kalmıştım we burdan sizlere duyurmuştum. hamile kaldığımı öğrendikten 2 hafta sonra kimyasal gebelik olduğunu öğrenip yıkıldım:KK43:( bu ay bende tedawiye tekrar başladım. günde 2 kez klomen kullandım. yumurtalık takibine gittiğimde dr. 26mm lik çok güzel bir yumurtam olduğunu hemen çatlatma iğnesi yapmamızı önerdi. göbekten iğneyide yaptırdım şimdi heyecanla bekliyorum bende.
Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah

slm kızlar bende az önce geldim eve yumurtalarım 16mm olmuş birazdan ignemi yapcam kendim ilk defa yapacam nasıl yapılıyor deri altıymış bileniniz varmı..

hayırlısı olsun hadi bakalım ama 16 mm bana biraz küçük geldi daha buyumesı lazım sankıılac ıcın yanlısda olabılırım canım ınsallah guzel bır sonuc alırsın

kızlar cokk mutluyumm klomenle ılk ayda hamıle kalanlardanım 4 tane test yaptım 4.undede 2.cizgi var 1 hafta snrada kan testıne gıdıcem ıns su an yurtdısındayım cunku.. hepınızden duamı eksık etmıyorum ıns ısteyen herkes bı an önce bebegıne saglıkla kavusur sızde benden etmeyın bebişime bişi olmasın hep benımle kalsın:nazar:

aaaaayyyyyyyyy inanmıyorum silik çizgiden dört tane daha ne olsun :) hadı bakalım ınsallah sağlıklı bı bebeğin olur canımmm bizede nasip et inşallah ya Rabbim

ya kızlar ignenin havasını aldırmadım eşim ignenin havasını aldırdınmı dedi yoksa ölürsün dedi ben ne yapcam sıcak bastı birden bana acaba yanlışmı yaptım yaaaaaaaaaaaahavasını aldırsam ilaç cıkacaktı başını cıkarmamla igne ucundan ilaç geldi ölürmüyum

yorum yok bende acili aradım bişi olmaz dedi ama bende ateş basması ve ellerim terledi başım uyuşuk kulaklarım ugulduyo annemi cagırdım yanıma bişi olursa diye valla igneden sonra sizde öle oldumu içimi rahatlatın ne olur cvpp....

canım ucundan ilaç çıktıysa zaten havası yoktur ovitrelleden bahsediyorsun sanırım bugun bende vuruldum ama sağlık ocağında hava yok gibi görünüyordu iğnede tam bakmadım ama ufak zaten şırınga çok az çekili havasız olmalı zaten kapalı oluyor ilaç sanmam evham yapma yanında ailen zaten. evhamdan insan rahatsızlanır birden :KK66:

cemreeeeeee buyur kuzuuuu sabret azıcıkkk insallah buyucekk. ama şunuda sölim zıkkımın pekini iç sigara yerine eşimede aynı şeyi sölerdim içme canım yaaa bırakmak için önce azaltmak lazım eşimde azaltıp bıraktı 2 ay oldu çookk şükürrrr bende eski tiryakiyim unıdeyken ıcıyodum ordada bıraktım çok sukur saplıklı yaşam bebeklerin olcak onları buyutcen torun sevcen sağlık basta gelır :KK66:

kızlar merhaba.ben de bu ay başlayacağım klomen ve çatlama iğnesine.çatlama iğnesinin fiyatı nedir?ve devlet kaç kere ödüyor?bilgi verebilirseniz sevinirim...

hayırlı olsun tedavin inşallah ilk ayında bebeğine kavuşşursun.çatlatma ğnesi 2 çeşit biri pregnly adedi 10 tl 2 tane yapıyrlar 20 tl ye geliyor ama bulunmayan bi ilaç ovitrelle 75 tl bulunuyor, devlet bu ılacları raporsuz karsılamıyor hıc bır kısmını geneldede raporsuz alıyoruz çogumuz rapor ıınde devlet hastanesınden rapor lazım yokusa surulen ıs gıbı .

off delı olcam, 1 hafta gectı hala regl yok :KK36:

crimsoncum belkide gelmez hala test yapmadınmı sen :) sabırlı ınsan

kızlar bende aranıza yeni katıldım sayılır
ben haziran ayında ilk klomen denememde hamile kalmıştım we burdan sizlere duyurmuştum. hamile kaldığımı öğrendikten 2 hafta sonra kimyasal gebelik olduğunu öğrenip yıkıldım:KK43:( bu ay bende tedawiye tekrar başladım. günde 2 kez klomen kullandım. yumurtalık takibine gittiğimde dr. 26mm lik çok güzel bir yumurtam olduğunu hemen çatlatma iğnesi yapmamızı önerdi. göbekten iğneyide yaptırdım şimdi heyecanla bekliyorum bende.
Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah

yenıden hoşgeldın canıım uzuldum ınsallah yenden yasamazsın boyle bır durumu hadi bakalım bugün 3. çatlatma iğnesi bu topicdeki çalışalımmmm :) aminnnnn

evet banada biraz küçük geldi çünkü 22mm falan görüyordum az öncede 26mm buyumuş benimki 16mm bişide sormadım dr.a igne yap dedi.bende yaptım ya ignenin kapagını actıgımda zaten damla geldi öle olunca bende vurdum eşim havasını aldınmı diyince panik oldum bide ölürsün falan dedi bende evet aldım dedim ona ondan cok telaş oldum başım falan uyuşunca korktum...neyse iyiyim bitek başım agrıyor şimdi....ay bi daha kendim vurmam igne falan yarı ömrüm gittiii vallaaaaa...:18:

hayırlısı olsun hadi bakalım ama 16 mm bana biraz küçük geldi daha buyumesı lazım sankıılac ıcın yanlısda olabılırım canım ınsallah guzel bır sonuc alırsın

aaaaayyyyyyyyy inanmıyorum silik çizgiden dört tane daha ne olsun :) hadı bakalım ınsallah sağlıklı bı bebeğin olur canımmm bizede nasip et inşallah ya Rabbim

canım ucundan ilaç çıktıysa zaten havası yoktur ovitrelleden bahsediyorsun sanırım bugun bende vuruldum ama sağlık ocağında hava yok gibi görünüyordu iğnede tam bakmadım ama ufak zaten şırınga çok az çekili havasız olmalı zaten kapalı oluyor ilaç sanmam evham yapma yanında ailen zaten. evhamdan insan rahatsızlanır birden :KK66:

cemreeeeeee buyur kuzuuuu sabret azıcıkkk insallah buyucekk. ama şunuda sölim zıkkımın pekini iç sigara yerine eşimede aynı şeyi sölerdim içme canım yaaa bırakmak için önce azaltmak lazım eşimde azaltıp bıraktı 2 ay oldu çookk şükürrrr bende eski tiryakiyim unıdeyken ıcıyodum ordada bıraktım çok sukur saplıklı yaşam bebeklerin olcak onları buyutcen torun sevcen sağlık basta gelır :KK66:

hayırlı olsun tedavin inşallah ilk ayında bebeğine kavuşşursun.çatlatma ğnesi 2 çeşit biri pregnly adedi 10 tl 2 tane yapıyrlar 20 tl ye geliyor ama bulunmayan bi ilaç ovitrelle 75 tl bulunuyor, devlet bu ılacları raporsuz karsılamıyor hıc bır kısmını geneldede raporsuz alıyoruz çogumuz rapor ıınde devlet hastanesınden rapor lazım yokusa surulen ıs gıbı .

teşekkür ederim arkadaşım verdiğin bilgiler için.sağolasın.sanırım sizin tecrübelerinize başvuracağım bu aralar

sat 6 kasım.bat bana göre 4 aralık doktora göre bat en erken 5 aralıktı.4 aralıkta test yaptım gün içinde yarın sabah tekrar yapıcam.kimyasal gebelik diye bişey duydum bu ne acaba.bir ay klomen kullandım.

ilahi güldürdün benı valla haklısın azalttım bugun inşallah bırakıcam işin kötüsü evlendıkten 6 ay sonra falan başladım bısene bıle olmadı ama maşallah tiryakılerı geçtım bırakıcam inşallah mucadelesını veriyom inşallah sabır tabı başta bakalım perşembe ne diycek buyumesse diycem zaten iğneye gerek yok benı yumurtalarımla başbaşa bırakın doktoru azcık dışarı alıcam dertleşicem yumurtalarımla malum yanlızca kendılerıyle ulrasonda görüşebiliyoz yok gene buyumezlerse sabah rafada yıycem onları enazından bi işe yarasınlar dımı ama :KK1::KK1::KK1:sıyırdım evet bıldın:KK1::KK1:

X