Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

elbettekı canım onuda yıycez cunku 72 gunde bı degısırmıs erkek sperm testıı..

hadı bakalımm hayırlısı olsun buda bı yol katetmedır dımı ama??

kendıme moral veıryorumm

Çok geçmiş olsun canım. AMİN inşallah çok zormuş gerçekten... Kendimi toparlamakta güçlük çekiyorum ben artık. En sonunda beni en iyi anlayacak olanlara buraya yazmaya karar verdim. Burda hepimiz aynaya bakar gibiyiz. Çekmeyen bilmezmiş gerçekten bu acı ne demek. Tez zamanda sağlıklı sıhhatli bebeciklerimiz olur inşallah. Ne kadar oldu senin? korunma dönemin bittimi?

geçmiş olsun canım..benim de hikayem senin ki gibi..çok istiyorduk olmuyordu8. dneme99. deneme derken umudu kestik ve artık aşılama dedik..umudumuzu kaybettiğimiz 11.ayda hamile olduğumu öğrendim..eşimle havalardaydyk 8+6 da kalbi durdu malesef...kürtajdan sonra bu ay 8. dnemem bu ay ilk defa klomen ve çatlatma iğnesi kullandım.bakalım haftaya belli olcak..hayırlısını diliyorum..

dirmit crinone adında jel kullanıyorum..o da mide bulantısı yaptı..kullanıyosan sende de yaptımı diye soracaktım

inşallah canım...folik asiti bende kullanıyorum..

canım ben temmuz 11 de kaybettim bebeğimi 3 ay korundum sonra bu 2. ayım bebek için geçen ay klomen kullandım olmadı bu ayda klomen + çatlatma iğnesi oldum kaybettikten sonra
beklemek istemedim onun için tedaviye başladım inş. diyorum canım

rabbim bir daha yaşatmasın inş. bizde 1 yıl oldu denedik tam ümidi kesmişken hamile kaldım ama kaybettim inş. canım güzel haberler alırsın umarım gelecek hafta

benim dr. bana öyle bi ilaç vermedi ne için peki o jel

Progesteron yumurtlama ve adet döngüsü için önemli bir kadınlık hormonudur. Progesteron rahim iç yüzeyinde değişimler yaratarak, hamilelik başlangıcında döllenmiş yumurtanın rahme tutunmasını kolaylaştırır. Progesteron daha sonra vücudun gebeliği sürdürmesine yardımcı olur.

evt biliyorum progesteronu düşük tehlikem olduğu için kullanmıştım acaba neden dr. bana vermediki merak ettim şimdi
zaman geçmek bilmiyor bana günler 2 kat daha uzun geliyo peki sen biliyormusun iğneden kaç gün sonra test yaparsan sonuç çıkar yani geç döllenme gibi bi ihtimal yok iğneden sonraki 36 saate kadar yumuş çatlıyor zaten offf rabbim bize sabır versin

ben salı yaptırdımm iğneyi çarşamba ilişki önerdi.perşembe progesteron jele başladım..15 tane tüp var içinde.jelin bittiği gün kan testi yaptır dedi.eğer hamile isem hemen jele devam edeceğim çünkü..iğneden sonra 15 gün geçince kanda çıkar bence..jel olmasa ben günümün geçmesinibeklerdim.çünkü tahlil yaptırıpta negatif çıktı mı moralim çok bozuluyor..sürekli gün sayıyorum bende..günler geçmiyo...

Allah yardımcımız olsun ortak dertlerimiz var evet ama ümidimiz de var. Bende klomenden çok ümitliyim bu ay :) Bol şans diliyorum sana umarım bu defa Allah tamamına erdirir :)

Son düzenleme:

bende bu salı yaptırdım bana da çarşamba perşembe geebelik için ilişki önerdi ben salı günü de dahil cuma da dahil 4 gün birlikte oldum. evt negatif test insanı çok üzülüyor onun için bende adetlerim gecikince yapmaya çalışıyorum inş. hamilesindir canım

Kıııızzz seni nasıl görmedim ben hayrettt Listeyi tekrardan düzenledim cnm..Umarım busefer gelmez bizim kırmızılarda yeniyıl hediyemizi alırızz inşşşşş.....

Merhaba listeye beni de eklermisiniz rica etsem. Bu ay ilk defa klomen kullanmaya başladım. tarih 30 aralık :S

Merhaba listeye beni de eklermisiniz rica etsem. Bu ay ilk defa klomen kullanmaya başladım. tarih 30 aralık :S

beni listeden silebilirsiniz..şuan itibari ile hastalandım malesefff..bıktım artık hayal kırıklığından...13 aydır beklemektenn..çookk ama çook üzgünüm..normalde her ay çok ağrım olurdu bu ay kasıklarımda hafif ağrı oldu ve lekelenme tarzında açık pembe hastalandımm...hayaller suya düştü gene....

beni listeden silebilirsiniz..şuan itibari ile hastalandım malesefff..bıktım artık hayal kırıklığından...13 aydır beklemektenn..çookk ama çook üzgünüm..normalde her ay çok ağrım olurdu bu ay kasıklarımda hafif ağrı oldu ve lekelenme tarzında açık pembe hastalandımm...hayaller suya düştü gene....

kızlar selamm

bugün dr kontrolune gittim yumurta takibi için sölemiştim daha önce geçiçi bi dr a gidiyorum dr um 2 aylık ızne ayrıldı bu yeni dr berbaatttttttt aceleden ölecekti kadın ama şükğr ki 16 mm yumurtam olmuş yarın tekrar gideceğim dr u arayıp olmazsa pazartesi yumurtammmmmm benim beee aslna nasılda buyumuş :)))

cansucum sen venividide kader e mi ebru ya mı gitmiştin ben bugün ebruya gittim yumurta takıbıne çok sinir bi kadın alelacele yaptı herşeyi bi halt anlamadım rahım filmi çekindinmi dedi yok ama çekilmesi gerekiyor dedim bi cevap alamadım yarın tekrar gidicem yarında memnun kalmazsam kadere bi gidebilirim. sen hangisine gittin rahim filmini hangisi çekti memnun kaldınmı içerde hasta varken hasta alıyordu ebru çok yoğundu eğerki diğeride boyleyse lina ya gidiem. off canımı sıktı kadın apartopar olunca herşey.

eşinin sonuçları içinde sevindim e vitamini mi vermişti dr.

çatlak :)))) benim 18mm 4 tane yumurtam vardı bu ay ama çatlatma iğnesinin ertesi günü eşim yurtdışına gitti e hala gelmedi. iğneden önceki gece ve iğne gecesi oldu ama tutacağını sanmam. millet neler neler yapıyo :)

Son düzenleme:
kızlar bu sabah doktora gittim, gecen ay yumurtalarım baya büyümüstü ve catlatma ignesı yapmısdı doktorum ama hamile kalamadım. bu ay seni nazarlardık herhalade yumurtalıkların hic büyümemiş dedi ve bana menagon verdi.aranızda menagon kullanan varmı? bu konuda bilgilendirimisiniz beni. igne sabah yapıldı ama hala tam olarak kendime gelemedim. 5 gün boyunca hergün aynı saatlerde vurdurcamısım igneyi.

:)) hahaha çatlak mı buyrun beniimmm
çok olması önemli değil demekki kocayı bulmak önemli hahah :)) herife deseydin sana bikaç bardak numune bıraksaydı :) şaka tabi olmaz heralde olur mu yoksa :) valla benimde geçen ay bi tene yıırtam olmustu ama olmayınca olmuyo yani devamı her ay bir umut canım çok parçalamıyoruz kendimizi ama adet tarihi yaklaştıkca gerilim tırmanıyor varmı yokmu varmı yokmu var mı yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu falan filan :)

menagon bildiğim kadarıyla yumurta geliştirmek için veriliyor aama doğru mu dr un yaptığı bilmem zorla ve zamansız yumurta geliştirmeye çalışınca pek iyi sonuçlar alınmıyor diye okudum ben hiç kullanmadım canım ama kullanan varsa mutlaka yazacaktır. klomen vb hapların yerine kullanılan bir iğne.

sağolun kızlar erdiğiniz moralden dolayo efsanecim biz bebek düşünmeye başlayalı 1 sene oldu tam bakalm nezamana kısmet olucak bizede.benle başlayanlar bebeklerni kucağına aldılar bile napalım bizde bundan imtihan oluyoruz işte.yelkenlikiz canım benim bencede en iyisi rahim filmi çektirmek bende bu defa gidişimde söylicem bakalım belkide ondan olmuyodur bi o kalmıştı onuda çektirlim tam olsun dimi yaniii Allahım bizlerede nasip et artık nolurr rabbimmmmmmmm..(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…