Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

dün gittim doktora herşeyi anlattım. "biz bu süreci kaldıramıyoruz eşimle aram açılıyo bu yüzden ya tedaviyi sonlandırıcaz yada diğer aşama neyse ona geçelim" dedim. "tamam rahim filmi ve sorun çıkarsa ardından laparoskopi ve de aşılamayı deneriz" dedi. 3 ay oldu klomen tedavisine başlayalı ancak ilişki takvimine uyamıyor eşim, strese giriyormuş ve olmuyor ilişki. eşim "çok sıkıldım artık, parası neyse verelim ne yapılacaksa yapılsın gelecek ay benden birşey bekleme, zaten sorun sende" dedi. :KK43: artık bütün sorumluluğu üzerime aldım. bütün işlemler bana yapılacak sadece sperm örneği versin yeter o . daha fazla üzülmek istemiyorum :KK43:((

canım seni cok iyi anlıyorum..ödev gibi olunca insan ister istemez stres oluyo..eşinede kırılma sakın zor şeyler yaşıyoruz kolay degil..inşallah Rabbim bebegini en kısa zamanda sana verir:KK16:

Nasılsın adet olmuşsun kısmet söylicek sözde bulamıyorumkii kendini üzme canımm. Beni sorarsan hamile kalana kadar canım çıktı doğurana kadar bi canım daha çıkacak heralde :)) hastalıktan başımı kaldıramıyorum idrar yolu enfeksyonu bitmiyor bulantılarım beni çok yordu şimdide ağır grip oldum dr um bile benden bıktı sanırım artik adamı aramaya çekiniyorm böyle canım tabiki bunlar şikayet değil ama rahat bir hamilelik geçirsemde tadını çıkarsam diyomm ama bizim herşeyimiz zorr bunada şükür allahım isteyen herkese nasip etsin..

:KK5:selam sedacım üzüldüm bak şimdi.sensiz eksik kalır burası ama:KK25:

sorma canım yaaa kısmet işte olmuyor burda artık patronlar sorunlar çok..Aralık 2.haftası söylemeyi düşünüyorum canım bakalım hayırlısı artık yaa çıktığım zaman iş bulana kadr giremeyeceğim :KK5: bir tek buna üzülüyorum zaten yeni iş bulunca gelirim inş. sizlerde burda olursanız :KK34:

herkesleree günaydın kızlaaaarr..Kimsecikler yok sabah sabah:KK50:

Size kötü bir haberim var..İşten ayrılmayı düşünüyorum olmuyor sorunlar var ne yazıkki ve çalışmak istemiyorum şuanki firmamda başka işler araştıracağım artık..İşten çıktığım zaman giremeyeceğimde buraya çünkü evimde ne pc nede internet yok..Ancak merak etmeyin önemli bişeyler olduğunda kaçak göçek bir yerlerden girer yazarım size kızlaaar..Hayırlısı olsun herşeyin artık hepimiz için rabbim bir an önce güldürsün yüzümüzü inş.

Hadi ya baya alışmıştık sana cnm..Aslında işten çıkmadan işini bulup öyle ayrılsan daha iyi olmazmı cnm..Bizleri bırakma valla ben anlamam ona göre:)))

dün gittim doktora herşeyi anlattım. "biz bu süreci kaldıramıyoruz eşimle aram açılıyo bu yüzden ya tedaviyi sonlandırıcaz yada diğer aşama neyse ona geçelim" dedim. "tamam rahim filmi ve sorun çıkarsa ardından laparoskopi ve de aşılamayı deneriz" dedi. 3 ay oldu klomen tedavisine başlayalı ancak ilişki takvimine uyamıyor eşim, strese giriyormuş ve olmuyor ilişki. eşim "çok sıkıldım artık, parası neyse verelim ne yapılacaksa yapılsın gelecek ay benden birşey bekleme, zaten sorun sende" dedi. :KK43: artık bütün sorumluluğu üzerime aldım. bütün işlemler bana yapılacak sadece sperm örneği versin yeter o . daha fazla üzülmek istemiyorum :KK43:((

Ahhh cnm ya çok üzüldüm gerçekten şudönemlerde hepimiz çok stresli oluyoruz..Ama herşeyden önce sizin ilişkiniz önemli sevginizi öldürmeyin birbirinizi sıkmayın zaman tanıyın ve başka şeylere yönlendirin kendinizi..Gerçekten bunlar bebekten daha önemli..Vericek olan Allah herşekilde verir ztn ayda 1 kezde çalışsan olucağı varsa oluyor hergün çalışsanda olmuycağı varsa olmuyor biliyosun..Oyüzden ilişkinizi soğutmanın hiç anlamı yok boşuna aranız bozulmasın..Önce siz tekrar mutluluğu birbirinizde yakalayın gerisini gerçekten düşünmeyin..Allah er ya da geç nasip edicek buna yürekten inan cnm..Kocanı da kendini de hiç mi hiç strese sokma cnm..

herkesleree günaydın kızlaaaarr..Kimsecikler yok sabah sabah:KK50:

Size kötü bir haberim var..İşten ayrılmayı düşünüyorum olmuyor sorunlar var ne yazıkki ve çalışmak istemiyorum şuanki firmamda başka işler araştıracağım artık..İşten çıktığım zaman giremeyeceğimde buraya çünkü evimde ne pc nede internet yok..Ancak merak etmeyin önemli bişeyler olduğunda kaçak göçek bir yerlerden girer yazarım size kızlaaar..Hayırlısı olsun herşeyin artık hepimiz için rabbim bir an önce güldürsün yüzümüzü inş.

Hadi ya baya alışmıştık sana cnm..Aslında işten çıkmadan işini bulup öyle ayrılsan daha iyi olmazmı cnm..Bizleri bırakma valla ben anlamam ona göre:)))

Ahhh cnm ya çok üzüldüm gerçekten şudönemlerde hepimiz çok stresli oluyoruz..Ama herşeyden önce sizin ilişkiniz önemli sevginizi öldürmeyin, birbirinizi sıkmayın,zaman tanıyın ve başka şeylere yönlendirin kendinizi..Gerçekten bunlar bebekten daha önemli..Vericek olan Allah herşekilde verir ztn ayda 1 kezde çalışsan olucağı varsa oluyor hergün çalışsanda olmuycağı varsa olmuyor biliyosun..Oyüzden ilişkinizi soğutmanın hiç anlamı yok boşuna aranız bozulmasın..Önce siz tekrar mutluluğu birbirinizde yakalayın gerisini gerçekten düşünmeyin..Allah er ya da geç nasip edicek buna yürekten inan cnm..Kocanı da kendini de hiç mi hiç strese sokma cnm..

ne kullandı.............................. Muhtemel doğum tarihi

1.babyface:::::::::::::::::::::::::::::::::::klome n
2.tuse2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::klomen
3.giznur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
4.cocosh:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::klo men
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::kl omen
6.eylul166 :::::::::::::::::::::::::::::::gonaphene
7.beyazbulut:::::::::::::::::::::::::::gonaphene
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::gonaphene
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::gonap hene
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::gonaphe ne
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::gona phene
12.yiğido17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ılaçsız
13.sema3455:: :::::::::::::::::ilaçsız::hoşgeldinçağatay bebek
14.rosem:::::::gonaphene ::::::::::hoşgeldin mert bebek
15.beyaz melek:::::::::ilaçsız ::::::::::hoşgeldin öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
18.milkshake :::::::::klomen:::::::::hoşgeldin selin bebek
19.başak 35:::::::::klomen ::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::klomen :::::::::::hoşgeldin kıvançbebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
25.arzu38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ilaçsı z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::ilaçsız
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::gonaph ene
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
36.beyaazz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::aşılam a
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::klomen
42.applearzu::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::ilaçsız
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
51.26eser26::::::::: ::::klomen ::::::::::::::::17 aralık 2009 elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::k lomen
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::ilaçsız
55.zuzucuk82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen ::::::::::::::::::::::11 ocak 2010
56.rana.able. :::::::::::::::::::::::::::::::metformin:::::::::: :::::::::::::19 ocak 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 ocak 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız ::::::::::::::::::::::13 ocak 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:ilaçsız:::::::::::::::::::::: 20 ocak 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::klomen
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::ser ophene
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::menogon
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ilaçs ız::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.totem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::klomen
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::ilaçsız
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen:::::::::::::13 nisan::::::::::.hoşgeldin melis bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::klomen::::::::::::::::::::nisan 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen ( ikizi olacak)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen::::: Hoşgeldin zümra neva bebek
83.bebeğimiz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::klomen ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::ilaçsız (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::klomen
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::ilaçsız (adaçayı içti)
90.sevra:::::::::::::::::::::::::::.:::::::::::: ::.:...:::klomen ...........hoşgeldin asila bebek
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::ilaçsız
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::ilaçsız
93.stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::klomen
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen.........hoşgeldin efe bebek
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::klomen
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::klomen
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::ilaçsız
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::ilaçsız (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::ilaçsız
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::y.çatlatma iğnesi
102.civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
103.kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::klomen (ikizi olacak)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::ilaçsız .................4 agustos ……hoş geldin dora revna bebek
105.özlem147...................................... ...............klomen+ıgne
106.a&s........................................... ................... Bcg
107.sultan1984.................................... ...............ılacsız kür ile .........13 eylül....hoşgeldin kerem bebek
108.ipekyol51..................................... ................serophene+iğne......7 eylül....hoşgeldin ebru bebek
109.özemek........................................ ................klomen
110.ceydammm...................................... .............klomen
111.nurtopu....................................... ..................tüp bebek
112.emine kaya.............................................. .....klomen...........13 ekim
113.firstmoonxxx.................................. ...............merional 75(ikizi olacak)hoşgeldın rüya ve rüzgar bebek
114.testere(balsurat)............................. ..........ilaçsız
115.maviyesil1999................................. ...........
116.rufeydeserra.................................. ........ilaçsız..............28 kasım
117.jujumm........................................ ................klomen
118.aymuel........................................ ................ilaçsız
119.denvir........................................ ..................
120.hedarzu....................................... ................klomen
121.hayran........................................ .................klomen (ikizi olacak)
122.karakaya...................................... ...............
123.nurzul........................................ ..................klomen
124.gyshnky....................................... ................klomen
125.asya_deniz.................................... ................klomen......08/02/2011....hoşgeldin deniz bebek........
126.gultun........................................ ..................klomen
127.daisy84....................................... ...................klomen
128.yasmngu....................................... .................ilaçsız(soğan kürü)
129.kuzu84........................................ ..................aşılama......11/11/2011......hoşgeldin derin bebek.......
130.delfino....................................... ...................ilaçsız
131.esila_tr...................................... .... .............
132.aysima04...................................... ..................ilaçsız
133.bsbirkin...................................... ....................
134.eceiremnur.................................... ..................
135.betus19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......hoşgeldin özay bebek
136.masal07....................................... ....................klomen
137.yakamozzz33................................... .................klomen
138.defhne........................................ ......................klomen
139.melike_ecesuu................................. ..................serophene
140.zazez......................................... .......................klomen
141.gamzelikiz.................................... .....................
142.exorcist_trex................................. ..................serophene
143.smallangel.................................... ....................aşılama
144.masal800...................................... .....................klomen
145.minimini...................................... .......................klomen
146.fatma0000..................................... .....................ilaçsız
147.pretty9217.................................... .....................serophene
148.berranur...................................... ......................serophene
149.swcnprlk...................................... ......................klomen
150.gulaykorkmaz.................................. ...................klomen...................3 eylül
151.aktasozlem.................................... .....................klomen....................iki zi olacak
152.tiin.......................................... ...........................klomen
153.dess.......................................... ..........................klomen (ilk ayında hamile kaldı)..14 eylül
154.duygucandan................................... ....................klomen
155.moontorrent................................... ....................klomen...................ikizi olacak
156.ozlemnisandoğan............................... ..................ilaçsız (2 ay önce klomen kullandı)
157.rabbiss....................................... ..........................serophone ve ovitrelle (ilk ayında hamile kaldı)
158.drgks......................................... ...........................serophene ve pregnyl (ilk ayında hamile kaldı)
159.pnr30......................................... ..............................klomen
161.yorgungonul................................... .........................klomen
162.simiramis..................................... .............................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
163.feyzakt....................................... .............klomen
164.hagam......................................... ............ Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
165.canocan85..................................... ..........(1 ay önce klomen kullandı)
166.serselo....................................... ..............ilaçsız
167.asktutkunu.................................... .........serophene
168.ilkaycocuk.................................... ...........klomen
169.fatma1986..................................... ...........gonal f (ikinci aşılamada hamile kaldı)
170.kalbimin...................................... ...............ilaçsız (bir ay önce klomen kullandı)
171.eass...........klomen+pregnl y (ilk ayında hamile kaldı)......8 ocak 2012
172.penloya.........................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
173.gull.................................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
174.sarisheeker................ Klomen (ikinci ayında hamile kaldı)
175.tuanatay...................................... ................klomen
176.mestannn...................................... ...............klomen
177.donser........................................ ................tüp bebek
17.ecrin....................................... .....................tedavisiz
179.rana20..............................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
180.bihter07...................................... ....tedavisiz
181.gözde_szr..................................... Klomen(ikizi olacak)
182.umutluyum 78................................................ Klomen
183.mesya............................. Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
184.demos84..................................rahim filmi çekildi 2 ay önce
185.aynisefa.................................klome n( ilk ayında hamile kaldı)
186.butka................................ ....klomen (2.ayında hamile kaldı)
187.eyay.......................................
188.seymadem...............................klomen (4 kullanımdan sonra)
189.mrym3009..............................klomen+ç atlatma iğnesi( 3.kullanımdan sonra)
190.ednaaa...................................klome n (2 kullanımdan sonra 2 ay tedavisiz)
191.bonbonecıcegı.......................
192.harman...................................klome n+çatlatma (2 ay kullanımdan sonra 1 ay tedavisiz)
193.agustos2011..........................klomen ( 1 ay kullanımdan sonra 2. Ay tedavisiz)
194.oznur_u.................................klomen ( 2 ay klomen kullandı)
195.kıdy........................................kl omen
196.bulut_bebek............................klomen
197.bankem..................................
198.hellalu....................................klo men (3 ay kullanımdan sonra)

**************klomen veya gonaphene kullananlar***************

............................aralık ayı listemiz..............................

mlk07............................................. .................... ........1 aralık
ergame02.......................................... ........... ...............3 aralık
Sedda89........................................... ................ ............6 aralık
edirne............................................ ................. .............9 aralık
angel_light_angel............................ ...............................12 aralık
kuzey1............................................ ..... .......................16 aralık
a_can............................................. ... ...........................19 aralık
istbul............................................ ... .............................10 aralık
friendly_84....................................... .......... ...................30 aralık

rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-duâ.” “rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”
***ya rabbi sana yalvarıyoruz.....sevgili peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden hayırlı ve salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz peygamberimiz muhammed aleyhusselam seni vesile ederek rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..ya rabbi bu yüce peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.amiiiiiiiiiiiiinn...maaşşallahh

Son düzenleme:
:KK5: canım 1 hafta falan bir dinlenirim biraz kafamı rahatlatırım sonra iş araştırırım diyorum çalışırken iş ayarlamak çok zor öle tanıdık falanda olmayınca bakamıosun çalışırken..Arada markete falan çıkarken internet cafeye kaçarım,bende hiç istemiyorum ama evimde net olsa hiç bırakmam ama yokki:2: Köktende bırakmam ama kaçarım arada girerim haberleri veririm size merak etmeyin..Her gün gibi olmaz tabiikide ama haftada 1-2 girerim en azından..

:KK5: canım 1 hafta falan bir dinlenirim biraz kafamı rahatlatırım sonra iş araştırırım diyorum çalışırken iş ayarlamak çok zor öle tanıdık falanda olmayınca bakamıosun çalışırken..Arada markete falan çıkarken internet cafeye kaçarım,bende hiç istemiyorum ama evimde net olsa hiç bırakmam ama yokki:2: Köktende bırakmam ama kaçarım arada girerim haberleri veririm size merak etmeyin..Her gün gibi olmaz tabiikide ama haftada 1-2 girerim en azından..

Hımm doğru tabi dinlenmekte istersin..Allah gönlüne göre bi iş verir inş cnm..Bgnmü çıkıyosun işten kesinmi yani..

canım benim sıkılma vardır bi zamanı elbet.ecelf in dedigi gibi aşılamayı düşünsen inan neler okudum internette klomenin fazlasıda zararlı . yakında bir yer yokmu dr. degiştirsen yöntemi degiştirsen tebdili mekanda ferah vardır derler . bana gelince bekledigim gibi sonuçlar kötü artık dıvına ile regli olacagım bu ay agnucastona da başladım hayıt tohumunun hapı vitamin falan tam menapoz recetesi yani ben sayfayı mecburen kapattım . şükredinki yumoşlarınız oluyor regl olabiliyorsunuz onlar oldukça her zaman umut var bu ay herhalde dinleneceksin haptan sonra zaten ara vermek gerekiyormuş. çanım moral çok önemli sakın yılma yıkılma dedigim gibi kanayan rahimden umut kesilmez çok öptüm . inşallah ecelfle senden yılbaşı hediyesi güzel haberler alırım .
canım saol moral verdiğin için ...evet klomen işi sakat bencede...zaten gitmedim bu ay..eşimde cok stresleniyor..bu ay böyle geçicek artık..klomen ve iğne olunca eşim adeta kilitleniyor...psikolojisi öyle kötü oluyor ki olacak olsada bu moralle olmaz zaten..bende gitmedim artık...bilmiyorum ne yapacağımı..bende aşılama düşünüyorum ama cevre ile gitmek gelmek lazım kontrollere...kış felaket doğuda..kop dağını aşmak sorun...sürekli kontrole gitmek lazım..heralde şu cetin kış aylarını atlatıp bahara doğru nisan gibi ancak yumuşar havalar..gidip gelirim o zaman...artık başka da care kalmıyor...bahara doğru aşılama deneyeceğim inşallah...o zamana kadar da Allah kerim..haklısın aslında adet olduğumuz sürece umut var..ama ben senden de umutluyum..Alllah ol deyince neler oluyor...tamamen menapoz değil anladığım kadarıyla ...ilaç lada olsa adet olabiliyorsun..tabi düşünmemek kafaya takmamamk lazım...umarım hiç ummadığın zamanda olur seninde...ortak paylaşabilsek keşke mutluluğumuzu..

sevdecimm gülüm sesin kesilince anladım zaten bu adet oldu toparlanmaya çalışıyo dedim olsun sağlık olsun ben kararımı değiştirmedim aşılama düşünüyoruz önümüzdeki ay bakalım herşey yolunda giderse baksana eğer gonal f verirse o da çok pahalıymış 1200 tl yi nasıl veririz bir de sadece iğne o kadar aşılama için de hastane 370 tl alıyor :KK43: geçen ay menogon kullandım bu ay da menogon+femara ile başlarız dedi ama bakalım hayırlısı para biriktiriyorum inan kendimizi ona hazırlıyoruz inşallah yeni yıla hamile olarak gireriz ne büyük umut 1000 tl yi bulur heralde inşallah olumlu sonuçlanır yoksa bikaç ay kendimize gelemeyiz valla:) ama ben çok rahatım mutlu ve huzurluyum artık çevre de anladı soran olmuyor çok fazla banane napiyım anlarlarsa anlasınlar zaten düşük yaptığımı biliyolar dinleniyorum falan da diyorum.yani aşılama olsam bile artık heyecanımı dizginleyebiliyorum sanırım Allahıma sığınıyorum doğru zamanda olacaktır.sana da ben diyorum ki aşılamaya geç gülüm bırak artık klomen i eşinle gidin sperm testi yaptırın bir güzel takip sonra da aşılama hem ilişki stresine de girmemiş olur. yeni ay yeni umutlar sen bunu düşün ama bu ay 3. günün geçti bence dinlen..öpüyorum seni çok..

canımcım..evet pahalıymış canım benim...Allah yardımcınız olsun..zor tabi...umarım sonucu öyle güzel olur ki verdiğin para cok önemsiz kalır bu mutluluğun yanında...bende düşünüyorum canım...ama sevoya da dediğim gibi bu kış aylarında zor ...burda da olmuyor malesef...zaten burdaki gerek yok diyip duruyor...cevre illere gidip gelmek şart oldu..ancak bahara doğru oda...yıllarca Ankarada yaşadım...hiç düşünmedim...şimdi burdayım ...kendimi köşeye sıkışmış gibi hissediyorum...ne yapacağını bilmez halde dönüp duruyorum kendi çevremde...elim kolum bağlı...ocak ayında ablamın doğumuna gideceğim istanbula..birlikte aynı ay hamile kalmıştık o şimdi doğuruyor..gel gör ki yüreğim nasıl dayanacak...ne bilim zor bu imtihan...

Hımm doğru tabi dinlenmekte istersin..Allah gönlüne göre bi iş verir inş cnm..Bgnmü çıkıyosun işten kesinmi yani..

Amin canım inş. bulurum bakıcaz artık kısmet nereden ekmek yiyeceksek o kapı açılacak inş...
2 hafta sonra sölicem ay sonu işi bırakmak istediğimi söylicem..Aralık ayı sonunda yani yılbaşına kadar burdayım allahın izniyle tabii yine sıkıntılar olupta erken bir durum olmazsa canım..Olmuyor yaa patron çok değişti hani parayı buldu sıyırdı derler yaa ondan..Çok sivri dilli,sürekli eleştirisi var ve sürekli rencide ediyor ondan yaşça küçük olduğum için çok laf ediyor cvp verincede sanki babam var karşımdada bana cvp verme die tersliyor..Sus sus sus bir yere kadar eşimede bahsetim yılbaşında çıkıcam dedim tmm dedi ona anlatmıyorum bile patronla sorunlarım var anlaşamıyorum diyorum sadece canım..Adam verdiği 3 kuruşu boğazıma diziyor anlayacağın aşağılıyor direk hakaret etmiyor sadece ama dolaylı yoldan geçiriyor lafı hep bende sabır sabır sabır bitti be canım o yüzden barii dedim 2 hafta sonra diyim ay sonu çıkmak istediğimi hem tam maaş almış olurum hemde belki o arada eleman bulur devrederim işleri hayırlısı allahtan artık..

Son düzenleme:
kızlar slm.moralim çok bozuk ya adet oldummmm :KK5::KK5::KK5: nerelere gideyim ya nasıl sığayım şu eve çok kötüyüm ya o kadarda umutluydum bu aydan

kızlar slm.moralim çok bozuk ya adet oldummmm :KK5::KK5::KK5: nerelere gideyim ya nasıl sığayım şu eve çok kötüyüm ya o kadarda umutluydum bu aydan

cnm ben de bgn adet oldum ama çok da düşünmemeye çalışıyorum artık alıştım napimmm başa gelen çekiliyor işte..Allah'tan sabır dilemekten başka çaremiz yokki...:KK5:

cnm ben de bgn adet oldum ama çok da düşünmemeye çalışıyorum artık alıştım napimmm başa gelen çekiliyor işte..Allah'tan sabır dilemekten başka çaremiz yokki...:KK5:

haklısın başka çaremiz yok ki demi.bekleyecez sabır edecez başka ne yapalım:KK43:bnmde geçer bi kaç güne sonra nasıl olurum bilmem artık.rabbim büyük.eşime yine adet oldum dedim üzüldü o da çok umutlanmıştı bu ay demek ki herşey boş

merhabalar...

sabah 2 akşam 2 klomenim bugün bitiyor.cuma günü kontrol.
yazcak çok bişey yok tedaviye başladığım ilk 3 ay heyecanımı,ümitlerini yazdım
son 3 ay karamsarlığımı,umutsuzluğumu .....
bu ay ne yazcam bilmiyorum,o yüzden de çok fazla uğrayamıyorum
:KK50:

merhabalar...

slm canm.sende bendensin demek.bnde umutsuzluk karamsarlık herşey var bu ayda kırmızıları gördük.2 gün sonra klomene başlayacam bnde sonra 10 gün sonra kontrol hayrlısı bakalım umarım en kısa zmanda hayrlı haberini duyarız :KK43:

merhabalar...

Umutsuzluğa düştüğün an bebişin sana gelir inş. tatlım.. üzülerek ele hiçbişeyin geçmediğini tam tersi bazı şeyleri daha da eksiye götürdüğünü görüyoruz..Oyüzden herşeyden önce kendi sağlığınız ve eşinle mutluluğunuzdur cnm..Bunları kaybetmemek gerek gerisi de Allah'ın takdiri ztn..

selam kızlarr

cumadan beri pek uğrayamadım ablam ve ailesi burdaydı sabah gittiler ve ben dün soğukta hayvanat bahçesi gezmekten hasta oldum sinüzitim azdı :KK43: hastayım anlayacağınız

femara kullanıyordum bugün bitti 3 ünde doktora gideceğim. yeni güzel haberler varmı okuyamadım çokk uzunndu halim yok arkadaşlar kusura bakmayın bi özet istiyorum mümküğnse :)

doktora gıttınmı memnun kaldınmıı??

cansucum henüz gitmedim ilaç bugün bitti 3 ünde gideceğim.

canım bozma moralini alıştık bu durumlara artık bir gün olucak die hep ümitle bekliyoruz biliyorsun inş. bir gün olucak..
merhabalar...

sen iyi olsa canım güzel haberlerle gelde bir gün hiç çıkma buralardan :)
selam kızlarr

cumadan beri pek uğrayamadım ablam ve ailesi burdaydı sabah gittiler ve ben dün soğukta hayvanat bahçesi gezmekten hasta oldum sinüzitim azdı :KK43: hastayım anlayacağınız

femara kullanıyordum bugün bitti 3 ünde doktora gideceğim. yeni güzel haberler varmı okuyamadım çokk uzunndu halim yok arkadaşlar kusura bakmayın bi özet istiyorum mümküğnse :)

cansucum henüz gitmedim ilaç bugün bitti 3 ünde gideceğim.
geçmiş olsun canım yeni hamiş haberimiz yok canım çoğumuzdan üzücü haberler geldi bende dahil..Şuan bildiğin bıraktığın gibiyiz hepimiz her zamanki gibi umutla bekliyoruz canım kısacası böle :KK34:

canım bozma moralini alıştık bu durumlara artık bir gün olucak die hep ümitle bekliyoruz biliyorsun inş. bir gün olucak..

sen iyi olsa canım güzel haberlerle gelde bir gün hiç çıkma buralardan :)

geçmiş olsun canım yeni hamiş haberimiz yok canım çoğumuzdan üzücü haberler geldi bende dahil..Şuan bildiğin bıraktığın gibiyiz hepimiz her zamanki gibi umutla bekliyoruz canım kısacası böle :KK34:

olsun canlar inşallah yakında alırız güzel habrleri, teşekkür ederim seddacım kısa öz özetin iççin.

X