Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

arkadaaşlar banada bir yardım etseniz.benim bugün adetin 14.günüydü ve klomen kullandım.ama yumurtam bugün 14mm olmuştu.doktor kötü dedi.daha büyük olması lazımdı dedi.bu ay artık geçti dedi.sizce büyürmü daha,birde büyümezse bu yumurta ne olacak şimdi 14mm lik?nolur yardım edin.birde hsg çektirdim oda temiz çıkmıştı.

14.gününde 14mm olması bence normal..ben 13.gün gittidimde 13mm vardı..16.gün gittigimde 16-17mm dedi.3gün sonrada igne vurdurdum.hergün yaklaşık 1mm büyür dedi doktor..eger başka bir sorununda yoksaa bence başka doktora git

saol canım ya ümit verdi konuşman gerçekten.gideceğim zaten 2 gün sonra tekrar başka bir doktora görüneceğim .bakalım hayırlısı

mrb arkadaslar uzun bı zamandır beklemede oldugum ıcın yazmıyordum hsg de sol tupum tıkalı cıktı hsg sonrası kontrole gıttım dr bu ay ıgneye gecıoruz dedı gonal f yazdı aranızda kullanan varmı artık umıdımı kestımgıbı bu ılacta ıse yaramıcak gıbı gelıo cokda pahalı bı ılacmıs ayrıca raporsuz 1200tl falanmıs ama benımkı raporlu 450ye falan alırsınız dedı dr parasınıda gectım allahım sen yardımcı ol bana ve benım gıbılere

olsun canım bak enazından sorunu öğrendın demekkı hemen kalırdın olmasaydı para dediğin gibi azaz baya oluyo hepsi ama napalım herşey onlar için geçmiş olsun banada doktor olmassa bu ay önumuzdekı ay çekicez dedi zormu ağrılı oluyo diyenlarde var hafif diyenlerde var darısı başımıza

doktor geçen ay klomen vermişti 11.günü doktora gittim bu hafta içinde en az 3 defa ilişkihye girin dedi biz her gün çalıştık ama bugün adet oldum bu ay tekrar klomen kullansam ne olur bi zararı var mı arkadaşlar 2 ay üst üste klomen kullanılır mı

ben tam 6 ay üst üste klomen kullandım doktorum aşılamaya göndermişti gitmedim ilaç kullanımı bittikten 2 ay sonra hamile olduğumu öğrendim canım.Başka bi doktorda yatağın sağında yatıyosan soluna geç demişti sadece onu uygulamıştım 2 ay içinde

ooofff haklısın bir dr.u arayıp sorayım bugün allahım sen yardım et bize

canım nbr yaaa nerlerdesiniz siz??Meltemm bir sen ikiii..Aklın karışmasın bu ay bende dr. dicem rahim filmini bende önümüzdeki ay için çektiricem canım..
herkes sölüo canım fındıkzadede radyomar oraya gitmeyi düşünüyorum
ooff cümlemizin yardımcısı olsun allah canım üzülme
nasıl yani anlamadım ben bişe??İlişkiden sonra her zman yattığın yere değil eşinin yattığı yeremi geçicen dr. nie bölr bişe dedi acaba??:44::44:

Son düzenleme:
ilişkiden sonra değil canım normaldede değiş demişti rahim bi tarafa dönük oluyomuş sadece herzaman aynı yerde yatınca

ilişkiden sonra değil canım normaldede değiş demişti rahim bi tarafa dönük oluyomuş sadece herzaman aynı yerde yatınca

şaşırdım valla ben hep sol tarafta yatarım ama arada sağa döndüğüm oluyor değişken yatarım yani ne biliyim yaa artık bebiş gelsin die herşeyi yapıcaz allahım aratmasın kimseye kısa zamanda inş. bu yaşadılarımızın mükafatını verir rabbim..

amin canım benim inş.benimde 2 sene olmadı belkide bu sayede oldu diyebilirim çünkü ilaç kullanımını tedaviyi bırakmıştım artık ummadığım anda oldu hamilelik.Rabbim dileyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inş...

ben de bu ay aşılamaya geçmeyi düşünüyorum. doktorla konuşucam.bana serophene vermişti önce. kist oluşmuştu. direk aşılama istediğimi söyleyecem giden vakit bizden gidiyor. bazen düşünüyorum ki tedavi ne kadar uzun sürse doktora o kadar iyi. aklıma kötü şeyler geliyor. uff. yarın adet olmam gerekiyor. bakalım inş. gerek kalmaz yaaaaa. bu arada sedda89 çok pozitifsin ya maşallah ...

ya canım üzülme lütfen bu ilaç çok etkili bende kullanmıştım 10 tane sağlıklı yumurta oluştu ama bende olmadı umarım sende olur ama çok etkili 5 günde 10 sağlıklı yumurta düşünşene müthiş bişey eşindede problem yoksa olur yani tamammı hadi bakalım moralini düzelt ve tedavine yoğunlaş

hayrlısı canm üzülme tekrar klomen kullanacaksan doktor kontrolünde olsun bnce.adetin gecikme yaptımı yoksa günündemi geldi

evet bunu ünlü bi profesörde sölemişti ne alaka demiştim ama gerçeklik payı vardr mutlaka bnde bu ay hamiş kalamzsam deneyecem bakalım.:18:

cımcımeee arkadasımm bak rojdayı dınle..demekkı son teknolojı ve doktorda elı hafıfmıs o zaman bos yere anestezı alma derımm.bu ıkı sart cok onemlı zaten gırmeden bıde agrı kesıcı ıceceksınn.bende ıstanbulda olsam radyotomda ve anestesız cekılırdım cunku herkes cok memnundu cok okudum ben bu konu ıle ılgılı yakında kıtap falan yazarım yanı:)))))

hıc korkma ınan ben 1 ay hsg ıle yatıp kalktım zaten anestezı ıle duymadım ama keske anestesız olsaydı cunku anestezınınde zararlatı var bılıyousn helekı cocuk ıstıyoruz bıdee

kızlaarrrrr bu gunn asım sperm testı verme gıttııı ınşallahh sonuc ı olur dualarınıza ıhtıyacımmm varrr.esımde sonuc ı cıkarsa artık tedavı baslıycazzzz...ARTIK BEBEKK GORME DAYANAMIYROUMMM..YANI BI YERDE BEBIS GORSEM BU BENIM OLSUN DIYE EVIME GOTURUP BAKICAK HALE GELMEYE BASLADIM YANI KAFAYI SIYIRMA NOKTASI DEDIKLERI BU OLSA GEREKKK..KIZLAR BIDEE MERYEM SURESINI OKUDUM HERKESEDE DUA ETTIMM..INSAŞŞALAHHH BI FAYDASI OLURR....

saol cansum ağzına sağlık allah kabul etsin dualarını.aminnn.inş eşinin testi temiz çıkar hayrlısı ile tedaviye başlarsınız.rabbim büyük
dualrımızı eksik etmeyelim birbirimizden herkes bebişine kavuşsun

:))))))ayy kızlar bughun bu yatak mevzusunu okuyumca gulmekten kırıldım..ay bıde yattımız yerın tarafınımı degıstırcez....kızlarrr ben bı yerde okudum bu sıtede ilişkiden sonra sagınıza donup yatın boyle hamıle kalan cokmus hanı havaya dıkıcez ya dıkmeden saga dogru donup yatıcakmısınızzz......

Bu konu hakkında bılgısı olan avrsa yazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…