Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

klomen öncesi mi çektirmek daha ii acaba ??? o kadar ay uğraşıyoruz tüpler tıkalı mı değil mi bilmeden ...

kızlar yapmayın eşinizle aranıza soğukluk sokmayın hiç iyi birşey değil

naber canım nasılsın? çarşamba gideceğim kontrole inşallah güzel haberler olur
o ne ya millet çalışmaya başladığı ay hamile kalıyo, ben hiç anlamıyorum bu işi biz aylardır sürekli çalışıyoruz

niye her akşam? 3 günde bir beraber olsanız yeter
isteksizseniz, aşk filmi izleyin aşk romanı okuyun birşeyler yapın,yeniden aşık olun eşinize.. aranıza soğukluk girmesine izin vermeyin zaten çocuk olunca ilişki de yasak oluyor bugünlerini bari güzel yaşasın herifler

klomen öncesi mi çektirmek daha ii acaba ??? o kadar ay uğraşıyoruz tüpler tıkalı mı değil mi bilmeden ...

yani önce rahim filmi cektirip sonra tedaviye başlamak daha mantıklı..çünkü tüpler tıkalıysa boşu boşuna okadar igneyi vurunmuş hapı yutmuş olunur..hem boşuna zamanda kaybedilmezz.sen hsg cektirmişmiydin

yok çektirmedim ama eğer bu ay kalamazsam çekilecek diğer ay.

birazdan göz muayenesine gidicem. öyle bir psikoloji oluştu ki doktora gidiyorum ya sanki soyunun diyecek gibi geliyo :))) Allahım Allahım :))))

Bugun regl olmam lazımdı, gelen gıden yok Ne kadar daha beklemem lazım benım gelmesı ıcın, yoksa hemen yarın farlutal mı alsam yıne :44:

yoo korunmuyoruz, regl olabılmek ıcın farlutal. Hep doktorum onu verır de. bıraz daha beklıyım mı kı? kendılıgınden gelsın ıstıyorum ama.

e ya hamileysen test yaptınmıda sen kesin hamile deil misin yani bnce doktor kontrolünde kullan kafana göre kullanma canm
belkide başka tedaviye yönlendirecek seni

evet sevocum hapın bitmesine 1 hafta kaldı 10 gün de soğan suyu içtim inşallah faydası olur içim de rahat kafam da aslında 1 aydan bencede bişey olmaz ama çok sivilce yapıyo onun dışında bir problem yok.inşallah güzel çıkar tahlillerin madem 3. günüymüş değerlerin de güzel çıkarsa başla bence bu ay tedaviye hazır adet olmuşken yine doktorun bilir ama sonuçlar için geç kalma en geç 5. günü öğren ona göre karar verin doktorunla Allah hepimizin kucaklarını doldursun canım ben de sevde yi arıyorum ama yok hamiş olsaydı hemen paylaşırdı bizimle bu açıdan ümitsizim malesef ((

canım bence ayları saymaktan lütfen vazgeç böyle yaparak kendine zarar veriyosun 10 ay dediğin nedirki bak ben 1 kez hamile kalmış olmama rağmen üzerinden 7 ay geçti yine tık yok ama ümitsizliğe kapılma ve kesinlikle rahim filmini çektir adetinin 3. günü git muayne ol hormon tahlillerini yaptır.ben de anadolu yakasında bir hastaneye gidiyorum sana şiddetle tavsiye ederim.kaynarca daki eski nene hatun hastanesi şimdiki adıyla medicine hospital asya buranın tüp bebek ve infertilite merkezine gidiyorum ben.çok memnunum a dan z ye herşeye bakıyolar eşinin de senin de dosya açıyorlar geçmiş tüm tahlillerini falan götürüyosun önce bir öngörüşme yapıyolar geçmişini anlatıyosun ne kadardır evlisin kaç aydır korunmuyosun ne zamandır olmuyor tedavi oldun mu vs.. ona göre sana bir tedavi başlıyolar.arkadaşım orda laparoskopi olmuştu tüplerinde tıkanıklık varmış arkasından hemen hamile kaldı. bence sende de bi problem var üzülerek söylüyorum ama dost acı söyler derler.ara hastaneyi ve randevu al tüp bebek bölümünden orda her türlü tedavi yapılıyor önce rahim filmini çekerler sonra eşinden sperm isterler ona göre bir yumurta takibi başlarlar duruma bakarlar.canım üzülüp duracağına bu ay da boşa gitti diyeceğine hemen harekete geç ve rahim filmini çektir..

canım maşallah nazar değmesin sana herşeyin yolunda gitmesine çok sevindim sen en güzel şeyi psikolojini rahatlatarak yaptın bence rahim filminden sonra kendini rahatlattın çok fazla kafaya takmadın ve bebişin geldi sana artık ben de öyle yapıyorum umarım güzel haberler verebilirim sizlere önümüzdeki ay aşılama düşünüyoruz hayırlısı olsun inşallah..ben malesef doğuştan yarım rahimli olduğum için tek yumurtalığım ve tüpüm sağlıklı olduğu için tedaviye devam etmek zorundayım zira yumurtalarım çok direnç gösteriyor o yüzden iğne ve ilaçlara devam önümüzdeki ay doktor sağlıklı gelişen bir yumurtam oluşursa şiddetle aşılamayı öneriyor tedavi olsam da rahatım yani psikolojik olarak üzerime düşeni yapıyorum ve zamanının gelmesini bekliyorum.bu ay malesef geçen ay direnç gösterip zorla 16mm olan yumurtam atılmamış adetle birlikte o yüzden tedavi yok DK hapı kullanıyorum kist erisin diye doktor 1 ayda gider dedi yeni aya tertemiz bir rahimle aşılamaya başlicaz inşallah.bizler için dua et..

canım benim de çatlatma iğnesine rağmen yumurtam çatlamadı geçen ay ve adetle birlikte de atılmadı dışarı kist oldu bu ay DK hapı kullanıyorum doktor 1 kutu yeterli dedi zaten 21 tane var içinde 21 günde gider dedi inşallah atılıcak birsonraki adetimle.aslında ilaç vermesek de atılır ama riske atmayalım dedi aşılama da düşündüğümüz için temizlik açısından iyi oluyomuş.umarım senin yumoş atılır adetle birlikte.kötü kokulu akıntı bübüyen ama çatlamayan yumurtadan olabilir mi yada ne biliyim iltihap vardır bilemicem de.madem çatlamayacak diyor doktorun neden adetinin 3. günü çağırıp bakmıyor adetle birlikte dışarı atılmış mı diye ya büyümeye devam ederse ve kocaman bir kistin olursa??? benim gibi daha baştan anlaşılırsa kurtarırsın 1 ay hap kullanarak.bana doktorum adetin 3. günü yapılan muaynenin çok önemli olduğunu söyledi eğer mesela bu ay bana bakılmayıp ilaç tedavisine devam edilseydi bu kistik yumurta büyümeye devam edicekti ve daha kocaman bir kistim olucaktı.bunu doktoruna lütfen sor canım.

inşallah canım yakındır senden alırız haberi inşallah bende bugün gittim ıkıncı kez aynı ilaç doktr sendede eşindede sıkıntı yok oyuzden bu ayda deneyelım olmassa bidahakı ay tüplere bakıcaz dedı ben şüpelenıyorum anladığım kadarıyla daha öncede tedaviye başlamadan yumurtam döllendi çünkü aynı geçen ayki gibi göğüsler şişmişti ağrıdan ölüyodum günüm geçerek oldum döllendıkten sonra tüplerde yolculuğa çıkıyoya benımkı döllendıkten sonra olmuyo ay çok üşengeç benımkı tüpler baya uzun geliyo heralde ölece beklıyo tembel bakalım buay umudum yok tüplere kendı isteğimle buay baktıramazmıyım acaba buay tedavi olmasam onu yapsam aman anca saçmalıyom nebılım kız karıştı beynım valla zaman geçirmek istemiyom ondan özelde kaça çekerler acaba sen çektırdın cansucum bılırsın.

bnde bu ay olmazsa baktırmayı düşünüyom ne kadara çekiolar acep.inş rabbim daha fazla bekletmez bizleri

bnde bu ay olmazsa baktırmayı düşünüyom ne kadara çekiolar acep.inş rabbim daha fazla bekletmez bizleri

bende bılmıyorum canım bakalım kızlardan çektirenler sölesin önümüzdekı ay nasıpse çektircem dktr hemen yapmayalım dedı ılk ay döllenme olduya buayda deneyelım olmassa çekılıcek dedı inşallah ıyıhaberler alırız canım

inş canm inş bütün temennimiz o.kendim kadar sizler içinde istiyorum yemin ederim çünkü gerçekten zor allah yardımcımız olsun

Kızlar hsg ile ilgili yorumlarınız için teşekkür ederim hepinize Bakalım şimdi ÇArşamba günü Hastaneye gidecem doktoruma Tahlil sonuclarımı götüreceğim hsg olayını detaylı bir konuşayim Sonrada 9. günü hsg işini halledeyim inşallah Gerisi Allah'a kalmış artık yapacak başka bir şeyim kalmıyor denemeye devam

canım nasılsınız kötümüsün halen.üzülme ne olur bundada vardır bi hayır elimizden bişi gelmio ki ağlayınca bebişte gelmio en azından moralini yüksek tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…