Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

yapma ya inş bnmde fos çıkmaz bu doktora çok güvendim ben ya.off off ne yapcam bilmiyom.inş artık hamile kalırız

Canım, burda klomen kullanıp ilk ayında hamile kalanlar çok Allah yardımcın olsun umutsuzluğa kapılma lütfen. Bizimde var zamanımız yazıldı ama ne zaman gelecek bilmiyoruz. Bekleyeceğiz Sabrlı olmamız lazım. Eskiden Allaha çocuk diye yalvarırdım artık sadece bana sabır ver Allahım diye yalvarıyorum. İnşallah sabrını verir Rabbim hepimize....

slmm kızlar cümleten nasılsınız güzel haberlerinizi alırım inş.cimcime canm inş umutlarımız boşa çıkmaz.benm yarın adet günüm
inş hamişimdir ve olmam.bugün doktoru aradım klomen + progestan kullandım adet gecikmesi yaparmı die yok yapmaz gecikmişse hamilesindir dedi.bekleyip görecez bakalım inş müjdeli haberler verecem.hiç belirtim yok doktor bey dedim çocuğum beirti olmaz daha dedi erken dedi . offf inş hamişimdir ya

bizde 10 aydır korunmuyoruz,2. bebişi istiyoruz ama olmuyor malesef, bu ay 5tane test yaptım hepsi boşa gitti, dun akşam regl oldum ve doktora gideceğim yumurta çatlamıyormu ne, doktor sekreteri 5. günü gelin dedi, ilaç milaç istemiyorum klomen dediğiniz hap mı kızlar? direkt iğne versin olsun bitsin bu ne yaaa ne zormuş tövbee tövbeee

slm canm.inş 2. bebişinide alırsın en kısa zamnda kucağına. ama en azından annesin o duyguyu tatmışsn.biz onuda yaşayamadık
hamile kalabiliyosun bunu biliyosun yani en kısa zamnda olacaktr ikinci bebişinde.klomen hap canm evet:26:

canım, ezan saati umarım sizlerde sağlıla kucağınıza alırsınız bebeklerinizi. rabbim her istyene nasip etsin inş.
2. hamileliğime ateş ölçme ile ilk denememde tutturmuştum şimdi 10ay olunca yoruldum üzüldüm bıktım. ama haklısınız tabii şükürler olsun 1 oğlum var. inş. sizlerde ben de kalırız hamile.

yeşimmmm merhaba...küsmüyüz acaba!! seni merka edip msj attım ama senden geri dönüş olmadı...neyse iyi olda gerisi önemli değil..

ne güsel ilki ilk denmede olmuş darısı başımıza amin canm çok saol.ama 2.de olacaktır ne zamndır korunuysun ondan olmamıştr hemn

ne güsel ilki ilk denmede olmuş darısı başımıza amin canm çok saol.ama 2.de olacaktır ne zamndır korunuysun ondan olmamıştr hemn

ben hiç korunmadım eşim kourunurdu o da geri çekme yöntemi tam 10ay oldu ama her ay hüsran, nasip. bu hafta gideceğim dr.a

Kızlar adet oldum Beklediğim sonuctu ama yinede bi ümit vardı içimde
Bu ay kesin karar verdim hsg mi çektircem

oyyy kıyamammm.
hsg çektir bencede en azından için rahatlar,aklında kalmaz.ben tedaviye başlamadan çektirmiştim.
eğer istanbuldaysan fındıkzade radyomar da çektir derim.ben orda çektirdim ve inan o kadar çok korkuyordum ki eşim sürükleyerek götürdü nerdeyse.ama çıkınca günlerimi boş yere korkarak geçirdiğime üzüldüm.

arkadaşlar hsg ne? yumurtlama takibine başlayacaktım ama evde de kendin yapabiliyormuşsun acaba bu ay bunu mu denesem.

Evet bende orayı aradım orda çektireceğim 330 TL ye çekiyorlarmış bakalım. Bende çok korkuyorum acı duyuyor musun çekerken
Anestezi yapmamak için adam epey ısrar etti eğer illa da anestezi istersen 200 TL fark ödeyeceksin diyorlar. Öfff çok gerginim çok yardımcı olun kızlar bana

canıom üzülme bu yollardan geçiyoruz ikimizde içimizde o umutta olmasa zaten ayakta duramayız yıpratma kendini bende çektirmedim rahim filmi bu ay benimde olmicak dr. gittiğimde hsg isticem bakalım ne dicek..Üzülme lütfen sen pes edip yıpranır küsersen daha kötü

Merhabalar bayanlar..Biliyorsunuz Cumartesi dr. gittim..22,8mm olan yumoş çatlamamış malesef vee çatlamicakmışta hayır gelmez bundan dedi dr. ama yeni yumurtalar var görüyorum geliyor bak sende dedi 2 tane falan yumurta var gelişiyormuş önümüzdeki ay adetin ilk gününden sayıp 12.gün gidicem yine bakıcak yani anlayacağınız bu ayda rahatım bu ayda hüsran..Vallahi eşime yaklaşmak dahi istemiyorum bedenim uyanmıyor artık psikolojimmi bozuldu anlamadım..Birde kızlar son 1 haftadır çok afedersiniz akıntım çok kötü kokuyor neden sizce???

Cnm benimde psikolojim cok bozuk Durup durup ağlıyorum.
Bildigim kadarıyla kokulu ve koyu renk olan akıntılar pek iyiye delalet degillerdir. Doktoruna sor istersen.
Eş konusuna gelince benimde canım çekmiyor artık sevişmek işkence haline döndü Ne yapacağım bilmiyorum Hayırlısıyla bi hamile kalayim eşime 9 ay dokunmayacağım.

canım benim hiç gerek yok anesteziye güven bana.alttan muayne oluyormuşsun gibi düşün tek farkı içeriye ilaç veriyolar oda 2-3 saniye adet sancısı gibi karın ağrısı yapıyo o kadar 5 dk lık bir işlem zaten.hiç korkma.monitör var karşında ordan sende izleyebiliyorsun.
valla seni tanısaydım bende seni kolundan çeke çeke götürürdüm :)
canım,doğum var daha rahim filminden korkarsan nasıl doğum yapcan ki rahim filmi yanında hiç kalır.hiç gerilme rahat ol,inan bana canın acımıcak.
ben çıkışta mado ya gidip pasta yemiştim :) hiç bişey olmamış gibiydi yani

umarım tutar canım, akıntı üşütüncede oluyor, mantar falan olmasında.

ben de kararsız kaldım şimdi doktoramı gitsem tükürük testi mi ne onu mu alsam? sık sık izin alamam iş yerinden bu ay da bu testimi yapsam acaba

vallahi adam dioki nie bölesin kılıf bulamıyorum inanın 1 haftadır ruh gibiyim bunalım girmiş gibiyim resmen elim kolum kalkmıyor canım bişe istemiyor eşime yaklaşmak istemiyorum ama yıpratmicam kendimi geçici bir süreç biliyorum cimcimex senin içinde öle olucak bak gör endekslemicem kendimi geçicek dicem buda ama koku meselesi aklıma takıldı yaaa nasıl iyiye delalet olmayabilir belkide zorla ilişkiye girdiğimizden olabilir mi?Yada üşüttüğüm için yadaa yumoş çatlamadığı için oooff deliricem yaa..
tükürük testi ne canım???

cimcimexx tahmin ettigin kadar zor ve acılı bir işlem degil..ben internetteki o abartılı acılı yorumları okuyup gitmiştim birde nasıl korkmuştumm.ama öyle abartılacak kadar acı yok..2-3sn ilaç tüplere verilirken basınçtan dolayı regli agrısı gibi bi sancı giriyo okadarr ..ben hsg cektireli bu 3.ayım ..iyiki de ilk önce hsg cektirmişim yoksa hep aklımda bir acaba olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…