Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

herkese iyi akşamlar..hamile kalan arkadaşlara hayırlı olsun..ben de bu ay ilk defa klomen kullandım ve dün de çatlatma iğnesi oldum..
yalnız arkadaşlar benim sol yumurtalığımda bi de önecesinde kist vardı. doktor dün baktığında 19 mm diye ölçtüğü bir görüntü vardı sol yumurtalığımda ama onun kistmi!! yoksa folikül mü!1 olduğunu tam ayırd edemedi ve her ihtimale karşı çatlatma iğnesi yaptı..bu anlaşılmaz mı ya arkadaşlar karmakarışığım :18:

benim eski sevgili doktorumu hatırlattın bana. 5 ane folikül var 5iz bile doğaurabilirsin dikkatli ol demişti bana sevgili doktorum :KK43: hepsinin kist olduğu anlaşıldı sonra. ii bi doktora gitmekte fayda var bence başkasını dene ...

Kızlar koskoca 10. ayımıda çöpe atıyorum Hoşgeldin 11. ay Napacam bilmiyorum vallahi sinir sistemim iyice çökmğş durumda İstanbul Anadolu yakasında bildiğiniz iyi bir doktor var mı? Bu hsg filmi illa çektirsem mi? Çekildigi gibi hamile mi kalınıyor? Kalamayanlar var mı? Ne yapacam bilmiyorum Hormon tahlillerim temiz sorunsuz çıkmıştı, Eşiminde herşeyi normal çıktı, Bir tek HSG yi çektirmedim di acaba bu ay çektirsem mi? Doktor bana bunların hiç birine ihtiyacın yok senin normal yollarla olur bekle dediydi ama ne kadar bekleyecem ki? Hiçbirşeyim yok madem neden kalamıyorum? Öffff öffffff çok mutsuzum ne zor işmiş bu hamile kalabilme işi :KK43:

kızlar nasılsınız arada bakıyorum hiç yenı hamıle haberi yok noldu bi durgunluk var ama inşallah onumuzdekı ay patlama olur belki bu durgunluğun nedeni belkide:KK1:ben 12. haftaya girdim sayılır allh nazarlardan saklasın çok bekledim ben de ama gercekten herseyın bir zamanı olduğunu anladım yanı bence bır yılı bıle gecse cok panık yapmamak gerek bence ama ben cok yaptım rahat olmak hıç olmayacak gibi kotu duşuncelere girmemek cimcimex ben filmi haziranda cektirdim eylulde hamıle kaldım etkısı varmıdır bılmıyorum ama 1 yıl olmadı filmden 3 ay sonra ilaçsız filan oldu işte nasip kısmet kendinize iyi bakın güzel haberlerinizi bekliyorum allaha şükürler olsun benım dualarım kabul oldu sıra sizlerde:nazar:

kızlar nasılsınız arada bakıyorum hiç yenı hamıle haberi yok noldu bi durgunluk var ama inşallah onumuzdekı ay patlama olur belki bu durgunluğun nedeni belkide:KK1:ben 12. haftaya girdim sayılır allh nazarlardan saklasın çok bekledim ben de ama gercekten herseyın bir zamanı olduğunu anladım yanı bence bır yılı bıle gecse cok panık yapmamak gerek bence ama ben cok yaptım rahat olmak hıç olmayacak gibi kotu duşuncelere girmemek cimcimex ben filmi haziranda cektirdim eylulde hamıle kaldım etkısı varmıdır bılmıyorum ama 1 yıl olmadı filmden 3 ay sonra ilaçsız filan oldu işte nasip kısmet kendinize iyi bakın güzel haberlerinizi bekliyorum allaha şükürler olsun benım dualarım kabul oldu sıra sizlerde:nazar:

Ne mutlu sana Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
Benim 10 ay oldu ruhsal bunalıma girdim hiç iyi değilim Eşim psikoloğa götüreyim seni diyor :KK43:
Bakim şimdi adet olmayı bekliyorum 3 gün gecikti heveslendim test aldım yaptım ama sonuç hamile değilim Adet olayim de 3. günü gidecem doktorumu degişeceğim :KK43:

Benim 10 ay oldu ruhsal bunalıma girdim hiç iyi değilim Eşim psikoloğa götüreyim seni diyor :KK43:
Bakim şimdi adet olmayı bekliyorum 3 gün gecikti heveslendim test aldım yaptım ama sonuç hamile değilim Adet olayim de 3. günü gidecem doktorumu degişeceğim :KK43:

canm ii akşamlar sen ilaç mı kullandın bu ay adetin nie gecikmiş olabilir

sen naptın canım ya 2 gün geçti adetini değil mi?

bence psikoloğa gitmen iyi gelebilir canım kendi kendine iyi hissedemiyorsan.
hsg çektirerek çok hamile kalan var bence daha bekleme çektir gitsin

hiçbir şey kullanmadım korunmayı bıraktıgımdan beridir adet tarihlerim

16 Mart
16 Nisan
22 Mayıs
22 Haziran
25 Temmuz
23 ağustos
21 eylül
24 ekim

Aslında cokta gecikmedi normaldir sanırım olurum bi kaç gün içinde

sen naptın canım ya 2 gün geçti adetini değil mi?

bence psikoloğa gitmen iyi gelebilir canım kendi kendine iyi hissedemiyorsan.
hsg çektirerek çok hamile kalan var bence daha bekleme çektir gitsin

yok canm yarından sonra günüm inş olmam hamişimdir ama hiç belirtim yok:2:

hiçbir şey kullanmadım korunmayı bıraktıgımdan beridir adet tarihlerim

16 Mart
16 Nisan
22 Mayıs
22 Haziran
25 Temmuz
23 ağustos
21 eylül
24 ekim

Aslında cokta gecikmedi normaldir sanırım olurum bi kaç gün içinde

hımm 3 gün geçmiş ya yap yinede istersen en azından kafan rahat olur canm hayrlısı olur inş hamişsindir ya müjdeli haberini beklerim

Kızlar benimde 24 ü idi adetim ama bugün 27 si olmasına rağmen hiçbir belirti yok
ağrı sancı sızı bile yok :KK43: Ama test yaptım Clear çıktı

şimdimi yaptın canm negatif mi çıktı üzülme ya.bnmde hiç belirtim yok off bnde mi deilim yoksa.bi kaç gün sonra tekrar yap bakalım

:KK43:
Psikoloğa gitmem çare olacak mı ki?

Düşünme diyecek kendine uğraşacak bişiler bul diyecek.

Yürüşe başladım, hergün yürüyorum, Ahşap boyama kursuna gittim, Takı tasarımına gittim, Kuran kursuna gittim.
Ama sonuç ne biliyor musunuz? Ahşabı boyarken aklımda, incik boncukları dizerken aklımda, Kuran kursunda aklımda yürüşe çıkıyorum hem yürüyorum hem aklımda Aklımdan atamıyorum ki :KK43:

şimdimi yaptın canm negatif mi çıktı üzülme ya.bnmde hiç belirtim yok off bnde mi deilim yoksa.bi kaç gün sonra tekrar yap bakalım

Evet 1-2 saat kadar önce yaptım Nöbetçi eczane aradım bi saat, içim içimi yedi var mı yokmu bişiler die :KK31: Çatladım meraktan ama ama negative cıktı maalesef:KK43:

:KK43:
Psikoloğa gitmem çare olacak mı ki?

Düşünme diyecek kendine uğraşacak bişiler bul diyecek.

Yürüşe başladım, hergün yürüyorum, Ahşap boyama kursuna gittim, Takı tasarımına gittim, Kuran kursuna gittim.
Ama sonuç ne biliyor musunuz? Ahşabı boyarken aklımda, incik boncukları dizerken aklımda, Kuran kursunda aklımda yürüşe çıkıyorum hem yürüyorum hem aklımda Aklımdan atamıyorum ki :KK43:
belki konuşarak rahatlarsın canım. aklımızdan atmak zorunda değiliz ki,hayatımızı olumsuz bir hale çevirmesine izin vermeyelim yeter..
10 aydır bekliyorsun bence bundan sonraki adım hsg (eşinde sorun yoksa)

belki konuşarak rahatlarsın canım. aklımızdan atmak zorunda değiliz ki,hayatımızı olumsuz bir hale çevirmesine izin vermeyelim yeter..
10 aydır bekliyorsun bence bundan sonraki adım hsg (eşinde sorun yoksa)

Eşimde sorun çıkmadı bende de çıkmadı bi tek hsg yi yaptırmadım o kaldı

üzülme tatlım ya hayrlısı belki idrarda çıkmamıştır.sen klomen falan kullanmadın demi bu ay.:2:

Klomeni haziran ve temmuz aylarında kullandım yine olmadı :KK31: Hemde 5 tane yumurtam oldu kendileri çatladı iğneye gerek kalmadan ama olmadılar. İncir kürlerini de yaptımdı o da olmadı son 2 aydır özellikle bişi yapmıyorum akışına bıraktım:26:

X