Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

alemsiniz siz ya gülmekten öldüm valla ya bide bugun dr.dediki rahmim dönükmüş ama hamilelige engel degilmiş içim ondan rahat ama problem olabilirmi

sohbete doyum olmuyo kızlar ben kaçar cümleten ii gecelr hayrlı haberlerinizi bekliorum allaha emanet olun aminn :)

alemsiniz siz ya gülmekten öldüm valla ya bide bugun dr.dediki rahmim dönükmüş ama hamilelige engel degilmiş içim ondan rahat ama problem olabilirmi

bendede çatallaşma varmış ama azmış galiba bişiy olmaz dedi. olmaz ya nolcak sen işine bak boşver...

sohbete doyum olmuyo kızlar ben kaçar cümleten ii gecelr hayrlı haberlerinizi bekliorum allaha emanet olun aminn :)

iyii geceler canım bende çıkıyorum artık :KK54: hepinizi....

engel degilmiş gercekten 1 site baktım şimdik ama adet sancısı ve ilişki esnesında agrıya sebep oluyormuş bende neden agrıyor diyordum bundanmış yaawwwwwwww

bu gece uyku yok sana demek :) çok çalış çok önce bi masaj yap gevşesin adamcağız yorulmuştur

valla uyku olmak zorunda çünkü yarın 07:30 da evden çıkıp işe gitmem lazım :)

ii geceler cnm ... 29unda aklım sende ...

slmm yarın ılk defa klomen kullanıcam bir sorunum yok çok sukur hamişlik için hersey yolunda ama hemen ıstıyoruz doktorum tavsıye ettı yarın reglımın 5. gunu neler yapmam lazım hamişlik % kaç acaba....

slmm yarın ılk defa klomen kullanıcam bir sorunum yok çok sukur hamişlik için hersey yolunda ama hemen ıstıyoruz doktorum tavsıye ettı yarın reglımın 5. gunu neler yapmam lazım hamişlik % kaç acaba....

her kadının her ay hamilekalmaoranı yüzde 15 tir cnm. bunu bana jinekologum söyledi.

bişey sorcammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...
klomen+çatlama iğnesi yaptırdım
şimdide progestan kullanıyorum..
kasıklarımda ağrı var bi sağa geçiyo bi sola..
böyle adet olacakmışım gibi..
daha 9 gün var adetime...
varmı tecrübesi olan...

bu çatlatma iğnesi her klomen kullanana yapılıyormu doktorum bana bahsetmedı 11.gun gel ilişki gunlerını ayarlıcaz dedi off kafam cok karıstı

sagoll cemrecım tamam ver bakalım onuda deneyelım...

alternatıf tedavılerıde degerlendırelım dımı:)))

cemrecım tekrar gelmen cok guzell oldu yoklugun cok bellıydıııı

ay canım benım saol valla çocum olmuş kadar sevindim:) bu arada cakşır otu baya sert elınle baya ufalklaştır sonra robotta incecik kıy bal çörek otunuda kıy hepsini karıştır sabah akşam düzenli aç yesın adam kesın yükseliyo dedi inşallah hayırlı haberlerle gelirsin canım:KK34:

Son düzenleme:
günaydın canlar nasılsınız bakalım 10 da dr randevum var adetin 3. günü görüşmesi hadi bakalım hayırlısı

Allah sabır versin canım kolay değil mutlak ama Rabbim daha beterlerinden esirgesin inşallah seni ve aileni.

gel gel tabi:) ankara şuracık :)

ama sende varya bu kadar açıkaçık söyleyebilmek yürek ister bide herif yanında bari yalnız gitseydin:) benim herifte bişiy yok ama onunla gidip aktara ben bile kendim için sadece bişiy diyipte isteyemem yani ne derim en fazla tam adını bilir sanını öğrenirim sorgusuz sualsız şundan istiyorum der parasını öder çıkarım internet sağolsun :) elin adamıyla infertil geyiği yapacak halimiz yok ya Allasen cemre :)
sen nediyosun ben ağzımdan çıkanı biliyommu eşim kızdıkça düzeltim diye ay napıyom ben diyom tam toplıycam dahada batırıyom daha aktarın önünden geçemiyom adam abla oldumu işe yaradımı diycek diye ama insan bazen basireti bağlanırya bende aynı öle oldum hayyatta demiycem şeyler çıktı ağzımdan fenamı oldu otun adını öğrendim:KK1:

Son düzenleme:
günaydınlar kızceğizlerrrr:))
sabah yataktan ayrılasım gelmedi herif kalksın gitsin bugünde yemiyiversin dedim ama olmadı kalktım gene tıpppppıışştıpış hazırladım kahvaltıyı sigara içerken nescafe sigaraydı kahvaltısı sigarayı ıraktı bende ona kahvaltı hazırlamaya başladım eskiden yemezdi bende sevmem erken saat kahvaltıyı:) ama artık o kadar hazılayınca gıdıklıyor biraz yiyor içim el vermedi anlıcanız:KK1: öğlen aksaraya gidiyorum yarın döncem misafirlerimle hehe :) yeğenceğizim gelcek kuzum benim ellerime doğdu desem yalan olmaz sıpa :)

şöyleki sorunun yoksa ekstra birşey yapmana bence gerek yok tabi eşinin sonuçları varmı yokmu bilemem ama sadedce senle ilgili ise 2 güne bir ilişkiyi geçirmeyin olma ihtimali en çok böyle yükseliyor yapabiliyorsanız hergün hatta deneyenlşer varmış 1 ayda hamıle kalanlar var:) bu arada bende yarın ılaca baslıcam ama klomen bana fayda etmedı ben femara kullancam benımde adetımın 5. günü:KK66:

ya öylede ilk defa kullanıcam bununla beraber yapmam gereken varmı kuru ıncır fln duydum lutfen bılgılerınıze ıhtıyacım var...

soğan kürü ve peşine inir kürü yapılıyor ama zahmetli genelde kistleri olan yumurtlamasında sorun olanlar yada sorun olmamasına ragmen olanlarda yapıyor sen bilirsin arastır ıstersen nette çok bılgı var.

bu çatlatma iğnesi her klomen kullanana yapılıyormu doktorum bana bahsetmedı 11.gun gel ilişki gunlerını ayarlıcaz dedi off kafam cok karıstı

11. günü yumurta takibi yapması lazım yumurtan gelişiyor mu boyutu ne kadar eğerki kendiliğinden çatlayabilecek boyutlara gelebilecek durumu varsa vermez çat. iğnesini ama büyüme yeterli değilse verir genelde iğneyi kafan karışmasın zamanla anlarsın süreci dr un iyi ise ona guven şu anda yapabileceğin en iyi sey bu

sen nediyosun ben ağzımdan çıkanı biliyommu eşim kızdıkça düzeltim diye ay napıyom ben diyom tam toplıycam dahada batırıyom daha aktarın önünden geçemiyom adam abla oldumu işe yaradımı diycek diye ama insan bazen basireti bağlanırya bende aynı öle oldum hayyatta demiycem şeyler çıktı ağzımdan fenamı oldu otun adını öğrendim:KK1:

cemreeeeeeeeeeeee :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ayyy çok güldüm kıııııı :) milletin üstüne bide aktarcı amca eklenmesin bebek yok mu bebek diye hahahaahahaaha adını öğrendinde ben senin herif olsam eve gelınce kucağıma yatırırdım senı popona 2 şaplak atardım :) :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK8:

Kızlar herkese günayddıınn,coşmuşsunuz akşam yaaa okuu okuuu bitiremedim valla..Kızlar bu cumartesi bir daha dr. gidiyorum.Salı akşamı gittiğimde çatlamış kabul ediyorum ama cumartesi akşamı gel bir daha görelim dedi bakalım hayırlısı artık,bu ayda ümidim yok çünkü dr. gün aşırı dedi biz pek uygulamadık 2 gündür ilişki yoktu kayınvalidemlerde kalınca önceki günde dr.gittik yorulduk eve nasıl attık kendimizi bilemedik ama olacağı varsa olurda beklemedeyiz bu ay hayırlısı olsun inş.

Canım ben doktorumu değiştirmiştim. Eskişehirdeki doktorum burada yeni bir doktor tavsiye etti( Adana) Ona gittim ilk muayene özel hastanede doktorluk yapıo. Sağolsun çok ilgilendi. Ben düşük yapmadım şimdiye kadar. Anlattık eşimle birlikte doktora böyle böyle çocuğumuz olmuo die. Doktor,muayene etti falan. Sonra ssk doğumu aradı birileriyle görüştü. Burada çok para ödersiniz paralarınızı doğduktan sonra bebeğe saklayın gidin hastaneye şu kişiyi bulun size yardımcı olacak dedi bir kağıt yazdı verdi. Gittik sağolsun bayan tüm testlerimizi, yaptırdı. A'dan Z'ye hayatımda hiç bu kadar çok test yapılmadı yani. Beş kuruşta para vermedik SSK olduğu için. Doktor kendiliğinden istedi yani bu testleri. Coraspin kullanmaya başladım zaten ama hamile kalmadan önce iğneye başlamam gerekiyormuş. İğne içinde ayın 1 inde çıkacak protein ve faktör testlerinin sonuçlarını bekliyoruz.Ben söyleyene kadar gebelik yok korunun dedi.

İnşallah çabu biter canım inşallah...

Canım doktora göre değişio bu. Genelde tekrarlayan düşükleri olanlara yapılıyormuş. Bende daha önce hiç duymamıştım. Benim doktorum şuanda tıp literatüründe olan tüm testleri istediği için benden öğrendik.

valla çok şanslısın canım benim 1 düşüğüm var yine de yaparlar mı diye düşünüyorum.araştırma hastanesine gidersem yaparlar ya sevkle yada özeline gidiceksin dışardan ama artık çok yoruldum bende o da var mı bende bu mu var ondan mı olmuyor diye diye kendimi strese soktorum olacağı varsa olur bu kadar dideklemenin hiçbir anlamı yok eğer Allah göstermesin yeniden düşük yaparsam araştırılmasını kesin isticem.ama şuanda artık araştırma sürecimi bitirdim okumuyorum araştırmıyorum kulaklarımı tıkıyorum konuşmalara tavsiyelere çok bıktım dertleştiğim yakınlarımla bile artık konuşmuyoruz.sanki araştırdıkça daha çok uzaklaşıyor meleğim benden geleceği varsa da gelmicek.ben anladım ki çok okumak ve çok araştırmak da iyi değil.şuanki tedavi gördüğüm merkeze ve doktoruma çok güveniyorum.kendimi onlara teslim ettim olucak inşallah birkaç aya.allah birdaha yaşatmasın bana bu acıyı korkuyomuyum korkuyorum yeniden düşük olucak diye ama napalım 1 kez oldu diye hep olucak anlamına da gelmiyor çoğu insanların ilk bebeği düşüyor.Allahıma dua ediyorum ona inanıyorum sığınıyorum önce onun sonra da doktorların izniyle olucak inşallah.o yüzden artık çok giremiyorum çünkü bana zarar veriyor..

3. ay bu ay klomende yalnız kızlar ovitrelle den sonra doktorun dediği 36. saat dışında adet oluncaya kadar hiç yapmıyoruz biz acaba ondan şimdiye kadar tutmamış olabilir mi? bu ay günaşırı planlıyorum :KK30:

canım hiç öyle şey olur mu ne zararı olabilir ki asıl faydası olur yani her seferinde başka bir yumurta zaten döllenemez rahim bunu tolere edemez bir yumurta döllenince zaten kendini kapatıyor birdaha döllenmesi imkansız he diyelim ki bikaç gün sonra da başka bir yumurta büyüdü o da döllenirse en fazla ikiz olur :) ama sen çalış ovitrelle den sonra 36. saat başla ve sonrasında gün aşırı olacak şekilde 1 hafta devam et..

X