Klomen ve estrofem ilk deneme başarısız

Yalnız zaten estrofem yani östrojen hormonu rahim duvarının ince olduğu için veriliyor ve tabikide kontrol altında hormonlara bakıldıktan sonra kullanılması gerekiyor bana doktorumun verme sebebi bu rahim duvarı ince olunca tutunma zorlaşıyormuş

Progestan kullanımı kişiden kişiye göre değişir herkesin kullanması doğru olmaz diye düşünüyorum
galiba ama prospektründe açık açık bu şekilde yazması ben de endişe yarattı acaba forumda anladığım kadarı ile çok fazla estrofem kullanan mevcut acaba nasıl kullandıklarını paylaşırlarmı tabiki bu yan etkiyi doktorumuza sormakkmen güvenlisi fakat ben tedaviye ara verdiğim için ulaşamıyorum

Ben şuan 3.kutudayım günde 3 defa 8 saat arayla kullanıyorum dediğim gibi benim rahim duvarım ince olduğu için verdi doktorum

Merhaba hanımlar bende 3.kez klomene başlıcam yarın. İlk klomen kullandığımda çatlatma iğnesi kullandım ikincisinde kullanmadım. Şimdi de klomenle beraber inositol kullanmamı söyledi doktorum bu şekilde kullanan ve olumlu sonuç alan varmı ?

İnositol nedir ne için yazdı doktorunuz

İnofolic combi ilacı mı

Benimde bu ikinci denemem ilk denememde klomen estrofem ve ovitrelle oldum ama tutmadı
Bende ilk denememde klomen ve ovitrelle kullandım ama eşim il dışına çıkmak zorunda olduğu için o ayı değerlendirememiştik. Ertsi ay sadece klomen kullandım onda da olmadı. İnşallah bunda güzel haberler alırız.

Yumurta takibi yapıldı mı sizin ne durumda yumurtalarınız

Yarın 5. Günüm yarın başlıcam klomene haftaya tekrar gidicem o zaman bakıcak yumurtalara ama bende kendim ovülasyon testiyle takip edicem.
Ovülasyon testi bende yaptım ama yanlış sonuç çıkıyor gibi geldi bıraktım doktor kontrolündeyken gerek yok dedim sonra yapmadım daha çok strese sokuyor insanı

Ovülasyon testi bende yaptım ama yanlış sonuç çıkıyor gibi geldi bıraktım doktor kontrolündeyken gerek yok dedim sonra yapmadım daha çok strese sokuyor insanı
Ben de bi kere kullanmıştım çatlamayı yakalayabilmiştim ama bu sefer nasıl olacak bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…