Klomen ve estrofem ilk deneme başarısız

İlk gebeliğimde de çok beklemiştim. Sebepsiz olmuyor uzun süre. Çok süreçlerden geçmiştim ben de. Sizin gibi 1.5 yıldan sonra olmuştu. Beş yıl önce. Şimdi kardeşi olsun istiyoruz yine 14 ay olacak uğraşıyoruz her türlü tahlil tetkik sperm testi rahim filmi tertemiz ama demek ki zamanı değil diye bekliyoruz vakti geldiğinde oluyor. Rabbim hayırlısını versin gerçekten hayırlı zamanda. İnşallah haber ederim tabiki bu ay sonu belli olur diye düşünüyorum. Belirti yaşadın mi ya da diğer aylardan farklı hissettiren bir şey.

Ovülasyon testini her gün mü yapıyosunuz
Hergün yaparak daha iyi takip edebilirsiniz
Benim adetim normalde düzenli olduğu için ne zaman yumurtlayacağımı biliyorum. O yüzden adetin 9 veya 10.gün başlardım
13-14.gün yumurtlama görürdüm.

İnşaAllah gönlünüzce sağlıklı ve hayırlı bi evladınız olur
Evet ilk ve net belirtim göğüslerimdi. Ovülasyon testimin pik olduğu gece minicik bi hassasiyet başladı göğüs uçlarında.
Normalde çatlamadan 2-3 gün sonra başlardı. Bu sefer testin pik gecesi başladı.
Ve asla geçmedi. Şuan bile 11.haftaya geldim hala aynı acı var.
Adet olmama 2-3 gün kala acısı biterdi anlardım.
Ama bu sefer bitmedi. Bir de Bel ağrısı yaşadım adete 3 gün kala.
O gece test yaptım ilk idrar olmamasına rağmen silik çıktı.
Ertesi sabah yani 2 gün kala (çatlamanın 12.günü) kan verdim pozitifti.

Çok ama çok teşekkür ederim o güzel duanız için anladım göğüs etken olmuş ama benim ilk gebeliğimde de göğüslerimle ilgili hiç belirtim olmamıştı. Hatta benim adet belirtim olarak da göğüslerime bir şey olmaz hiç ilk gebeliğimde su gibi akıntım olmuştu iki üç defa iç çamaşırımı ıslatan. Bu akıntıdan iki gün sonra testim silik pozitif çıkmıştı. Şimdi bunda da mi acaba öyle olur diyorum bilemiyorum. Bekliyorum. Çok sevindim senin ardına sağ Salim kucağına almak nasip olsun inşallah

Amiinn inşaAllah hepimize
Her bünye farklı kesinlikle bende niye bu yok şu yok dememek lazım. Sıfır belirti ile hamile olan da var.

Ovülasyon testini yorumlayabilir misiniz

Eklentiler

• IMG_0884.jpeg
    51,4 KB · Görüntüleme: 54
merhaba ben de femera ve estrofem kullandım ama pişman oldum galiba prospektünde rahmi alınmamış kadınlar progestanla almalı yazıyor fakat doktor bana progestan yazmadı bende kullandım siz ne şekilde kullandınız lütfen yardım progestan ilacı aldınız mı?

merhaba ben de femera ve estrofem kullandım ama pişman oldum galiba prospektünde rahmi alınmamış kadınlar progestanla almalı yazıyor fakat doktor bana progestan yazmadı bende kullandım siz ne şekilde kullandınız lütfen yardım progestan ilacı aldınız mı

+1 sürecimiz aynı tek fark benim doktorum femara verdi yumurtam kendiliğinden catladi
merhaba ben de femera ve estrofem kullandım ama pişman oldum galiba prospektünde rahmi alınmamış kadınlar progestanla almalı yazıyor fakat doktor bana progestan yazmadı bende kullandım siz ne şekilde kullandınız lütfen yardım progestan ilacı aldınız mı

Yok hayır bende kullanmadım progestan neden kullanılması gerekiyormuş

Ne zaman kullandınız bana ekstra Bi şey vermedi ilk ayı onun gozleminde kullandım tutmazsa 2 ve 3 . Ay kendim sabah öğlen akşam şeklinde kullanmam gerektiğini söyledi

Yok hayır bende kullanmadım progestan neden kullanılması gerekiyormuş
estrofem ilacının prospekründe eğer rahminiz alınmadıysa doktorunuz size prpgeatanla reçete edecektir yazıyor bende kullanmadım sonradan okudum rahim kanseri etkisi varmış tek başına kullanımda size de atayım fotosunu

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-24-12-49-05-077_com.mi.globalbrowser.jpg
    100,8 KB · Görüntüleme: 42
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…