Klomen kullanıp çatlatma iğnesi olmadan hamile kalan var mı?

Kızlar ben ara veriyorum bir süre düşünmicem çünkü test yaptırdım ve negatif umarım isteyen herkese Allah bir bebiş nasip eder ama ben bu psikolojiyle zorlanıyorum biraz ara verip boşvericem. Olur da bir mucize olursa kesinlikle ilk buraya yazıp herkese yardımcı olucam

Merhaba, ben de pcosluyum ve klomenle hamile kaldim. Catlatma ignesi olmadim, 2 sefer kullandim, ikisinde de kendiliginden catladi yumurta. Fakat benim de hamileligim 10. haftada dusukle sonuclandi :/

Kizlar doktorlar pkos te olsak yumurtlama gununu direk 14 olarak veriyorlar. Kac doktora gittim, hepsine 45-60 gun regl olmadigimi soylesem de ilaclari hep adet dongum 28 gunmus gibi veriyorlar.

Klomende'de ayni sey oldu. Tam olarak takip de yapilmadi, 2 kere gittim 12-16 gunler arasi ikisinde de catlamamisti ve cok buyuk de degildi 17-18mmydi yumurta hala. Iliskiye girmemiz onerildi o siralar. Sonra regl gecikti yine, ve megersem tam ovulasyon gununu kacirmisim cunku 1 hafta sonra olmus.

Ben ovulasyon testi ya da vucut isisi kontrolune cok guveniyorum. Klomen kullandigim 2. ay artik ovulasyon gunumu direk 14. gun olarak dusunmedim ezbere, ama vucudumu dinledim ovulasyon agrisi oluyor bende o yuzden kolay oluyor ayirt etmek, ve alt karnim sisiyor, akinti degisiyor. Catlarken de kist agrisi gibi oluyor. Ovulasyon test kitleriyle de ovulasyonu teyit ettim, adet dongusunun 23. gunde oldu, birliktelikleri ona gore ayarladik ve o ay hamile kalabildim.

Mutlaka ovulasyon gununuzu buldugunuzdan emin olun kizlar, her ay baska gun olabiliyor, ille 14 degil 18. gunde de olabilir mesela, ona gore dogru gunleri degerlendirdiginizden emin olursaniz klomen bence cok etkili!

Ama yumurta kalitesi isi biraz beni de dusundurdu suan. Bir surumuzun kimyasal ve dusukle mi sonuclandi yani :/

Evet benim de şuan beta hcg 18 çıktı doktor kimyasal gebelik olabilir dedi. Hayırlısı olsun

Madem klomen vs gibi ilaçlarla kimyasal gebelik bu kadar fazla oluşuyor neden bu ilaçlar veriliyor çok üzgünüm yaşadıklarım için

Canım benimde klomenle kimyasal oldu ilk denemede ilk kan verdim 33 çıktı sonra 54 iki gün sonra 105 e kadar çıktı ve birden düştü düzenli artış gibi gözükse de de öyle olmadi bilmiyorum ama en azından hamile kalabiliyoruz bu demek oluyo ki eşinde de sende de sorun yok kimyasal yaşayanların en az bir tüpü açık demektir yani sorun yok demekmiş inşallah en kısa zamanda nasip olur

Bu olaydan sonra yine de Umutlarım tükendi büyük üzüntü oldu ama inşallah hepimize nasip etsin Allah büyüktür

Merhaba ben klomen kullandım çatlatma iğnesi olmadan hamile kaldım ama 6. Haftada kese gözükmedi sağlıksız bi gebelikti şimdi yeniden hamileyim Allaha şükür rabbim herkese nasip etsin inşallah
Merhaba bende klomenle hamile kalıp dış gebelik geçirip sağ tüpüm alındı yeniden gebelik düşünüyorum siz tekrardan hamile kaldığınızda klomen mi kullanmıştınız

Ben Klomen kullandim, ilk ay 2 yumurta olustu. Her gun iliskiye ragmen gebelik olusmadi.
Ikinci ay 1 yumurta olustu, gun asiri iliski yasadik ve bebegimiz oldu.
Her iki kullanimda catlatma ignesi kullanilmadi.

Ikinci gebeligimde dogal yollardan oldu. Saglikli beslenmeye basladim. Karbonitrati buyuk bir olcude cikardim hayatimdan.
Bence bu konuyada dikkat cekilmesi gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…