Gebeliğe Hazırlık Klomen kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok adet duzenli.kg disinda bi sorun cikmadi bi de yas 38 olcak artik.bi de insulin direnci var glifor verdi ama ilaci omur boyu kullanamazsjn zayiflicaksin illaki dedi
Ben günlük 45 dakika yürümeye çalışıyorum birde bol bol su iciyorum . Ekmeğide hemen hemen kestim sayılır ama Çok zor kilo veriyorum pcos olduğum için koley alıyorum zor veriyorum

Ben günlük 45 dakika yürümeye çalışıyorum birde bol bol su iciyorum . Ekmeğide hemen hemen kestim sayılır ama Çok zor kilo veriyorum pcos olduğum için koley alıyorum zor veriyorum
Ben de güya bugun diyete baslayacaktim olmadi.spor yapayim diye düşündüm onada üşendim.haftaya diyetisyen randevusu aldim.insan kendi istemedikce diyetisyen napsin da işte bakalim

Ben de güya bugun diyete baslayacaktim olmadi.spor yapayim diye düşündüm onada üşendim.haftaya diyetisyen randevusu aldim.insan kendi istemedikce diyetisyen napsin da işte bakalim
Ne olursa olsun umutsuzluğa kapılmamak lazım diye düşünüyorum. İnsanlar çok kötü dün eşimin bir akrabasının eşi var benden 5 yaş falan küçük düşün yani . Bir tane kızı var dün beni aradı ayyy midem bulanıyor sağlık ocağına kan vermeye gittim kesin hamileyim dedi. Bende hayırlı olsun canım varsa dedim. Kaldırdı bana dediki sendede hala tık yok kalamiyorsan doktora git bari. Delirdim ya delirdim ağzıma geleni saydım ama anlamaz işte karşıdaki boş insan boş . Sigara icmemem lazım yine başladım çıldırıyorum.

Onlarin düşündüğünü biz dusunemiyoruz ya bildik billdik konusup insanin sinirini oynatirlar.edepsizlik.

Kizlar ben evlendim galiba. İğnenin 12. Günü bugün dayanamadım bı test yapayım dedim net bir şekilde tek çizgi çıktı. İğnenin etkisi olsaydı en azından silikte olsa ikinci çizgi çıkardı . Kısmet değilmiş

Yok canım öyle düşünme 13.gün negatif 15.gün pozitif görenler var iğne etkisi geçmiş en azından

Benimde 6si. Üç gündür yumurtlama testinde yukurtlamaya yakın görüyorum bende anlamadim ya bugün 25.gün Pik de degil ama bugüne kader hiç koyulaşmadı doktor da en son cuma günü 11 mm demişti ve büyümez demişti bilmiyorum kafam karışti. Madem buyumedi neden yumurtlamaya yakın görüyorum. Bak ikili test dün yaptığım. Tekli yaptığım resim de doktora gittiğim gün

Eklentiler

• 028CC980-5E8E-4702-BCEF-D5C7C63B3DD1.jpeg
    162,6 KB · Görüntüleme: 28
  • DBC43F61-BC28-4E6E-B67D-54E552A01B5B.jpeg
    98,5 KB · Görüntüleme: 32
Ovulasyon testinden pek anlamıyorum canım. Ama yumurta kalitesi için c life diye bir karışım varmış onu deniycem bu ay . Sende başla istersen adetle birlikte baslaniyormus sanırım. En azından yumurtalarimiz buyur gelecek aya

Evet duydum canım kimisi hamile kaliyo kimisi hormonlarımı bozdu diyo

Kızlar 35 günde bi adet oluyorum pcos görünümü var dedi ultrasonda görünmedi değerlerde normal ama fsh 5 biraz yüksekmiş yumurtlama takibi yaptık her ay progesteron 9.8 10 11 ki biseyler çıkıyordu klomen tedavisi bana gerekirmi sizce

Klomen yumurta olusmayan yada geç oluşan kadınlar için başvurulan bir tedavi yöntemi . Yumurtlamanizda bir problem gormediyse doktorunuz ondan başlamamış olabilir . Siz yinede başka bir doktora görünün derim

Klomen yumurta olusmayan yada geç oluşan kadınlar için başvurulan bir tedavi yöntemi . Yumurtlamanizda bir problem gormediyse doktorunuz ondan başlamamış olabilir . Siz yinede başka bir doktora görünün derim
Oluşuyor kaliteli galiba değerlere gore ama geç oluşuyor 14 gün değilde 28 gün oluşuyor mesela

Bugun kontrolum vardi.iki yumurta olmus klonene tepki vermis ama fazla vermis dedi .buyukmus yumurta biri 2.5 dedi.normal ilişki devam edin tekrar adet olursan ucuncu gunu gel klomenin dozunu azaltip uygulayalim dedi kist olmazsa dedi kist olursa bekleriz dedi.bu yumurtalarin olma ihtimali varmi dedim.catlarsa olabilir ama olmatanilirde dedi.catlatma ignesine gerek yok dedi

Yelizcim yine mi hamilesin

Hakkında hayırlısı olsun canım bekleyip görmekten başka şansımız yok. Ben tekrardan başlayacağım tedaviye bu ay tutmadı malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…