Gebeliğe Hazırlık Klomen kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım aradım sordum yarısını yeterli görmüş sekreteriyle konuştum kendiside yanındaydı. Eğer bu ay olmazsa kalan yarısını gelecek ay kullanırsın dedi
Çok iyi canım doktor demekki bildiği varmış inşallah bakalım bu ay güzel haberler alırız. İğneyi yaptın mi

Çok iyi canım doktor demekki bildiği varmış inşallah bakalım bu ay güzel haberler alırız. İğneyi yaptın mi
Dün yaptırdım kuzum işte o yüzden aklıma takıldı ya neden yarısı diye. İnan varya o kadar panik yaptım ki anlatamam . Acaba benmi yanlış birşey yaptım diye

Dün yaptırdım kuzum işte o yüzden aklıma takıldı ya neden yarısı diye. İnan varya o kadar panik yaptım ki anlatamam . Acaba benmi yanlış birşey yaptım diye
Yok yok canım sakın kal stres yapma hiç vardır bı bildiği inşallah güzel haberler alicaz

İnşallah canimm . Seninde haberlerini bekliyorum mutlaka yaz
Sana yazicam mutlaka canım inşallah nasip olursa yarın gidcem 1 de güzel haberler alırım inşallah büyümüştür. Bı yandan ovulasyon yapıyorum pik görmedm dün önceki günlere göre koyuluk gördüm sadece birazcık bakalım nolacak. Bide çok açık kokusuz açık sarı akıntım var. Senin yumurtlama akıntım falan oldumu ?

Yok kuzum daha olmadı. Bende aktara gittim yeni keçi boynuzu pekmezi ve hayıt tohumu aldım onlarida deniycem bakalim

Yumurtalari canlandiriyormus canım . Çatlatmayada yardimci oluyormuş diye duydum
Canım çıktım doktordan ama yumurtaların buyumemis dedi haftaya tekrar gel dedi. Bekliyorum böyle bı sonuç ben zaten geç yumurtluyorum. İlk bebektede doktor yumurta yok dedi ama geç yumurtladigim için ikiz gebe kalmıştım. Ovulasyon testine devam edicem. Acaba klomen alıp kullansam mi bilemedim

Yok canım kullanma bence. Çünkü fazla kullanımı yumurtaları aşırı büyütüyormus buda Allah korusun ameliyata bile yol acabiliyormus . Bekle bence benimde hemen buyumemisti biliyorsun .

Yok canım kullanma bence. Çünkü fazla kullanımı yumurtaları aşırı büyütüyormus buda Allah korusun ameliyata bile yol acabiliyormus . Bekle bence benimde hemen buyumemisti biliyorsun .
Aa öyle mi korktum şimdi kullanmayim o zaman. Aynen beklicez canım valla başka çarem yok

Kizlar nasılsınız ? Ne var ne yok ben beklemelere dayanamıyorum vallahi :)) gelin biraz sohbet edelim :)))

Ben de yarin basliyorum klomene bugun dr gittim adetin besinci gunu başla bes gun kullan iki gun bos 3 martda kontrol dedi.37 yasim yeni evliyim 8 aylik ama kilom cok baaka problemim cikmadi ama kilo sorun dedi doktor

Ben de yarin basliyorum klomene bugun dr gittim adetin besinci gunu başla bes gun kullan iki gun bos 3 martda kontrol dedi.37 yasim yeni evliyim 8 aylik ama kilom cok baaka problemim cikmadi ama kilo sorun dedi doktor
İnşallah tez vakitte güzel haberlerini alırsın . Bende 74 kiloyum banada kilo ver dedi ama veremiyorum bir türlü .kilo gerçekten problem

Aslında olacak olduktan sonra herşey bahanede. Adetleriniz nasıl düzensizlik varmı ?
Yok adet duzenli.kg disinda bi sorun cikmadi bi de yas 38 olcak artik.bi de insulin direnci var glifor verdi ama ilaci omur boyu kullanamazsjn zayiflicaksin illaki dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…