Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Mrb kizlar bi sey sorcaktim ben.klomen ilaci 5 gunluk sure ile mi sadece kullanilan bir ilac.ben onceki ay doktorum 4 gun kullandim yumos yoktu arti 5 gun daha kullandirdi.yumoslar istenildigi gibi oldu .. Fakat gebelik olmadi.bu ay farkli doktora gittim o sadece 5 gun kullandirdi.5 gunden fazla o sekilde bir tedavi olmaz bilmiyorum dedi..

Ben klome değil de serophene kullandım bu ay.. Adetin 3. Günü başladım 5 gün kullandım.. 21. Gün de progesteron testi istedi.. Onu da yaptırdım.. O da güzel çıktı çok şükür.. Şimdi adeti bekliyoruz :) inşallah gelmez :))))

Canim her doktorun baska baska bi tedavi sekli var . ben hep 5gun iciyorum hep adetimin 5.gunu iciyorum.yanliz sadece bir kere 4.gun adetin ictm o kadr smdi yine verdi 5.gun ictm catlatma ignemi de vuruldum cok sukur calistrdik yumurtaliklarimi herseyn hayirlisi olsn

İnsallah hayirlisyla hamile kalirsin canim Rabbim.bizim icin en iyisini dogru zamani bilir

Cevabin icin tesekkur ederim canim Evet cnm folik asit yazdi kullaniyorum birde seker ilaci kullaniyorum ama bir trlu zayiflayamiyorum bnde dun adt oldum carsamba gnu basliycam insallah sonuc alirim ilaci kullanirken iliskiye giriliyomu peki yoksa doktora muayeneden sonrami oneriyo

Bu arada hayirli olsn cnm allah kucana alip buyutmwni nasip etsn insalah hayrli bir evlat olsn

bence zayıflamak için acilen fitnees a yazıl bende kendi çabalarımla zayıflayamadım ama 4 ayda 7 kilo verdim spor salonuna gittiğm için yoksa olmuyor :) :) klomen kullanırken ilişkiye girme hap bittiten 2 gün sonra ilişki ye girebilirsin .. benim dr öyle demişti .

Zayiflamaya calisicam insallah ilaci adetimin besinci gunu baslicam 5adet icicem 12 yada13gun muayeneye gidicem bakalim nolucak

Kizlar size birsey sorucam ben catlatma ignemi vurulali 10gun oldu bugun bi damla kan gelmis ve kasiklarimda hafif hafif agriyo gogus agrim yk benim gibi erken olan varmi adet

Yumurtam bugun 23 mm olmus. Doktora yumurtladimmi diye sordum. Ultrasonla anlayalayizki dedi. Ama yumurtan gayet guzel gelismis dedi.

Nasil.yani ben anlamadm benmde sol da iki tane yumurtam vardi biri 16mmbiride 21mm di doktr hemen verdi igneyi hatta aksam vurulaym dedm olmaz oglenden sonra hemen vurul dedi
Hayir igne vermedi. Ovulasyon testlerim hala négatif gosteriyor. Ama vucut isimda artis var. Kafam karisik. Ilk klomen kullanisim.

Nasil.yani ben anlamadm benmde sol da iki tane yumurtam vardi biri 16mmbiride 21mm di doktr hemen verdi igneyi hatta aksam vurulaym dedm olmaz oglenden sonra hemen vurul dedi
Doktorum da 6 ay izne ayrildi. 7 ay hamileydi en son. Asistani bakiyor bana simdi. Asistan kiz da uyuz birsey zaten. Sormayinca gikini cikarmiyor.
Adetin 21.gunu progesteron testi vermisti doktorum. Ovulasyon olup olmadigi o testte belli olacak. Eger olmamissa, bir dahaki ay catlatma ignesi isticem. Bosu bosuna klomen kullanmak istemiyorum. Zaten 3 ay klomen, 3 ay asilama ve 3 defa da tup bebek seklinde tedavi verildi. Gittigim yer, infertilite icin arastirma ve tedavi hastanesi. Hastalarinin %95i hamile kaliyor. O yuzden guveniyorum da aslinda. Igne vurmadiysa gerek yoktur demekki.

Dogrudr cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…