Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kızlar merhaba, sizlere bir sorum olacak. Geçen ay başarısız klomid ve çatlatma iğnesinden sonra bu ay tekrar klomid kullandım ve yumurta takibindeydim fakat cuma gün en büyük yumurta 9mm olan 4adet yumurtam bugün yani çarş gün olan kontrolümde görünmedi. Doktorum; çok ender olsa da olabilir, yumurtalar hızlı büyüyüp çatlamış olabilirler ve bugün ile yarın ilişki dedi. Moralim bozulduboşuna klomid içtim gibi hissettim. Yumurtası hızlı büyüyüp kendiliğinden çatlayıp hamile olan oldu mu???

Sizce var mı hayalet çizgi hanımlar?

Eklentiler

• IMG_20170714_114035-01.jpeg
    26,9 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar ben salı günü çatlatma iğnemi vurdurdum..
4.cü günüm bugün ama hiç bi belirtim yok ağrı sızı falan..
Sadece 36.cı saatte karnıma ağrı girdi sol tarafına ve sol kasığm ağrıdı biraz ama kısa sürdü...
Ve şuan sol kasığım şiş bide göğüslerim dolgun..
Ama ağrı falan yok

Geçen ay ilk çatlatma iğnemde karnım neredeyse 1 haftaya yakın çok şiddetli ağrımıştı..

Off bu ay çatlamıyor mu yoksa

Dr a gidip baktırsana canım

Canım ben küçük bi ilçede yaşıyorum ve doktorum antalyada..
5 saat uzaklıkta yani gidiş-geliş 10 saat
Ama p.tesi olmazsa bizim burdaki özele gidecem..
Sende mi çatlatma iğnesi vurdurdun??
Canım bak şöyle söyliyim ben ikinci ayım klomen kullanalı.geçen ay iki yumurtam vardı aşırı kasık ağrım oldu iğneyi vurdurduğum gece öldüm resmen...
Bu ay yine klomen kullandım iğne vurdurdum sıfır ağrım oldu dr a sürekli takip ettirdim bu arada...üzülerek gittim hiç yumurtam yok galiba ağrım yok dedim baktıkki 3 yumurtam oluşmuş ve çatlamış ruhum duymadı:) o nedenle hiç canını sıkma ağrı işleri belli olmuyor kafaya takma

Aynen canım Benim de geçen ay ilk çatlatma iğnem de çok sancılı geçmişti tuvaletimi bile yapamıyordum ama çatlamıştı..

Bu ay ikinci iğnemi oldum sadece 36.cı saatte karnıma ağrı girdi ve sabaha hiç ağrı sızı yoktu..
Bide sol kasığım ve gögüslerim hala şiş...

Inşallah benimkide çatlamıştır canım...
Inşallah bebişlerimiz bu sefer bizimle olur

İnşallah canım

Bu arada bende salı vurdurdum iğneyi şimdi düşündüm de:) sende akıntı oldumu peki?
Canım ikimizinde ikinci tedavisi demek ki :))
Bugün akıntım çok fazla oldu ama şuan yok...
Bugün çok fazla cinsel istek oldu bende oyüzdendir diye önemsemedim ama hayatımda ilk defa okadar çok yoğun akıntım geldi..
Afedersin ama tuvalette idrarım geliyormuş gibi akıntım aktı...

Hım bende yumurta akı kıvamında oluyor günde 1-2 defa ancak

Kızlar merhaba size Bi sorum olucakti bende bu ay ilk kez Klomen kullandım 9. Gün yumurtam 12 mm di 10. Gün gittiğimde 18 mm olmuş Dedi çatlatma iğnesi verdi dün aksam igneyi oldum fakat bugun aklıma takıldı bir günde 6 mm buyumesi mümkünmü :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…