Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım bende ekimde kimyasal gebeliğim vardı sonrasında enfeksiyon falan kaptım kac ay kendime gelemedim annemler kayınvalideler geldi derken 2 ay falan ertlendi işte o günden sonra benimde olmuyorrr inş gelir bebişinn

kötü bi durum önce hamile oldğunu öğreniyorsun vee sonra bebeğin seni bırakıyor:KK43: Allah birdaha yaşatmasın... tez zamanda beişlerimiz gelsin inşallah...

kızlarr iyi akşamlarrr öpüldünüzz :KK54::KK54:

ariver akşam girersen okursan canım aklımızdasınn nolur kendini bırakma..bizlerinde ne olacağı belli değil..bu günleri beraber atlatacağız ve ini hepimiz birgünn hamileyizz diye bağıracağızz canımmmm :KK54::KK54:

evrakçu kızz yarınn 3 ü iple çekiommm heee:KK52::KK52:

kötü bi durum önce hamile oldğunu öğreniyorsun vee sonra bebeğin seni bırakıyor:KK43: Allah birdaha yaşatmasın... tez zamanda beişlerimiz gelsin inşallah...
[/QUOTE]

öyle canımm 1 kac günlük seviniyorsun hattaa benim gibi az cok bişeyleri biliyosan cok sevinemiyosun bileee acaba yükselcek mi diye diyeee gitti bile bebeğimmm:KK14: hayırlısı inş Rabbim c.c. sağlıklı bebiiler gönderir.testlerinde vs sorun yoksa canım yumurta takibine başla hemen inş yeni döngün bebeğini getirir :KK16:

öyle canımm 1 kac günlük seviniyorsun hattaa benim gibi az cok bişeyleri biliyosan cok sevinemiyosun bileee acaba yükselcek mi diye diyeee gitti bile bebeğimmm:KK14: hayırlısı inş Rabbim c.c. sağlıklı bebiiler gönderir.testlerinde vs sorun yoksa canım yumurta takibine başla hemen inş yeni döngün bebeğini getirir :KK16:[/QUOTE]

gerçekten zor seni çok iyi anlıyorum 2 kez yaşadım hemde:KK43:evet canım heycanla adet olmayı bekliyorum ilk defa adet olmayı bukadar çok istiyorum ki hemen başlasın tedavim dye:))

ariver akşam girersen okursan canım aklımızdasınn nolur kendini bırakma..bizlerinde ne olacağı belli değil..bu günleri beraber atlatacağız ve ini hepimiz birgünn hamileyizz diye bağıracağızz canımmmm :KK54::KK54:

ben cekmiyommm hatta gelsin istemiyom yaaa 3 olmasınnnn :KK43: hayırlısını ver Rabbimmm c.c.....ynen ariverr seni seviyoruz hep beraber hamiş kalcazzzz göbüş büyütcezz bebişlerimizin kilolarını testlerini söylicezz o günlerde gelecek inş...hem sen demez miyidnnn... her gecenin bir sabahı var...seviyorum senii :KK54:

gerçekten zor seni çok iyi anlıyorum 2 kez yaşadım hemde:KK43:evet canım heycanla adet olmayı bekliyorum ilk defa adet olmayı bukadar çok istiyorum ki hemen başlasın tedavim dye:))[/QUOTE]

canımm 2 kez yaşamışsın zor bi durum.eşin test yaptırdımı ??ben cok araştırdımm bu kimyasal gebeliği genelde spermlerden kaynaklı olurmuş yani sorunlu olan sperm döllenince vücut kabul etmeyip atarmış...eşimde morfoloji sorunu olduğunu öğrendik biz. yüzde 6.kimyasal gebeliğim doktorum morfolojiye yordu hayırlısı inş...

gerçekten zor seni çok iyi anlıyorum 2 kez yaşadım hemde:KK43:evet canım heycanla adet olmayı bekliyorum ilk defa adet olmayı bukadar çok istiyorum ki hemen başlasın tedavim dye:))

canımm 2 kez yaşamışsın zor bi durum.eşin test yaptırdımı ??ben cok araştırdımm bu kimyasal gebeliği genelde spermlerden kaynaklı olurmuş yani sorunlu olan sperm döllenince vücut kabul etmeyip atarmış...eşimde morfoloji sorunu olduğunu öğrendik biz. yüzde 6.kimyasal gebeliğim doktorum morfolojiye yordu hayırlısı inş...[/QUOTE]

canım eşimin testi gayet iyi doktor bu normal genelde kadınların hepsi yaşıyor dedi..

canımm 2 kez yaşamışsın zor bi durum.eşin test yaptırdımı ??ben cok araştırdımm bu kimyasal gebeliği genelde spermlerden kaynaklı olurmuş yani sorunlu olan sperm döllenince vücut kabul etmeyip atarmış...eşimde morfoloji sorunu olduğunu öğrendik biz. yüzde 6.kimyasal gebeliğim doktorum morfolojiye yordu hayırlısı inş...

canım eşimin testi gayet iyi doktor bu normal genelde kadınların hepsi yaşıyor dedi.. [/QUOTE]

evet cabnım hemen hemen her kadında olurmuş bu durum ama 3 ten sonrasında bazı testler istiyorlar benim doktorum öyle dedi.senin daha 1 kere gerek yok dedi.inş bebişimiz gelir bu ay hepimizinnn :KK16:

evet cabnım hemen hemen her kadında olurmuş bu durum ama 3 ten sonrasında bazı testler istiyorlar benim doktorum öyle dedi.senin daha 1 kere gerek yok dedi.inş bebişimiz gelir bu ay hepimizinnn :KK16:

amin canım inşallah şuan için 5 mart adet tarihm bi değişiklik olmazsa bekliyorum :)

pek bisi daha sorcam mide bulantisi uykusuzluk yaptimi sndede

canım mide bulantısı yapmadı ama evet biraz uykusuzluk yaptı..
bak ben sana yazayım neler yaptığını..
adetimin 3. günü başladım ben
8. günden sonra ağrılarım başladı en çokta 14.gün çok fena ağrı çektim bacaklarıma vuru şekilde sanki kasıklarımda böle 2 tane top vardı yürüyemedim..
ardından ağrı kesildi ve yok oldu..
ağrı yok olurken göğüs uçlarım acımaya başladı ve hala ağrıyor..15. günden beri bugün 24. günümm yani yaklaşık 9 gündür ağrıyor tatlım...
bir ara akşamları hemen uykum geliodu ama yorgunlukmu yaptı ilaçmı yaptı bilemiyorumm...
bende bu belirtiler oldu..
haa birde acayip gazım var şişimmmm

heyooo bugünnn 3 te alıcazzz güzel haberii inşşşşş :KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9:

günaydın inş kuzumm daa umudum yok vallahii :KK14: bak ne dicem göğüs ucu acısının neden olduğunu öğrendimm progesteron değerin yüksek olunca göğüs ucu acırmış.senin değerincok yüksek çıkmıştı hatırlıyorsan benimde samnırım yüksek yeni yeni başladı ama güzel bişeymiş yumurtlamanın üst düzeyde olduuğnu bildirirmiş bu ağrı :KK1:

X