Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım geç döllenme falan oluyor diyorlar..çopk bilgim yok ama adet öncesi testler yalnış çıkabiliyormuş..
fakat bazı doktorlarda adete 1-2 gün kala verilen kanlarda yalnışlık payı çok az olur diyorlar..
sen adet gününü bekle gelmezse tekrar yaptır inşş gelmez canım inşşş

İlk klomeni kullandığımda iki yumurtam oldu biri 21 dieri 26 mm ovitellee çatlatıcı iğne oldum iki tane iğneden tam 15 gün sonra hüsrann :KK43:( ikici ayıma yeni başladım 01.02.2014 de regli oldum 4. Gün içmeye başladım sabah akşam 1er tane 5 gün 13. Günümde 3 tane yumurtam oldu 21mm 24mm ve 21mm çatlamaya başlamış bir yumurta daha yine ipne oldum 1 adet çatlatıcı. İpneden 9 gün sonra kan tahlilim 0,5 çıktı en son ilişki 15 şubat cumertsi oldu pazar sabh tek akşam iki progrstan atıyorum artık parmağım vajinama girmiyor bile o derece şişti :KK43:( 28i bat tarihim hala umudum olsun istiyorumm ;(((

evet canımm hemen hamile kalmış 1 yaşnda oğluşu var :) çörek otu kimyasal gebelikte vesilem olmuştu..bunada niyetim varr soğan kürü üstüne incir kürü canımm sende öyle devam et istrsen öyle öneriyor saracoğlu.. inş Rabbim c.c. verir bunlarda vesilen olur canımm şüphesiz Rabbim c.c. hiçbirşeyi sebepsiz yaratmamışş çünkü..

kesinlikle canım bundan sonra evet incire başlayacağım elimden geleni yapıcam yılmak yok bazen herşeyden soğuyorum herkesten ama tutunmak lazım hayata bunu farkediyorum:KK43: gelsin yeter ki bebişlerimiz biz elimizden geleni yapalım da

:KK9::KK9::KK9: kız benim kv ile nişanlı iken hiç iyi değildik beni hiç istemedi oğluna layık görmediii :KK19::KK19: çok ayırmaya çalıştı..
ama naptımm ben nikah kıyıldıı sonra kalktımm evlilik cüzdanını salladım nikah masasındaa ohh aldım diyeee :KK9::KK9::KK9: şimdi bir görsen çok anlayışlı aman kızım canım kızım modunda bende eşim için sustum işteee..
napalımm huzur önemli...
benim kp yok vefat etmiş (kanserden) 36 yaşında eşim 7 yaşında kardeşleri 4 ve 1,5 yaşındaymış..kv dede benim eşime çok bağlanmış paylaşamadı işte sevgili iken nişanlı iken ben onu alıcam gitcem sandı galiba..
ama şimdi şükür iyi bir problem yok..ne istesem ne desem yapar..
öle çok gelip gitmez..
bak çocuk meselesini biliyor tedavi olduğumuda biliyor..
senden müjdeli haber alıncaya kadar sormucam...sende üzme kendini Rabbim verir hayırlı zamanda dedi ve bir dahada lafını açmadı..
bu arada oğluşum olursa ismi hazır MUSTAFA. kp in ismi hemde çok severim mustafayı eşime bile sölemedim ama böle düşünüyorum inşşş

ayyy bende akşam yicemmm yupppiii:KK76::KK76:

amma ammma 1 kerecikk olsunn balık yanında kola iyi gider yaaa:KK16::KK16:

hoşgeldin canım..
listemiz var bat tarihini..klomende kaçıncı denemen olduğunu falan yaz ariver eklesin seni..
hadi bakalım inş yumoşler büyüt..
kaçıncı gügündesinnn

Tamam eklesin :) bu ilk ayim bat da 16 mart

çatlama iğnesi olalı 3gün oldu bugun karnım kasılıyo ayağa kalktıgımda hafiftansiyonum düşüyo başımda hafiften ağrıyo. birdr klomen küllanmaya başladığımdn beri karımın içi pıt pıt atıyor özelliklede yumurta olan taraf sizdede aynı şeyler oldu mu hamıle kalmış olabilir miyim ilk defa iğne ve hap kullandım nasıl olur normalmı değilmi bilemiyorum :KK43:

çatlama iğnesi olalı 3gün oldu bugun karnım kasılıyo ayağa kalktıgımda hafiftansiyonum düşüyo başımda hafiften ağrıyo. birdr klomen küllanmaya başladığımdn beri karımın içi pıt pıt atıyor özelliklede yumurta olan taraf sizdede aynı şeyler oldu mu hamıle kalmış olabilir miyim ilk defa iğne ve hap kullandım nasıl olur normalmı değilmi bilemiyorum :KK43:
bnde klomeni gunde uc kez aliyrum bnmde sol tarafim pit pit atiyo

banada cvp veren sen oldun saol.ben teldn giriyorum sayfalar zor açılıyo yazamadım kusura bakma.yumurtn gelişiyo muhtemelen ama benim yumuşla cuma en buyu17mm di pzar iğne oldum kardımın hareketi dahada arttı

İyi aksamlar kizlar 1 seneden fazla evliyim bu surecte hamile kalamadim doktora gittim yumurtam varmis ta catlama olmuyormus klomen yazdi onu kullanacam bu ay sonra da doktora gitcem yumurta takibi yapiyac doktor.esimde bi sikinti yok cok sukur. Allah isteyen herkese anne olmayi nasip etsin hayirli bir evlat versin. Bol sans kizlaaaaarrrr...

Slm kizlar bikac gun once dedigim gibi kan aldirmaya kalmadan adet oldum.. Ama anlamadigim iki hafta once cuma igneyi vurdum ve doktorum 48 saat icinde yumurtamin catliyacagini soyledi ama ben bu gectigimiz cumartesi adet oldum yani benim igne 48 saati beklememis galiba :) pazartesi yinede kan aldirmak zorunda kaldim tabi sonucu biliyodum ve tekrar klomene basladim.. Hayirlisi Allahtan ikinci kez tuttururuz insallah.. Heo duaLarimdasiniz sizde beni duanizdan mahrum birakmayin canlar opuldunuz

kesinlikle canım bundan sonra evet incire başlayacağım elimden geleni yapıcam yılmak yok bazen herşeyden soğuyorum herkesten ama tutunmak lazım hayata bunu farkediyorum:KK43: gelsin yeter ki bebişlerimiz biz elimizden geleni yapalım da
öyle canımm her adet dönemide dibe vuruyoruzzzz :KK50: ama dik durmamız gerekk... bazen bu yüküm cok ağır geliyor kaldırmıyorum gibi hissediyorum ama herşeye şükür şükür şkür...verdiğinede vermediğinede binlerce kez şükürler olsun..
bu akşam diyo ki artık diyete girmenin vakti geldi:KK70: sanırım kulakları çınladı gün boyu:KK70:
kulakları çınlayıp farkına varmıştır belkşide :KK1:
İyi aksamlar kizlar 1 seneden fazla evliyim bu surecte hamile kalamadim doktora gittim yumurtam varmis ta catlama olmuyormus klomen yazdi onu kullanacam bu ay sonra da doktora gitcem yumurta takibi yapiyac doktor.esimde bi sikinti yok cok sukur. Allah isteyen herkese anne olmayi nasip etsin hayirli bir evlat versin. Bol sans kizlaaaaarrrr...
canımm inş bebişin bu ay seninle olur :KK16:
Slm kizlar bikac gun once dedigim gibi kan aldirmaya kalmadan adet oldum.. Ama anlamadigim iki hafta once cuma igneyi vurdum ve doktorum 48 saat icinde yumurtamin catliyacagini soyledi ama ben bu gectigimiz cumartesi adet oldum yani benim igne 48 saati beklememis galiba :) pazartesi yinede kan aldirmak zorunda kaldim tabi sonucu biliyodum ve tekrar klomene basladim.. Hayirlisi Allahtan ikinci kez tuttururuz insallah.. Heo duaLarimdasiniz sizde beni duanizdan mahrum birakmayin canlar opuldunuz
evet canımmm iğne olduktan sonra ilişki öneriyomuş doktorlar çünkü erkende catlyabilirmiş...hayırlısı olsun inş yeni döngün bebişini getirir..
günaydın arkadaşlar ben bugün erkenciyim En Büyük KK
bendeeeeeeeeeeeee her zamanki gibi erkenciyimmmmm :KK1:
bnde klomeni gunde uc kez aliyrum bnmde sol tarafim pit pit atiyo
sana neden 3 kez vermiş acaba...biz genel olarak 2 tane kullanmışız ağır bi ilaç bizi duman etti :KK1:

sağol bebişim yemiş kadar oldummmm :KK16::KK16:

niye uyuyo kız o kadar :KK1: hasta mı kadıncağızz

:nazar::nazar::nazar: maşalah maşalah canımm nazar değmesin muhabbetiniz daim olsun benim:KK16:

aynen öyle canımmm cok güzel isimm.mekanı cennet olsun inş oğluşun olur cok iyi,saygılı ,terbiyelii ,akıllı vatana millete dinine ve ailesine hayırlı bir evlat olsun ismi gibi olur inş :KK16::KK16:

kız bıkmıyor mu hergün makarnadan :KK1: makarna demişken ben de makarna yapim bugünnnn ne zmandır yemiyozz :KK9::KK9::KK9::KK56:

yok canım hasta falan değil hep öylemiş ilk gelin geldiği günden bu yana hep uyurmuş eli boş gönlü hoş yani:KK52:

X