Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım ben vurulmadım ama ona doktor karar veriyort yumurtanın durumuna göree

Bu klomen bizi mahvetti canım walla bari sonuçları iyi olsun

Isyan123 hamile olabilirsin caniko bence sennn ..:KK49: bak benimde gecikti ama sendeki gibi belirtiler yok
dun bir yazida okudum evde dogal hamilelik testleri diye ..

Bir baradaga idrarini yapiyormussun icine 1 tatli kasigi karbonat atiyormussun kopururse hamilesin
kopurmezse degilmissin... Ben merakimdan denedim dun aksam kopurmedi degilim demekki biliyorsun
testte negatif cikti zaten ... Bir deneseneeee sen evdeysen :KK53:

Isyan123 hamile olabilirsin caniko bence sennn ..:KK49: bak benimde gecikti ama sendeki gibi belirtiler yok
dun bir yazida okudum evde dogal hamilelik testleri diye ..

Bir baradaga idrarini yapiyormussun icine 1 tatli kasigi karbonat atiyormussun kopururse hamilesin
kopurmezse degilmissin... Ben merakimdan denedim dun aksam kopurmedi degilim demekki biliyorsun
testte negatif cikti zaten ... Bir deneseneeee sen evdeysen :KK53:

işteyimm tatlım ama o testlere inanmıyorum ben...
daha erkende test yapmam için falan..
22. günüm bugün 27. gün yapıcam bakalım..
26. günde duphastın bitcek zatenn.. gelirse o zaman gelir kırmızılarrr :18::18:

Beklemekten başka çaremiz yok kızlar biliyorum çok zor ama napalım inşallah beklememizin karşılığını güzel sağlıklı sıhatli küçük melekler ile alırızzz:KK16::KK16::KK16:

Beklemekten başka çaremiz yok kızlar biliyorum çok zor ama napalım inşallah beklememizin karşılığını güzel sağlıklı sıhatli küçük melekler ile alırızzz:KK16::KK16::KK16:

inşş canım ben inanıyorumm...
Rabbim sağlıklı eli ayağı düzgün versinde biz bekleyelimm napalımmm

kocaman bi negatiffffffffffffffffff yok yok ben kesin hamile değilim olsa çıkardı :KK14:

canımm negatif olması hamile olmadığın anlamına gelmiyor belkide gec çıkacak dur bkalım.ayrıca adet olmdığın sürece umut var demektir unutma :KK16: bekle geçsin 2 saat sonra falan bak bide silik çizgi çıkmış mı ok canımmm seviyorum seni lütfen üzme kendini :KK16:

Çatlama iğnesini vurulduktan tam 11 gün sonra gecesi inanılmaz kasık bel ağrısı sağ göğsümde sızlama acı gece sabaha karşı tuvalete gitme isteği ile uyanma o gece ateş gibi yanmam üzerine ben ümitlenip kesin gece rahme yerleştii ve ben hissettim diyerek sabahına koşa koşa kan tahlili yaptırdım veeeeeÇatlama iğnesinden 11 gün sonra beta hcg değerim 0.5 çıktı :KK43:(( son muhtemel ilişki üzerinden 9. Günde yaptırdım tahlilimi acebaa acelemiii ettimm kiii :KK43:(( beklediğim adetime daha iki gün var aceba yarın yine yaptıraam mı diorum :KK43:(( ayrıca klomenle 2. Ayımdayım

Çatlama iğnesini vurulduktan tam 11 gün sonra gecesi inanılmaz kasık bel ağrısı sağ göğsümde sızlama acı gece sabaha karşı tuvalete gitme isteği ile uyanma o gece ateş gibi yanmam üzerine ben ümitlenip kesin gece rahme yerleştii ve ben hissettim diyerek sabahına koşa koşa kan tahlili yaptırdım veeeeeÇatlama iğnesinden 11 gün sonra beta hcg değerim 0.5 çıktı :KK43:(( son muhtemel ilişki üzerinden 9. Günde yaptırdım tahlilimi acebaa acelemiii ettimm kiii :KK43:(( beklediğim adetime daha iki gün var aceba yarın yine yaptıraam mı diorum :KK43:(( ayrıca klomenle 2. Ayımdayım

canım geç döllenme falan oluyor diyorlar..çopk bilgim yok ama adet öncesi testler yalnış çıkabiliyormuş..
fakat bazı doktorlarda adete 1-2 gün kala verilen kanlarda yalnışlık payı çok az olur diyorlar..
sen adet gününü bekle gelmezse tekrar yaptır inşş gelmez canım inşşş

bence bekle canımm zaten 2 günün kalmış kırmızılar gelmezse kan testinin tekrardan yenilersin..

X