Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

merhaba kızlar aranızda çatlama iğnesi kullanan var mı iğnenin içindeki hcg hormonu kaç gün sonra vucuttan atılıyor acaba

kuzum molitite ne onu anlamadım ama sayınız ve hareketli sayınız da çok iyi maşallah bizim daha ameliyattan sonra bu sayılara ulaşamadık bile ama sanırım senin o hız sandığın morfoloji o apayrı birşeymiş...ama sana moral olsun bizim 26 milyon ve hareketli yüzde 45 morfoloji yüzde 3 olduğu ay ben haöile kaldım...maşallah sizin değerler iyi inşallah en kısa zamanda olur

Cok saol canim molitite spermlerin hareketlerini yansitio 4 seviye var yani 4 demek spermler cok hizli ve dumduz ilerliyo demek benim esiminki 2 yani spermler kivrilarak ve yavas ilerliyomus malesf

kuzum molitite ne onu anlamadım ama sayınız ve hareketli sayınız da çok iyi maşallah bizim daha ameliyattan sonra bu sayılara ulaşamadık bile ama sanırım senin o hız sandığın morfoloji o apayrı birşeymiş...ama sana moral olsun bizim 26 milyon ve hareketli yüzde 45 morfoloji yüzde 3 olduğu ay ben haöile kaldım...maşallah sizin değerler iyi inşallah en kısa zamanda olur

Buarada hamile olmana cok sevindm canim ben bu ay klomende kullandm insallah olur ya :)))

Cok saol canim molitite spermlerin hareketlerini yansitio 4 seviye var yani 4 demek spermler cok hizli ve dumduz ilerliyo demek benim esiminki 2 yani spermler kivrilarak ve yavas ilerliyomus malesf
hım bunu bilmiyordum ben bizim ki kaç ki acaba onu da bilmiyorum :KK43: ya benim arkadaşın eşinin sperm sayısı neredeyse hiç yoktu hareketlilik sıfır idi kız tüp bebek yaptı 2 kere olmadı sonra kendi haline bıraktı şuan 7 aylık hamile ... çok şükür biz onlardan iyiyiz yine demek ki bizim zamanımz var bebek için

Baya artmış ozaman kuzum bende şimdi adet olmayı bekliyorum adet olup 2 günü doktora gidicem ilaç falan vericek sonra kontrollere gidicem yumurta takibi için canım sen iğneleri kaça aldın devlet karşılıyormu bir kısmını

Canım ben klomen kullandım. Bi tek çatlatma iğnesi aldım

canım sanırım aşılama olmuşsun
sonuç nezaman bellı oluomuş
hayırlı cuma gününde
inşallah allah gönlüne gore werır
Evet canım aşılama oldum. Inşallah canım çok teşekkür ederim bugün 4.günüm 10 gun sonra tahlil yapacaz
Bende klomen kullanıp çatlatma iğnesi alıcam o iğne nekadar canım

75 tl canım iğne.

selam kızlar,

bende şimdi doktordan geldim.

19mm lik sağda 2, solda 2 yumurtam var.

çatlatma iğnesine gerek yok dedi.

atraksiyon günleri : cuma, pazar, salı

rahimi besleyici bir ilaç verecekmisin diye sordum. ihtiyaç yok. bu yumurtalar çatlayınca yeteri kadar rahim beslenecektir dedi.

birde hepinize hatırlatayım. yumurtaların çatlamasını beklerken kesinlikle ağrı kesici ilaç kullanmamak gerekiyormuş. çatlatmayı
engelliyormuş.

X