Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Cnm sen dra kontrole gidiyosun dimi?dr genelde gun asiri tavsiye ediyor...

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Bana dr 14. Ve 16.gunu iliski onerdi bugun kontrole gittigimde catladigini ve bugun yarin iliskyi onerdi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar ben yumurta kontrolu için randevu aldım doluydu hepsi 22 mayıs perşembeye aldım o günde benim 14. günüm oluyo çokmu geç olmuş olur o gün konrtol için.

Bugun benim 14.gunum yumurta catlamis. Bilgin olsun

Sent from my GT-S5830i using Kadınlar Kulübü mobile app

selam kızlar, bende bu ay 2. kez klomen ve çatlama iğnesi kullanışım ayrıca bu ak progesteron jelide kullanıyorum. bat tarihim 27 mayıs. bu ay çok fazla ilişkide bulunamadık. yinede Allah.tan umut kesilmez inşallah bebişlerimiz olur

kızlar ben yumurta kontrolu için randevu aldım doluydu hepsi 22 mayıs perşembeye aldım o günde benim 14. günüm oluyo çokmu geç olmuş olur o gün konrtol için.

Canım bana doktorum 18.gün gel demisti gittiğimde yumurtamsı catlamisti o yüzden iğne yapmamıştı.iğne falan yaptirmicaksan 14.gün tam zamanı kontrol icin

iğne olmucak ...

Isyan nerdesin senin bebisn cinsyeti belliv oldumu

canım pazartesi kendi bölüm hocama baktırdım..radyolojide çalışıyorum ben zaten..radyolog baktı..ve %90 erkek dedi..kendi doktorum henüz sölemedi cinsiyeti..
yani oğluşum geliyor inş..
dünkü soma kazası nedeni ile hiç keyfim olmadı dile getiremedim bile.
sen nasılsın üçüzlerimiz nasıl..bellimi sende birşeyler..

Topiğimizin ilk erkeği geliyor desene canımmm cok sevındım senın adına riskli dönemleri atlattın dime canım bir sıkıntı yok şimdi

Catlama akintisi bildigim kadariyla ozlemcimmmm

kimyager selam canim ayni durumdayiz ... bende bu ay 3. kez klomen kullandim ve ayin 7 sinde catlatma ignem pregnly 10 binlik vuruldu .. hayirlisi rabbimden .. benimde bat tarihim normalde 24 mayis ... heyecanla yineeee bekliyorummm .. su kafamin icinden atamadim gittiiiiiiii

Isyannnn selam canimmm benim ne zamandir gorememistim seniii ... ayyyy cok sevindimmm guzelimmm bebisine hadi hayirlisi.. saglikla dunya gelsinde onemli olan buuuu

canım çok tşk ederim darısı sizlerin başınaa inşşşşşşşşşşş

Topiğimizin ilk erkeği geliyor desene canımmm cok sevındım senın adına riskli dönemleri atlattın dime canım bir sıkıntı yok şimdi

evet canım ilk erkeğimiz geliyor inş..
ne yazıkki riskimi hala var plesantam aşağıdaymış ve suyumuz azmış çok dikkat etmem gerekiyormuş kendime kuzucumm...

bende çok umutlu değilim ama yinede merak ediyor :)

Çookk dikkat et canım ozaman bolca su içç

ayy canim cok dikkat et kendine ve bebisine ... suyu fazlalastirmak icin ne yapmak lazim acaba ??? birkisel vs .. dur ben biraz arastirayimmm
:26:
bende çok umutlu değilim ama yinede merak ediyor :)

bende ayni seyleri hissediyorummm hem diyorum ki umutlanmaaaa birak kendine haline hemde kucucuk birsey oluyor yoksaaa hamilemiyim diyorumm hayirlisi canimcimmm yaaaa haberleselimmm

Çookk dikkat et canım ozaman bolca su içç

İçiorum canım sonrada wc den çıkamıyorumm

doktorum günde 3 lt su içeceksin dedi canım...bende onu uygulamaya çalılyorum..birde yorulmayacakmışım fazla işte..

tamam canım. ben çatlama iğnemi 9'unda oldum. muhtemel adet tarihim 25-26 Mayıs. bu ay progesteron jeli de kullanıyorum. şu an kasıklarımda ve belimde ağrı var. karnımda şişlik var.

tamam canım. ben çatlama iğnemi 9'unda oldum. muhtemel adet tarihim 25-26 Mayıs. bu ay progesteron jeli de kullanıyorum. şu an kasıklarımda ve belimde ağrı var. karnımda şişlik var.

Progesteron ne icin kullaniyosunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…