Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Aynen çok güzel tesadüf oldu, aynı anda hamiş kalırsak herhalde birbirimiz hiç unutmayız. Maalesef bu konuda bilgim yok Dr da şu tarihte test yap fln demedi, bakalım bi Perşembe günü gidim hayırlısıyla, inşallah iyi sonuçlar alırım, çok stres yapıyorum aklıma geldikçe...

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

hadi bakalimmm haber ver bana persembe gunu .. kendim gitmis gibi olurummmm :KK16::KK16::KK16: birde gittiginde sor bakalim maprincesse testi ne zaman yapmak lazimmm sana zahmettt :KK52:

Kizlar ya catlatma ignesinin 12. Gunu beta hcg 6,68 cikti. İdrar testi de pozitif cikiyo. Yani ignenin 10. Ve 11. Gunu idrar testim negatifdi. Deger cok dusuk degil mi hamilemiyim degilmiyim sevinemedim bile

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar ya catlatma ignesinin 12. Gunu beta hcg 6,68 cikti. İdrar testi de pozitif cikiyo. Yani ignenin 10. Ve 11. Gunu idrar testim negatifdi. Deger cok dusuk degil mi hamilemiyim degilmiyim sevinemedim bile

Hamiledin 😃

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Kizlar size birsey sormak istiorum ben gecen yaz klomen kullandim turkiyeye geldigimde ve igne vuruldum hamile oldum fakat dustu malesef ogunden sora baska malesef hamile kalamadim :-( . Benim sorun ben igne vuruldukdan sora afedrrsiniz esimle beraber oldukdan sora hemen kalkmak zorunda kaldim yarim saat fln yatmak ii oluo hamilr sansini arttiriomus fakat ben yatamadim ama ayaga kaltigimda spermlerde hic cikmiodu bile ama simdi esimle berabrr oldukdan sora hemen cikio acaba hamile kalamamin nedeni omu basina bole bisi gelen varmi merak ettim yazmak istedim sizlerde bi sormak istedim :-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar size birsey sormak istiorum ben gecen yaz klomen kullandim turkiyeye geldigimde ve igne vuruldum hamile oldum fakat dustu malesef ogunden sora baska malesef hamile kalamadim :-( . Benim sorun ben igne vuruldukdan sora afedrrsiniz esimle beraber oldukdan sora hemen kalkmak zorunda kaldim yarim saat fln yatmak ii oluo hamilr sansini arttiriomus fakat ben yatamadim ama ayaga kaltigimda spermlerde hic cikmiodu bile ama simdi esimle berabrr oldukdan sora hemen cikio acaba hamile kalamamin nedeni omu basina bole bisi gelen varmi merak ettim yazmak istedim sizlerde bi sormak istedim :-)

Alakasi yokmus dr uma sordum ama bana yine de en az yarin saat yat demisti canm

Alakasi yokmus dr uma sordum ama bana yine de en az yarin saat yat demisti canm

Evet cnm biliorum her defasinda yatiorum iliskiden sora ama yatsamda cikio yani bende ne biliyim aklima bole bisi geldi acaba ilgisi var n i diye cunku ben igneden sora ve iliskiden sora dusa girmek zorubda bile kaldim ama oldu ama ii sonuclanamadi neyse ne diyelim hayirlisi bu yaz turkiwyey geld ii gimde birkere daha denicen allahim isteyen herkwse nasip etsin ins en kisa zamanda ve hayirlisiyla ins

Evet cnm biliorum her defasinda yatiorum iliskiden sora ama yatsamda cikio yani bende ne biliyim aklima bole bisi geldi acaba ilgisi var n i diye cunku ben igneden sora ve iliskiden sora dusa girmek zorubda bile kaldim ama oldu ama ii sonuclanamadi neyse ne diyelim hayirlisi bu yaz turkiwyey geld ii gimde birkere daha denicen allahim isteyen herkwse nasip etsin ins en kisa zamanda ve hayirlisiyla ins

Canım sperm içinde kaybolamaz ki mutlaka bir şekilde çıkacak yani.
Takılma bunlara.

zeynepcim bugn eski yazılara baktımda sen ne temiz kalplisin kuzum hep üçüz olsun ne güzel olr gibi şeyler yazmşsın rabbimde sana üçüz nasip etti allahım gönlüne göre vermiş. inş sağlıklı bi şekilde kucağınada alırsın canım. var mı karnnda büyüme felan allahım yardımcın olsun.
Ewt cnm hep ücuz istyrdm rabbim gonlume gore verdi insallah sizlernde cogul olur

kızlar merhaba bende 9 aydan beri boşa geçen çalışmalardan sonra bu arada gtmdiğim dr kalmadı tavsiye üzerine bahar besene gittim ve cumartesi günü klomene başladım yarın sabah kontrole gidiyorm ve cuma günü 2 günde bir çağıracakmış çoğu arkadaşım ilk kutuda bebişlerine kavuşmuş darısı başımıza inşallah

Kizlar bisey soracagim smd benim stresimi tavana cikardi bu ilac ilk bebistede olmustu inanilmaz sinirliyimmmm

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Bu tedavi yöntemi sadece östrojen düzeyi normal olan kişilere uygulanır. Bunun dışında bireyin beyninde üreme hormonları kendiliğinden belli bir miktarda salgılanıyor olmalıdır. Klomifen sitrat ile yumurtlama tedavisine gebeliğin 3. Ya da 5. Günü başlanmalıdır.

Başlangıç dozu 1-2 tableti geçmemelidir. 5 gün süre ile kullanılan ilaç doz olarak en fazla, 4-5 tablete çıkarılır. Klomifen sitrat kullanımı; dış gebelik, doğumsal bebek anormalliği, düşük ihtimali gibi hastalıklara neden olmaz.

% 8-10 oranında çoğul gebeliğe neden olabilir. Klomifen sitrat kullanan hastaların çoğunda yumurta gelişimi sağlanmıştır.

Klomifen sitrat; tanısı konulmamış vajinal kanamalı durumlarda, bu ilaca alerjisi olan hastalarda ve ailesinde meme hastalığı bulunan kişilerde kullanılmamalıdır.

kızlar bende biraz önce dr.geldim 5 gün günde 1 tane klomen aldım ve artık ilacı bırakıyrsun yumurta reglin 10.günü bugün 17,5 olmuş çok güzel dedi,16.05 tekrar gidicem tekrar bakacak ve bu arada çalışma olmalı dedi

X