Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar aranızda 1 ay klomen kullanıp bırakan ve ertesi aya daha erken yumurtlayan var mı ?

klomenin yan etkisi mi bu ?

ovülasyon testi yaptım adetin 11. günü kıpkırmızıydı. yani 24 - 36 saat sonra yumurta çatlıyacak demek.

bide dün yumurta akı gibi akıntım oldu biraz. şaşırdım.

acaba klomen sonraki aylarada yumurtalıklara verdiği gazı sürdürüyor mu ? erken mi olgunlaştırıyor ?

CANIM klomenin etkisi bi sonraki aya da kalıyo.. değerlendirin bugünleri

Kızlar herkeze merhaba, birşey sormak istiyorum benim amh 0,30 fsh normal bu ay yumurta takibim oldu kolemen kullandım bugün baktırdım yeni az önce muaynede yumurtam 2 ad ve 2 side 22 mm olmuş yani çatlamak üzere doktor napalım diye sordu bende çatlama iğnesi kullanmak istedim hemen az önce çatlama iğnesi vurdum şansa bırakmamak için ve doktor bugün 11 de vur dedi yarın akşamda 11 de ilişki önerdi acaba 22 mm ya benim yumurtalar kendiliğinden olurda iğneye gerek kalmadan bugün içinde çatlarmı ki bu akşamı boş geçirmem doğru olurmu ki yardımcı olurmusunuz ? :)

arkadaşlar merhaba.benim ayın 14.günü yumurtlama günümün başlangıcıydı.16 sı oldu hala sağ kasığımda ağrı var.klomen kullandım bu ay.korkum şu yönde acaba çatlayamayıp kiste mi dönüştü daha önce de kist olmuştu.cuma günü kontrolüm varama yine de korkuyorum.akıntım da var ayrıca pıt pıt atma da hissediyorum.acaba bu süre normal mi?cevap veririseniz çok sevinirim.

arkadaşlar merhaba.benim ayın 14.günü yumurtlama günümün başlangıcıydı.16 sı oldu hala sağ kasığımda ağrı var.klomen kullandım bu ay.korkum şu yönde acaba çatlayamayıp kiste mi dönüştü daha önce de kist olmuştu.cuma günü kontrolüm varama yine de korkuyorum.akıntım da var ayrıca pıt pıt atma da hissediyorum.acaba bu süre normal mi?cevap veririseniz çok sevinirim.

ben klomen kullandığım süre içersinde her zaman kasıklarım ağrıdı drm vücuda ekstra hormon yüklemekten korkma dedi. ilk kullandığımda bende de kist oluşmuştu 2. de olmadı allaha şükür ama iki ay arasında hiçbir fark olmadı yani 2 ayda kasıklarım ağrıdı gerçi hala ağrıyor ya :)

ben klomen kullandığım süre içersinde her zaman kasıklarım ağrıdı drm vücuda ekstra hormon yüklemekten korkma dedi. ilk kullandığımda bende de kist oluşmuştu 2. de olmadı allaha şükür ama iki ay arasında hiçbir fark olmadı yani 2 ayda kasıklarım ağrıdı gerçi hala ağrıyor ya :)

Anladim canim saol.ben de ilk bi ay kullanıyorum eğer cuma günü gittiğimde catlamadiysa ve kist yoksa iğne isteyecegim doktordan

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mrb ben de yumurta geliştirici ilaç kullandım sonra da çatlatma iğnesi vurundum.Sol kasığımda aynı sizinki gibi atma batma vb şeyler hissettim sonra adetim gecikti test yaptırdım maalesef negatif çıktı.Hala da adet olmadım.Sizde daha önce kist oluşmuş bebek olmadığına göre acaba bende de kist mi oluştu diye endişeleniyorum.Kist durumunda acaba ne yapıyorlar ilaç mı veriyorlar kisti nasıl yok ediyorlar kist sizde adet gecikmesi yaptı mı ?

Busracim bn ûcuzlerme hamileym icim dondu disim yandi surekli kucuk abdest uyku hslszlk el terlemesi agiz kurulugu akinti.insallah ask pastam siznde olur

maşallhhhhhhh üçüzmüüüü :))) süpersin valla bana da dua et tüm isteyenlere inşlh bizde böyle mutlu haberi alırız göğsünde damrlr belrgnleştimi bende o oldu dolgunlaştı

mrb ben de yumurta geliştirici ilaç kullandım sonra da çatlatma iğnesi vurundum.Sol kasığımda aynı sizinki gibi atma batma vb şeyler hissettim sonra adetim gecikti test yaptırdım maalesef negatif çıktı.Hala da adet olmadım.Sizde daha önce kist oluşmuş bebek olmadığına göre acaba bende de kist mi oluştu diye endişeleniyorum.Kist durumunda acaba ne yapıyorlar ilaç mı veriyorlar kisti nasıl yok ediyorlar kist sizde adet gecikmesi yaptı mı ?

Belki kist değildir birleşme tam olmadigi için hamile kalamamışsinizdir.kist olup olmadigini doktor adetten önce ultrasyonda gorebliyor. Varsa 1 ayligina doğum kontrol hali veriyor ama ben almadim çünkü adetle beraber kist vücuttan atiliyor.Lisa süreli bir sorun yani.ama iste ne yazikki o ay için hamilelige engel oluyor.inşallah siz se kist yoktur.doktora gidin bence içiniz rahatlar

Belki kist değildir birleşme tam olmadigi için hamile kalamamışsinizdir.kist olup olmadigini doktor adetten önce ultrasyonda gorebliyor. Varsa 1 ayligina doğum kontrol hali veriyor ama ben almadim çünkü adetle beraber kist vücuttan atiliyor.Lisa süreli bir sorun yani.ama iste ne yazikki o ay için hamilelige engel oluyor.inşallah siz se kist yoktur.doktora gidin bence içiniz rahatlar

teşekkür edrim inş kist değildir benim sonuç negatif inş siz güzel sonuçlar alırsınız

maşallhhhhhhh üçüzmüüüü :))) süpersin valla bana da dua et tüm isteyenlere inşlh bizde böyle mutlu haberi alırız göğsünde damrlr belrgnleştimi bende o oldu dolgunlaştı
Bende klomen ve catlatma ignesi oldum ve normal adet gunum yarin ama birsey yaptim ne kadar dogru ne kadar yanlis bilmiyorum ama yinede yaptim 2 gündür sabahlari kalktigimda karbonat testi yaptim ve köpurdu adet agrim yok ama hafif kasiklarima agri giriyor ve geciyor sayet adet olmasam kac gün sonra evde test yapabilirim

bende klomen ve catlatma ignesi oldum ve normal adet gunum yarin ama birsey yaptim ne kadar dogru ne kadar yanlis bilmiyorum ama yinede yaptim 2 gündür sabahlari kalktigimda karbonat testi yaptim ve köpurdu adet agrim yok ama hafif kasiklarima agri giriyor ve geciyor sayet adet olmasam kac gün sonra evde test yapabilirim

karbonat zaten köpürtür öyle bişey mii var? 1 haftaya kadar yapabılırısn ccanm

X