Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Canım inşallah bebeğin seninle dir umut olursun bize
inş canım inşşşş :KK50:
napıonn bebemmmm...
adet günün geldimide seninn :KK52::KK52::KK52: kusmaktan günlerim şaştı benimmmm:KK53::KK53:

seninn canınıı yerimmm bennnn :KK53::KK54::KK54::KK54: ama sonrada kusarımmmm :120::120::120::KK1::KK1::KK1::KK1:
2 gün annemlerde kalıcammmmmm :21::21: annem bakıcakk banaaaa :21::21:

napim kuzum tutuştummmm :KK1::KK1: günüm gelmedi daha ama iğneden sonra bugün 14. günüm 15. günde kesin cıkıyomuş idrarda varsada yoksada..yapayım diyorummm :18::18::18: ohhh iyi olmuş kuzumm annne gibisi var mı yaa...canımm annemmmm annemi özledimmmm :KK5::KK5::KK5:

Ne yapacağımı bilemiyorum panik oldum öğrenince kızlar bana akıl verin n

canımmm bak öncelikle bir sakin ol..ben kimyasal gebelik yaşadımm onda ise hcg salgılanıyor fakat düşmeye başlıyor zamaanla ve sonrasında sancılı bir adet oluyorsun..ama dediğim gibi senin değerin düşmemiş yükselmiş ben bir yerde okumuştumm birisinin değeride tam istenen düzeyde yükselmeyip sonrasında birden fırlamış değer inş seninde böyle olur kuzummm ama dediğim gibi stres olmaa uzak durman gerekiyor biliyorsun kuzummmm:KK16::KK16:

Ama 96 çıkması gerekmiş

canımmm dikkat ertiysen 96 ya cok yakın bir değer...ayrıca herkesinki farklı çıkabilir doktorun neden böyle demiş anlamadım..mesela 4 haftalık hamile iki kişinin değerleri arasında bile fark olabiliyor bence için rahat olsun değerin yükselmiş çünkü canımmm :KK16::KK16:

canımmm bak öncelikle bir sakin ol..ben kimyasal gebelik yaşadımm onda ise hcg salgılanıyor fakat düşmeye başlıyor zamaanla ve sonrasında sancılı bir adet oluyorsun..ama dediğim gibi senin değerin düşmemiş yükselmiş ben bir yerde okumuştumm birisinin değeride tam istenen düzeyde yükselmeyip sonrasında birden fırlamış değer inş seninde böyle olur kuzummm ama dediğim gibi stres olmaa uzak durman gerekiyor biliyorsun kuzummmm:KK16::KK16:

İnş gözyaşımı zor tutuyorum valla elim ayağım titriyor inş herşey normale döner eşim Dr la görüşmüş Dr tekrarlayın yine eğer düzenli artmazsa sıkıntı:18:

seninn canınıı yerimmm bennnn :KK53::KK54::KK54::KK54: ama sonrada kusarımmmm :120::120::120::KK1::KK1::KK1::KK1:
2 gün annemlerde kalıcammmmmm :21::21: annem bakıcakk banaaaa :21::21:
kııızzz annelerde niye kalacaksın
kocan nerde ki?
bende geçen gece annemde kaldım çok güzel oldu
ama aklım hep kocamdaydı evdeydi kendileride :)

canımmm dikkat ertiysen 96 ya cok yakın bir değer...ayrıca herkesinki farklı çıkabilir doktorun neden böyle demiş anlamadım..mesela 4 haftalık hamile iki kişinin değerleri arasında bile fark olabiliyor bence için rahat olsun değerin yükselmiş çünkü canımmm :KK16::KK16:

Öyle ama işte korkuyorum pazar yine böyle düşük çıkarsa artık yapacak birşey yok

inş canım inşşşş :KK50:

napim kuzum tutuştummmm :KK1::KK1: günüm gelmedi daha ama iğneden sonra bugün 14. günüm 15. günde kesin cıkıyomuş idrarda varsada yoksada..yapayım diyorummm :18::18::18: ohhh iyi olmuş kuzumm annne gibisi var mı yaa...canımm annemmmm annemi özledimmmm :KK5::KK5::KK5:

oyy kıyamam ben kuzumaaaaa...
yap kuzucumm o zaman test ama ilk idrarla yarın sabah yap bebeğimm garanti olsunnn

kııızzz annelerde niye kalacaksın
kocan nerde ki?
bende geçen gece annemde kaldım çok güzel oldu
ama aklım hep kocamdaydı evdeydi kendileride :)
eşim afyona gidecek kuzum bu akşam iş dolayısı ile 2 gün yok bend annemlerde kalıcam..çok isabet oldu bu dönemdeee :KK1::KK1:

İNCİTANEMM bu şekilde olanlarda var..başlta az yükselen ama sonra 3 kat devam edenler çok var..
sen pazar günü bir test daha ver canım..ama aksatma sakın pazar kesin ver...

İnş gözyaşımı zor tutuyorum valla elim ayağım titriyor inş herşey normale döner eşim Dr la görüşmüş Dr tekrarlayın yine eğer düzenli artmazsa sıkıntı:18:

Öyle ama işte korkuyorum pazar yine böyle düşük çıkarsa artık yapacak birşey yok
canımm inş artar dulrım seniee kuzummm :KK16::KK16:
oyy kıyamam ben kuzumaaaaa...
yap kuzucumm o zaman test ama ilk idrarla yarın sabah yap bebeğimm garanti olsunnn

bende kıyamıyommm kendimeee :KK50::KK50: yine moralim bozulcakkk eşime çatacam yine kavga cıkaracam yine çinganlık cıkaracam her ay yaşadığımız şeyler :KK1::KK1: :KK1::KK1::KK1:yapimde kurtulim yaa 2 test alcam birini akşam yaparım artık napimmm :KK14::KK14::KK14:

canımm inş artar dulrım seniee kuzummm :KK16::KK16:

bende kıyamıyommm kendimeee :KK50::KK50: yine moralim bozulcakkk eşime çatacam yine kavga cıkaracam yine çinganlık cıkaracam her ay yaşadığımız şeyler :KK1::KK1: :KK1::KK1::KK1:yapimde kurtulim yaa 2 test alcam birini akşam yaparım artık napimmm :KK14::KK14::KK14:

haber et ama..normalde akşamları çok kötü oluyorum girmiyorum sırf senin için gircemm tmm kuzucummmm :KK16::KK16::KK16:
Hadiii inşşş bu sefer 2. çizgi çıksınn inşşşşşş :KK16::KK16:

haber et ama..normalde akşamları çok kötü oluyorum girmiyorum sırf senin için gircemm tmm kuzucummmm :KK16::KK16::KK16:
Hadiii inşşş bu sefer 2. çizgi çıksınn inşşşşşş :KK16::KK16:

ahhh nerdeeeeeeeeeeee:KK31::KK31: kız adet olcam ben biliyom kendimi karnım cıktı hep böyle olurum ama yapayım yinede :KK14::KK14: cift çizgi cıksaaa hemen arkasına diğerini de yapsaaammm sonra koşaa koşa hastaneye gitsek sonra güzel haberi sizlere versemmm ahhhhh ne güzel hayaller kuruyom dimi :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

Arkadaşlar bir sorun olacak nolur cevap verin çok araştırdım ama net cevap bulamadım.. Şimdi çoğunuz yumurta takibinden bahsediyorsunuz ama bana hiç yapılmadı.. Bu yumurta takibine doktor mu karar veriyor yoksa biz mi talep ediyoruz ?

X