Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

o alttan bakma beni mahvediyor cok korkuyorum yaa ayakalrım titriyo korkudan doktorum bile farketmiş ki ne korkuyosun acımıyorki biliyorsun diyor ama napim korkuyom yinede :)

aslında korkmuosunn ama işte geriliyorsunn yaa kolaymı yani o masaya oturup açmakk..
ben çok utanıyorum geriliyorummm

aslında korkmuosunn ama işte geriliyorsunn yaa kolaymı yani o masaya oturup açmakk..
ben çok utanıyorum geriliyorummm

bendee doktorum erkek bide onlar alışmış gerçi ama biz daha yolun başındayız zmanla utanmıyor muşsun korkmuyormuşsun da öyle diyorlar :)

biz de diyetteyiz canım akşam yemeği yemiyoruzzzzzzzzz :))

ay nasıl dayanıyorsunuz vallahi ben eşime acıyorum ya yesin istiyorum aslında kilosu yok ama o illaki 5 kilo vercekmiş :) eşime akşam ekmek yok ama sebze yemeği ve sınırsız salatası var...kac gündrü sebze yapıyorum bende mecbur onu yiyorum başka şey yapmıyorum canı cekmesşn diye... bugün tavuk yapıcam az yağdaa bide bahratlı patatesli havuçlu bezelyeli az susuz kuru bişey yapyım hafif olsun diyorum midemiz bayram etsin :)))

Canım sebze senın içinde iyi doktor bolca sebze tüketin diyor:)

Herkez negüzel diyet yapıyor acıkmıyomusunuz:)
ben çok acıkıyorum meyveyle geçiştiriyorum:)))))))

benm de çok kilom yok aslında ama bebiş düşünüyoz o zaman zaten çok kilo alacaz şimdiden dikkat ediyorum :))))))))

Bende cok istiyorum kamuya girmeyi bebek oluncada büyük artısı olur sana canım:)

evet canım ama izinler cok değil keşke biraz daha olsa 16 hafta ama işte ücretsiz izni var buda güzel gerçi çoğu kullanmıyor çünkü 3 saat süt iznin var yarım gün çalışıyorsun kolaylık sağlanıyor bu konuda.inş sende girersin canımm

ben çok acıkıyorum meyveyle geçiştiriyorum:)))))))

benm de çok kilom yok aslında ama bebiş düşünüyoz o zaman zaten çok kilo alacaz şimdiden dikkat ediyorum :))))))))

ben zayıfımmm hiç kilo verme derdim olmadı hattaa bebiş olsada azcık etlensem butlansam diyorum :)))

ben çıkıyorum yavaştn kendinize iyi bakınn hayırlı akşamlarınız olsun :)))) gönlünüzden geçen ne vrsa kabul olsun inş AEOlun :))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…