Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

doktorum çok normal olduğunu söyledi bana hatta korkma dedi.. tabi o söyleyince biraz ürktüm :)) bitti mi klomen doktor çağırdı mı seni

canım valla kusura bakma o zamamn gözden kaçmış olmalı :) ayy cok heyecanlı inş inş inşşşşşşşşşşş bebişin seninledir yumurtan çatlayalı kac gün oldu canım 10 günü geçtiyse test yapabilirsin..benim cok erken çatladı yumurtam 11. günümde bugün 13. günüm ama doktorum adete kadar çalışma verdi :) doktorum benim yumurtam için test istemedi ki nedenki acaba canım ?

bugün gittim doktora cânim verdi klomeni 5 gün kullanıcım bu arada takipe gidicem kürü de sordum yapım mı diye olabilir enerji verir istersen eşine de ver desi :)

canım ben faydasına inandım acıkcasdı 11. gün çatlayınca gerçekten dinçlik veriyor insana zaten çörk otu cok faydalı..

doktorum çok normal olduğunu söyledi bana hatta korkma dedi.. tabi o söyleyince biraz ürktüm :)) bitti mi klomen doktor çağırdı mı seni

benim doktorumda bir sorun var canım çağırmadı beni..adet gününde gel dedi..
adet olsamda olmasamda başka bir doktora gideceğim öteki ay...

benm doktorum 20şubatta bitsin çalışma dedi adetm de26 şubat zaten :) inşallah canım benm korkuyla bekliyorum valla.. 22sinde doktorum çağırdı o yapacak sanırım
benim doktorumda bir sorun var canım çağırmadı beni..adet gününde gel dedi..
adet olsamda olmasamda başka bir doktora gideceğim öteki ay...
bence de baska doktora git kontrolsüz olmaz ki..
arivercimm bende yazayımmm :)) yaş 25 batımda normalde 7 mart ama yumurtam erken çatlamış 14 son sonrasınımı hesaba katsam bilemedim ki...

tnormal adet tarihin kalsın canım nolur nolmaz :)

bencede o zaman 7 mart ve ilk klomen kullanışımm.. off daha cok var yaa (((

beni tekrar çağırdı.. bana iğne vermedi çatlıcak bugün yarın dedii..

çok olması daha iyi az olunca stres oluyo insan benm gibi:)

Anladım ama şimdi sana alttan bakması da iyi değil eğer bir gebelik tutmuş ise sıkıntıda olabilir sonuçta alttan bakıcak canım

Anladım ama şimdi sana alttan bakması da iyi değil eğer bir gebelik tutmuş ise sıkıntıda olabilir sonuçta alttan bakıcak canım

alttan bakması sıkıntı değil ki canım o düşük oluyo falan onlar saçma bazen keseyi görmek için de alttan bakıyolar

alttan mı bakar mı acaba az kalmış adetine çünkü bilemedim ki...

kızlar düşük riski olmadıkça alttan bakmanın bir zararı yok..hatta birçok doktoe kese görünmediğinde alttan bakar..alttan bakılması daha iyi aslında herşey daha net beli oluyor çünkü

kızlar düşük riski olmadıkça alttan bakmanın bir zararı yok..hatta birçok doktoe kese görünmediğinde alttan bakar..alttan bakılması daha iyi aslında herşey daha net beli oluyor çünkü

o alttan bakma beni mahvediyor cok korkuyorum yaa ayakalrım titriyo korkudan doktorum bile farketmiş ki ne korkuyosun acımıyorki biliyorsun diyor ama napim korkuyom yinede :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…