Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

akşam eve gider gitmez yapıcam söylediklerinizi canım benimm
inşallah yumurtam büyür kaliteli yumurtalarım olur

sağlık olsun canım benim gelecek ay inşallah gelir bebişin

saol cnm aynen saglık lsun hayırlı zamanda olsn tedaviye devam çalışan insan için zor oluyor ama yapacak bişey yok ::KK43:(

aynen canımm inş kaliteli hücreli yumoşlarımız olur diyelimmm :) rahimin kalın olması ayrıca rahimin bebeğe ortam sağladığınında göstergesi kuzummmm inş olur bu ayy inşşşş :KK16:
inşallah canım benim inşallah rabbim hepimizin yüzünü güldürür
bu ne kadar zor bir imtihanmış
ama allah kuluna taşıyamayacağı yükü yüklemezmiş
sabredicez başka yolu yok:KK31::KK31:

aynen oyle cızgı gomek ıstemıyorum:) sanmıyorum ya hamılelık olacagını kıstten bebekmı olur:)
olmaz deme rabbim isterse olur tabiki :)) test yapaım yok valla artık ama insna adet yaklaştıkça da merak ediyor. böyle aylar yılları kovalayıp duruyorrrr

inşallah canım benim inşallah rabbim hepimizin yüzünü güldürür
bu ne kadar zor bir imtihanmış
ama allah kuluna taşıyamayacağı yükü yüklemezmiş
sabredicez başka yolu yok:KK31::KK31:

aynen öylee canımmmm bol bo dua et bu süreçte..Rabbim c.c. nasip ettirmeyeceği duayı ettirmezmiş..olacak inş zamanı var herşeyin biz elimizden geleni yapalım da Allah c.c. a kalmış doktorum da öyle dedi herşeyin hayırlısı..bol dua sabır canımmm :KK16:

olmaz deme rabbim isterse olur tabiki :)) test yapaım yok valla artık ama insna adet yaklaştıkça da merak ediyor. böyle aylar yılları kovalayıp duruyorrrr

aynen oyle canım ne dıyelım dua etmekten baska caremız yok ınsallah rabbım tez vakıtte bızede hayırlı evlatlar nasıp eder:KK49:

1,5 ay sonra 2 sene bitiyor
hala bebiş yok hala gözümüz yollarda bekliyoruz:KK31::KK31:

aynen öylee canımmmm bol bo dua et bu süreçte..Rabbim c.c. nasip ettirmeyeceği duayı ettirmezmiş..olacak inş zamanı var herşeyin biz elimizden geleni yapalım da Allah c.c. a kalmış doktorum da öyle dedi herşeyin hayırlısı..bol dua sabır canımmm :KK16:
haklısın canım sabır sabır sabır
başka yapacak bişeyimiz yok
iş yerinde bi abimiz biliyor bebek istediğimi
bana hacctan gelen hurma verdi sabah epeyce ye inş. şifa olur dedi
dua edip yicem namaz saatinde hepimiz için dua edicem kızlar allah kabul eder inş.

bütün moralim bozuldu o kadar açı sancı sabah 6.30 da kalkmalar hepsi boşa çıktı. 2.23 çıktı gebelik yok. çöktüm bunalıma girdim :KK43:

canımmmm ben bu yakıyı daha yapmadımm çatlatma iğnesinden sonra yapmam daha mantıklı dimi çünkü cok yakıyomuşş :KK50: ben zaten sıcağı sevmem napcam bilmiyommm :KK1::KK1:

canım valla zozitos adt btnce yapstr demşti. yaptgmz hangi şey güzlki soğansuyu ictk bz be yakımı onuda yaparz napalm :-)

önerilerini hep dikkate alıyorum biliyorsun bu dediğinide yapıcam
canım arkadaşım seni çok seviyorum
rabbim gönlüne göre versin
dün o anımda bile aklıma sen geldin seni aradım hemen
iyi ki varsın:KK16::KK16:

saol canım benimmm...
duygulandımmmmm :KK16::KK16::KK16::KK17::KK17::KK17::KK17: zaten duygusallığım fena üstümdeee :KK1::KK1::KK1:
Rabbim hepimizin gönlüne versin kuzucummmm :KK16::KK16::KK16:
bende sizi hepinizi çok seviyorummm

dua edip yicem namaz saatinde hepimiz için dua edicem kızlar allah kabul eder inş.

:nazar::nazar::nazar::nazar:İnşallahhh canım hayırlısı olsun vardır bir vakti zamanı canım benim inşallahhh Allahım dualarımızı duyar yardım eder bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine gönlümüzün muradımızı versin allahımm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canımmm insan bugünlerde Rabbine daha yaklaşıyor dualar ediyor.belkide Rabbim c.c. dua etmemizi istiyor...herşeyde bir hayır vardır kablu ettiğindede etmediğindede.rabbim hayırlı olan şeyleri nasip etsin inş hepimizee :KK16::KK16:
bütün moralim bozuldu o kadar açı sancı sabah 6.30 da kalkmalar hepsi boşa çıktı. 2.23 çıktı gebelik yok. çöktüm bunalıma girdim :KK43:
canımmm ben üzüldüm şimdi..
hayırlısı herşeyin canımm Rabbim c.c. en güzel zamanda nasip etsin inş bebişini kuzummm :KK16::KK16:
canım valla zozitos adt btnce yapstr demşti. yaptgmz hangi şey güzlki soğansuyu ictk bz be yakımı onuda yaparz napalm :-)
haklısınnn canımmmm :) soğn suyundan artık iyice midem bulanmaya başladı vallaa cok pis kokuyo yaaa içtikten sonra burnumdan bile soğan kokusu cıkıyoo yeminleeee :KK1::KK1:

canımmm insan bugünlerde Rabbine daha yaklaşıyor dualar ediyor.belkide Rabbim c.c. dua etmemizi istiyor...herşeyde bir hayır vardır kablu ettiğindede etmediğindede.rabbim hayırlı olan şeyleri nasip etsin inş hepimizee :KK16::KK16:

canımmm ben üzüldüm şimdi..
hayırlısı herşeyin canımm Rabbim c.c. en güzel zamanda nasip etsin inş bebişini kuzummm :KK16::KK16:

haklısınnn canımmmm :) soğn suyundan artık iyice midem bulanmaya başladı vallaa cok pis kokuyo yaaa içtikten sonra burnumdan bile soğan kokusu cıkıyoo yeminleeee :KK1::KK1:

canım bn 12 gn kullandm. böbrkte problm var oda çk çalştrrmış. biraz agrm oldu bnde brktm. ama öteki ayda 10 gn yapcm kürü uygulamaya dvm yani

canım bn 12 gn kullandm. böbrkte problm var oda çk çalştrrmış. biraz agrm oldu bnde brktm. ama öteki ayda 10 gn yapcm kürü uygulamaya dvm yani

benim daha 6. günüm canımmm.çtlatma iğnesi olcağım zaman kesicem artık mecbur soğan kürünü kuzummm ama gelecek ay o 10 günlüğü de yapcam inş faydasını hissediyorum akıntılardan cok akıntım geldi şimdi kesildi temizlendi içimmmm :KK1::KK1:

X