Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

benim 11. günüm canımmmm

bende kalçadan yada koldan vurdurayım yaa korkuyom göbektennn :KK1::KK1: bnm az kalmış o zaman çünkü 2 tane 15 mm hayırlısı.bugün 11. günümm benim ikinci ayın canım ama ilk defa çatlatma iğnesi vurulcmmm

göbekten hiç yapmadım ya bşey korkuyom işteee :KK1::KK1: kalçadan falan da oluyomuş öyle isticem doktoruma sorup.inş bebişin seninledir canımmm

aynen öyle kuzummmm tek olsun daaa sıpaaa :KK1::KK1:
Canım bu sabah ateşim i ölçtum 36.9 çıktı
bu kadar olmazdı oluncada doktor sokturucu verırdı 3 gun sonra olurdum gecen pazar temızlık yaptm agır halı falan kaldırdım 1 tl buyuklugunde koyu kahve leke geldı 3 gun her sabah geldı baskada yok benım regl ım 6 gun suruyor

Hadi ya mutlaka doktora git canım . Normal değil bu

günaydın kızlar moralim çok bozuk..:KK14::KK14:
iş yerimden samimi bir arkadaşım ayriyeten komşum olan arkadaşımın babası vefat etti..adam çok sıkıntıdaydı...Rabbim kurtardı ama çok üzüldükkk...
Nazım amcamm mekanın cennet olsun inşşşş :KK5::KK5:

çok fena midem bulanıyor birde üzüldüm iyice arttııı :95::95:

Canım göbekten vuruluyor .büyüklugunu beğenirse hemen vurduryo
Maşallah 4 tane bi kür uyguladinmi canm klomenle 2 tane oldu.
sanırım biraz daha büyümesini beklicek bana öyle geldii canım ben gecen ay çörek otu yapmıştım ama bu ay yapmadımm soğan kürü yapıyorum ama bildiğim kadarıylaa soğan kürü yumurta çoğaltmıyor olan yumurtayı büyütüp kistleri yok ediyor..göbekten acıyor mu???
Canım bende 12.günde gittim adetimin 17 mm dedi ama bişey olmadı:KK43::KK43:
maşllah canım güzel büyümüş inş bebiş olur sanırım catlar diye vermedi sana iğne canımm
evrakcu çok sevindim senin adına. inş bu ay daha avantajlısın bi sürü yumurta ne güzel Zeynep gibi umarım sennde kuzuların gelir bu ay allahın izniyle.
inş hepside kaliteli hücreli yumurtadır inşşş :KK16: aminnnn inş hepimizin kigelsin kuzummm :KK16::KK16:
Korkma canim göbekten vurdur daha etkili oluyormuş ayy hadi çok sevindimmm yaaaa ikiz olsun inşa :KK16: KİZLAR modem çok bulaniyor opuldunuz yazamiyirum okuyorum sadece...:KK54:
ayy göbekten korkuyom yaa poff cok tırsağımmmm :KK50::KK50: sevmiyorum bu huyumu yaaa :KK50: inş inşşş tek olsundaaa bebiş :KK16::KK16:
kızlarrrr bende geldim :)) dün doktora gittim 12. günümdü 2 yumoşum var biri 27 mm diğeri 20 mm akşamına pregnly 5000 2 tane iğnemi oldum bakalım hayırlısı bu ay cok umutluyum ..:KK16:
maşlah canım vallahi cok güzel büyümüşler benim 11. günde 15 ve 14 mm di.kaca çıkınca iğne vurduruyoo ?
Canım senle aynı durumdayız. Benimde dün 12. günümdü. İnşallah beraber hamile kalırız.

inş bebişin seninle olur:KK16:

evrakcu mrb siz biliyormuşsunuz her sabah dil altından ateş ölçme nasıl oluyor ne olması lazım

caımm mrb.öncelikle hergün saat 7 de dil ltından ateşini ölçeceksin.öncesinde bir kac ay vücudunu tanımamız gerek yani kaç olan ateşte adet görüyorsun vs.sonrası kolayy mesela benim ovulasyondan sonra ateşim 36.8-36.9 hattaa 37 leri bile görüyor.ama adetime yakın düşüyor yada adet gününde düşüyor ve arkasına kırmızılar geliyor.36.2 lerde adet oluyorum.ateşim yüksekte seyrederse hamiş oluyorum düşerse kırmızılar geliyor canımmm..

günaydın kızlar moralim çok bozuk..:KK14::KK14:
iş yerimden samimi bir arkadaşım ayriyeten komşum olan arkadaşımın babası vefat etti..adam çok sıkıntıdaydı...Rabbim kurtardı ama çok üzüldükkk...
Nazım amcamm mekanın cennet olsun inşşşş :KK5::KK5:

çok fena midem bulanıyor birde üzüldüm iyice arttııı :95::95:

canımm seninde üst üste geldi..Allh c.c. rahmet eylesin inş sabırlar versin..arkadaşın nasıl oldu canımm?

Öncelikle iyi akşamlar Arkadaşlar... Klomenle ilgili bir sürü konu var hepsini de okudum ama hiç biri güncel değil o yüzden yeni bi konu açmaya karar verdim... bugün itibariyle klomen kullanmaya başladım... aslında hiç bir sorunum da yok ÇOK ŞÜKÜR.. biraz da acele ettim sanırım çünkü çok yeni evliyim doktorum bu kadar sabırsızlandığımı görünce bu ayı garantiye alalım yumurtlar bizim kontrolümzde olsun diyip klomen verdi.. önce sıcak bakmadım ama eşim kullanmamı isteyince kullanmaya başladım.. Çok uzattım :)) konuya gelelim, klomen kullanıp hamile kalanlar yazıp destek ve moral verirse çok sevinirim..
Klomen kullananlar yeni başlayanlarla bu yolda birbirimize destek olmayı da çok isterim..
Allah hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın :nazar:

UĞURLU LİSTEMİZ :nazar:
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
İsyan123275 Mart 2014 2013Klomen ilk denemede HAMİŞŞ :KK49:
Evrakcu257 Mart 2014Klomen beklemede
Ariver2125 mart 2014Klomenle ilk deneme
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede
Dennizkabugu307 Mart 2014Klomen+çatlatma iğnesi
Zozitos381 Mart 2014Klomenle ikinci deneme
13nisa28 9Mart 2014Klomenle ilk deneme
incitanemmm224 nisan 2014Klomenle ilk deneme
femiray2715 mart 2014Klomenle ilk deneme
BenimAskPastam297 nisan 2014Klomenle ikinci deneme
zeynn217 nisan 2014Klomenle ilk deneme
zeyneppmehmett2223 Mart 2014Hamileeeeeeeeeee :KK52:
Sevi872615 mart 2014Klomenle ilk deneme
Crnugur235 nisan 2014Klomenle ikinci deneme
Londonelizabet2722 Mart 2014Klomenle ilk deneme
yasmin6734?22 Mart 2014Klomen + çatlatma iğnesi

benide eklermisiniz batım 2 nisan 2. denemem yaşım 29

Bugün 23. Günüm canım 27 günde bir adet oluyorum yani adetıme bugun le birlikte 4 gun var

Kuzum bilgisayar ım bozuk telden giriyorum bilgisayar gelince eklicem
canım ateşin güzel inş adet günündede böyle yükseklerdeo lur :)
öle oldu canım ne yazıkki..
arkadaşım iyi bebekte iyi ama küvezde 5-6 gün kalacakmış tedbir açısından canım
cok şükür canımmm tek iyi olsunlarda sevindimmmm :KK9::KK9::KK9:

Günaydıınnnn kızlarrr nasılsınızzzzzz hayırlı günlerimiz olsun inşallahhhh seviyorum hepinizi iyi ki varsınızzz:KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

hayırlı cumalar. dualarda buluşalım.rabbim bu mübarek günde hepimizin gönlüne göre versin inşallah.

sanırım biraz daha büyümesini beklicek bana öyle geldii canım ben gecen ay çörek otu yapmıştım ama bu ay yapmadımm soğan kürü yapıyorum ama bildiğim kadarıylaa soğan kürü yumurta çoğaltmıyor olan yumurtayı büyütüp kistleri yok ediyor..göbekten acıyor mu???

maşllah canım güzel büyümüş inş bebiş olur sanırım catlar diye vermedi sana iğne canımm

inş hepside kaliteli hücreli yumurtadır inşşş :KK16: aminnnn inş hepimizin kigelsin kuzummm :KK16::KK16:

ayy göbekten korkuyom yaa poff cok tırsağımmmm :KK50::KK50: sevmiyorum bu huyumu yaaa :KK50: inş inşşş tek olsundaaa bebiş :KK16::KK16:

maşlah canım vallahi cok güzel büyümüşler benim 11. günde 15 ve 14 mm di.kaca çıkınca iğne vurduruyoo ?

inş bebişin seninle olur:KK16:

amin kuzum.ya evet şimdi bide bunu takıcam ben yumurtam oluyo dye sevnydm bide kaliteli oluyo mu dye düşncem ooff

canım ateşin güzel inş adet günündede böyle yükseklerdeo lur :)
Inşallah canım ya mide bulantilarim çok oluyor ama yine umutlanmiyorum:KK43:
Günaydıınnnn kızlarrr nasılsınızzzzzz hayırlı günlerimiz olsun inşallahhhh seviyorum hepinizi iyi ki varsınızzz:KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Günaydın kuzum biz de seni seviyoruz ♡♥♥♥♥

günaydın kızlar
ben hiç iyi değilim dün kontrole gittim
ve acı gerçeği öğrendim
yumurtlamışım ama büyüyen 1 tane bile yoktu şok oldum resmen
ağlaya ağlaya mahfoldum
dr.duphaston diye bi ilaç verdi ona başlicam adetin 15. günü
bu ay benden ümit yok artık
çalışma yapmayı bile düşünmüyorum..
yumurtalarım neden büyümedi klomen neden fayda vermedi bilmiyorum.adet olursan 3.gün gel iğne tedavisine başlicam dedi.
ne demek istedi onuda tam bilmiyorum ya:KK14::KK14::KK14:
eşimde bende çok üzgünüz:KK14::KK14::KK14::KK14:

günaydın kızlar
ben hiç iyi değilim dün kontrole gittim
ve acı gerçeği öğrendim
yumurtlamışım ama büyüyen 1 tane bile yoktu şok oldum resmen
ağlaya ağlaya mahfoldum
dr.duphaston diye bi ilaç verdi ona başlicam adetin 15. günü
bu ay benden ümit yok artık
çalışma yapmayı bile düşünmüyorum..
yumurtalarım neden büyümedi klomen neden fayda vermedi bilmiyorum.adet olursan 3.gün gel iğne tedavisine başlicam dedi.
ne demek istedi onuda tam bilmiyorum ya:KK14::KK14::KK14:
eşimde bende çok üzgünüz:KK14::KK14::KK14::KK14:

canımm bu olabilir..
klomen ilk denemen henüz..
şimdi bırakma kendini..
iğne tedavisi dediği şeyde klomen türü ilacın direk göbekten vurulması oluyor..
o daha etkili oluyor canım..
bende üzüldümmmm

canımm bu olabilir..
klomen ilk denemen henüz..
şimdi bırakma kendini..
iğne tedavisi dediği şeyde klomen türü ilacın direk göbekten vurulması oluyor..
o daha etkili oluyor canım..
bende üzüldümmmm
isyan yumurtam büyüyebilirmi ki bu saatten sonra
adetin 11.günü bugün

X