Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım ben klomenden bi kac gün sonra ğrılarım başladı sol kasığım ağrıyordu doktora gittiğimde çatlamış dedi ama soldaki yumurtamı bilemiyorum canım gerçi kac yumurtam vr onuda bilmiyorum da :)

yok canm belime vurmuyor ama kasıklarımın alt tarafına doğru ağrı mesela bugünde ağrım var halbuki 2 gün öncesinde yumurtam çatlamıştı ne ğrısı bunlar bilmyorum..

canım benim belimde ağrıyor böle uyuşuk uyuşuk hatta kasığımdan çok belim ağrıyor ama tek taraflı..
çok değişik bir ağrı bu yaaa

Acaba bebek mi tuttuyor kı çünkü göğüslerde hassasiyet olurmuş canım

yok canım daha çok erkenn bugün 15. günümm...ben yumoş dönemindendir diye düşündümmmm

seninde belin ağrıomu

Son düzenleme:

canım sen doktoruna gittin mi yumurtan için ??? kloemnde erken çatlayabiliyor çünkü benimde normalde 15. gün çtlamaı gerekiyordu ama 11. gün çatlamıştı...

[/B]Canım benim mesala bugün 17.günüm ama hala kasıklarımda ağrım var sankı bacağıma vuruyo belime vuruyo anlamadım walla

canım sen doktoruna gittin mi yumurtan için ??? kloemnde erken çatlayabiliyor çünkü benimde normalde 15. gün çtlamaı gerekiyordu ama 11. gün çatlamıştı...

yok gitmedim canım doktorum adet gününde gel dedi..
ama cuma günü gitcem kuzumm...

canıııııııııııııııııııııııımm gözün aydınnn bebişin seninle :))))) sağlıkla sıhhatle gelsin inş bebişiniz canımm sen bize umut oldun inş bizimde bu ay bebişlerimiz bizimle olur :))))

Canım çooookk sevindim gözün aydın darısı bize olsun inşallah
klomen kullanırken anlayabildin mi yumurtlanın çatladığını bize biraz anlatabilirmisin canım umut oldun bize

canımm yumurt takibi yapmadı mı klomen kullanırken yni ??? yumurtan çatladıktan sonra gelmeni gerek görmüyor normalde..
hayır canım yapmadı..benimde şaşırdığım nokta bu..
ben dün gitcektim ama iş yoğunluğundan gidemedim..
bugünde gidemem..
ee yarında doktorun ameliyat günü..
cumada 17.gün olacak herşey için çok geç olcak..
beklicem artık adet gününü..

[/B]Canım benim mesala bugün 17.günüm ama hala kasıklarımda ağrım var sankı bacağıma vuruyo belime vuruyo anlamadım walla

benimde var yaa..
valla belime her yerime vuruyor..
çok hassasız galibaa

canımmm ama öyle olmaması gerek çünkü klomen ağır bi ilaç yumurtn büyüyüp çatlamazsa ne olacak peki doktorun bunu hesaba kattı mı acaba ? sonrada 1 ay doğum kontrl hapı veriyorlarmış kisti eritmek için.bana randevu verdiği gün mesela doktorum acildeydi orda görevliydi söyledi bn o gün acildeyim benim yanıma geleceksin nerde olursam olayım beni bulacaksın dedi...bence sen doktorunu değiştir bende cok gzdim özel hast vs yüzüme bakmadılar cok şükür şimdiki doktorum devlette ama o kdar ilgili ki cep nosu falan var aklıma bişey takıldığında soruyorum istediğin zaman arayabilirsin diyor o kadar hastası varken bi dünya yoğun olmasına rağmen...bence sen doktora bugün gidebiliyorsan git canımm bu doktorlarda bi tuhaf vallahi yaa.....

ayy inşşşş...
diyorum zaten başka kullanan yok galibaaa

Ayyyyy inşalllahhh canım yaa wallla allahım isteyen herkeze bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah

Sayfada da baya kişi online gözüküyor ama bizden başka konuşan yok:26:

hehe Allah c.c. mı söyletti ne inş inşşşşşşşşşşşş :)))) aynen herkes bakıyoo ama okuyup okuyup gidiyolar hahahah D

Canım benimde doktorum sadece klomeni verdi sanki başının çağresine bak der gibi oldu ondan sonra bende burada okuduğum yazıları görünce başka bir doktor buldum derdimi anlattım ve adetinin kaçıncı günündesin dedi bende 11.günüm dedim sonra yarın 12.gününe randevu verıyorum dedı ve muayene etti beni

canımmm bende özele gittim..orda tedaviye falan başlamadılar bende..
bu doktoru herkez o kadar övdüki..konya dışından bile hastaları var..
adam işin uzmanı dediler..
bende böle deyince değiştirmeyi düşündüm..
ama herkez kızdı bana en iyi doktora gidiosun 1 ay bari bekle diye..
kafam karıştı

canım öyle olması gerekiyormuş zaten :)
Biraz öyle yapıyorlar sanırım :)
sanırım :)

valla canım bende anlam veremedim ama doğru olan okuduğum kadarıyla çağırması takip etmesiymiş adı üstünde zaten yumurta takibi :)

canım öyle olması gerekiyormuş zaten :)

sanırım :)

valla canım bende anlam veremedim ama doğru olan okuduğum kadarıyla çağırması takip etmesiymiş adı üstünde zaten yumurta takibi :)

aynen canım ama geç kaldım sanırım bugün 15. gün geçti artık...
neyse inş birşey olmaz kist falan...:18::18: peki size progresteron hapı falan verdimi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…