Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Ya kizlar yine 2 gündür koyu akintim var sat 24 ocak klomenle bu durumu yaşayan var mi acillll lutfen

canım ben yaşamadım..sadece ilaçtan 5 gün sonra çok az bir kan geldi beyaz akıntı içinde o kadar..
sadece kasıklarımda batma var..

ıkıtaneydi galıba dıgeri küçüktü benım de 11 gun 14 kuzu sen 12 gununden sonra yıne takıpe gitmişmiydin sonra kaç mm buyudu?? Inşşallahbıraz daha buyur çok buyumeside ıyı bişey değilmiş

Canım ben 12. günü gittim doktor gayet iyi büyümesi dedi ve sol taraftaki yumurtan çatlamak üzere ve o yüzden çatlama iğnesi vurmuycam dedi canım inşallah büyürr

didemali2 benımde yumurtalar buyumuyormus doktor regl olunca gel ılac baslıcaz dedı muhtemelen klomen verecek ben bal tarcın cörek otu kurunu duydum adetın 2.gunu baslayıp 10 gun sabah aksam 1 yemek kasıgı alınıyormus detaylarını netten arastır yumurtaları buyutmeye ve hormon duzenlemeye yardımcı oluyor ve gebelıgı kolaylaştırıyormuş bende başlıcam adet olunca inş sonucta bitki bunlar şifa niyetine dene derim yardımcı olur inşallah

sagol cnm bunları bende duydum fakat ılaç kullanırken bu tarz seylerı yapmak dogru degılmış ben öyle duydum hayırlısı neyse o olsun zaten bu ay kafamdan cıkardım bu mevzuyu strese gırmemek ıcın yaptıgım tek sey her gun 1 tane meryem suresı okuyorum bırde ya musavvır cekıyorum 336 defa rabbım ne zamn hayırlı görmusse o zaman versın cunku gecen ay reglımın gelmesıyle dunyam yıkılmıstı toparlamam zor oldu ama basardım sanırım takmıyorm sagol bunlar bana söyledıgın ve yardımcı olmaya calıstıgın ıcın rabbım gönlune göre vee tez zamanda versın sanada eger dusunuyorusan:)

Arkadaslar bugun dayanamadin idrar testi yaptim cikti kizlar. Sonra kana gittik bhcg 185 cikti Inşallah hamileyim. Klomeni 2. Kullanisimdi.bu ay psikolog yardimi da aldim ve devam da edecem. Arkadaslar allah hepimize versin en sagliklisindan en guzelinden. Dualarim sizinle. Bsna da dua eedin cunku ara ara kanamam oluo.

sagol cnm bunları bende duydum fakat ılaç kullanırken bu tarz seylerı yapmak dogru degılmış ben öyle duydum hayırlısı neyse o olsun zaten bu ay kafamdan cıkardım bu mevzuyu strese gırmemek ıcın yaptıgım tek sey her gun 1 tane meryem suresı okuyorum bırde ya musavvır cekıyorum 336 defa rabbım ne zamn hayırlı görmusse o zaman versın cunku gecen ay reglımın gelmesıyle dunyam yıkılmıstı toparlamam zor oldu ama basardım sanırım takmıyorm sagol bunlar bana söyledıgın ve yardımcı olmaya calıstıgın ıcın rabbım gönlune göre vee tez zamanda versın sanada eger dusunuyorusan:)

Evet canm istiyoruz bizde istemezmeyiz. :) yumurtalarım yeterli büyüklüğe ulaşmıyor benimde bu ay tedaviye başlıcam inşallah Regl olunca gel dedi doktorum. İlaç kullanırken başka bisi yapmak ii fegil mı diyosun sen şimdi. Ben ilaç kullanırken bal tarcin corekotu kurunu yapımı diyordum bide .

canım benimde yılım dolacak martta bi tane kimyasal gebeliğim var ama benimde ilk tedavim ve klomenim inş son olur :)

bencde bi biz kullanıyoz heralde bakan cok ama yazan yok değişik bi topik :)))

sanırım yumurtan oluşmuş ve çatlamış canım sevindim. boş geçirmeseydin o gnleri ve hep olumlu düşün inş gelir bebişin bu ay. bnde olmadı bu ikinci klomendi. rahim filmi çekecek doktor ve aşılama olcak kısmetse bu ay. ama çok üzgünüm...

günaydınn şekerler..
dünden beri sağ kasığımdann arka tarafıma belime vuran baya iyi bir ağrım var...klomen yaparmı acaba..dün 14. günümdü..akşam çok ağrım oldu..o halde de çalışma yaptık..
bu emeklerimiz boşa çıkmaz inşşşş

bu arada ilk defa göğüs uçlarım fena acıyor kızlar resmen şişti düğme gibi oldu :)

Son düzenleme:
sanırım yumurtan oluşmuş ve çatlamış canım sevindim. boş geçirmeseydin o gnleri ve hep olumlu düşün inş gelir bebişin bu ay. bnde olmadı bu ikinci klomendi. rahim filmi çekecek doktor ve aşılama olcak kısmetse bu ay. ama çok üzgünüm...

canım üzüldümm yaa ama hala umut var..
bizim akrabamızda 3 ay iğne+klomen+çatlatma iğnesi tedavisi gördü tutmadı..
sonra aşılama yapıldı o da tutmadı..
ardından 2.aşılamada tuttu..
Rabbim çok büyük olcak inşşş

evet cok şükür canım biraz erken oldu ama :)) doktorum yinede adetime kadar ilişki dedi sık sık hgayırlısı inş bebişim gelir bu ay..canımrahim filminden sonra herkes daha koly oluyor diyor banada doktorum 2 ay klomen deneyelim dedi sonra ne yapcağını bende bilmiyorum :KK43:((

Evet canm istiyoruz bizde istemezmeyiz. :) yumurtalarım yeterli büyüklüğe ulaşmıyor benimde bu ay tedaviye başlıcam inşallah Regl olunca gel dedi doktorum. İlaç kullanırken başka bisi yapmak ii fegil mı diyosun sen şimdi. Ben ilaç kullanırken bal tarcin corekotu kurunu yapımı diyordum bide .

canım ben bu ay çörek otu ile klomeni birlikte kullandım ve yumurtam 11. günümde çatlamıştı düşün :) bence çörek otu ile bu kadar büyüdü ve çatladı normalde zaten adetim 7 gün sürer ama 11 gün çatlamıştı yumurtam :)

canım ben bu ay çörek otu ile klomeni birlikte kullandım ve yumurtam 11. günümde çatlamıştı düşün :) bence çörek otu ile bu kadar büyüdü ve çatladı normalde zaten adetim 7 gün sürer ama 11 gün çatlamıştı yumurtam :)

yumurtan çatlarken ağrı sızı hissettinmi kuzum..dünden beri belim ve sağ kasığım ağrıyor..
sağ kasığımdan başlıyor belime böbreğime doğru ağrı var..
birde göğüs uçlarım çok acıyor..
sende hiç belirti oldumu

günaydınn şekerler..
dünden beri sağ kasığımdann arka tarafıma belime vuran baya iyi bir ağrım var...klomen yaparmı acaba..dün 14. günümdü..akşam çok ağrım oldu..o halde de çalışma yaptık..
bu emeklerimiz boşa çıkmaz inşşşş

bu arada ilk defa göğüs uçlarım fena acıyor kızlar resmen şişti düğme gibi oldu :)

günaydın canımcım nasılsın :)) valla ben de aynı durumdayım önceden sol kasığım cok ağrıyordu şimdi sağ kasığıma geçti ağrı.cok ağrılarım oluyor utanıyorum ama :KK43:( çalışma yaparken dahada çoğalıyor ağrım bende ilk defa bu ay oldu klomenden mi acaba diyorum ?

yumurtan çatlarken ağrı sızı hissettinmi kuzum..dünden beri belim ve sağ kasığım ağrıyor..
sende hiç belirti oldumu

Canım dün de benim öyleydi hatta bir kaç gün cok ağrı giriyodu dün sol yumurtam çatladı sanırım sümüksü şekilde akıntı geldi

günaydın canımcım nasılsın :)) valla ben de aynı durumdayım önceden sol kasığım cok ağrıyordu şimdi sağ kasığıma geçti ağrı.cok ağrılarım oluyor utanıyorum ama :KK43:( çalışma yaparken dahada çoğalıyor ağrım bende ilk defa bu ay oldu klomenden mi acaba diyorum ?

belinede vuruyormu canım..ben yürüyemiyorum bile böle sanki batıyor belime kasıklaırıma birşey..
dün akşam çalışma yaptık bende çok zorlandımmmm :KK5:

Canım dün de benim öyleydi hatta bir kaç gün cok ağrı giriyodu dün sol yumurtam çatladı sanırım sümüksü şekilde akıntı geldi

valla bilmiyorum canım çatlıyormu büyüyormu noluyor..
ama böle nerem ağrıyor onuda bilemiyorum..
kasık bel karışık yanii..
birde göğüs uçlarım fena yaniii:KK53::KK53:

sende hiç belirti oldumu

canım ben klomenden bi kac gün sonra ğrılarım başladı sol kasığım ağrıyordu doktora gittiğimde çatlamış dedi ama soldaki yumurtamı bilemiyorum canım gerçi kac yumurtam vr onuda bilmiyorum da :)

belinede vuruyormu canım..ben yürüyemiyorum bile böle sanki batıyor belime kasıklaırıma birşey..
dün akşam çalışma yaptık bende çok zorlandımmmm :KK5:

valla bilmiyorum canım çatlıyormu büyüyormu noluyor..
ama böle nerem ağrıyor onuda bilemiyorum..
kasık bel karışık yanii..
birde göğüs uçlarım fena yaniii:KK53::KK53:

yok canm belime vurmuyor ama kasıklarımın alt tarafına doğru ağrı mesela bugünde ağrım var halbuki 2 gün öncesinde yumurtam çatlamıştı ne ğrısı bunlar bilmyorum..

X