Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canum usg ile bakmadımı olsa kist orada görünürdü:44::44:

usg ne kızz :KK1::KK1: vaginal muayene etti işte kuzummm zaten ettikten sonra hcg istedi niye istedi ki :26::26: şuan kanaman varmı dedi yok cok az var dedim bu ay zaten hocam cok pıhtılı oldu sanırım klomenden dedim. klomenini temin et yinede sen dedi yarın akşam gel sonuca göre konuşalım seninle dedi bişey soramadım öyle deyince :18::18:

Son düzenleme:
usg ne kızz :KK1::KK1: vaginal muayene etti işte kuzummm zaten ettikten sonra hcg istedi niye istedi ki :26::26: şuan kanaman varmı dedi yok cok az var dedim bu ay zaten hocam cok pıhtılı oldu sanırım klomenden dedim. klomenini temin et yinede sen dedi yarın akşam gel sonuca göre konuşalım seninle dedi bişey soramadım öyle deyince :18::18:

demekki rahim duvarın çok kalın canım...adetle birlikte dökülmemiş olabilir..
HCG de ondan istemiştir..
merak ettim bende bak şimdi...

demekki rahim duvarın çok kalın canım...adetle birlikte dökülmemiş olabilir..
HCG de ondan istemiştir..
merak ettim bende bak şimdi...
bilmiyorumki yaa kuzumm kistle alakalı bişey değildir ama dimi :18::18: birde eastriol ve progesteronum cok yüksekti ya bunu sordumm yumurtlaman olmuş eastriol rahim kalınlığıyla lakalı dedi bu cok güzel bişey dedi bebeğin olduğunda tutunması acısından falan diye laflar etti iştee.sanırım senin dediğin olabilirr rahim kalınlığı çünkü bu ay gerçekten cok pıhtılı oldum kan gibi gelmedi sırf pıhtı geldi :KK17: ve kesildi şuan gelmiyor dünde yok gibi bişeydi zaten..inş sonuçlarım güzel çıkar 6 lı testte hormon testidir diye düşünüyorum canımmm
canım çoook geçmiş olsun
sanada günaydınlaaarrrr:KK16::KK16:
sapol canım günaydınnnnnn :KK16:

günaydınn şekerimmm...
evrakcu arkadaşımı çok mrk etim direk ona daldımmm :KK1::KK1::KK1:
sende yarın başlıosun klomene haddii bakalım şansın bol olsunn inşşş:nazar::nazar::nazar:
inşallah canım evet yarın başlıyorum heyecan dorukta bende :18:

inşallah bizlerde aralık annesi oluruz da 2015 e kalmaz bebişler:KK9::KK9:

bilmiyorumki yaa kuzumm kistle alakalı bişey değildir ama dimi :18::18: birde eastriol ve progesteronum cok yüksekti ya bunu sordumm yumurtlaman olmuş eastriol rahim kalınlığıyla lakalı dedi bu cok güzel bişey dedi bebeğin olduğunda tutunması acısından falan diye laflar etti iştee.sanırım senin dediğin olabilirr rahim kalınlığı çünkü bu ay gerçekten cok pıhtılı oldum kan gibi gelmedi sırf pıhtı geldi :KK17: ve kesildi şuan gelmiyor dünde yok gibi bişeydi zaten..inş sonuçlarım güzel çıkar 6 lı testte hormon testidir diye düşünüyorum canımmm

bence endişelenme canım
rahmin kalın olması iyi diye biliyorum
rahim kendini gebeliğe hazırlıyor derler hatta

sonuçlarında temiz çıkar inşallahh
hepimiz anne olucazzzz inşallahhhhhh:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

canım 6 lı test ne hiç bilmiyorumm ama rahim duvarınn kalınlaşmış ve adette dökülememiş..
senin bu ay baya bebeğe hazırlık olmış ama tutmamış..
bu ay inş şansın daha fazla olacak canımmm

inşallah canım evet yarın başlıyorum heyecan dorukta bende :18:

inşallah bizlerde aralık annesi oluruz da 2015 e kalmaz bebişler:KK9::KK9:

inşş canımm inşşşş :KK16::KK16::KK16:

bence endişelenme canım
rahmin kalın olması iyi diye biliyorum
rahim kendini gebeliğe hazırlıyor derler hatta

sonuçlarında temiz çıkar inşallahh
hepimiz anne olucazzzz inşallahhhhhh:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
amiiiiiiiiiinnn inş canımmm gebeliğe her daim hazırımda gelmiyor sıpaa :KK1::KK1:
canım 6 lı test ne hiç bilmiyorumm ama rahim duvarınn kalınlaşmış ve adette dökülememiş..
senin bu ay baya bebeğe hazırlık olmış ama tutmamış..
bu ay inş şansın daha fazla olacak canımmm

inşş canımm inşşşş :KK16::KK16::KK16:
ilaç mı veri ki bana acaba öyleyse... aynen kuzumm bu ay progesteron dahil herşey bebişin gelmesi için hazırlamıştı kendini ama gelmedii napalımm bari bu ay gelseee :KK31::KK31::KK31: :KK1::KK1::KK1:

amiiiiiiiiiinnn inş canımmm gebeliğe her daim hazırımda gelmiyor sıpaa :KK1::KK1:

ilaç mı veri ki bana acaba öyleyse... aynen kuzumm bu ay progesteron dahil herşey bebişin gelmesi için hazırlamıştı kendini ama gelmedii napalımm bari bu ay gelseee :KK31::KK31::KK31: :KK1::KK1::KK1:
gelicek canım
hepimiz anne alocaz Allahın izniyle
ben çok umutluyum
sonuçta öyle büyük sorunlarımız yok şükür ki
ama biraz bekletebilir bizi sıpalar :KK1:

canım biz 1,5 senedir istiyoruz ama 4 aydır doktor tedavisi görüyorum 3 ayda ebeye falan gittim fayda etmedi tabi :KK9::KK9:
ilk klomen kullanışım olacak çok heyecanlıyım
inş ilk ayda gelir bebişin benimde bu 2. olcak aldım klomenimi akşam 2 tane atıcam duruma göre doktorum öyle dedi hayırlısıı
Gunaydin cnm gecmis olsun.kist falan yoktr insallah korkma bebaaaammm :KK16: :KK16: :KK16:

günaydın kuşummmm :KK16::KK16: inş testlerimm iyidir de klomene devam ederimmm korkuyomm bebaaammmmm :KK1::KK1::KK1:

oyle dusunmeeee denizcikkkkkkk :KK20: olurmu oyle sey ... zaten klomen yumurta olusumunu kaliteli
yapmak icin , yumurtasi olmayana yada buyumeyene destek vermek icin kullaniliyor... :21:
sen klomene basla .. genelde Sabah 1 aksam 1 aliniyor .. :KK16: yumurtlama gunlerine dikkat et ..
esinle iliskini atlama birer gun arayla olmaya ozen goster ... Allahin izniyle en kisa zamanda insallah
sende :KK49: ler listesinde olursun canim benimmmm :KK9:

sanada günaydın fıstığım nasılsın bakalım bebiş nasıl:emir_bebek::emir_bebek:

günaydınnn bebişlerimm nasılsınızz :))
bugun kendımı çok ıyı hıssedıyorum baya bı suslendım galıba ondan :)) baya salmıştım kendımı bugun akşam kendıme bışeyler alacam bundan sonra kendımı mutlu edecek şeyler yapçam hersey zamanı gelınce olur üzülmek yok rahat olmak var artık

X