Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

evet çatlaması önemliymiş çatlamayınca kiste dönüşebiliyor mu?
malum kistten çok çektim korkuyorum canım ya
eğer klomen fayda Etmezse aşılma yaptırıcam bende

sagol canım benım allah rzı olsun.inşallah cumlemız tez zamanda allahın ıznıyle. ıgnenın 8 . gunu hgc 3.72 yukselır mı sence (?)

Cnm bnce yuksrlir 14 gunde tam sonuc verir insallah hamilsndr fundaaa. :KK49: :KK49:

Kiste donusyo diyorlar ama kisiden kisiyede fark vardr muhtemln

canım bence degerin iyi şöyle düşün ilişki süresi aynı olabilir ama onunki iğne günü çatlamıştır seninki 2 3gün sonra çatlamıştır.2_10arası değer ii bence

amanın agızından bal damlıyoo. yaaa okuyorum nette doktorlar 20 nın altına negatıf dıyorlar bu ay bısı cıkmaz heral allah bılırya :S

sen gönlünü ferah tut canım herşeyin hayırlısı. BEnde yarın gidiyorum dk a 2.klomene başlayacam inşallah kist olmamıştır

Abdestimizi aldik 2 rekat namaz kildik.3ihlas 1 fatiha okuduk.umreden gelen cocuk elmasini yedik.hurmaya benzeyn bi meyve gelmstti umreden onuda ezip balla karisim yapilmasi gerekiyodu onuda yedik dua ettk herkese esimle berabet olduk insallah tutar...

canımcım yakı nın zaten kalma suresı 3 gun ... 3 gun sonra ısı verme ısı bıtıyor
ben 3 gunden sonra tekrar yenısını yapıstırıyorum... Aslında en onemlısı yumurtlama
donemındekı esınızle ılıskıye gırdıgınız gunlerde mutlaka yakıyı yapıstırın dıyorlar
bende oyle yapıyorum.. 1 ay boyunca devamlı yenıle eylulnazzz ne kaybedersınnnn :KK16::KK16:

tedavime başlayınca adetten sonra yapıştıraym o zaman bat a kadar napayım.

zaten 6 ay kullanılıyo inşallah son olur bu ay eşimde sorun yok ben bide doktorumu değiştirdim bu ay klomen dekort duphaston kulandım bekliyorum birbirimeze dua edelim bu arada arkadaşım nerde oturuyosun doktorun kim

Canim mrb.bnada doktor serephone dostinex ovitrelle igne ve dekort verdi.ama dekortu neden verdigini bilmiuorum aciklama yapmadi.sana doktorun niye vermisti dekortu ve faydasini gordunmu yada bi zarari oldumu?

canlar ben de dün gittim doktora 2. ay klomen e başlamak için adetliyken vajinal uktrason iğrenç bişiy :S neyse çok şükür kist mist yok başladık bakalım yine klomen e hayırlısı ....

günaydın hanımlar
bende yarın sabah başlıyacağım klomene
bugün şeker hapı ve folikasit içicem..
adetin son günü yıkandıktan sonra bende yakı yapıştırıcam inş..

Son düzenleme:
canlar ben de dün gittim doktora 2. ay klomen e başlamak için adetliyken vajinal uktrason iğrenç bişiy :S neyse çok şükür kist mist yok başladık bakalım yine klomen e hayırlısı ....
dün bende o durumu yaşadım
adetliyken vajinal muayene iğrenç bişey cidden

sende kist çıkmaması iyi olmuş canım

evrakçummm doktor ne dedii kuzummmm:KK16::KK16:

günaydın bitanemmmm :KK16: doktorum dün muayene etti yine durdu bi senden hcg isticem dedi bide 6 lı test istedi kan verdim bugün belli olcak inş kist yoktur ondan korkuyorumm kuzumm :18::18: bide 6 lı test ne oluyoki hormon mu acaba ???

günaydın bitanemmmm :KK16: doktorum dün muayene etti yine durdu bi senden hcg isticem dedi bide 6 lı test istedi kan verdim bugün belli olcak inş kist yoktur ondan korkuyorumm kuzumm :18::18: bide 6 lı test ne oluyoki hormon mu acaba ???

canum usg ile bakmadımı olsa kist orada görünürdü:44::44:

X