Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım benim adet düzenim çok bozuldu son aylarda neredeyse 2 ayda bir adet görür oldum
akıntıda her zaman vardır bende o yüzden yumurtlama gününü hiç bilmem ben
ovulasyon testimi alsam acaba yaa

canım doktorun sana yumurta takibi yapıcak zaten.adetlerin neden düzensiz pcon mu var ?

evet canım aynen pkoluyum
evet doktor zaten yumurtlama takibi yapacak ama beni sadece kolmen bitince gel diye çalırdı böyle mi oluyo yumurtlama takibi

evet canım klomen bitince gidiyorsun.bende düzensizlik yok hiç ama az da olsa pko varmış ben bu ay soğan kürü yapıcam canımm

evet canım klomen bitince gidiyorsun.bende düzensizlik yok hiç ama az da olsa pko varmış ben bu ay soğan kürü yapıcam canımm
Bu pkoyu ben daha yeni öğrendim 2 ay oldu öğreneli
tahminen 8,9 aydır vardı bu durum bende
çünkü önceden adetlerim bu kadar düzensiz değildi hızla kilo aldım falan..

soğan kürünü bende düşündüm de vazgeçtim çok karıştırmak istemedim herşeyi
incir yiyecem,havuç suyu içicem e zaten kullanacağım ialçlar var bide yakı yapıştırıcam belime falan

Bu pkoyu ben daha yeni öğrendim 2 ay oldu öğreneli
tahminen 8,9 aydır vardı bu durum bende
çünkü önceden adetlerim bu kadar düzensiz değildi hızla kilo aldım falan..

soğan kürünü bende düşündüm de vazgeçtim çok karıştırmak istemedim herşeyi
incir yiyecem,havuç suyu içicem e zaten kullanacağım ialçlar var bide yakı yapıştırıcam belime falan

canım incir pkoyu arttırıyormuş bilgin olsun.senin pko snırım biraz daha üst seviyede bence soğan kürünü denee çünkü pkolulrı düzene sokuyormuş canımm

Evet bazi kisilerde gec yumurtlama ve catlama oluyor ... O nedenle tecrubeli insalar diyorlarki her ne kadar ayin ortasina gelen hafta
yumurtlama gibi gozuksede matematiksel olarak regli gununuze kadar iliskiye girmeye devam edin .. Hic belli olmuyor bunyeden
bunyeye degisiyor :21:

O zaman bende geç oluyosa şayet adetime 3-4 gün kala ilişkim olmuş ve döllenmem olmuşsa üzerine hasta olabilirim ölemi mesela geçen hastalığımda 2 gün kala kasık ağrım oldu özellikle ilişki istediğim zamanlarda bu yumurtam yenimi çatlıyor demek oluyor ben o zaman ilişkiye girersem eger döllenme olursa yine 2 gün sonra hastalanırmıyım acaba bana garip geliyor çok geç sanki adet ağrısı mı acaba çünkü ben hiç anlayamıyorum yumurtam çatladımı yumurtlamam oldumu olmadımı :) ovülasyon aldım bu ay şuan yapıyorum hergün birde ben bu ovülasyonu 55 tl ye aldım kızlar bunların uygun olanları yokmu ya çok pahalı geldi bana :KK52:

günaydın kızlar evrakcum yazdıklarını okudum test istemiş sadece dimi başka bişi yok sanırım inşallah testin güzel çıkar canım bi sorun olmaz tatlım

Kızlarr günaydın işlerden anca girebildim napıyosunuz nasılsınız benimde bugün klomenim bitiyorrr akşamm neolur dua edin kızlarrrrrr hepimize dua edelimmmmmmm

İnşallah abla bende hem karışımı hem klomeni kullanıyorumm bugünde yakıda sıra:):KK1::KK1::KK1:

Hadi bakalim ozturkcummm insallah bu ay guzel haberler vericez birbirimizeee :KK76:

Abdestimizi aldik 2 rekat namaz kildik.3ihlas 1 fatiha okuduk.umreden gelen cocuk elmasini yedik.hurmaya benzeyn bi meyve gelmstti umreden onuda ezip balla karisim yapilmasi gerekiyodu onuda yedik dua ettk herkese esimle berabet olduk insallah tutar...

Ohhh ohhhh ne guzel hadi bakalimmmm ... Insallah hayirlisi ile tutacaktir .. kerata gelmeye hazilaniyordur...:nazar:

canım biz 1,5 senedir istiyoruz ama 4 aydır doktor tedavisi görüyorum 3 ayda ebeye falan gittim fayda etmedi tabi :KK9::KK9:
ilk klomen kullanışım olacak çok heyecanlıyım

Hayirli olsun klomeninnn tatlimmmm :KK3: Insallah sende ilk kullanista :KK49: olursunnnn

Evet bazi kisilerde gec yumurtlama ve catlama oluyor ... O nedenle tecrubeli insalar diyorlarki her ne kadar ayin ortasina gelen hafta
yumurtlama gibi gozuksede matematiksel olarak regli gununuze kadar iliskiye girmeye devam edin .. Hic belli olmuyor bunyeden
bunyeye degisiyor :21:

O zaman bende geç oluyosa şayet adetime 3-4 gün kala ilişkim olmuş ve döllenmem olmuşsa üzerine hasta olabilirim ölemi mesela geçen hastalığımda 2 gün kala kasık ağrım oldu özellikle ilişki istediğim zamanlarda bu yumurtam yenimi çatlıyor demek oluyor ben o zaman ilişkiye girersem eger döllenme olursa yine 2 gün sonra hastalanırmıyım acaba bana garip geliyor çok geç sanki adet ağrısı mı acaba çünkü ben hiç anlayamıyorum yumurtam çatladımı yumurtlamam oldumu olmadımı :) ovülasyon aldım bu ay şuan yapıyorum hergün birde ben bu ovülasyonu 55 tl ye aldım kızlar bunların uygun olanları yokmu ya çok pahalı geldi bana :KK52:

aynen soyledigin gibi hayatim ... ustune adet gormus derler hani o nedenle olabiliyor bazi kisilerde ... :KK36:

Ewrakcum atesi nasil olcuyoz neremzden olcuyozzz eczande satiliyomu

zeynepcim iki cesit var .. kimi agizdan dil altindan olcuyor kimi vajina icinden ... ben mesela vajina ici olcum yapiyorum...
bana daha kesinmis gibi geliyor .. :21:

Hadi bakalim ozturkcummm insallah bu ay guzel haberler vericez birbirimizeee :KK76:

Ohhh ohhhh ne guzel hadi bakalimmmm ... Insallah hayirlisi ile tutacaktir .. kerata gelmeye hazilaniyordur...:nazar:

Hayirli olsun klomeninnn tatlimmmm :KK3: Insallah sende ilk kullanista :KK49: olursunnnn

aynen soyledigin gibi hayatim ... ustune adet gormus derler hani o nedenle olabiliyor bazi kisilerde ... :KK36:

zeynepcim iki cesit var .. kimi agizdan dil altindan olcuyor kimi vajina icinden ... ben mesela vajina ici olcum yapiyorum...

Ah abla bi gelse kucagima alsam doya doya koklasam minciklayip opsem koklasam.peki abla bu ates olceri eczandn dijital ates olcermi diye istiycz

Zozitos inşallahhhh bu ay olurr hepimiz buradan güzel haberlerrr yazarızzzz hamileyizzz diyeee:):)

Ah abla bi gelse kucagima alsam doya doya koklasam minciklayip opsem koklasam.peki abla bu ates olceri eczandn dijital ates olcermi diye istiycz

Olucakkkkkk insallahhhh guzel kalbinizi temiz tutun yani tutalimmmmm :KK24:

Zozitos inşallahhhh bu ay olurr hepimiz buradan güzel haberlerrr yazarızzzz hamileyizzz diyeee:):)

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hepimizde bu isaretleri bekliyorummmmmm ... Once Allahin izni ile sonrada sizin gayretlerinizleeeeeee :KK9::KK9::KK9:
Kizlar bu arada benim ates devamli 37.05 de seyrediyor 37 nin altina inmiyor vajinal ates olcumde.. ne
diyorsunuzzz yoksaaaaa bendeeee var midir bir :KK49: durumlariiiii... tecrubeliler bir dokulun bakiyimmmmm :KK52:

X