Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Amin insallah cnm.gunler gecmk bilmyo bugn 4 gun 10 gun daha var

canımmm insan ister istemez kafaya takıyor cok iyi anlıyorum seni.bu ay daha relax olacam çünkü gebelik belirtisi tezlerimi de çürütmüş oldum bu ay :KK1::KK1: herşeyin hayırlısını versin Rabbimm c.c. tez zamanda nasip etsin hayırlı evblatlar inş..

bugün ilk kez doktora gideceğim çok korkuyorummmm :18::18:

niye korkuyon kızzz maşallah herşey yolunda keşkeee ikimizde kasım annesi olsaydık cok isterdimmm seninle konuşmayı aldığımız cicleri göstermeyi hayırlısı :KK14::KK14: hiç korkma kuzummmmm kesenide göreceksin bugün inş için rahatlıcak hdii güzel haberlerle gel bizee mercimeğimin anasıııı :KK16::KK16:

niye korkuyon kızzz maşallah herşey yolunda keşkeee ikimizde kasım annesi olsaydık cok isterdimmm seninle konuşmayı aldığımız cicleri göstermeyi hayırlısı :KK14::KK14: hiç korkma kuzummmmm kesenide göreceksin bugün inş için rahatlıcak hdii güzel haberlerle gel bizee mercimeğimin anasıııı :KK16::KK16:

bende çok isterdim canım hep dua ettim ama olmadı...
olsun vardır bir hayır..
bundan sonra hep yine konuşcaz..
inş seninde güzel haberlerini alıcaz..
dua et teyzesi herşey yolunda olsunnn

bende çok isterdim canım hep dua ettim ama olmadı...
olsun vardır bir hayır..
bundan sonra hep yine konuşcaz..
inş seninde güzel haberlerini alıcaz..
dua et teyzesi herşey yolunda olsunnn

aynen canım herşeyde bir hayır var..dualarım siznle canımmm güzel haberlerle geleceksin bize içini ferah tut Rabbim ' e emanet herşey yolunda inşşş.sende dualarını eksik etme cnımm inş gelecek aya olur bebişim inşşşş:KK16:

Kızlar ne yazsam cevap yazmıyorsunuz küstüm ama:KK43::KK50:

Bişi sormam lazım 3 gün sonra hasta olucam bi umut test alıp bi bakim evde diyorum ama ne önerirsiniz bide 3 gün önce belli olurmu

Kızlar ne yazsam cevap yazmıyorsunuz küstüm ama:KK43::KK50:

Bişi sormam lazım 3 gün sonra hasta olucam bi umut test alıp bi bakim evde diyorum ama ne önerirsiniz bide 3 gün önce belli olurmu

Bir dene istersen canım çünkü isyanda adet günü gelmeden önce yaptı test sonucu pozitif çıktı

Kızlar üzerimde bir kaç gündür halsizlik var acaba neden olabilir ki anlamadım bu klomeni 02 kez kullanışım o yapmış olabilirmi?

bir dene istersen canım çünkü isyanda adet günü gelmeden önce yaptı test sonucu pozitif çıktı

teşekkürederim canım çok istiyorum zaten yani bi an evvel bakıp kurtulayım diyorum korkuda var tabi bakayım ozaman acaba belli bi marka var onumu almak lazım kesin sonuç için isyana da sormak lazım

kızlar üzerimde bir kaç gündür halsizlik var acaba neden olabilir ki anlamadım bu klomeni 02 kez kullanışım o yapmış olabilirmi?

evet canım klomen bende de aynı etkiyi yaptı çok fenaydım bende halsizlik uyku vardı kendime gelememiştim klomen bitti ben kendime geldim sen kaç gün oldu kullanalı

X